Scorebord 7e ronde KNSB competitie

Uitslagen van de 7e ronde van de KNSB-competitie. Speeldatum 12-3-2011.

Meesterklasse
LSG Voerendaal 4 6
Homburg Apeldoorn Braceland ESGOO 6 4
Groningen HSG
HMC Calder Utrecht
SO Rotterdam Caissa
Klasse 1A
BSG Unitas 6 4
De Wijker Toren Ricoh SC Purmerend
SOPSWEPS’29 Philidor 1847
Dr. Max Euwe Utrecht 2
SMB De Eenhoorn 3 7
Klasse 1B
LSG 2 Wageningen 1 VLG Advocaten 5 5
HWP Sas van Gent DD
RSR Ivoren Toren Eindhoven
Venlo Paul Keres
Zukertort Amstelveen De Stukkenjagers 6 4
Klasse 2A
Boven IJ Unitas 2
VAS Sneek
Groningen 2 HSG 2 4 4
SSC 1922 Caissa 2
MSV En Passant
Klasse 2B
LSG 3 ZSC-Saende 2 6
Homburg Apeldoorn 2 WSC 6 2
Kennemer Combinatie 2 Fischer Z
Dr. Max Euwe 2 Amersfoort
AAS De Eenhoorn 2
Klasse 2C
De Pion 2 HWP Haarlem 2 6
Spijkenisse Charlois Europoort
Kennemer Combinatie 1 ASV
Messemaker 1847 Vianen/DVP 3 5
Oegstgeest ’80 DSC Delft 2
Klasse 2D
De Pion DJC Stein 5 3
De Toren Veenendaal 4 4
HSC Bergen op Zoom
HMC Calder 2 Paul Keres 2 6 2
Veldhoven DSC Delft
Klasse 3A
De Twee Kastelen Unitas 3
Spassky’s Emanuel Lasker
Staunton Philidor 1847 2 1 7
Haren Schaakwoude 3 5
Assen Almere 4 4
Klasse 3B
Xidata Hardenberg WSG Winterswijk 5 3
Homburg Apeldoorn 3 ESGOO 2 5 3
Lonneker DSG Pallas
Doetinchem Almelo
UVS 2 Zevenaar 5 3
Klasse 3C
Promotie Wageningen 2 VLG Advocaten
Zeist PSV/Dodo
Oosten-Toren ASV 2 3 5
PION Amersfoort 2
Zukertort Amstelveen 3 Caissa 3 3 5
Klasse 3D
BSG 2 HWP Zaanstad 4 4
VAS 2 Oud Zuylen 2 6
Kennemer Combinatie 3 De Waagtoren 2 4 4
Santpoort Utrecht 3
Zukertort Amstelveen 2 Caissa 5 4 4
Klasse 3E
LSG 4 ZSC-Saende 2 4 4
Schaakcombinatie HTV Charlois Europoort 3 3 5
RSR Ivoren Toren 2 De Waagtoren 1 4 4
Leiderdorp Caissa 4 1 7
Philidor Leiden De Stukkenjagers 2
Klasse 3F
Goes Moerkapelle 4 4
HWP Sas van Gent 2 De Drie Torens 6 2
HWP Sas van Gent 3 Krimpen a/d IJssel 7 1
Landau Axel Souburg
Terneuzen Sliedrecht
Klasse 3G
ASC Overschie
Voorschoten Charlois Europoort 2 5 3
Dordrecht Regiohakkers 5 3
Messemaker 1847 2 Rijswijk
SO Rotterdam 2 DSC Delft 3
Klasse 3H
De Combinatie Voerendaal 2 1 7
RSC ‘t Pionneke D4
Geleen Eindhoven 2 4 4
HMC Calder 3 Dubbelschaak ’97 4 4
UVS 1 Brunssum

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.