Scorebord 8e ronde KNSB competitie

De uitslagen van de 8e ronde van de KNSB-competitie

Meesterklasse
Caissa LSG 5 5
Utrecht SO Rotterdam 5 5
HSG HMC Calder
Braceland ESGOO Groningen 5 5
Voerendaal Homburg Apeldoorn 6 4
Klasse 1A
De Eenhoorn BSG 3 7
Utrecht 2 SMB 2 8
Philidor 1847 Dr. Max Euwe
Ricoh SC Purmerend SOPSWEPS’29
Unitas De Wijker Toren 5 5
Klasse 1B
De Stukkenjagers LSG 2 6 4
Paul Keres Zukertort Amstelveen 5 5
Eindhoven Venlo
DD RSR Ivoren Toren 5 5
Wageningen 1 VLG Advocaten HWP Sas van Gent 3 7
Klasse 2A
En Passant Boven IJ
Caissa 2 MSV 5 3
HSG 2 SSC 1922 5 3
Sneek Groningen 2 4 4
Unitas 2 VAS
Klasse 2B
De Eenhoorn 2 LSG 3
Amersfoort AAS
Fischer Z Dr. Max Euwe 2 3 5
WSC Kennemer Combinatie 2 6 2
ZSC-Saende Homburg Apeldoorn 2
Klasse 2C
DSC Delft 2 De Pion 2
Vianen/DVP Oegstgeest ’80 4 4
ASV Messemaker 1847 4 4
Charlois Europoort Kennemer Combinatie 1
HWP Haarlem Spijkenisse 5 3
Klasse 2D
DSC Delft De Pion 4 4
Paul Keres 2 Veldhoven 4 4
Bergen op Zoom HMC Calder 2 2 6
Veenendaal HSC
DJC Stein De Toren 7 1
Klasse 3A
Almere De Twee Kastelen 4 4
Schaakwoude Assen 3 5
Philidor 1847 2 Haren
Emanuel Lasker Staunton
Unitas 3 Spassky’s
Klasse 3B
Zevenaar Xidata Hardenberg
Almelo UVS 2 5 3
DSG Pallas Doetinchem
ESGOO 2 Lonneker 4 4
WSG Winterswijk Homburg Apeldoorn 3
Klasse 3C
Caissa 3 Promotie 4 4
Amersfoort 2 Zukertort Amstelveen 3 4 4
ASV 2 PION 4 4
PSV/Dodo Oosten-Toren
Wageningen 2 VLG Advocaten Zeist
Klasse 3D
Caissa 5 BSG 2 0 0
Utrecht 3 Zukertort Amstelveen 2 3 5
De Waagtoren 2 Santpoort 2 6
Oud Zuylen Kennemer Combinatie 3 4 4
HWP Zaanstad VAS 2 4 4
Klasse 3E
De Stukkenjagers 2 LSG 4 6 2
Caissa 4 Philidor Leiden 3 5
De Waagtoren 1 Leiderdorp 6 2
Charlois Europoort 3 RSR Ivoren Toren 2 4 4
ZSC-Saende 2 Schaakcombinatie HTV 4 4
Klasse 3F
Sliedrecht Goes
Souburg Terneuzen 5 3
Krimpen a/d IJssel Landau Axel 4 4
De Drie Torens HWP Sas van Gent 3
Moerkapelle HWP Sas van Gent 2
Klasse 3G
DSC Delft 3 ASC 3 5
Rijswijk SO Rotterdam 2
Regiohakkers Messemaker 1847 2 0 0
Charlois Europoort 2 Dordrecht 3 5
Overschie Voorschoten 3 5
Klasse 3H
Brunssum De Combinatie
Dubbelschaak ’97 UVS 1 7 1
Eindhoven 2 HMC Calder 3
D4 Geleen 4 4
Voerendaal 2 RSC ‘t Pionneke

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.