Scorebord KNSB 4e ronde

KNSB competitie 4e ronde: Alle uitslagen van 11 december 2010.

Meesterklasse
HMC Calder LSG
SO Rotterdam Groningen 7 3
Caissa Homburg Apeldoorn 5 5
Utrecht Voerendaal
HSG Braceland ESGOO 8 2
Klasse 1A
Dr. Max Euwe BSG
SMB SOPSWEPS’29 3 7
De Eenhoorn De Wijker Toren
Utrecht 2 Unitas 4 6
Philidor 1847 Ricoh SC Purmerend 3 7
Klasse 1B
Venlo LSG 2 6 4
Zukertort Amstelveen RSR Ivoren Toren 6 4
De Stukkenjagers HWP Sas van Gent 5 5
Paul Keres Wageningen 1 VLG Advocaten
Eindhoven DD 6 4
Klasse 2A
SSC 1922 Boven IJ
MSV Groningen 2
En Passant VAS 6 2
Caissa 2 Unitas 2
HSG 2 Sneek 4 4
Klasse 2B
Dr. Max Euwe 2 LSG 3 5 3
AAS Kennemer Combinatie 2 4 4
De Eenhoorn 2 Homburg Apeldoorn 2
Amersfoort ZSC Saende
Fischer Z WSC 4 4
Klasse 2C
Messemaker 1847 De Pion 2 3 5
Oegstgeest ’80 Kennemer Combinatie 1 2 6
DSC Delft 2 Spijkenisse 3 5
Vianen/DVP HWP Haarlem 4 4
ASV Charlois Europoort
Klasse 2D
HMC Calder 2 De Pion
Veldhoven HSC 3 5
DSC Delft De Toren 5 3
Paul Keres 2 DJC Stein 3 5
Bergen op Zoom Veenendaal
Klasse 3A
Haren De Twee Kastelen
Assen Staunton
Almere Spassky’s
Schaakwoude Unitas 3
Philidor 1847 2 Emanuel Lasker
Klasse 3B
Doetinchem Xidata Hardenberg
UVS 2 Lonneker 4 4
Zevenaar Homburg Apeldoorn 3 4 4
Almelo WSG Winterswijk 3 5
DSG Pallas ESGOO 2
Klasse 3C
PION Promotie
Zukertort Amstelveen 3 Oosten Toren
Caissa 3 Zeist
Amersfoort 2 Wageningen 2 VLG Advocaten
ASV 2 PSV/Dodo
Klasse 3D
Santpoort BSG 2
Zukertort Amstelveen 2 Kennemer Combinatie 3 5 3
Caissa 5 VAS 2
Utrecht 3 HWP Zaanstad
De Waagtoren 2 Oud Zuylen
Klasse 3E
Leiderdorp LSG 4
Philidor Leiden RSR Ivoren Toren 2 5 3
De Stukkenjagers 2 Schaakcombinatie HTV
Caissa 4 ZSC Saende 2
De Waagtoren 1 Charlois Europoort 3 4 4
Klasse 3F
Landau Axel Goes
Terneuzen HWP Sas van Gent 3
Sliedrecht HWP Sas van Gent 2 1 7
Souburg Moerkapelle
Krimpen a/d IJssel De Drie Torens
Klasse 3G
Messemaker 1847 2 ASC 3 5
SO Rotterdam 2 Dordrecht 4 4
DSC Delft 3 Voorschoten
Rijswijk Overschie
Regiohakkers Charlois Europoort 2
Klasse 3H
HMC Calder 3 De Combinatie 5 3
UVS 1 Geleen
Brunssum RSC ‘t Pionneke 3 5
Dubbelschaak ’97 Voerendaal 2
Eindhoven 2 D4 4 4

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.