Tata 2017: Inschrijvingen Amateurtoernooien 2017 (18-11)

Tata2017

Inschrijvingen zijn bijgewerkt. Totaal 1616 aanmeldingen.

Gewijzigd op 18 november 2016
Alle 1616 aanmeldingen
Naam Plaats/Land FED KNSB FIDE Groep
Aart,Eric van Utrecht NED 1783 Weekend 5
Abcouwer,Jan-Bart Wormerveer NED 2049 2095 Weekend 3
Abspoel,Michael Amsterdam NED 1853 Dag 4
Achuthan,Dylan Bergschenhoek NED 850 Weekend 9
Adema,Ruud Egmond aan Zee NED 1903 1997 Tien 3
Adib,Jawdat Heiloo NED 1629 Tien 6
Admiraal,Jos Limmen NED 1652 Dag 6
Admiraal,Ruurd Almere NED 1203 Dag 8
Adriaanse,Tom Den Helder NED 1633 1815 Tien 5
Ael,Bert van Londerzeel BEL 1913 Weekend 4
Afek,Yochanan Amsterdam ISR 2281 2267 IM Tien 2
Agter,Frank Broek Op Langedijk NED 2254 2207 Tien 2
Aken,Antoon van Voorhout NED 1597 Dag 7
Akker,Guus van den Roermond NED 1961 1908 Weekend 3
Akker,Willem van den Obdam NED 1758 Weekend 5
Akkermans,John Vlaardingen NED 1435 Dag 7
Alarcon Ramirez,Jorge Amsterdam NED 1476 Weekend 7
Alberti,Chris Zwanenburg NED 1834 1894 Weekend 4
Albrecht,Alex Heerhugowaard NED 1789 1849 Tien 4
Aldenberg,Hendrik Utrecht NED 1672 Weekend 6
Aleric,Zeljko Eldagsen GER 1674B Weekend 6 Dag 6
Alferink,Roel Sassenheim NED 1648 Dag 6
Allaart,Jesse Best NED 1673 1717 Weekend 6
Altman,Raymond Amsterdam NED 1417 Weekend 7
Ameling,Bob Zoetermeer NED 1684 1852 Tien 4
Amerongen,Judith van Utrecht NED 1709 Weekend 5
Amersfoort,Steef van Den Helder NED 1530 Tien 7
Ang,Rufus Amsterdam NED 869 Weekend 9 Dag 9
Appelman,Simon Heerhugowaard NED 1515 Tien 7
Aris,Jos Haren NED Weekend 9
Arndt,Uwe Berlin GER 1995 Weekend 3 Dag 3
Arnold,Kiri Alphen aan den Rijn NED 1256 Weekend 8
Arnold,Lorin Alphen aan den Rijn NED 1275 Weekend 8
Arts,Sander Venlo NED Weekend 9
As,Jacques van Den Haag NED 1444 Dag 7
Asmussen,René Haarlem NED 1666 1743 Tien 5
Asseldonk,Henry van Sint Pancras NED 1539 Weekend 7
Asselman,Gerrit Den Helder NED 1277 Tien 8
Aukes,Bas Utrecht NED Weekend 9
Avis, Fred Hoorn NED 1896 1898 Tien 4
Baanstra,David Broek Op Langedijk NED 1836 Weekend 4
Baar,Esper van Haarlem NED 2000 2024 Tien 2
Baarslag,Ed Diemen NED 2054 2075 Tien 3
Bahadoer,Meri Rotterdam NED 1202 Weekend 8
Bakker,Gerhard Nijkerk NED 1594 Weekend 7
Bakker,Jeroen Utrecht NED 1945 1957 Tien 3
Bakker,Johan Broek op Langedijk NED Weekend 9
Bakker,John Barendrecht NED 1668 Weekend 6 Dag 6
Bakker,Joop Leiderdorp NED 1834 1892 Tien 4
Bakker,Martijn Ede NED 2080 2115 Weekend 2
Bakker,René Bennekom NED 1680 Weekend wl
Bakker,Roel Broek op Langedijk NED 1639 Weekend 6
Bakker,Rommert Amsterdam NED 1588 Tien 7
Bakkerus,Robin Nuenen NED 1787 Weekend 5
Balder,Tom Beverwijk NED 1179 Dag 8
Balje,Jan Groningen NED 2238 2239 Tien 1
Balla,Tom Hoorn NED 1962 2014 Tien 3
Balm,Robert Haarlem NED 1513 Tien 7
Baltus,Luuc Amersfoort NED 1241 Weekend 8
Barendse,Ted Delft NED 2239 2205 Tien 1
Bark,Eric Zaandam NED 2071 2101 Tien 3
Barteling,Jan Alkmaar NED 1748 1816 Tien 5
Bartels,Vladimir Purmerend NED 1134 Weekend 9
Basa,Manasvita Almere NED 1071 Weekend 9
Baselmans,Daan Tilburg NED 1324 Weekend 8
Baselmans,Luuk Tilburg NED 1877 1833 Weekend 4
Baselmans,Sam Tilburg NED 1907 1956 Weekend 3
Bax,Martijn Sint-Oedenrode NED 1704 Weekend 5
Becker,Jeffrey Weert NED Dag 9 Tien 9
Beckhuis,Gernod Wenen GER 2277 FM Dag 2
Beek,Ronald van Mol NED 1287 Weekend 8
Beek,Ruud van der Spijkenisse NED 2029 2063 Tien 3
Beek,Simon van der Hekelingen NED 1484 Tien 7
Beemdelust,Ramon van Almere NED 2073 2047 Tien 3
Beemsterboer,André Noord-Scharwoude NED 1779 Weekend 5
Been,Klaas Huizen NED 1480 1653 Weekend 7 Dag 7
Been,Ron Zundert NED 1330 1350 Weekend 8
Beentjes,Koen Aalsmeer NED 1685 1560 Tien 6
Beer,Norbert de Hoofddorp NED 1750 Weekend 5
Beerdsen,Marco Apeldoorn NED 1556 Weekend 7
Beerdsen,Thomas Apeldoorn NED 2399 2402 FM Tien 1
Beerends,John Alkmaar NED 1567 Weekend 7
Beerens,Toon Ravenstein NED 1123 Weekend 9
Beerepoot,Gerard Wognum NED 1681 Weekend 6
Beers,Leon van Ravenstein NED 1692 Weekend 6
Beije,Marco Brielle NED 1511 Dag 7
Beisse,Gerd Springe GER 1630B Weekend 6
Bekedam,Tyro Zaandijk NED 2148 2132 Weekend 2
Bekker,Stefan Veenendaal NED 2332 2331 FM Tien 1
Belt,Peter van den Utrecht NED 1729 Weekend 5
Beltman,Guus Maarssen NED 1818 1782 Weekend 4
Benningshof,Jorg Malden NED 1868 Weekend 4
Benschop,Eric van Castricum NED 1448 Tien 7
Bent,Gideon van der Valkenburg NED 1866 1974 Dag 4
Berg,Jaap van den Zoetermeer NED 1717 1784 Tien 5
Berg,Martha van den Amsterdam NED 1003 Tien 9
Berg,Nada van den Zoetermeer NED Dag 9
Berg,Willem van den Uitgeest NED 1303 Dag 8
Bergen,Fred Heemstede NED 1645 1717 Tien 6
Bergh,Ben van den Zaandam NED 1956 1995 Tien 3
Bergh,Gerard van den Zaandam NED 1752 Tien 5
Bergh,Jan van den Zwanenburg NED 1640 Weekend 6
Bergmans,Dirk Venlo NED 2041 1980 Weekend 3
Bergshoeff,Bert Haarlem NED 1553 1635 Weekend 7
Bermon,Henk Almere NED 1795 1871 Tien 4
Berndsen,Jochem Eindhoven NED 1878 1958 Tien 4
Bertelkamp,Johan Almere NED 1676 1746 Tien 5
Betjes,Pieter Beverwijk NED 1051 Weekend 9
Betjes,Wouter Beverwijk NED 617 Weekend 9
Beukema,Christiaan Schoten BEL 1728 1916 Weekend 4
Beukema,Constantijn Schoten BEL 1670 1641 Weekend 6
Beukema,Henk Jan Schoten NED 1930 1964 Tien 3
Beukema,Jasper Schoten BEL 2207 2178 Weekend 2
Beukema,Stefan Schoten BEL 2387 2375 IM Tien 1
Beusen,Frank Alphen aan den Rijn NED 1392 1390 Tien 8
Beverdam,Frank Heemstede NED 1785 Weekend 5
Bhattacharjee,Sourav Eindhoven NED 2201 2168 Weekend 2
Bianco,Valerio Torino ITA 2112 Tien 2
Bierman,Henk Haarlem NED 1343 Tien 8
Biezen,Joan van der Almere NED 1212 Weekend 8
Bijvank,Kylian Utrecht NED 1628 1670 Weekend 6
Bijvank,Roland Utrecht NED 1645 Weekend 6
Billot,Daniel Villejuif FRA 1761 1763 Dag 4 Tien 5
Bilsen,Jeroen van Enkhuizen NED 1551 Tien 6
Bin Suhayl,Ieysaa Wisbech ITA 1988 Tien 3
Binnendijk,Daan Rijnsburg NED 1870 1965 Weekend 4
Bleeker,Kasper Amsterdam NED 1511 1456 Weekend 7
Blees,Albert Weesp NED 2405 2385 IM Tien 1
Bleijendaal,Jacob Alkmaar NED 1498 Weekend 7
Bloem,Robert Sint Pancras NED 1207 Dag 8
Bloemendal,Franck Meerkerk NED 1360 Dag 8 Tien 8
Blok,Gerard Amsterdam NED 1322 Weekend 8
Blokland,Hans Capelle aan den IJssel NED 1658 Dag 6
Blom,Martijn Tilburg NED 2056 2083 Weekend 2
Blommestein,Maarten Utrecht NED 1009 Weekend 8
Bock,Gijsbert de Velserbroek NED 1673 Weekend 5
Bock,Thijs de Haacht BEL 2004 2042 Weekend 3
Bodemeijer,Reinier Volendam NED 1822 Weekend 4
Boekelman,Jan Overveen NED 2154 2122 Tien 2
Boelhouwer,Collin Amsterdam NED 2011 2042 Tien 3
Boer,Bas de Meppel NED 2040 2079 Weekend 3
Boer,Eelke de Groningen NED 2055 2027 Tien 2
Boer,Jan Bovensmilde NED 1616 1704 Weekend 6
Boer,Jan de Broek Op Langedijk NED 957 Weekend 9
Boer,Julian de Broek Op Langedijk NED 1231 Weekend 8
Boer,Marit de Broek Op Langedijk NED 1384 Weekend 8
Boer,Romke de Uithoorn NED 563 Weekend 9
Boer,Ruurd de Leiden NED 1747 Weekend 5 Dag 5
Boer,Sake Jan de Groningen NED 1502 1572 Tien 6
Boer,Sipke de Uithoorn NED 1540 1363 Weekend 7
Boezewinkel,Johan Beverwijk NED 1438 Tien 7
Boghossian,Linet Hengelo NED 1388 Weekend 8
Boghossian,Vigen Hengelo NED 1555 Weekend 7
Boghossian,Wahe Hengelo NED 1543 Tien 7
Bollaart,Jeroen Utrecht NED 1869 1892 Tien 4
Bollen,Guus Eindhoven NED 2208 2190 Tien 2
Bons,Hajo Koog aan de Zaan NED 1347 Weekend 6
Bonte,Holger Hoorn NED 1942 1935 Weekend 3
Boogaard,Harry van den Tegelen NED 1500S Dag 7
Boogaart,Jan Maarten van den Utrecht NED 1951 1980 Dag 3
Booij,Johan Amsterdam NED 2239 2236 Weekend 2
Boom,Harrie Amsterdam NED 1657 1757 Tien 5
Boon,Thijs Amsterdam NED 1400 Dag 7
Boontje,Willem Emmen NED 1779 1821 Tien 4
Boorsma,Iede Castricum NED 1620S Dag 5
Boot,Henk Amstelveen NED 2135 2039 Tien 2
Boot,Otto Zoetermeer NED 1569 1540 Tien 6
Boots,Arie Alkmaar NED 1481 Dag 7
Borgdorff,Piet Westzaan NED 1469 1482 Dag 7
Borst,Filip Delfgauw NED 1956 1987 Tien 3
Bos,Bas Amsterdam NED 1628 Dag 6
Bos,Frans Pieter van den Poeldijk NED 1881 1954 Dag 4
Bos,Raymond van den Lelystad NED 1645 Weekend 6
Bosch,Peter Heemskerk NED 1731 Weekend 5
Bosma,Leo IJhorst NED 1219 Dag 8
Bosman,Michiel Zoetermeer NED 2361 2353 FM Tien 1
Boss,Rob Baarn NED 1455 1662 Dag 7 Tien 7
Bosscha,Cobus Nederhorst den Berg NED 1529 Dag 7
Both,Gert Voorschoten NED 1858 1908 Dag 4
Bottenberg,Frans Gouda NED 1970 2028 Tien 2
Bouma,Dick Warmenhuizen NED 1775 1852 Tien 4
Bourguignon,Wibo Gouda NED 1581 Weekend 7
Braam,Marco Nijmegen NED 1667 1749 Weekend 5
Braggaar,Leonore Delft NED 2056 2053 Weekend 3
Braggaar,Pim Leiden NED 1756 1902 Weekend 4
Brandenburg,Menno Rotterdam NED 1721 Weekend 5
Brands,Joop Hoorn NED 1578 Tien 7
Brands,Kevin Anna Paulowna NED 1686 1531 Weekend 6
Brands,Rene Doorn NED 1447 Dag 7
Brandsma,Romayn Purmerend NED 1282 Tien 8
Braun,Eric Arnhem NED 1572 1738 Weekend 6
Breedveld,Erik Krommenie NED 1818 1902 Tien 4
Breurkes,Richard Zwaanshoek NED 1549 1795 Dag 6 Tien 6
Brinck,Robin ten Leiden NED Weekend 9
Brink,Barry Amsterdam NED 2310 2312 FM Tien 1
Brink,Jan Krommenie NED 1840 1920 Dag 4
Brink,Johan van den Veenendaal NED 1933 Tien 3
Brink,Jurjen ten Amsterdam NED 1339 Dag 8
Brink,Ronald Heerhugowaard NED 1403 Tien 7
Brinkers,Kees Gouda NED 1943 1953 Tien 3
Brinkman,Dirk Zoetermeer NED 1610 1761 Tien 6
Broek,Barry IJmuiden NED 1700 1616 Weekend 5
Broek,Thomas Egmond aan Zee NED 2182 2194 Tien 2
Broertjes,Rob Alkmaar NED 1315 Weekend 8
Broksch,Dirk Datteln NED 1902 Weekend 4
Broszeit,Peter Oer-Erkenschwick GER 1970 Weekend 3
Brouwer,Erwin Hoorn NED 1755 Tien 5
Brouwer,Piet Oudewater NED 1562 Dag 7
Brouwer,Rein Bussum NED 1991 2002 Tien 3
Brouwer,Timon Diemen NED 1921 1961 Tien 3
Brouwer,Wim Santpoort-Zuid NED 1799 1885 Tien 4
Bruger,Derk Beverwijk NED 800 Dag 9
Bruggink,Tycho Assen NED 1852 1842 Tien 4
Bruijn,Theo de Alkmaar NED 1575 Weekend 7
Bruijn,Tjerk-Peter de Barendrecht NED 1809 Weekend 4
Bruin,Nico de Heiloo NED 1027 Weekend 9
Bruin,Wouter de Dordrecht NED 1765 Dag 5
Bruins,Peter Purmerend NED 1330 Tien 8
Bruins,Ron Almere NED 1700 1648 Tien 5
Bucchianico,Alessandro di Son en Breugel NED 1980 2030 Weekend 3
Buijten,Arno Purmerend NED 2011 2094 Weekend 3
Buikstra,Arjon Utrecht NED 2068 2076 Weekend 2
Buis,Gerard Nieuwe Niedorp NED 1436 Tien 7
Buis,Jan Capelle aan den IJssel NED 1507 Weekend wl Dag 7
Buis,Johan Heemskerk NED 1849 1884 Tien 4
Buitink,Bert Sint Pancras NED 1936 1946 Tien 3
Bulk,Fred Vijfhuizen NED 1355 Dag 8
Bulk,Jan Woerden NED 1544 Dag 7
Burer,Audry Veenendaal NED 1907 1878 Tien 4
Burg,Henk Schijndel NED 1755 1808 Weekend 5
Burg,Ralf van den Ermelo NED 1445 Dag 7
Burgsma,Sjoerd Jan Groningen NED 1620 Weekend 6
Bus,Tom Dieren NED 2234 2212 Tien 2
Buschman,Rob Haarlem NED 1654 1575 Tien 6
Butterworth,Simon Wijk aan Zee NED 1559 Tien 6
Buuren,Dick van Krimpen aan den IJssel NED 1356 Dag 8
Bödicker,Rob Amsterdam NED 2104 2093 Tien 2
Cappellen,Michel van Krimpen aan den IJssel NED 1799 Dag 3
Cargill,Daniel Heerhugowaard NED 800 Weekend 9
Cassimon,Hugo Antwerpen BEL 1191 Weekend 9 Dag 9
Casteleijn,Diederick Ouderkerk aan den IJssel NED 1996 2037 Dag 3
Catshoek,Ton Heerhugowaard NED 1252 Dag 8
Cchung,Chi Yun Den Haag NED 1435 Weekend 7
Cchung,Nyuk Lyn Den Haag NED 1631 1664 Weekend 6
Chatinier,Gunie du Amersfoort NED 1887 1964 Weekend 3
Chatinier,Tom du Stein NED 1526 Weekend 7
Chatinier,Willem Jan du Geleen NED 1720 Weekend 5
Cheung,Jan Zoetermeer NED 2044 2052 Dag 3
Chin-A-Loi,Raymond Beverwijk NED 1159 Dag 9
Christensen,John Silkeborg DEN 1339 Tien 8
Clausen,Co Heiloo NED 1472 Tien 7
Clausen,Mieke Alkmaar NED 1319 Tien 8
Clavero Alarcón,José Miguel Madrid ESP 1934 1811 Tien 3
Cleef,Daniel van Amsterdam NED 666 Dag 9
Cleef,Matteo van Amsterdam NED 1474 1389 Tien 7
Clevers,Frank Melick NED 1707 Dag 5
Cloet,Jeanine de Amersfoort NED 1957 1925 Weekend 3
Cocq,Ramin de Turnhout BEL 1491 1598 Weekend 7
Coenen,Eduard Roermond NED 2045 2091 Tien 3
Coenjaerts,René Landgraaf NED 1666 1738 Weekend 5
Coerts,Marten Alkmaar NED 1873 1947 Tien 4
Colly,Jan Harkstede NED 1782 1872 Tien 4
Coolen,Marlo Amsterdam NED 1738 1794 Weekend 5
Cordes,Jule Amsterdam NED 613 Weekend 9
Corpeleijn,Fred Deventer NED 1671 1676 Dag 6
Coucoureux,Michel Saint Maur des fossés FRA 1716 1709 Tien 5
Couwenberg,Pieter Goirle NED 1670 1607 Weekend 6
Cramer,Adrienne Amsterdam NED 1706 Tien 5
Dado,Wilco Amstelveen NED 1540 1557 Dag 6 Tien 6
Dael,Siem van Reuver NED 2026 2039 Tien 3
Dalmolen,Dick Haren NED 1701 Weekend 5
Dalmolen,Stefan Amsterdam NED Weekend 9
Dam,Dick van Amsterdam NED 1371 Dag 8
Dam,Jan van Stellendam NED 1825 Weekend 4
Dam,Wim Wormer NED 1290 Dag 8
Dardha,Arben Antwerpen BEL 2331 2256 FM Weekend 2
Dardha,Daniel Antwerpen BEL 2103 1984 Weekend 3
Dauw,Sterre Mechelen BEL 1732 1780 Weekend wl
Daverkausen,Bernd Köln GER 2168 2136 Weekend 2
De Reese,Elias Gent BEL 1416 Weekend 7
De Vent,Rens Blankenberge BEL 1830 Weekend 4
Dekens,Joop Maastricht NED 1611 Tien 6
Dekker,Albert Alkmaar NED 1866 1839 Weekend 4 Dag 4
Dekker,Derk Delft NED 1883 1843 Weekend 4
Dekker,Ger Haarlem NED 1393 Dag 8 Tien 8
Dekker,Ichelle Alkmaar NED 1040 Weekend 9 Dag 9
Dekker,Jasper Alkmaar NED 1660 Weekend 6 Dag 6
Dekker,Jop Amsterdam NED 1929 1930 Tien 3
Dekker,Jos Beverwijk NED 1464 Tien 7
Dekker,Paul Capelle aan den IJssel NED 1784 1818 Tien 4
Dekker,Teus Alblasserdam NED 1989 2068 Dag 3
Dekker,Willem Julianadorp NED 1465 Tien 7
Dekker,Wim Purmerend NED 1650 1709 Dag 6 Tien 6
Dekkers,Hemmo Castricum NED 1575 Weekend 7
Deschuyteneer,Lucien Hellebecq BEL 1417 1462 Dag 7
Dessens,John Hoogvliet NED 1318 Tien 8
Deurloo,Marco Haarlem NED 1541 Weekend 7
Dielhoff,Johan Almere NED 1710 1788 Tien 5
Diepen,Jeannette van Sint Pancras NED 970 Weekend 9
Diepen,Peter van Alkmaar NED 1574 1522 Weekend 7
Diepen,Richard van Sint Pancras NED 1700 Weekend 5
Diepen,Ton van Purmerend NED 1645 Weekend 6
Diermen,Arie van Bunschoten-Spakenburg NED 1906 1929 Dag 4
Dijk,Harold van Krimpen aan den IJssel NED 2300 2298 FM Weekend wl Dag 1
Dijk,Luc van Lelystad NED 1733 1705 Dag 5
Dijk,Menno van Sassenheim NED 1602 1602 Tien 6
Dijk,Ton van Blokker NED 1747 Weekend 5
Dijk,Tycho van Breda NED 1877 Weekend 4
Dijker,Pieter Castricum NED 1296 Weekend 8 Dag 8
Dijkhuizen,Robbert van Hoorn NED 1751 1778 Tien 5
Dijkstra,Matthijs Berlicum NED 2063 2047 Tien 2
Dikkenberg,Erik van den Veenendaal NED 2143 2155 FM Tien 2
Dimitrov,Christo Noves FRA 2302 2273 FM Tien 2
Dinteren,Ron van Elsloo NED 1823 Dag 4
Dissel,Henk Utrecht NED 1905 1972 Tien 3
Dobbinga,Wijnand Rotterdam NED 1603 1656 Tien 6
Does,Bert van der Obdam NED 1231 Tien 8
Doggenaar,Hans van Amsterdam NED 1734 Dag 5
Doggers,Peter Amsterdam NED 2205 2212 Weekend 2
Dokter,Marike Guildford NED 1556 Weekend 7
Dol,Niels Huizen NED 1831 1690 Weekend 4
Dolman,Dick Amsterdam NED 1209 Tien 8
Dongen,Gijs van Pijnacker NED 1788 Weekend 5
Dongen,Sam van Pijnacker NED 1543 Weekend 7
Donk,José van der Alkmaar NED 902 Weekend 9
Doolaard,Floris Ouderkerk aan den IJssel NED 1795 Dag 5
Doorn,Hans van Amersfoort NED 1830 1858 Weekend 4
Doorn,Maarten van Rotterdam NED 1828 1882 Dag 4
Doorn,Michiel van Amsterdam NED 1594 Weekend 7
Doorn,Ronald van Rotterdam NED 1541 Dag 6
Dop,Erik van Rijswijk NED 1588 Weekend 6
Dorsten,Jon van Den Burg NED 1389 Weekend 8
Draaisma,Gerard Hillegom NED 1380 Tien 8
Dragstra,Joop Zaandam NED 1526 Dag 6
Drenthen,Arjan Delft NED 1817 Weekend 4
Droese-Seidler,Rainer Lebrade GER Weekend 9
Drolenga,Bert Barendrecht NED 1813 Weekend 4
Droogenbroeck,Mats van Dilbeek BEL 1152 Weekend 9
Druijf,Wout Hoorn NED 1522 Dag 7
Dröge,Sander Brielle NED 1396 Dag 8
Duchêne,René Hoofddorp NED 2134 2148 Tien 2
Dudink,Bas IJhorst NED 1980 1983 Weekend 3
Duijn,Rob Haarlem NED 2233 2218 Weekend 2
Duijn,Roel van Amsterdam NED 2087 2060 Dag 3
Duijs,Peter Zuid-Scharwoude NED 1777 1742 Tien 4
Duijvelshoff,David Amsterdam NED 1702 Weekend 5
Duin,Jeroen Almere NED 1497 1661 Tien 7
Duin,Laurens Beverwijk NED 1922 2006 Tien 3
Duin,Marcel Uitgeest NED 1852 Weekend 4
Duinker,Han Castricum NED 1569 Dag 7
Duinmaijer,Martin Bergen NED 1619 1793 Tien 5
Duivenvoorden,Ben Amsterdam NED 1595 1682 Tien 6
Dult,Ewart Oostakker BEL Weekend 9
Duquesnoy,Joost Heesbeen NED 1799 Weekend 5
Duson,Robin Hoorn NED 1691 1778 Tien 5
Duyverman,Henk Oostwoud NED 1416 Weekend 7
Ebels,Theo Groningen NED 1911 1973 Tien 3
Edeling,Arnold Wognum NED 1839 1886 Weekend 3
Edeling,Jeroen Amsterdam NED 2163 2146 Weekend 2
Egberts,Kees Bakkum NED 1639 1706 Tien 6
Eghdam Mostaghim Kar,Amir Rasht IRI Dag 9 Tien 9
Egmond,Aat van Alphen aan den Rijn NED 1533 Dag 7
Egmond,Enrico van Anna Paulowna NED 2118 2110 Weekend 2
Egmond,Rogier van Heemstede NED 2134 2153 Tien 2
Eijgelaar,Jeroen Bergambacht NED 1799 1888 Tien 4
Eijk,Yuri Zaandam NED 1942 1984 Weekend 3
Eijkenboom,Raph Schimmert NED 1276 1377 Weekend 8
Eijndhoven,Piet van Den Bosch NED 2023 2029 Weekend 3
Eilert-Hinsberg,Nancy Uitgeest NED 1400S Weekend 7
Eiselin,Wim Haarlem NED 1385 Dag 8
Ekker,Laurens Venlo NED 1277 1396 Weekend 8
Elgersma,Onno Almelo NED 1811 1924 Weekend 4
Elgersma,Simon Almelo NED 2096 2022 Tien 3
Elisen,Peter Amsterdam NED 1409 1639 Tien 7
Elstgeest,Theo Haarlem NED 1361 Dag 8
Elzenga,Frans Haarlem NED 1350S Weekend 8
Emans,Job Amsterdam NED 1686 1671 Weekend 6
Ende,Gregory van den IJmuiden NED 1775 Weekend 5
Eng,Henk van der Castricum NED 1833 1856 Weekend 4 Dag 4
Engen,Herman van Hilversum NED 2104 2065 Tien 2
Enserink,Henk De Meern NED 1726 1798 Tien 4
Ephraim,Olaf Amsterdam NED 1937 2007 Weekend 3 Dag 3
Eriksen,Olai Haarlem NOR Weekend 9
Ero,Jan Hoogland NED 1681 1693 Tien 6
Esch,Valentijn van Utrecht NED 1596 Weekend 7
Essen,Henny van Heemskerk NED 1527 Dag 6
Esterik,Erik van Bilthoven NED 1992 2013 Tien 3
Etmans,Maarten Ferwert NED 2058 2064 FM Tien 2
Etten,Cor van Heiloo NED 1645 1847 Tien 5
Eveleens ,Ed Zoetermeer NED 1635 1736 Tien 6
Eveleens,Wim Amstelveen NED 2049 2080 Tien 3
Ewijk,Ronald van Heerhugowaard NED 1371 Weekend 7
Farel,Edgard Guetersloh GER 1480 1628 Tien 6
Fasel,Ton Alkmaar NED 1980 1953 Tien 2
Fayard,Alain Brussels FRA 2255 2215 FM Tien 2
Fekkes,Boor Les Mars NED 1523 Tien 7
Feldmann,Rinus Rotterdam NED 1351 Dag 8
Feltman,Bart Overveen NED 1877 1894 Tien 4
Ferwerda,Famke Groningen NED 1421 Weekend 7
Fischer,Jos Veenendaal NED 1361 Dag 8 Tien 8
Flesseman,Tom Amsterdam NED 1320 Dag 8
Flierman,Edwin Alkmaar NED 1802 1888 Tien 4
Flohr,Dennis Nijkerk NED 1890 1887 Weekend 3
Flohr,Marcel Amersfoort NED 1889 1912 Weekend 4
Flohr,Ron Amersfoort NED 1924 1911 Weekend 4
Fokke,John Alkmaar NED 1537 1788 Tien 6
Folkertsma,Peter Heiloo NED 1616 1696 Tien 6
Foreest,Lucas van Groningen NED 2393 2384 Tien 1
Foreest,Machteld van Groningen NED 1765 1791 Tien 5
Foreest,Pieter van Groningen NED 1737 1736 Weekend 5
Forster,William R Wellington NZL 1971 CM Tien 3
Fraikin,Eric Alphen aan den Rijn NED 2010 2042 Tien 3
Frans,Richard Bergen NED 1936 1926 Tien 3
Freer,Glenn Kerkrade NED 2035 2019 Tien 3
Freer,Rob Alkmaar NED 1874 1875 Tien 3
Freier,Werner Hildesheim GER 1876 1877 Weekend 4 Dag 4
Freytas,Paul de Rotterdam NED 1805 1933 Tien 4
Frijling,Jeroen Alphen aan den Rijn NED 1696 1800 Tien 5
Fritschy,Richard Haarlem NED 1450 Dag 7
Fritz,Werner Wormerveer NED 1737 Tien 5
Fröberg,Gert-Jan Leusden NED 1831 1860 Dag 4 Tien 4
Gaasbeek,Alfred Ede NED 1625 Dag 6
Gagnepain,Laurent Paris FRA 1876 1830 Tien 3
Galjé,Hans Zaandam NED 2014 2077 Tien 3
Gallagher,Patrick Beverwijk NED 1359 Tien 8
Gallardo Bañez,Tomás ‘s-Gravenhage NED 1447 Weekend 7
Gallenkamp,Rob Amsterdam NED 1518 Tien 7
Garderen,Ton van Amsterdam NED 1788 1669 Tien 5
Gattuso,Christophe Paris FRA 1887 1920 Tien 4
Gebhardt ,Charles Leiden NED 1586 1652 Weekend 6
Gebhardt,Uwe Dornstadt GER 2059 Weekend 3
Geels,Wim Velserbroek NED 1257 Dag 8
Geentjens,Pieter Kapelle-Op-den Bos BEL 1678 Weekend 5
Geerts,Alexander Diemen NED 2112 2104 Weekend 2
Geertsema,Piet Uithoorn NED 1809 1918 Tien 4
Geestman,Tom Almere NED 1556 Tien 7
Geffen,Ben van Ridderkerk NED 2092 2091 Tien 2
Gelder,Arnold van Utrecht NED 1521 Tien 7
Gelderen,Jaap van Nijmegen NED 1573 Tien 7
Gelok,Melle Assendelft NED 1508 Weekend 7
Gemen,Felix van Soerendonk NED 1840 Weekend 4
Gernaert,Jordi Amsterdam NED 2044 2079 Weekend 3
Gerritsma,Bert Den Haag NED 1612 Dag 6
Gevel,Ed van de Amersfoort NED 1819 1827 Tien 4
Gevorkjan,Lewon Fijnaart NED 1648 1821 Weekend 5
Ghijsen,Pim Den Haag NED 2136 2148 Tien 2
Gids,Wil de Schipluiden NED 1582 Dag 7
Giesesteijn,Willem Eelde NED 1406 Tien 7
Gijsbers,Joop Amsterdam NED 1600S Tien 6
Gijsen,William Brandwijk NED 1802 1799 Weekend 4
Ginste,Michiel Vande Schoten BEL 1744 1821 Weekend 4
Giphart,Xander Amsterdam NED 2004 1983 Tien 3
Gisbert,Alejandro Barcelona ESP 1712 1755 Tien 5
Glissenaar,Peter Krimpen aan den IJssel NED 2097 2096 Dag 3
Glopper,Bart de Spijkenisse NED 1723 Tien 5
Goda,Frederic Nersingen GER 1781 1692 Weekend 5
Goddé,Matthias Antwerpen Wilrijk BEL 1795 1872 Weekend 4
Godthelp,Tom Barendrecht NED 1537 Weekend 7
Goede,Jose de Sint Pancras NED 930 Dag 9
Goes,Sten Woerden NED 2213 2193 Tien 2
Gooijers,Richard Heerhugowaard NED 1216 Weekend 8
Gool,Henk van Venlo NED 2212 2181 Weekend 2
Goorden,Johan Roosendaal NED 1804 1850 Weekend 4
Goris-Schouwstra,Adry Bergen Op Zoom NED 1767 1814 Dag 5
Gorzinski,Dariusz Dortmund GER 1996 Weekend 4
Gottmann,Bernd Bochum GER 1892B Weekend 4
Goud,Peter Enschede NED 1572 Tien 7
Goudriaan,Rafael Amsterdam NED 1064 Weekend 9
Graaf,Jeroen Enkhuizen NED 1726 1728 Tien 5
Graafsma,Henk Uitgeest NED 1415 Tien 7
Greven,Ron Alkmaar NED 1769 1866 Tien 4
Griend,Johan van de Dordrecht NED 1860 1854 Dag 4 Tien 4
Grill,Leonhard Graz AUT Weekend 9
Grimberg,Gilbert Paris FRA 2284 2248 FM Tien 2
Grinten,Bas van der Venlo NED 1911 1945 Dag 1
Groen,Axel Uitgeest NED Weekend 9
Groen,Cor Scheveningen NED 1805 1815 Tien 4
Groen,David Zwaag NED 1624 Weekend 6 Dag 6
Groenen,Kristian Culemborg NED 1777 Weekend 5
Groeneveld,Hans Rotterdam NED 1500S Dag 7
Groeneweg,Peter IJmuiden NED 1000 Weekend 9
Groesen,Roger van Rijswijk NED 1468 Weekend 7
Grondhout,Tijmen Heiloo NED 1877 Weekend 4
Grondsma,Mark Amsterdam NED 2070 2091 Weekend 3
Groot,Cornelis Purmerend NED 1507 1501 Tien 7
Groot,Gerard Hoorn NED 1513 1720 Tien 6
Groot,Pim Almere NED 1943 1944 Weekend 2
Groot,Ronald Alkmaar NED 1922 1941 Tien 3
Gruenbauer,Willem Woudenberg NED Dag 9
Gul,Halil IJmuiden NED 1574 Weekend 7
Gulmans,Thijs Alkmaar NED Weekend 9
Gundogmus,Alaettin Maastricht NED 1519 1537 Weekend 7
Ha,Jaebeen Seoul KOR 1551 1520 Tien 7
Haaften,Rob van Uithoorn NED 1362 Tien 7
Haag,Günter Ludwigshafen GER 1997 Tien 3
Haakman,Adri Enkhuizen NED 1976 2052 Tien 3
Haan,Cees Jan den Huizen NED 1717 Weekend 5
Haan,Hans de Den Haag NED 1797 1808 Dag 4
Haan,Mike de Diemen NED Weekend 9
Haar,Boudewijn van de Den Haag NED 1793 1863 Tien 4
Haas,Maarten de Heerhugowaard NED 1755 1881 Tien 4
Haas,Paul de Voorhout NED 1499 Dag 6
Haasbroek,Evert Velserbroek NED 1474 Weekend 7 Dag 7
Haasbroek,Joop Beverwijk NED 1600 Weekend 6 Dag 6
Haasnoot,Jan Katwijk NED 1500 Weekend 7
Haasnoot,Wim Voorhout NED 1474 Weekend 7
Haaster,Henk van Kraggenburg NED 981 Weekend 9
Hacken,Jos ten Amsterdam NED 2083 2134 Dag 2
Hageman,Harry Limmen NED 1521 Weekend 7
Hagen,Loek van der Annen NED 1574 1526 Tien 7
Hagen,Remco ten Haarlem NED 1582 Dag 7
Hagen,Stephan van der Annen NED 1477 1642 Tien 7
Hagen,Tejo Amsterdam NED 1645 1756 Tien 5
Haggeman,Henny Doetinchem NED 1866 1927 Dag 4
Haisma,Hans Hoek Van Holland NED 1576 Dag 5
Haisma,Henk Groningen NED 1765 1834 Dag 4
Halfhide,Sebastian Utrecht NED 2265 2227 Weekend 2
Ham,John ten Sint-Oedenrode NED 1895 Weekend 4
Hamburg,Jeff Amsterdam NED 1744 Weekend 5
Hamersma,Peter Driehuis NED 1764 1890 Tien 4
Hamond,Fons van Ten Boer NED 2000 2072 Tien 2
Hannani Sefat Shalkouhi,Masoumeh Rasht IRI 1630 Dag 6 Tien 6
Happel,Henk Voorschoten NED 2018 2069 FM Tien 3
Harms,Ronald Beverwijk NED 1050 Dag 9
Harmse,Paul Castricum NED 1525 Tien 7
Harmsen,Ron Purmerend NED 1479 Dag 7
Harst,Pim van der Leusden NED 1548 Dag 7
Harting,Gerrit Kudelstaart NED 1445 Tien 7
Hartlaub,Marianne Klingenberg am Main GER 1558 Tien 7
Hartmann,Thomas Ulm GER 1974 2030 Weekend 3
Hartog,Ed Amsterdam NED 1440 Tien 7
Hartog,Joris Alkmaar NED Weekend 9
Hartog,Marijn den Bergschenhoek NED 2195 2120 Tien 2
Haselhorst,Helmut Steinfurt GER 2017 2061 Tien 3
Hattum,Karel van Amsterdam NED 1188 Dag 9
Hattum,Lex van Oosterbeek NED 1686 Weekend 6
Hatzmann,Mirthe Heemskerk NED 744 Weekend 9
Haven,Leo van der Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1688 Weekend 6
Havenaar,Jan Lisse NED 1957 2022 Tien 2
Heap,Wilfred Amstelveen NED Dag 9 Tien 9
Heddes,Ariën Wognum NED 1481 Weekend 7
Heems,Hans van Zaandam NED 1523 Dag 7
Heemskerk,Wim Bodegraven NED 2235 2233 FM Tien 1
Heer,Henk de Linschoten NED 1789 1871 Tien 4
Heer,Machiel de Amsterdam NED 2221 2232 Weekend 2
Heeren,Arie van Dordrecht NED 1640 Tien 6
Heide,Auke van der Leeuwarden NED 2123 2042 Tien 2
Heijboer,Pieter ‘s-Graveland NED 1991 2043 Tien 3
Heijden,Lourens van der Heemskerk NED 1186 Dag 9
Heijden,Stephan van der Amsterdam NED 1305 Weekend 8
Heijink,Rob Sint Pancras NED 1679 1720 Tien 6
Heins,Ricardo heins Utrecht NED 1401 Weekend 7
Helder,Marc Aartswoud NED 2102 2111 Tien 2
Helvoort,Rob van Zoetermeer NED 2130 2136 Weekend 2
Hendriks,Jord Amsterdam NED 1429 1412 Weekend 6 Dag 6
Hendriks,Jos Schagen NED 1697 1646 Weekend 6
Hennink,Wouter Amersfoort NED 1978 2056 Weekend 3
Hensbergen,Willem Aalsmeer NED 2029 2015 Weekend 3 Dag 3
Hensen,Charles Haarlem NED 1219 Dag 8
Herrema,Sjoerd Velp NED 1523 Dag 7
Hettema,Jan Oudorp NED 1318 Tien 8
Heun,Jetze Leiden NED 1511 Weekend 7 Dag 7
Heuts,John Simpelveld NED 1878 1916 Weekend 4
Hiemstra,Geert Amsterdam NED 1377 Tien 8
Hijma,Pieter Zoetermeer NED 1424 Dag 7
Hijweegen,Natasja Wijk bij Duurstede NED 1564 1654 Dag 6
Hilarius,Sander Leiden NED 1949 1946 Dag 3
Hilwerda,Jonas Groningen NED 1938 1988 Weekend 2
Hoegen Dijkhof,Harrald Nieuw-Vennep NED 1737 Dag 5
Hoek,Willem van der Rotterdam NED 1659 1708 Tien 6
Hoekstra,Peter Heerhugowaard NED 2071 2130 Weekend 2
Hoekstra,Ronald Haarlem NED 1727 1759 Tien 5
Hoelting,Siegfried Straelen GER 1829 1910 Weekend wl
Hoeneveld,Maarten Amsterdam NED 1885 1890 Tien 3
Hoeven,Carsten van der Voorschoten NED 1532 1498 Weekend 7
Hoeven,Peter van der Leiden NED 1686 Weekend 6
Hof,Eric van ‘t Valkenburg ZH NED 2072 2105 CM Weekend 3
Hoff,Gerrit van der Hoorn NED 1357 Tien 8
Hoff,Kees van ‘t Dordrecht NED 1709 1798 Weekend 5 Dag 5
Hoff,Pim Zaandijk NED 1786 1801 Tien 5
Hogervorst,Paul Almere NED 1427 Tien 7
Hol,Camile Heemskerk NED 1946 1851 Dag 3
Hol,Frans Venlo NED 1155 Weekend 8
Hollander,Bert Limmen NED 1766 Weekend 5
Hollander,Sandra Limmen NED 1548 Weekend 7
Hollanders,Toon Bergen NED 1463 Tien 7
Holscher,Peter Zwaag NED 1967 2054 Dag 3 Tien 3
Holwijn,Melvin Dordrecht NED 1919 1953 Dag 3
Homburg,Frank Haarlem NED 1864 2001 Tien 3
Hondema,Evert Emmen NED 1849 1918 Tien 4
Honig,Dick Badhoevedorp NED 1785 1902 Tien 4
Honkoop,Gilian Assendelft NED 1755 1820 Weekend 4
Honkoop,Mark Assendelft NED 1424 1595 Weekend 7
Honkoop,Martin Assendelft NED 1727 Weekend 5
Honkoop,Stella Assendelft NED 1212 Tien 7
Hoof,Ruud van Heemskerk NED 1384 Dag 8
Hoog,Joost op ‘t Tilburg NED 1849 Weekend 4
Hoogen,Arie van den Amersfoort NED 1902 1985 Weekend 3
Hoogenboom,Martin Oudewater NED 1388 Dag 8
Hoogenes,Eric Bergschenhoek NED 1993 1975 Weekend 3
Hoogenes,Menno Bergschenhoek NED 1763 Weekend 4
Hoogervorst,Evert Capelle aan den IJssel NED 1499 Dag 6
Hoogeveen,Luuk Leiden NED 1591 1397 Tien 6
Hoogh,André de Groningen NED Weekend 9
Hoogland,Koos Oudorp NED 1377 Tien 7
Hoogland,Rob Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1927 1886 Tien 3
Hooglander,Ruud Geleen NED 1683 Weekend 6 Dag 6
Hoogt,Nicolaas van der Venlo NED 1826 Weekend 4
Hooijmans ,Merijn Nieuwe Niedorp NED 623 Weekend 9
Hooijmans,Max Nieuwe Niedorp NED 893 Weekend 9
Hoomans,Peter Amsterdam NED 1833 1847 Weekend 4 Dag 4
Hoop,Roel de Maasdam NED 1265 Weekend 8
Hoorn,Caspar van Hoogland NED 1687 Weekend 6
Hoosbeek,Jan Woerden NED 1797 Weekend 4 Dag 4
Hoosein,Fazeel Eindhoven NED 1243 Weekend 8
Hoosein,Shakeel Uden NED 1366 Weekend 8
Hooven,Evert van den Delft NED 1898 1930 Tien 4
Hopman,Pieter Middenbeemster NED 2324 2344 FM Tien 1
Hordijk,Frank Noordwijk NED 1577 1662 Dag 6
Hortensius,Kees Leiderdorp NED 1609 1646 Weekend 6
Hortensius,Lisa Amsterdam NED 2193 2195 Weekend 2
Houpst,Christiaan Kootstertille NED 1698 Dag 6
Houten,Arno van Bergschenhoek NED 1851 Weekend 4
Houweling,Bert Terschuur NED 1971 2012 Dag 3
Houwelingen,Leo van Utrecht NED 1996 2007 Tien 3
Hovens,Geert Tegelen NED 1921 2011 Weekend 3
Hoving,Peter Amsterdam NED 1489 Tien 7
Huffnagel,Eric Egmond aan den Hoef NED 1323 Tien 8
Huh,Eunhong Seoul KOR 1342 Tien 8
Huijzer,Jacques Lelystad NED 1897 1933 Tien 4
Huijzer,Joop Berkel en Rodenrijs NED 1887 2012 Tien 3
Huijzer,Theo Gouda NED 1698 Dag 5
Huisman,Frans Leek NED 1527 Weekend 7
Hulshof,Peter Groningen NED 2155 2180 Tien 2
Hummel,Joop Groningen NED 1974 2008 Tien 3
Huson,Hans Haarlem NED 1517 Tien 7
Huysman,Robert Sint-Pieters-Leeuw BEL 1503 1475 Dag 7
Hünemeyer,Dirk Düsseldorf GER 1878 Weekend 4
Ibrahim,Ashraf Houten NED 1845 1829 Weekend 4
Ingen,Rik van Winkel NED 1763 1842 Tien 4
Ippel,Cok Lisse NED 1673 1762 Tien 5
Jackson,Julius C Cambridge ENG 1410S Dag 7 Tien 7
Jackson,Nicholas Cambridge ENG 1750S Dag 5 Tien 5
Jacobs,Boeb Steyl NED 1395 Weekend 8 Dag 8
Jacobs,Florian Amstelveen NED 2249 2242 Tien 2
Jager,Leo de Rotterdam NED 1927 1796 Dag 3
Jager,Lex de Santpoort-Noord NED 1401 Weekend 7
Jakobsen,Mogens Horsholm DEN Weekend 9
Janse,Alexander Rotterdam NED 2011 2033 Weekend 3
Janse,Circe Rotterdam NED 1571 1518 Weekend 7
Janse,Jan Jaap Utrecht NED 2165 2173 Tien 2
Janse,Sebastiaan Rotterdam NED 1868 1850 Weekend 4
Jansen,Bob Tilburg NED 2212 2190 Tien 2
Jansen,Hans Haarlem NED 1733 1654 Tien 5
Jansen,Harro Alphen aan den Rijn NED 1811 Weekend 3
Jansen,Jan IJmuiden NED 1605 Weekend 6
Jansen,Johan Heerhugowaard NED 1006 Weekend 9
Jansen,Norbert Hazerswoude-Rijndijk NED 2022 2091 Dag 3 Tien 3
Jansma,Dennis Monnickendam NED 649 Weekend 9
Janssen,Hans Venlo NED 1689 1689 Weekend 6
Jaquet,Reinier Amstelveen NED 1204 Tien 8
Jaquet,Reinier Oosterhout NED 1894 1936 Weekend 4
Jean,Robert Lisses FRA 1782 1672 Tien 5
Jong,Eric de Obdam NED 1475 Tien 7
Jong,Ewoud ‘t Putten NED 2085 2107 Dag 3
Jong,Frank de Breda NED 1940 Weekend 3
Jong,Jan de Krommenie NED 1451 Dag 7
Jong,Joop de Dordrecht NED 1986 2077 Dag 3
Jong,Richard de Heemskerk NED 1247 Tien 8
Jong,Roel de IJmuiden NED 1874 1996 Dag 3 Tien 3
Jong,Ti de Amsterdam NED 1551 1701 Tien 6
Jong,Tijn de Leiden NED 1069 Weekend 8
Jong,Wiebe de Groningen NED 1568 Dag 7
Jongen,Gerard Purmerend NED 1263 Tien 8
Jongh,Benno de Groningen NED 1811 Tien 4
Jongkind,Kees Heiloo NED 1799 1796 Dag 5
Jonker,Jan Salon De Vergt FRA 1376 1339 Tien 8
Jonkers,Bas Amsterdam NED 1858 Dag 4
Jonkheer,Jan Heiloo NED 1422 Tien 7
Jonkman,Amelia Beverwijk PER 1246 1245 Weekend 8
Jonkman,Bernard Beverwijk NED Tien 9
Jonkman,Fokke Kuinre NED 2035 2095 Dag 3
Jonkman,Sophia Beverwijk PER 800 1148 Weekend 9
Joppe,Korneel Vijfhuizen NED 1409 Tien 7
Jorritsma,Stefan Heemskerk NED 1876 1895 Tien 4
Kalkbrenner,Klaus Essen GER 1607 Weekend 6
Kalkman,Rob Spijkenisse NED 1813 1885 Tien 4
Kalkman-de Koster,Franzke Hellevoetsluis NED 1469 1548 Tien 7
Kalle,Erwin Bergen Op Zoom NED 1934 1969 Tien 3
Kamp,Cilia van der Amsterdam NED 1383 Tien 8
Kamp,Gerwin van der Limmen NED 1529 Weekend 7
Kamp,Rob van de Almere NED 1963 1969 Weekend 3
Kamps,Ronald Alkmaar NED 1601 1760 Tien 6
Kan,Jean van Geleen NED 1854 Weekend 4
Kanninga,Rene Zaandam NED 1829 Weekend 4
Kapitany,Karoly Breda NED 1724 Weekend 5
Kaptein,Peter Hillegom NED 1456 1499 Weekend 7
Karstens,Lex Breda NED 1842 1847 Tien 4
Kassis,Antoine Paris FRA 2158 2162 Tien 2
Kastelein,Gerard — Rotterdam NED 1791 1804 Tien 4
Kastelijn,Twan Alphen aan den Rijn NED 1954 1957 Tien 3
Kat,Rudolf Alphen aan den Rijn NED 1898 1946 Tien 4
Keetman,Maaike Heerhugowaard NED 2196 2233 Tien 2
Keijl,Goossen Zundert NED 1472 Weekend 7
Keijsper,Jan Bergen NED 1944 Tien 3
Keijzer,Leo Nieuwegein NED 1723 1668 Tien 5
Keizer,Bé Amsterdam NED 1585 Dag 7
Keizers,Paul Almere NED 1426 Tien 7
Keja,Patrick Beverwijk NED 896 Tien 9
Kelder,Sjoerd Den Helder NED 1844 1968 Weekend 4
Kemp,Nicolaas Heemskerk NED 1514 Dag 7
Kempen,Anthony van Heemstede NED 1568 Dag 7
Kemperink,Han Castricum NED 1665 Dag 6
Kepers,Luc Amersfoort NED 1459 Weekend 7
Kerkhoff,Chris Amstelveen NED Dag 9 Tien 9
Kerkvliet,Dick Haarlem NED 1074 Tien 9
Kerkvliet,Maximiliaan Haarlem NED 2199 2183 Tien 2
Kerssens,Henk Akersloot NED 1352 Weekend 8
Kerssens,Piet Zaandijk NED 1580 Weekend 6 Dag 6
Ketzetzis,George Den Haag GRE 2332 2315 FM Tien 1
Keuken,Menno Amsterdam NED 1500S Dag 7
Kieftenburg,Cees Broek op Langedijk NED 1466 Dag 7
Kienhuis,Werner Borne FRA 1588 1677 Weekend 6
Kilakos,Dimitrios Gerakas Attiki GRE 1416 1404 Tien 7
Kim,Changhoon Seoul KOR 2003 1892 CM Tien 3
Kim,Doyun Seoul KOR 1683 Tien 6
Kim,Heonwoo Seoul KOR 1252 Tien 8
Kim,Hyunjun Seoul KOR 1236 Tien 8
Kim,Minji Seoul KOR Tien 9
Kim,Taehun Seoul KOR 1021 Tien 9
Kisch,Ehud Elad ISR 1374 Dag 8
Klaassen,Wim Hoofddorp NED 1398 Tien 8
Klaren,Andre Almere NED Weekend 9
Klaren,Duncan Almere NED 1518 1561 Weekend 7
Klaren,Oscar Almere NED 897 Weekend 9
Kleef,AM van Heerhugowaard NED 1537 Dag 7
Kleijnen,Henk de Rotterdam NED 1764 1862 Tien 4
Klein,Jorik Sliedrecht NED 1906 1832 Weekend 4
Klein,Leen Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1626 Tien 5
Kleinjan,Pim Rotterdam NED 1852 1835 Tien 4
Klimbie,Jasper Haarlem NED Weekend 9
Klink,Dennie Nijverdal NED 1737 Weekend 5
Klinkhamer,Harry Koedijk NED 1518 Tien 7
Kniest,René Huissen NED 1839 Weekend 4
Knigge,Hans Rijswijk NED 1520 Weekend 7
Knoester,Klaas Amsterdam NED 1415 Tien 7
Knuijt,Johan Oudewater NED 1145 Dag 9
Koedam,Hans Rotterdam NED 1451 Dag 7
Koedijk,Klaas Jan Hoorn NED 1505 1253 Weekend 7
Koeleman,Gerard Almere NED 1750 Tien 5
Koelmans,Jan Willem Den Haag NED 1915 1932 Tien 4
Koes,Richard Leiden NED 1781 1830 Weekend 4
Koevoets,Rinus Amsterdam NED 1848 Dag 4
Koeweiden,Bart Ede NED 1810 1809 Dag 4
Koeweiden,Theo Rheden NED 1554 1523 Dag 7
Kok,Cas Heemskerk NED 1895 1857 Weekend 4
Kokje,Joris Utrecht NED 2084 2101 Weekend 3
Komen,Jan-Pjotr Schagen NED 1877 1877 Weekend 3
Konijn,Piet Heerhugowaard NED 1735 Weekend 5 Dag 5
Koning,Martin de Amsterdam NED 1948 2041 Weekend 2 Dag 2
Koning,Nico Volendam NED 1677 Weekend 6
Koning,Patrick de IJmuiden NED 1491 Weekend 7 Dag 7
Koning,Roen de Woubrugge NED 1292 Dag 8
Koning,Sander Hoorn NED 1321 Tien 9
Konings,Frans Tilburg NED 2208 2253 FM Tien 2
Kooij,Bob Arnhem NED 1542 Dag 7
Kooij,Pieter Vlagtwedde NED 1712 Weekend 5
Kooij,Tom Amsterdam NED 1339 Dag 8
Kooijman,Pieter Almere NED 1683 1784 Dag 5
Kooiman,Egbert Castricum NED 1612 1753 Tien 6
Kooiman,Piet Amsterdam NED 1952 1991 Tien 3
Kooker,Coen de Hillegom NED 1201 1250 Weekend 8
Koopman,Frans Heemskerk NED 1719 Weekend 4
Koopman,Jan Wormer NED 1541 1654 Tien 7
Koopmans,Perry Monnickendam NED 1580 1645 Dag 6 Tien 6
Koper,Paul IJmuiden NED 1401 Tien 7
Koppenaal,Jan Pieter Winschoten NED 1628 Weekend 6
Korgaonkar,Siddharth Amstelveen NED Weekend 9
Kort,Willem de Wernhout NED 1634 Weekend 6
Kortendijk,Albert Almere NED 1754 1877 Tien 4
Kortenoeven,Bill Venray NED 1825 Weekend 4
Korving,Frank Leiden NED 1769 Weekend 5
Korving,Kees Den Haag NED 1695 Weekend 6
Kossen,Johannes Lelystad NED 1958 2002 Tien 3
Kouwenhoven,Arjen Maassluis NED 1944 2008 Weekend 3
Kouwenhoven,Derk Vijfhuizen NED 2087 1978 Tien 3
Kowalik,Waldemar Sedziszowa POL 1817 Tien 4
Koymans,Peter Oegstgeest NED 1930 1995 Tien 3
Kozak,Joachim Dr. Kuchen GER 1501 Weekend 7
Kozlowski,Laurent Dinan FRA 1728 1775 Tien 5
Krasikov,Senya Amsterdam NED 651 Dag 9
Krassenburg,Dennis Wijk aan Zee NED 1291 Weekend 8
Kreijfelt,Ernst von Amersfoort NED 1692 1852 Tien 5
Kreukniet,Cornelis Leiden NED 1392 Tien 8
Krijnen,Wim Sauwerd NED 1402 Dag 7
Krijtenberg,Ed Gouda NED 1360 Dag 8
Krings,Christoph Oer-Erkenschwick GER 2154 2165 Tien 2
Kroezen,Roland Groningen NED 1576 1692 Tien 6
Kroft,Mark van der Amsterdam NED 1748 1720 Weekend 5
Krol,Hans Gouda NED 1501 Tien 7
Krol,Sernin van de Zwaag NED 1629 1583 Tien 6
Kroon,Johan Bussum NED 1539 Weekend 7
Kroot,Ad Heesbeen NED 1914 Weekend 4
Krousos,Panagiotis Haarlem GRE 1567 1633 Tien 6
Krouwel,Robert Barneveld NED 1765 1804 Tien 5
Kruijk,Mark van der Soest NED 1577 Tien 6
Kruiper,Dirk Heemskerk NED 1658 1680 Tien 6
Kruisselbrink,Leo Velserbroek NED 1506 Tien 7
Kuchler,Ruud Amersfoort NED 1760 1799 Weekend 4
Kudlicka,Daniel Rotterdam NED 1333 Weekend wl
Kudlicka,Marek Rotterdam NED 1252 Weekend wl
Kuijk,Andre van Dieren NED 1547 1667 Tien 6
Kuijk,Julian van Dieren NED 1302 1452 Weekend 8
Kuijk,Lazlo van Dieren NED 1094 Weekend 9
Kuijk,Vadim van Dieren NED 1465 1231 Tien 7
Kuijl,Alexander van der Alphen aan den Rijn NED 1856 Weekend 3
Kuijper,Hans Haarlem NED 1472 Weekend 7
Kuijs,Gerard Castricum NED 1711 1767 Tien 5
Kuijs,Piet Limmen NED 1674 1807 Tien 5
Kuin,Jan Hoogwoud NED 1348 Tien 8
Kuiper,Leo Leiden NED 1945 Dag 3
Kunst,Andre IJmuiden NED 1927 2021 Tien 3
Kunz,Andre Berlin GER 2105 Weekend 2 Dag 2
Kusse,Marcel Diemen NED 1511 1557 Tien 7
Kutschenreuter,Frits Abcoude NED 1466 Dag 7
Laan,Aad Hoorn NED 1654 1698 Dag 6
Laan,Bram van der Groningen NED Weekend 9
Laan,David Amsterdam NED 1640 1614 Dag 6 Tien 6
Laan,Dinard van der Alphen aan den Rijn NED 2244 2239 Weekend 2
Laar,Bruun van de Barneveld NED 1820 1917 Tien 4
Laar,Clement van de Alphen aan den Rijn NED 2047 2057 Weekend 3
Laar,John van de Rhoon NED 1750 1882 Weekend 4
Lagontrie,Jean de Le Plessis Robinson FRA 1844 1710 Tien 5
Lai,Hing Ting Amsterdam NED 2400 2417 FM Tien Top
Lam,Sikuan Voorhout NED 1488 Weekend 7
Lameris,Ron Heemskerk NED 1382 Dag 8 Tien 8
Lamers,Marco Nijverdal NED 1654 Weekend 6
Lammens,Ed Mijnsheerenland NED 1694 1694 Weekend 6 Dag 6
Lammens,Tim Utrecht NED 2288 2281 FM Weekend 1
Lammers,Erik Overveen NED 1585 Tien 6
Landman,Jeroen Amersfoort NED 1763 Weekend 5
Lanen,Alex van Tilburg NED 1865 1817 Weekend 4
Langbroek,Aarnout Amsterdam NED 1655 1651 Tien 5
Lange,Roel de Utrecht NED 1634 Dag 6
Langedijk,Ardjan Heemstede NED 2113 2104 Dag 2
Langman,Dim Haarlem NED 1174 Weekend 9
Lardenoye,Bert Amersfoort NED 1609 Tien 6
Laurent-Paoli,Pierre Montfavet FRA 2267 FM Tien 2
Lauwers,Brent Leest BEL Weekend 9
Lauwers,Timo Leest BEL Weekend 9
Lee,Jun Hyeok Seoul KOR 2301 FM Tien 1
Leenart,Frits Alkmaar NED 1702 1745 Tien 5
Leentvaar,Coen Den Haag NED 1710 1650 Tien 5
Leeuw,Kees de Terheijden NED 1569 Weekend 7
Leeuwe,Peter de Amsterdam NED 1615 Dag 6
Leeuwen,Bas van Amsterdam NED 1218 Weekend 8
Leeuwerik,Hans Castricum NED 1881 1869 Tien 4
Legemaat,Gert Delft NED 2171 2207 Tien 2
Leij,Arjan van der Rotterdam NED 2062 2074 Weekend 2
Leijden,Peter van Ter Aar NED 1469 Tien 7
Leipsig,Ger van Tegelen NED 1558 Dag 7
Leite,Scot Leidschendam NED 1515 1745 Dag 6 Tien 6
Lemkes,Herman Nieuw-Vennep NED 1629 1790 Tien 5
Lemmen,Gerrit Alkmaar NED 1720 1819 Tien 5
Lentjes,Noud Nijmegen NED 2288 2286 Tien 2
Lesman,Karol Amsterdam NED 1392 1352 Weekend 8
Lessmann,Edwin Tilburg NED 1876 1919 Weekend 3
Lessmann,Francis amsterdam NED 2072 2091 Weekend 2
Liebert,Erwin Tallinn EST 1761 1878 Tien 4
Liefrink,Feike Barendrecht NED 1954 Weekend 3
Liefrink,Jochem Barendrecht NED 1013 Weekend 8
Lieverst,Paul Heemskerk NED 2018 2066 Tien 3
Ligteringen,Allard Haarlem NED 1865 1915 Weekend 4
Limbourg,Marina Essen GER 1987 2028 Weekend 3
Limbourg,Philipp Essen GER 2215 2206 Weekend 1
Limmen,Jaap Limmen NED 1345 1483 Dag 5 Tien 7
Limpens,Willem Den Haag NED 1658 Dag 5
Lindeboom,Fokke Rotterdam NED 1602 Tien 6
Lindeman,Johan Hilversum NED 1983 1972 Tien 3
Linden,Cornelis van der Amsterdam NED 1383 Tien 8
Linden,Marcel van der Rotterdam NED 1708 Weekend 5
Linden,Michiel van der Utrecht NED 1450 1374 Weekend 7
Linden,Ron van der Hillegom NED 1394 Weekend 8
Lindhout,Danny Den Haag NED 1502 Tien 7
Lingen,Henk van Utrecht NED 1569 1601 Tien 7
Lips,Harry Haarlem NED 2023 2037 Dag 2
Lisdonk,Lucien van de Delft NED 2046 2114 Weekend 3
Lith,Tony Amsterdam NED 1647 1704 Tien 6
Loedeman,Bert Amersfoort NED 1462 Weekend 7
Logie,Bernard Roeselare BEL 1695 Weekend 6
Lonkhuyzen,Henk van Mijdrecht NED 1511 Dag 7
Lonnee,Gerard Purmerend NED 1251 Weekend 8
Lont,Dirk Blokker NED 1824 1893 Tien 4
Loos,Jeroen Zandvoort NED 1659 1724 Tien 6
Lopez Trujillo,Armando Manchester COL 2194 Weekend 2 Dag 2
Lubrano,Bernard Mollans sur Ouvèze FRA 1630 1573 Tien 6
Lucas,Fred Utrecht NED 1771 1787 Tien 5
Lucifora,Nicolas Arlon BEL 1715 1793 Tien 5
Ludden,Gert-Jan Warnsveld NED 2201 2260 Tien 2
Lupulescu,Adrian Timisoara ROU 1859 1877 Tien 4
Lutz,Chris Utrecht NED 1736 Weekend 5
Lyell,Mark London ENG 2203 2213 FM Tien 1
Maas,Frans Vlaardingen NED 1510 Tien 7
Maasdijk,Jos Castricum NED 1508 Tien 7
Maassen,Berend van Heemskerk NED 1802 1909 Tien 4
Maat,Niek van der Voorhout NED 1925 1927 Tien 3
Maczkowiak,Thomas Gevelsberg GER 1891 Weekend 4
Maenhout,Thibaut Mechelen BEL 2394 2399 IM Tien 1
Maijers,Adri Heerhugowaard NED 1577 Tien 7
Mak,Nico Oudorp NED 1718 1840 Tien 5
Malde,Herman van Rotterdam NED 1787 Weekend 5
Mandersloot,Robin Zaandam NED 1772 1754 Weekend 5
Mang,Dalya Bilthoven NED 1454 1505 Weekend 7
Mang,Jessie Bilthoven NED 1484 1483 Weekend 7
Mannetje,Simone ‘t Rockanje NED 1384 Tien 8
Manni,Piet Heerhugowaard NED 1481 Tien 7
Manshanden,Nick Hoorn NED 1930 1964 Tien 3
Manuel,Peter Weesp NED 1910 2007 Tien 3
Mark,Niels van der Doetinchem NED 1726 Dag 5
Markensten,Max Uppsala SWE 1629 Weekend 6
Marks,Albert Oosterbeek NED 1683 Dag 6
Markus,Gijs Amsterdam NED 1731 1767 Tien 5
Martens,Frans Zoetermeer NED 1650 Tien 6
Martinez,Anna Wageningen NED 1695 1785 Weekend wl
Martinez,Sara Wageningen NED 1661 1379 Weekend 6
Maters,Arthur Ophemert NED 1798 1613 Weekend 5 Dag 5
Matser,Niels Arnhem NED 1779 Weekend 5
Meerkerk,Jaap van Rotterdam NED 1548 1825 Tien 6
Mehnavian,Afshin Alkmaar NED 1652 Tien 6
Meiden,Dirk van der Haarlem NED 1959 1970 Tien 3
Meiden,Geurt Jan van der Den Haag NED 1632 Dag 6
Meij,Jim Badhoevedorp NED 1508 Dag 7 Tien 7
Meij,Marc van der Wijk aan Zee NED 1536 Weekend 7
Meijden,Fred van der Zaandam NED 1600S Dag 6
Meijden,John van der Sellingen NED 1300 Tien 8
Meijer,Kim Rotterdam NED 881 Weekend 9
Meijer,Paul Monnickendam NED 1715 Dag 5
Meijer,Paul Utrecht NED 1325 Weekend 8
Meijer,Robbert Barendrecht NED 1865 1855 Weekend 4 Dag 4
Meijers,John Koog aan de Zaan NED 971 Tien 9
Meisner,René Beverwijk NED 1715 Dag 5
Melchers,Bert-Jan Purmerend NED 1427 1554 Dag 6 Tien 7
Mendes,Carlos Alberto de Sousa Montemor-o-Velho POR 1597 Tien 7
Mengerink,Ynze Nuth NED 2081 2103 Tien 3
Mensing,Luana Sliedrecht NED 750S Weekend 9
Merbis,Max Haarlem NED 2165 2153 Weekend 1
Merkouris,Panagiotis Groningen GRE 1986 1992 Weekend 3
Merse,Leo Heemskerk NED 1176 Weekend 9
Meruma,Arie Nieuw-Vennep NED 1743 Tien 5
Mesman,Edwyn Haarlem NED 1906 1951 Tien 3
Methorst,Karen Utrecht NED Weekend 9
Meuldijk,Dick Beverwijk NED 1460 Weekend 7
Meuleman,Ruud Apeldoorn NED 1299 Tien 8
Meulen,Peter van der Beverwijk NED 1637 Dag 5
Meulendijks,Jeroen Heemstede NED Tien 9
Meurs,Rob van Eindhoven NED 2050 2124 Weekend 2
Meuwissen,Marc Amsterdam NED 1814 1882 Weekend 4
Meyles,Willem Heiloo NED 1863 1863 Dag 4
Michielsen,Kobus Kessel-Lo BEL 1534 1768 Weekend 5
Michielsen,Lies Kessel-Lo BEL 1144 1363 Weekend 8
Middelhoven,Hein Zaandam NED 2099 2134 Weekend 2
Middelhoven,Huib Zaandam NED 1920 1968 Weekend 3
Mienis,Dennis Alkmaar NED 1871 1878 Tien 3
Mihailescu,Lucian Rijswijk NED 1715 1688 Tien 5
Mijnheer,Erik Borne NED 1553 Weekend 7
Mijnheer,Peter Emmen NED 2171 2173 Weekend 2
Milli,Serkan Purmerend NED 1635 1671 Dag 5 Tien 6
Mittertreiner,Aad Den Haag NED 1562 1741 Dag 6
Moerkerken,Jan Heerhugowaard NED 1442 Dag 7
Moes,Joris Groningen NED 2064 2029 Weekend 2
Moes,Machiel Assendelft NED 1740 1757 Dag 5
Mohnkern,Ansgar Amsterdam NED 1920 1912 Tien 4
Molen,Hans van der Raamsdonk NED 1720S Tien 5
Molen,Rinus van der Heelsum NED 1511 Weekend 7
Molenaar,Christiaan Koog aan de Zaan NED 1963 2021 Tien 2
Molin,Charles Amsterdam NED 1527 Weekend 7
Mollenkamp,Brian Alkmaar NED 1882 1861 Weekend 4
Mollenkamp,Ron Alkmaar NED 1663 Tien 6
Moller,Werner Amsterdam NED 2052 1988 Tien 3
Molsner,Heinz Hamburg GER 1522 1731 Tien 5
Mon,Gino de Tongeren NED 1888 1948 Tien 4
Monteny,Pascalle Spijkenisse NED 1384 1467 Weekend 7
Montsma,Foppe-Jan Rijswijk NED 1762 1847 Tien 4
Morice,Ludovic Paris FRA 2063 2087 Tien 3
Morsink,Hans Hoogkarspel NED 1319 Tien 8
Mosegaard,Klaus Kopenhagen DEN 1761 Weekend 5
Mostertman,Johan Groningen NED 1803 1887 Dag 4
Movsisjan,Manwel Beverwijk NED Weekend 9
Mueller,Werner Wermelskirchen GER 1716 Dag 5
Mul,Pierre Alkmaar NED 989 Weekend 9
Mulder,Ben Nieuw-Vennep NED 1693 Dag 6
Mulder,Menno Amsterdam NED 1590 Tien 7
Mulekom,Hans van Nieuwstadt NED 1815 Weekend 4
Muller,Jos Hengelo NED 1644 Weekend 6
Muller,Piet Hillegom NED 1614 Weekend 6
Munnik,Talitha Utrecht NED 1947 1982 Weekend 3
Mur,George Haarlem NED 1293 Weekend 8
Naber,Quirine Velp NED 1754 1765 Tien 5
Nagel,Jan Hilversum NED 1816 1898 Tien 4
Nagel,Yvette Amsterdam NED 1921 1978 WFM Weekend 2
Nagtegaal,Martin Hoofddorp NED 1401 Tien 7
Nam,Shinwoo Seoul KOR 1077 Tien 9
Nederkoorn,Kees Doetinchem NED 1974 2013 Dag 3
Negrijn,Freek Elst NED 1569 Dag 7
Neijzing,Dale Abbekerk NED 1332 Weekend 8 Dag 8
Neisingh,Nils Utrecht NED 1649 1630 Tien 6
Nes,Joop van Heiloo NED 1324 Tien 7
Net,Bas van der Leiden NED 1652 Dag 6
Neumeijer,Ruud Rotterdam NED 1703 1693 Tien 5
Neuteboom,Martin Delft NED 1507 Tien 7
Ng,Wesley Amsterdam NED 1606 Weekend 6
Nguyen,Kevin Rotterdam NED 2209 2187 Weekend 2
Nguyen,Lucas Rotterdam NED 1884 1889 Weekend 4
Nicolai,Auke Heerhugowaard NED 1284 Dag 8
Nicolai,Erik Tilburg NED 2134 2175 Tien 2
Nieberg,Debby Amsterdam NED 1460 Weekend 7
Nieland,Wim Egmond aan Zee NED 1863 1895 Tien 4
Nieuwenborg,Henk van Tegelen NED 1300S Dag 8
Nieuwenhuizen,Hans van Capelle aan den IJssel NED 1828 1851 Dag 4 Tien 4
Nieuwenhuizen,Ruud Koog aan de Zaan NED 1678 Weekend 6
Nieuwenkamp,Gerard Nieuwerkerk aan den IJssel NED 2024 Weekend 3
Nieuwkerk,Hans van Aalsmeer NED 1583 Dag 7
Nijman,Tim Zandvoort NED 1273 Dag 8
Niks,Eelco Amsterdam NED 1821 Weekend 4
Nino,Rafael Assendelft NED Dag 9
Noord,Ruud van Gouda NED 1506 1664 Weekend 7
Noordam,Arend Alkmaar NED 1581 Tien 7
Noordhoff,Enno Haarlem NED 2035 2086 Tien 3
Noordijk,Ed Oegstgeest NED 1808 1883 Tien 4
Noordkamp,Wouter Voorburg NED 1998 2020 Dag 2 Tien 3
Noteboom,Gren Heemskerk NED 1633 Weekend 5 Dag 5
Obdam,Leo Alkmaar NED 1397 Dag 7
Officier,Tom Amersfoort NED 2020 1995 Weekend 3
Oger,Daniel Namur BEL 1897 Tien 4
Okkes,Menno Utrecht NED 2299 2313 FM Dag 1
Oldenhuis,Lance Amsterdam NED 1952 2013 Weekend 3 Dag 3
Omearat,Adel Zwijndrecht SYR 2263 2229 FM Tien 2
Ommeren,Jos van Amsterdam NED 1963 2024 Weekend 3
Oord,Patrick van den Haarlem NED 1642 Weekend 6
Oosten,Arend van Huis Ter Heide NED 2089 2100 Tien 3
Oosten,Jaap van Utrecht NED 1894 1943 Weekend 4
Oostenbrugge,Gert-Jan van Utrecht NED 1622 1677 Tien 6
Oosterlaken,Ed Oudewater NED 2042 2075 Tien 2
Oosterlinck,Luc Gentbrugge BEL 1691 1668 Weekend 5
Oosterom,Arie van Castricum NED 1110 Dag 9
Opasiak,Dustin Hamburg POL 1799 1823 Weekend 4 Dag 4
Ophuijsen,Bob Haarlem NED 1283 Dag 8
Oranje,Frans Amsterdam NED 1321 Tien 8
Orbons,Richard Landgraaf NED 1734 1661 Weekend 5
Orsouw,Theo van Rijswijk NED 1897 1929 Tien 3
Ory,Jean-Paul Oudkarspel NED 1882 1886 Tien 4
Os,Han van Alkmaar NED 1158 Dag 9
Osch,Mees van Nijmegen NED 2328 2316 FM Tien 1
Oskam,Caspar Amersfoort NED 1853 Weekend 4
Ossebaar,Hans Woerden NED 1544 1624 Tien 7
Otten,Frank Heemstede NED 1527 Weekend 6
Otten,Gerard van Amersfoort NED 2037 2072 Weekend 3
Otto,Karel Bergen NED 1646 Weekend 6 Dag 6
Oudejans,Martin Zaandam NED 1602 1719 Tien 6
Ouden,Lendert van den Oude-Tonge NED 2042 2086 Weekend wl
Oudshoorn,Paul Leiden NED 1657 Dag 6
Oudvorst,Bert van Egmond aan Zee NED 1862 1883 Tien 4
Out,Joost Beverwijk NED 1632 1682 Tien 6
Overbeek,Frank van Arcen NED 1556 Weekend 6
Overbosch,Daniel Den Helder NED 1133 Weekend 9
Overeem,Marc Amsterdam NED 2182 2188 FM Tien 2
Overweg,Danny Almere NED 1874 1900 Tien 3
Oxener,Aldo Woerden NED 1578 1553 Tien 7
Paardekooper,Willem Beverwijk NED Dag 9
Paays,Dominggus Rotterdam NED 1600 1531 Weekend 6
Pai,Rakesh L Amstelveen NED 1243 Tien 8
Park,Chanhee Seoul KOR 1581 1560 Tien 7
Park,Hongkyu Seoul KOR 1267 Tien 8
Pastijn,Jasper Brielle NED Weekend 9 Dag 9
Paternotte,Stephan Amersfoort NED 1985 1953 Weekend 3
Patwardhan,Aadi Amsterdam NED 1200 Weekend 8
Patwardhan,Suvan Amsterdam NED 1167 Weekend 9
Pauw,Martijn Wageningen NED 2082 2074 Tien 2
Pech,Christian Stadt Eldagsen GER 1460 Weekend 7 Dag 7
Peereboom,Gerrit Alkmaar NED 1554 1668 Tien 6
Pekelaer,Rudy Den Bosch NED 1076 Weekend 9
Pelt,Erwin van Groningen NED 1968 1942 Weekend 3
Pelt,Hans Purmerend NED 1651 1709 Tien 6
Perez Garcia,Hebert Julianadorp NED 2064 2144 Tien 2
Peters,Harry Alkmaar NED 1621 1749 Weekend 6
Peters,Wim Almere NED 1531 Tien 7
Pham,Khoi Amsterdam NED 1839 1655 Tien 4
Philipsen,Niek Venlo NED 1863 Weekend 4
Piek,Emiel Heerhugowaard NED 1411 Tien 7
Piel,Ruben Blaricum NED 1824 1816 Dag 4
Pieters,Casper Castricum NED 1610 Weekend 6
Pijlman,Rene Amsterdam NED 1768 1855 Tien 4
Pijpers,Arthur Zoetermeer NED 2460 2465 IM Tien 1
Pillai,Abhishek Amstelveen NED 707 Weekend 9
Pinckaers,Hans Leiden NED Weekend 9
Pinheiro Diamant,Jonatan Uppsala SWE 1595 Weekend 7
Pinxteren,Gerard van Castricum NED 1763 1817 Tien 5
Piron,Didier Namur BEL 1931 Weekend 3 Dag 3
Piskaykin,Bogdan Berlin GER 1903 Weekend 4
Ploeg,Mark van der Hillegom NED 1751 Weekend 5
Plomp,Barth Arnhem NED 2000 2090 Dag 2
Plomp,Jan Hillegom NED 1403 Weekend 7
Plooijer,Johan Alkmaar NED 1778 1781 Tien 5
Plug,Arjan Noordwijk NED 1802 1844 Tien 4
Plukkel,Simon Venlo NED 1641 Weekend 6
Plukkel,Sjoerd Hoorn NED 2240 2242 FM Tien 2
Poel,Jacob Purmerend NED 1259 Dag 8 Tien 8
Poelsma,Jos Enschede NED 1657 Dag 6
Poelstra,Ben Tubbergen NED 1951 2001 Dag 3
Pohle,Hans-Hermann Hamburg GER 1713S Tien 5
Pol,Nico Heesbeen NED 1823 Weekend 4
Pol,Theo van der Monster NED 1465 1714 Dag 7
Polak,Roel Amsterdam NED 1066 Tien 9
Poland,Jan Alkmaar NED 1716 1830 Tien 4
Poldermans,Daan Amsterdam NED 1620 1686 Tien 6
Poncin,Peter Nieuw-Vennep NED 2005 2039 Tien 3
Pool,Jan Woerden NED 1513 Tien 6
Popta,Hette van Heerenveen NED 1852 1836 Dag 4
Post,Hans Koog aan de Zaan NED 1832 Dag 4
Post,Hendrik Wageningen NED 1321 Weekend 8
Post,Henk Heemstede NED 1281 Weekend 8
Post,Louw IJmuiden NED 1341 Tien 8
Postema,Wim Amsterdam NED 1781 Dag 4
Posthumus,Wim Bleiswijk NED 1884 1940 Tien 4
Postma,Arjen Ouderkerk aan den IJssel NED 1388 Dag 8
Pot,Hans Aalsmeer NED 1572 1581 Tien 7
Pouwelse,Edo Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1884 1890 Weekend 4
Pover,Piet Alkmaar NED 1950 1979 Tien 3
Praag,Leo van Son en Breugel NED 1541 Weekend 6
Praggnanandhaa R, India IND 2452 IM Tien Top
Prent,Tom Amsterdam NED 1580 1658 Weekend 6
Pruessner,Randolf P Hannover GER 1823 Dag 4
Punt,Willem Alkmaar NED 1568 1779 Dag 6
Putten,Mark van Nieuwe-Tonge NED 1990 1932 Dag 3
Puyn,Ron Venray NED 1772 Weekend 5
Quarre,Sido Enkhuizen NED 1636 Tien 6
Raaphorst,Ries van Purmerend NED 1371 Dag 8
Raats,Joppe Wuustwezel BEL 1624 1659 Weekend 6
Rahawadan,Maria Venlo NED 1149 Weekend 9
Rakhorst,Wim Beverwijk NED 1900 1947 Tien 4
Randen,Fred van Lisse NED 1834 1874 Dag 3 Tien 4
Randtwijk,Mick van Apeldoorn NED 1971 1985 Weekend 3
Rappange,Frans Zaandam NED 1809 Weekend 4
Ratsma,Rosa Utrecht NED 2200 2149 Weekend 2
Raulji,Kavya Almere NED 1383 1435 Weekend 7
Reenen,Rieks van Woubrugge NED 1373 Dag 7
Regeling,Chris Utrecht NED 1756 Tien 5
Reibel,Edgar Haastrecht NED 1457 1457 Tien 7
Reijnders,Willem Alkmaar NED 1547 Weekend 7
Reimer,Karl Mutterstadt GER 1575 Tien 7
Reitema,Frans Amsterdam NED 1486 Tien 7
Renkema,Geert Amsterdam NED 1461 Tien 7
Rensen,Martin Delft NED 1785 1837 Tien 4
Reurs,Frank Purmerend NED 1462 Weekend 7
Ridderikhoff,Roel Zwaag NED 1529 Dag 6
Rietveld,Jan Alkmaar NED 1512 Tien 7
Rietvink,Liesbeth Zeist NED 1622 1743 Tien 6
Rijken,Arnold Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1485 Tien 7
Rijkers,Roman Uden NED 1538 Weekend 7
Rijksen,Henk Stompetoren NED 1459 Dag 7
Rijnders,Nanno Amsterdam NED 1543 Weekend 7
Rijnveld,Rudolf Bergen NED 1721 Weekend 5
Rijpert,Kevin Amersfoort NED 1994 1945 Weekend 3
Ritsema,Ronald Hoorn NED 2041 2051 Tien 3
Robert,Pierre Brussel BEL 2083 Tien 3
Roebers,Eline Amsterdam NED 1691 1659 Tien 6
Roekel,Hans van Nieuw-Vennep NED 1130 Tien 9
Roelen,Bas Eindhoven NED 1720 1836 Tien 5
Roelofszen,Tom Heerhugowaard NED 1662 Weekend 6
Roelse,Liesbeth Beverwijk NED 1279 Tien 8
Roermund,Carlo van Beverwijk NED 1097 Weekend 9
Roes,Frans Amsterdam NED 1691 1722 Weekend 5
Roet,Siem Haringhuizen NED 1906 2020 Tien 3
Roman,Hugo Bredene BEL 1720 1842 Weekend 4
Romanesco,Roel Tilburg NED 1661 1707 Tien 6
Romijn,Erik Noordwijk NED 1589 Weekend 7
Ronner,Meinko Amersfoort NED 1657 Dag 6
Roode,Martijn de Santpoort-Zuid NED 2086 2077 Weekend 3
Roode,Peter de Velserbroek NED 2135 2199 Weekend 2
Roode,Rob de Haarlem NED 1827 1880 Weekend 4
Roodzant,Reginald Alkmaar NED 1371 Dag 7
Rooijakkers,Gert Hoofddorp NED 1592 Tien 6
Rooijen,Kick van Bennebroek NED 1401 Tien 7
Rooijen,Ton van Almere NED 1728 1794 Tien 5
Roomer,Paul Alkmaar NED 1648 1823 Tien 5
Roon,Sjoerd van Rosmalen NED 2057 2031 Weekend 3
Roorda,Thijs Bodegraven NED 2043 2050 Tien 3
Roos,Gerrit Hoorn NED 1694 Dag 6
Rosegg,Jaron Zaandam NED 1819 Weekend 4
Rosegg,Rebecca Zaandam NED 1543 Weekend 7
Roskam,Rinus Alkmaar NED 1588 Tien 7
Rot,Jan Wormer NED 1719 1885 Tien 4
Roubos,Frans Leiden NED 1500S Dag 7
Royakkers,Guido Gouda NED 2186 2197 Tien 2
Ruhwandl,Ferdinand Amsterdam NED 1700 1756 Tien 5
Ruig,Willem de Haarlem NED 1464 Dag 7 Tien 7
Ruigrok,Jacques Voorhout NED 1559 1679 Dag 6
Ruijter,Sylvain de Overveen NED 1706 1760 Dag 5 Tien 5
Ruiter,Bram Soest NED 1288 Weekend 8
Ruiter,Danny de Oudorp NED 2328 2333 FM Tien 1
Ruiter,Kees Capelle aan den IJssel NED 1607 Dag 6
Ruiter,Marcel de Oude-Tonge NED 1870 Dag 4
Ruiter,Rein de Den Haag NED 1473 Dag 7
Ruiter,Tom de Naarden NED 1983 2053 Tien 3
Rusche,Ron Heemskerk NED 1455 Weekend 7
Rutgers,Louis Schelluinen NED 1750 Dag 5
Rutjens,Lars Deurne NED 808 Weekend 9
Rutjens,Mika Deurne NED 1539 Weekend 7
Rutjens,Toon Deurne NED 1453 Weekend 7
Rutjes,Twan Wijchen NED 1886 1959 Tien 4
Saegher,Chris de Krommenie NED 2122 2167 Weekend 2
Sala,Frank Haarlem NED 1578 1698 Dag 6 Tien 6
Salomons,Matthijs Leiden NED 1131 Weekend 9
Salomons,Quinten Leiden NED 1529 1563 Weekend 7
Sanden,Martien van der Mierlo NED 1856 1893 Dag 4
Sasbrink,Nel Hoogkarspel NED 1362 Tien 8
Sauer,Richard Heiloo NED 1504 Tien 7
Schaafsma,Henk Amstelveen NED 1307 Weekend 8
Scharft,Johan Hoogezand NED 1974 1948 Weekend 3
Schellens,Marcellus Zoelen NED 1390 Dag 8
Schelvis,René Velsen-Noord NED Tien 9
Schelvis,Richard Heemskerk NED 2158 2098 Tien 2
Schepens,Vincent Waarschoot BEL 1733 1697 Dag 5
Schermer,Anton Alkmaar NED 1676 1775 Tien 5
Scherpenisse,Kees Noordwijk NED 1920 1945 Tien 3
Schilperoort,Jeroen Den Bosch NED 1941 1920 Weekend 3
Schilthuizen,Sander Haarlem NED 1779 1772 Weekend 5
Schimmel,Sipco Nieuw-Vennep NED 1764 1930 Tien 4
Schlebaum,Evert Purmerend NED 1561 Dag 6
Schlosser,Arno Castricum NED 1781 Weekend 5
Schlosser,Bart Castricum NED 1502 Tien 7
Schoehuijs,Erik Heemskerk NED 2178 2163 Tien 2
Schoenmakers,Nico Duiven NED 1779 1833 Tien 4
Schol,Jan Krommenie NED 1857 1860 Tien 4
Schol-Grin,Anneke Krommenie NED 1693 Weekend 5
Scholten,Marcel Utrecht NED 1737 Weekend wl
Scholtes,Frans Broek Op Langedijk NED 1507 Dag 7
Schoon,Chris Leiden NED 1391 Dag 8
Schoor,Carl Middelburg NED 1711 1796 Tien 5
Schootbrugge,Gabri van de Hilversum NED 1801 1895 Tien 3
Schoppen,Casper Utrecht NED 2405 2325 Tien 1
Schouten,Jordy Tilburg NED 2150 2067 Tien 2
Schouten,Luke Louis North Vancouver CAN 1803 1787 Dag 4
Schraa,Ger Vlaardingen NED 1163 Dag 9 Tien 9
Schreinemachers,Jo Roermond NED 1501 Tien 7
Schreuder Peters,Misja Pilisborosjeno NED 1929 1947 Weekend 3 Dag 3
Schrickx,Frank Antwerpen BEL 1871 1841 Tien 4
Schrijvers,Kees Hellevoetsluis NED 1595 1567 Tien 7
Schroer,Marcel Woerden NED 2084 2083 Tien 2
Schroth,Ernst Amersfoort NED 1475 Dag 6
Schuering,Arthur Rijswijk NED 1913 Weekend 4
Schuil,Jeroen Amersfoort NED 2015 2038 Weekend 3
Schuller,Valentijn Haarlem NED 940 Weekend 9
Schurins,Thomas Humbeek BEL 1807 1818 Weekend 4
Schut,Dik Limmen NED 1483 Dag 7
Schut,Hein Alkmaar NED 1647 Weekend 6
Schwarzwald,Holger Hamburg GER 1618 1707 Tien 5
Seeleman,Jan Haarlem NED 1937 2001 Tien 3
Seelemeijer,Jasper Zwaag NED 1861 1943 Tien 4
Seip,Rien Geleen NED 1989 1995 Weekend 3
Seip,Rudi Amstelveen NED 1915 Weekend 4
Seip,Theo Amsterdam NED 1646 1627 Weekend 6
Sennema,Remy Amsterdam NED 1844 Weekend 4
Sepers,Gerrit Amersfoort NED 1393 Dag 8
Serdijn,Adinda Leiden NED 1982 2013 Dag 3
Shah,Shrey Amstelveen NED 444 Weekend 9
Shahrizadeh,Shahroez Amersfoort NED 2016 2069 Weekend 3
Shakhverdian,William Harderwijk NED 1770 Weekend 5
Sharshov,Wadim Leiden RUS 1897 1901 Weekend 4
Sherzai,Zia Utrecht NED Weekend 9
Sideras,Kostandinos Hekelingen NED 1863 Tien 4
Sieben,Ferdi Zoetermeer NED 1752 Weekend wl Dag 5
Siekerman,Peter Castricum NED 1810 Dag 4
Sijbers,Niek Venlo NED 1517 Weekend 7
Sijm,Henk Hoorn NED 1529 Tien 7
Sijs,Jessica Heerhugowaard NED 1204 Weekend 8 Dag 8
Sinnige,Hans Heesbeen NED 1853 Weekend 4
Sipkema,Willem Groningen NED 1838 1882 Weekend 3
Slingerland,Fred Leiden NED 2306 2321 IM Tien 1
Slisser,Theo Huizen NED 2029 2061 Tien 3
Sloot,Ben Groningen NED 1409 Weekend 7 Dag 7
Sluis,Jan van der Uithoorn NED 1486 Weekend 7
Sluiter,Frank Castricum NED 1137 Tien 9
Sluiter,Harry Alkmaar NED 1381 Weekend 8
Sluiter,Jan Krimpen aan den IJssel NED 1845 1942 Dag 4
Smallegoor,Arnold Amsterdam NED 1702 Weekend 5
Smedinga,Teije Tolbert NED 1343 Weekend 8
Smeets,Pierre Den Bosch NED 2094 2094 Tien 3
Smeman,Lambertus Alte POR 1700 1735 Tien 5
Smit,Frans Amsterdam NED 2053 2053 Weekend 3 Dag 3
Smit,Martien Bennekom NED 1628 1744 Weekend 6
Smit,Peter Castricum NED 1314 Tien 8
Smit,Tom Ede NED 1410 1520 Dag 5 Tien 7
Smit,Wim Veendam NED 1400 Tien 7
Smith,Jack Amsterdam ENG 1745 1733 Tien 5
Smith,Peter Venlo NED 1156 Weekend 9
Smits,Erik Berkel En Rodenrijs NED 1515 Weekend 7
Smits,Mark Breda NED 2198 2230 FM Tien 2
Snuverink,Marc Meppel NED 1842 1930 Tien 3
Soest,Peter van Rhoon NED 1467 Tien 7
Soest,Roland van Krommenie NED 1823 1850 Tien 4
Sonis,Francesco Oristano ITA 2399 FM Tien 1
Spaan,Tigran Amsterdam NED 2127 2224 FM Tien 2
Spaan,Willem Amsterdam NED 1290 Tien 8
Spaans,Giel Purmerend NED 2187 2175 Weekend 2
Spanjersberg,Hans Amsterdam NED 1610 1633 Tien 6
Sparreboom,Ronald Achthuizen NED 1906 Dag 4
Spier,Don Assendelft NED Weekend 9
Spier,Roel Assendelft NED 1645 Weekend 5
Spiler,Angelo Amsterdam NED 2064 2057 Weekend wl
Spits,Erdwin Amsterdam NED 1298 Tien 8
Splinter,Herbert van der Alkmaar NED 1402 Dag 7
Spoelstra,Christiaan Beverwijk NED 1505 Weekend 7
Spook,Michiel Nieuwveen NED 1760 1745 Tien 5
Spoorenberg,Janus Oudewater NED 1363 Dag 8
Springorum,Arjen Zaandam NED 1610 Weekend 6
Springorum,Marcel Zaandam NED 1385 Weekend 7
Spronkmans,Stefan Helmond NED 2049 2112 Weekend 3
Spruit,Paul Beverwijk NED 2032 2077 Dag 3
Srivastava,Aarush Almere NED 776 Weekend 9
Staal,Ronald Leusden NED 1801 Tien 4
Staden ten Brink,Louis van Amsterdam NED 1579 Dag 7
Staden,Martin van Zoetermeer NED 1541 Dag 7
Stam,Hans Den Haag NED 2097 2060 Weekend 3
Stam,Peter Enkhuizen NED 1413 Tien 7
Stap,Harry van der Rijswijk NED 1813 1788 Tien 4
Stap,Kees Wageningen NED 2122 2127 Weekend 2
Steenoven,Luuk van Heiloo NED 1608 Weekend 6
Steensma,Frank Muiderberg NED 1554 Weekend 5
Steenwinckel,Hugo van Kapelle-op-den Bos BEL 1724 1625 Weekend 4
Steinhart,Martin Amstelveen NED 1387 Dag 8
Steur,Adriaan van der Alkmaar NED 1318 Weekend 8
Stevens,Anton Monnickendam NED 1420 Weekend 7
Stolte,Maarten Hoofddorp NED 2017 Weekend 3
Stolwijk,Peter La Chapelle Sur Erdre NED 1456 1515 Tien 7
Stork,Jaap Nijmegen NED 1139 Weekend 9
Stork,Ornett Leiden NED 2095 2122 Weekend 1
Straat,Evert-Jan Amsterdam NED 2038 2078 Tien 2
Straathof,Dick Rotterdam NED 1832 1880 Tien 4
Straten,Peter van Westknollendam NED 1738 Weekend 5
Strien,Bart van Voorburg NED 1698 1756 Tien 5
Strijk,Frank Rijswijk NED 1285 Weekend 8
Strik,Henk Uden NED 1312 Weekend 8
Stroosma,Harry Capelle aan den IJssel NED 1685 1815 Tien 5
Struben,Jeroen Lyon CAN 1832 Weekend 4
Struyk,Cornelis Alkmaar NED 1347 Dag 8
Suikers,Theo Den Bosch NED 1399 Weekend 8
Sula,Avni Amsterdam ALB 2004 2021 Tien 3
Suyderhoud,Wim Amsterdam NED 1763 1831 Weekend 5
Suástegui,Carlos Monterrey MEX Dag 9
Swanink,Koos Pijnacker NED 1266 Tien 8
Swart,Dirk-Willem Zaandam NED 1818 1857 Tien 4
Swart,Peter Maassluis NED Weekend 9
Swieten,Jeffrey van Ede NED 1680 Tien 6
Swinkels,Edwin Deursen-Dennenburg NED 1787 Weekend 5
Sylbing,Garth Amsterdam NED 1434 Dag 7
Szabó,Levente Veresegyház HUN 1798 Tien 5
Taal,Anne Paul Kesteren NED 1900 1947 Weekend 4
Taapken,Dominique Rotterdam NED 1477 Dag 7
Tabak,Stefan Alphen aan den Rijn NED 2205 2265 FM Weekend 1
Tadrous,George Westwoud NED 1433 1450 Weekend 7
Talmi,Yoav Prague CZE Weekend 9
Tamminga,Meile Den Haag NED 1688 1837 Tien 5
Tan,Teck Woon Singapore SGP 1610 Tien 6
Tang,Charlie Eindhoven NED 2023 2024 Weekend 2
Tanja,Jaap Nijmegen NED 1451 Dag 7
Taylor,Frank Driehuis NED 1853 1919 Tien 4
Teensma,Jeppe Roden NED 1529 Tien 7
Tellingen,Pieter van Zaandam NED 1369 Dag 8
Termeulen,Albert Leiden NED 2089 2064 Tien 3
Terpstra,Gerben Almere NED 1648 1768 Tien 5
Teske,Erik Velsen-Noord NED 800 Tien 9
Thakoerdien,Jerrel Den Haag NED 2165 2162 Weekend 2
Theulings,Paul-Peter Amsterdam NED 2114 2108 CM Dag 2
Theunissen,Marjolein Amsterdam NED 1768 Weekend 5
Thierry,Rein Zoetermeer NED 1629 1667 Dag 5 Tien 5
Thijssen,Julian Haarlem NED Tien 9
Thijssen,Piet Panningen NED 1866 Weekend 4
Thomassen,Benno Doetinchem NED 1412 Dag 7
Tieleman,Wouter Amsterdam NED 1564 1764 Tien 6
Tijdeman,Frank Zaandam NED 2086 2187 Weekend 2
Tijssens,Rob Weesp NED 1860 1798 Tien 4
Tillemans,Marcel Rotterdam NED 1754 1858 Tien 4
Tilquin,Jean-Pierre Paris FRA 1928 1934 Tien 3
Timmerman,Jan Amsterdam NED 1638 1571 Weekend 5
Timmermans,Hendrik Dordrecht NED 1727 1823 Tien 4
Tinga,Tjerk Capelle aan den IJssel NED 1902 1934 Tien 3
Tissink,Arjan Amersfoort NED 1867 1979 Weekend 4
Tjoo,Leslie Gouda NED 1755 Weekend 4
Toby,Almer Utrecht NED 1693 1828 Tien 5
Tochtrop,Matthias Düsseldorf GER 2174 Weekend 2
Toll,Maarten Venray NED 1799 1744 Weekend 5
Tooren,Erik van Hensbroek NED 1933 1933 Tien 3
Torenstra,Jan Delft NED 1221 Tien 8
Torkkola,Simo Hämeenlinna FIN 1927 1983 Weekend 3
Touber,Hans Castricum NED Dag 9
Traest,Philip Zwijnaarde BEL 1548 Weekend wl
Tran,Kimmily Rotterdam NED 778 Weekend 9
Tran,Tommy Rotterdam NED 1439 Weekend 7
Tran,Viquan IJmuiden NED 1325 Weekend 8
Treur,Henk Montfoort NED 1840 Dag 4
Tromp,Patriek Oegstgeest NED 1966 1977 Weekend 3
Tromp,Yorick Haarlem NED 1818 Weekend 4
Trzaska,Peter Recklinghausen GER 2125 Weekend 2
Tuijp,Paul Haarlem NED 1762 1648 Weekend 5
Tuin,Jan van der Amsterdam NED 1484 Weekend 7
Tuna,Ozden IJmuiden NED 1693 Weekend 6
Tunge,Christian Stavanger NOR 2051 Tien 3
Turenhout,Ryanne Leiden NED 1303 Weekend 8
Turk,Wil Leiden NED 1814 1981 Tien 4
Tuyl,Wim van Amsterdam NED 1858 1939 Tien 3
Tzanidis,Efthimios Athens GRE Tien 9
Ubels,Joske Utrecht NED 1661 1723 Weekend 6
Uitenbroek,Hans Vlaardingen NED 2105 2087 Weekend 2
Vaassen,Mick Amsterdam NED 1408 Dag 7
Valk,Bart de Heemstede NED 1753 Weekend 5
Vanduyfhuys,Daria Gent BEL 1755 1857 Weekend 4
Vanduyfhuys,Igor Gent BEL 1447 1584 Weekend 7
Vanduyfhuys,Ilja Gent BEL 1138 1158 Weekend 9
Varin,Ilya Krasnogorsk RUS 2017 Dag 3
Vecht,Ernst van der Utrecht NED 1938 2035 Weekend 3
Vecht,Lucie van der Amsterdam NED 1875 Weekend 4
Veelen,Lourens van Zaandam NED 1940 1884 Tien 3
Veelen,Piet van Oudorp NED 1409 Dag 7
Veelenturf,Wim Woerden NED 1646 1641 Tien 6
Veen,Ailko van der Amsterdam ENG 1691 1698 Tien 6
Veen,Robert van Heerhugowaard NED 1349 Tien 8
Veenstra,Frits Amsterdam NED 1696 1887 Dag 5
Veenstra,Wopke Malden NED 1923 1971 Dag 3
Veerman,Henk Volendam NED 1745 1790 Tien 5
Veerman,Jan Edam NED 1643 Weekend 6
Veerman,Jan Volendam NED 1801 1825 Tien 4
Vegt,Seth van der Houten NED 2011 2006 Weekend 3
Veij,Ton de Purmerend NED 1828 1880 Tien 4
Velde,Jan Amsterdam NED 1904 1921 Tien 3
Velde,Richard van de Rotterdam NED 1381 Weekend 8
Velde,Wytse van der Amsterdam NED 1902 1932 Tien 2
Veldhuijsen,Klaas De Meern NED 1859 1905 Tien 4
Veldhuijzen,Joop Uithoorn NED 1491 Weekend 6 Dag 6
Veltheer,Douwe Amsterdam NED 1697 Weekend 5
Verdonk,Anton Haarlem NED 1644 Dag 6
Verdonkschot,Ton Beverwijk NED 1186 Dag 9
Vereggen,Lars Chaam NED 2378 2358 FM Tien Top
Vergeer,Michiel Leiden NED 1728 1799 Tien 5
Verhoeven,Jan Heemskerk NED 1380 Dag 7 Tien 7
Verkooyen,Frank Breda NED 2052 1848 Weekend 3
Vermeulen,Fons Castricum NED 1716 Dag 5
Vermeulen,Guus Tilburg NED 1763 Weekend 5
Verschueren,Dirk Kapelle-Op-den Bos BEL Weekend 9
Versteeg,Rinus Haastrecht NED 1123 Dag 9
Verstege,Vincent Houten NED 1787 Dag 5
Visschedijk,Paul Strijen NED 1459 Weekend 7
Visschedijk,Theo Apeldoorn NED 1799 1873 Tien 4
Visser,Andries IJmuiden NED 1654 Weekend 6
Visser,Arno de Schagen NED 1776 1878 Tien 4
Visser,Bente Uitgeest NED Weekend wl
Visser,Cees Amsterdam NED 2009 1967 Weekend 3 Dag 3
Visser,Gerard Amstelveen NED 1569 Tien 7
Visser,Henk-Jan Amsterdam NED 2239 2269 Tien 2
Visser,Ingmar IJmuiden NED 1908 1914 Weekend 4
Visser,Mees Alkmaar NED 1319 Dag 8
Visser,Wouter F Soest NED 1533 Weekend 7
Vissers,Henk Uden NED 1103 Weekend 9
Vissers,Nico Gemert NED 1572 Weekend 7
Vistisen,Lars Den Haag DEN 2077 2089 Tien 3
Vlaming,Jos Alkmaar NED 2135 2125 Tien 2
Vledder,Aad Hillegom NED 1432 Weekend 7
Vleming,Stefan Leiden NED 1457 1828 Weekend 6
Vliek,Dick Arnhem NED 1596 1758 Weekend 6
Vliet,Cor van Baambrugge NED 1521 Dag 7
Vliet,Ton van Nisse NED 1596 1558 Weekend 7
Vlugt,Frans Edam NED 1887 1976 Weekend 3 Dag 3
Voet,Wim Schoorl NED 1498 Tien 7
Vogelaar,Gert Breda NED 1812 Tien 4
Volders,Wessel Leiden NED 1737 1837 Dag 5 Tien 5
Vonk,Jan Hellevoetsluis NED 1857 1782 Dag 4
Vorselen,Theo van Den Haag NED 1514 1790 Tien 6
Vorstermans,Peter Den Haag NED 1910 2005 Weekend 3
Vos,Gerko Haarlem NED 1561 Tien 7
Vos,Jolanda Akersloot NED 1563 Weekend 7
Vos,Louis van der Ede NED 1342 Tien 8
Vos,Roald Amsterdam NED 1217 Weekend 8
Vos,Tjark Amsterdam AHO 2215 2206 Tien 2
Voss,Herman Emmen NED 2031 2049 Tien 3
Vredenborg,Carel Oostzaan NED 2004 1982 Weekend 3
Vreeburg,Jan Hoofddorp NED 1896 1925 Weekend 4
Vreeburg,Simon Almere NED 1498 Weekend 6
Vreeze,Frans de Amsterdam NED 1683 1743 Tien 5
Vriens,Huib Amsterdam NED 1761 1750 Weekend 5
Vries,Auke de Den Haag NED 1427 Tien 7
Vries,Bart de Utrecht NED 1312 Tien 8
Vries,Izaac de Nieuw-Vennep NED 1743 1771 Tien 5
Vries,Jaap de Beverwijk NED 1056 Weekend 9 Dag 9
Vries,Koen de Amstelveen NED 1918 Weekend 4
Vries,Peter de Zaandam NED 1457 Dag 7 Tien 7
Vries,Rob de Woubrugge NED 1460 Tien 7
Vries,Robert de Geleen NED 1532 1596 Dag 7
Vries,Ronald de Zoetermeer NED 1698 1728 Dag 5
Vries,Ton de Heemskerk NED 1665 Dag 6
Vrolijk,Liam Rotterdam NED 2357 2329 FM Tien 1
Vroombout,Enrico Amsterdam NED 2162 2169 Tien 2
Vucht,Sander van Arnhem NED 1909 Dag 4
Vugteveen,Steven Utrecht NED 1527 Tien 6
Vukojevic,Philippe Falaën BEL 2030 Weekend 3
Vukojevic,Viktor Falaën BEL 1366 Weekend 8
Waal,Cees de Beverwijk NED 1750S Tien 5
Waal,Henk de Heerhugowaard NED 1209 Tien 8
Waanders,Norbert Hengelo NED 1820 Weekend 3
Wagenaar,Harm-Theo Utrecht NED 1851 1912 Weekend 4 Dag 4
Wageningen,Gerard-Jan van Hillegom NED 1656 Weekend 6
Wal,Geert van der Purmerend NED 1149 Weekend 9
Wal,Geurt van de Utrecht NED 1475 Weekend 7
Walbeek,Dimitri Haarlem NED 1407 Weekend 7
Wandy,Kasim Nieuwegein NED 1726 1720 Tien 5
Warbout,Dick Lieshout NED 1228 Weekend 8
Warmenhoven,Piet Leiden NED 1512 Dag 7 Tien 7
Warmerdam,Anton Hillegom NED 1486 Weekend 6
Warmerdam,Max Tegelen NED 2367 2364 FM Tien 1
Warnaar,Alisha Leiderdorp NED 1498 1571 Weekend 7
Warnaar,Tim Leiderdorp NED 921 Weekend 9
Waskowsky,Gregor Leiden NED 1511 1509 Tien 7
Water,Mels van de Zaandam NED 1689 1745 Tien 5
Wedda,Dries Diepenveen NED 2021 2012 Tien 3
Weeda,Peter Rotterdam NED 1832 Tien 4
Weelden,Jan van Uitgeest NED 1125 Weekend 9
Weerd,Warner de Purmerend NED 2204 2150 Tien 2
Weersel,Arlette van Alkmaar NED 2162 2174 WIM Weekend 2
Weert,Chris de Voorschoten NED 1770 Weekend 5
Weijers,Edwin Vleuten NED 1807 1760 Tien 4
Weijers,Ralf Son en Breugel NED 1770 Tien 5
Weijgertze,Peter Leusden NED 1776 1720 Tien 5
Wel,Willem van der Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1675 Tien 6
Welling,Jos Doetinchem NED 1116 Dag 9
Welz,Christian Essen GER 1657 Weekend 6
Wentholt,Frans Den Haag NED 1605 Weekend 5
Werf,Mark van der Leiden NED 2404 2412 IM Tien 1
Werf,Peter van der Amsterdam NED 1596 1736 Tien 6
Werkhoven,Gerard Den Haag NED 1802 1802 Tien 4
Westerduin,Philip Schiedam NED 2010 2038 Weekend 2
Westerop,Sebastiaan van Amsterdam NED 1943 1977 Tien 3
Westerveld,Wim Rotterdam NED 2183 2200 Tien 2
Wetering,Herm van Santpoort-Noord NED Weekend 9
Weverling,Ferry Amstelveen NED 1711 1826 Tien 5
Wheat,Bob Reno USA 1769B 1741 Tien 5
Wibowo,Kevin Boortmeerbeek BEL Weekend 9
Wibowo,Ruben Boortmeerbeek BEL Weekend 9
Wickel,Joop Purmerend NED 1253 Dag 8
Wielen,Niels van der Uden NED 1381 Weekend 8
Wiemerink,Hans Heemskerk NED 1736 1807 Tien 5
Wiering,Jelle Utrecht NED 1999 2031 Tien 3
Wieringen,Alexander van Hellevoetsluis NED 1678 Weekend 6
Wieringen,Fred van Hellevoetsluis NED 1706 Weekend 5
Wiersma,Jacob Zaandam NED 1340 Weekend 8
Wierts,Hanna Dieren NED 800 Weekend 9
Wijgers,Ben Weesp NED 1991 2001 Tien 3
Wijnberg,Arjan Heemskerk NED 2023 2057 Tien 3
Wijnen,Marcel Barendrecht NED 1455 1705 Dag 7
Wijngaarden,Thijs van Schagen NED 1633 Tien 6
Wijnhoven,Geert Utrecht NED Weekend 9
Wildt,Piet de Bergen NED 1235 Weekend 8
Wilgenburg,Rien van Barendrecht NED 1633 1837 Dag 5 Tien 5
Willigen,Jan van Uithoorn NED 1538 Tien 7
Willigenburg,Dick Leusden NED 1662 Dag 6
Wilsch,Jurgen Veghel NED 1649 Tien 6
Winkels,Marcel Heerlen NED 1951 1977 Weekend 3
Winsemius,Jan Amsterdam NED 1859 1829 Weekend 4
Wisman,Hans Amersfoort NED 1902 Weekend 4
Wismayer,Clive Guildford NED 2102 Weekend 2
Wit,Albert de Zaandam NED 1018 Weekend 9
Wit,Bob de Zaandam NED 1574 1564 Weekend 7
Wit,Han de Doorn NED 1551 Dag 7
Wit,Martijn de Blokker NED 1472 Weekend 7
Witkamp,Theo Coevorden NED 1649 1719 Tien 6
Witt,Rob Amsterdam NED 2195 2201 FM Dag 2
Witte,Louis Beverwijk NED 1757 Weekend 5
Woestenburg,Jochem Amersfoort NED 2126 2136 Weekend 2
Woestijne,Aldo van de Amsterdam NED 2011 2071 Weekend 3
Wolde,Bert ten Krimpen aan den IJssel NED 1785 Weekend 5
Wolters,Vincent Groningen NED 1769 1831 Tien 4
Wong,Linda Banqiao TPE 1363 WCM Dag 8 Tien 8
Wooter,Robin Voorhout NED 1888 1673 Weekend 3
Woude,Cornelis ten Purmerend NED 1122 Tien 9
Woude,Rienk van der Hilversum NED 1434 Dag 7
Woudt,Edwin Koog aan de Zaan NED 2083 2082 Weekend 3
Wubs,Harry Groningen NED 1785 1900 Dag 4
Ydo,Pim Utrecht NED 1981 1994 Dag 3
Yim,Jay Seoul KOR 1056 Tien 9
You,Garam Seoul KOR 1495 1489 Tien 7
Yu,Jinhui Seoul KOR 1075 Tien 9
Yuen,Shau-Ming Capelle aan den IJssel NED 1658 Weekend 6
Zaalmink,Bram Doetinchem NED 640 Weekend 9
Zanoli,Olivier Zwanenburg NED 859 Weekend 9
Zee,Ben Ede NED 1575 Dag 7
Zee,Tom van der Amstelveen NED 1376 Dag 8
Zeeman,Peter Tienhoven NED 1714 Dag 5
Zegers,Piet Zaandam NED 1804 Dag 4
Zegstroo,Martin Hoofddorp NED 1812 1824 Tien 4
Zheng,Jimmy Almere NED 1302 1494 Weekend 8
Zheng,Mandy Almere NED 1084 Weekend 9
Zhydenko,Semen Amsterdam UKR Weekend 9
Zilverberg,Jasper Maastricht NED 2031 2061 Weekend 3
Zimmermann,Luc Maastricht NED 2123 2129 Weekend 2
Zoeten,Cato de Voorschoten NED 1325 Weekend 8
Zondag,Jason Krimpen aan den IJssel NED 1999 1987 Dag 3
Zonneveld,Jan Delft NED 1338 Tien 7
Zonneveld,Jos Castricum NED 1471 Weekend 7
Zonneveld,Lau Castricum NED 1405 Dag 7
Zutphen,Jimmy van Beverwijk NED 2214 2214 Tien 2
Zwaan,Cor Beverwijk NED 1220 Dag 8
Zwan,Martijn van der Amersfoort NED 1583 Weekend 7
Zwan,Pieter van der Arnhem NED 1781 1802 Weekend 5
Zwart,Johan de Amersfoort NED 1951 1997 Tien 3
Zwartjes,Maarten Amsterdam NED 1361 Weekend 8
Zweers,Jeroen Katwijk NED 1545 Weekend 7
Zwieten,Rob van IJmuiden NED 1679 1754 Dag 5
Zwinkels,Wim Leiden NED 1867 Weekend 3

 

Alleen ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.