Scorebord 5e ronde KNSB competitie

Meesterklasse
LSG Braceland ESGOO 4 – 6
Voerendaal HSG 3½ – 6½
Homburg Apeldoorn Utrecht 5½ – 4½
Groningen Caissa 6½ – 3½
HMC Calder SO Rotterdam 6 – 4
Klasse 1A
BSG Ricoh SC Purmerend 7 – 3
Unitas Philidor 1847 4½ – 5½
De Wijker Toren Utrecht 2 5½ – 4½
SOPSWEPS’29 De Eenhoorn 4½ – 5½
Dr. Max Euwe SMB 6½ – 3½
Klasse 1B
LSG 2 DD 4½ – 5½
Wageningen 1 VLG Advocaten Eindhoven 5 – 5
HWP Sas van Gent Paul Keres 5 – 5
RSR Ivoren Toren De Stukkenjagers 3 – 7
Venlo Zukertort Amstelveen 4½ – 5½
Klasse 2A
Boven IJ Sneek 5½ – 2½
Unitas 2 HSG 2 3 – 5
VAS Caissa 2 6½ – 1½
Groningen 2 En Passant 2½ – 5½
SSC 1922 MSV 3½ – 4½
Klasse 2B
LSG 3 WSC 3 – 5
ZSC-Saende Fischer Z 3½ – 4½
Homburg Apeldoorn 2 Amersfoort 3 – 5
Kennemer Combinatie 2 De Eenhoorn 2 5 – 3
Dr. Max Euwe 2 AAS 2½ – 5½
Klasse 2C
De Pion 2 Charlois Europoort 1½ – 6½
HWP Haarlem ASV 3½ – 4½
Spijkenisse Vianen/DVP 4½ – 3½
Kennemer Combinatie 1 DSC Delft 2 7 – 1
Messemaker 1847 Oegstgeest ’80 4 – 4
Klasse 2D
De Pion Veenendaal 4 – 4
DJC Stein Bergen op Zoom 6 – 2
De Toren Paul Keres 2 4 – 4
HSC DSC Delft 2½ – 5½
HMC Calder 2 Veldhoven 5 – 3
Klasse 3A
De Twee Kastelen Emanuel Lasker 3½ – 4½
Unitas 3 Philidor 1847 2 1½ – 6½
Spassky’s Schaakwoude 5 – 3
Staunton Almere 4½ – 3½
Haren Assen 7 – 1
Klasse 3B
Xidata Hardenberg ESGOO 2 5½ – 2½
WSG Winterswijk DSG Pallas 1½ – 6½
Homburg Apeldoorn 3 Almelo 1 – 7
Lonneker Zevenaar 3 – 5
Doetinchem UVS 2 5 – 3
Klasse 3C
Promotie PSV/Dodo 6 – 2
Wageningen 2 VLG Advocaten ASV 2 2½ – 5½
Zeist Amersfoort 2 4½ – 3½
Oosten-Toren Caissa 3 3 – 5
PION Zukertort Amstelveen 3 5½ – 2½
Klasse 3D
BSG 2 Oud Zuylen 3½ – 4½
HWP Zaanstad De Waagtoren 2 6 – 2
VAS 2 Utrecht 3 5 – 3
Kennemer Combinatie 3 Caissa 5 5 – 3
Santpoort Zukertort Amstelveen 2 6 – 2
Klasse 3E
LSG 4 Charlois Europoort 3 3½ – 4½
ZSC-Saende 2 De Waagtoren 1 3½ – 4½
Schaakcombinatie HTV Caissa 4 3 – 5
RSR Ivoren Toren 2 De Stukkenjagers 2 4 – 4
Leiderdorp Philidor Leiden 4 – 4
Klasse 3F
Goes De Drie Torens 5½ – 2½
Moerkapelle Krimpen a/d IJssel 3½ – 4½
HWP Sas van Gent 2 Souburg 4½ – 3½
HWP Sas van Gent 3 Sliedrecht 3½ – 4½
Landau Axel Terneuzen 3 – 5
Klasse 3G
ASC Charlois Europoort 2 3½ – 4½
Overschie Regiohakkers 5 – 3
Voorschoten Rijswijk 6 – 2
Dordrecht DSC Delft 3 4 – 4
Messemaker 1847 2 SO Rotterdam 2 5 – 3
Klasse 3H
De Combinatie D4 4 – 4
Voerendaal 2 Eindhoven 2 6½ – 1½
RSC ‘t Pionneke Dubbelschaak ’97 4 – 4
Geleen Brunssum 3½ – 4½
HMC Calder 3 UVS 1 3½ – 4½

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.