Scorebord 6e ronde KNSB competitie

Alle uitslagen van de 6e ronde van de KNSB-competitie.

Meesterklasse
SO Rotterdam LSG 5 5
Caissa HMC Calder 2 8
Utrecht Groningen
HSG Homburg Apeldoorn
Braceland ESGOO Voerendaal 4 6
Klasse 1A
SMB BSG
De Eenhoorn Dr. Max Euwe
Utrecht 2 SOPSWEPS’29 4 6
Philidor 1847 De Wijker Toren 7 3
Ricoh SC Purmerend Unitas 6 4
Klasse 1B
Zukertort Amstelveen LSG 2
De Stukkenjagers Venlo 7 3
Paul Keres RSR Ivoren Toren 5 5
Eindhoven HWP Sas van Gent
DD Wageningen 1 VLG Advocaten
Klasse 2A
MSV Boven IJ 4 4
En Passant SSC 1922 6 2
Caissa 2 Groningen 2 5 3
HSG 2 VAS
Sneek Unitas 2
Klasse 2B
AAS LSG 3
De Eenhoorn 2 Dr. Max Euwe 2
Amersfoort Kennemer Combinatie 2 4 4
Fischer Z Homburg Apeldoorn 2 3 5
WSC ZSC Saende
Klasse 2C
Oegstgeest ’80 De Pion 2 3 5
DSC Delft 2 Messemaker 1847 4 4
Vianen/DVP Kennemer Combinatie 1
ASV Spijkenisse
Charlois Europoort HWP Haarlem 5 3
Klasse 2D
Veldhoven De Pion 3 5
DSC Delft HMC Calder 2
Paul Keres 2 HSC
Bergen op Zoom De Toren 2 6
Veenendaal DJC Stein
Klasse 3A
Assen De Twee Kastelen
Almere Haren
Schaakwoude Staunton 5 3
Philidor 1847 2 Spassky’s 5 3
Emanuel Lasker Unitas 3 5 3
Klasse 3B
UVS 2 Xidata Hardenberg 4 4
Zevenaar Doetinchem
Almelo Lonneker 5 3
DSG Pallas Homburg Apeldoorn 3 6 2
ESGOO 2 WSG Winterswijk
Klasse 3C
Zukertort Amstelveen 3 Promotie
Caissa 3 PION 4 4
Amersfoort 2 Oosten Toren
ASV 2 Zeist 5 3
PSV/Dodo Wageningen 2 VLG Advocaten 5 3
Klasse 3D
Zukertort Amstelveen 2 BSG 2
Caissa 5 Santpoort ½
Utrecht 3 Kennemer Combinatie 3 3 5
De Waagtoren 2 VAS 2 3 5
Oud Zuylen HWP Zaanstad
Klasse 3E
Philidor Leiden LSG 4 ½
De Stukkenjagers 2 Leiderdorp 6 2
Caissa 4 RSR Ivoren Toren 2
De Waagtoren 1 Schaakcombinatie HTV 5 3
Charlois Europoort 3 ZSC Saende 2 3 5
Klasse 3F
Terneuzen Goes 3 5
Sliedrecht Landau Axel 6 2
Souburg HWP Sas van Gent 3
Krimpen a/d IJssel HWP Sas van Gent 2 6 2
De Drie Torens Moerkapelle
Klasse 3G
SO Rotterdam 2 ASC
DSC Delft 3 Messemaker 1847 2 6 2
Rijswijk Dordrecht 4 4
Regiohakkers Voorschoten
Charlois Europoort 2 Overschie 3 5
Klasse 3H
UVS 1 De Combinatie
Brunssum HMC Calder 3
Dubbelschaak ’97 Geleen
Eindhoven 2 RSC ‘t Pionneke 2 6
D4 Voerendaal 2

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.