Scorebord 9e ronde KNSB competitie

Uitslagen van de 9e ronde van de KNSB-competitie. Zondag wordt de laatste ronde van de Meesterklasse gespeeld.

Meesterklasse
Homburg Apeldoorn LSG 5 5
Groningen Voerendaal 5 5
HMC Calder Braceland ESGOO
SO Rotterdam HSG 3 7
Caissa Utrecht
Klasse 1A
De Wijker Toren BSG 3 7
SOPSWEPS’29 Unitas
Dr. Max Euwe Ricoh SC Purmerend 4 6
SMB Philidor 1847 4 6
De Eenhoorn Utrecht 2 7 3
Klasse 1B
HWP Sas van Gent LSG 2
RSR Ivoren Toren Wageningen 1 VLG Advocaten
Venlo DD 4 6
Zukertort Amstelveen Eindhoven
De Stukkenjagers Paul Keres
Klasse 2A
VAS Boven IJ
Groningen 2 Unitas 2 3 5
SSC 1922 Sneek
MSV HSG 2 3 5
En Passant Caissa 2 4 4
Klasse 2B
Homburg Apeldoorn 2 LSG 3 6 2
Kennemer Combinatie 2 ZSC-Saende 5 3
Dr. Max Euwe 2 WSC 4 4
AAS Fischer Z
De Eenhoorn 2 Amersfoort 5 3
Klasse 2C
Spijkenisse De Pion 2
Kennemer Combinatie 1 HWP Haarlem
Messemaker 1847 Charlois Europoort 2 6
Oegstgeest ’80 ASV 3 5
DSC Delft 2 Vianen/DVP
Klasse 2D
De Toren De Pion 4 4
HSC DJC Stein 4 4
HMC Calder 2 Veenendaal
Veldhoven Bergen op Zoom
DSC Delft Paul Keres 2 6 2
Klasse 3A
Spassky’s De Twee Kastelen
Staunton Unitas 3 3 5
Haren Emanuel Lasker
Assen Philidor 1847 2 3 5
Almere Schaakwoude 7 1
Klasse 3B
Homburg Apeldoorn 3 Xidata Hardenberg
Lonneker WSG Winterswijk 5 3
Doetinchem ESGOO 2
UVS 2 DSG Pallas 3 5
Zevenaar Almelo 6 2
Klasse 3C
Zeist Promotie 3 5
Oosten-Toren Wageningen 2 VLG Advocaten 3 5
PION PSV/Dodo
Zukertort Amstelveen 3 ASV 2 3 5
Caissa 3 Amersfoort 2 7 1
Klasse 3D
VAS 2 BSG 2 5 3
Kennemer Combinatie 3 HWP Zaanstad 3 5
Santpoort Oud Zuylen 5 3
Zukertort Amstelveen 2 De Waagtoren 2
Caissa 5 Utrecht 3 4 4
Klasse 3E
Schaakcombinatie HTV LSG 4 2 6
RSR Ivoren Toren 2 ZSC-Saende 2
Leiderdorp Charlois Europoort 3 3 5
Philidor Leiden De Waagtoren 1
De Stukkenjagers 2 Caissa 4
Klasse 3F
HWP Sas van Gent 2 Goes 5 3
HWP Sas van Gent 3 Moerkapelle 4 4
Landau Axel De Drie Torens
Terneuzen Krimpen a/d IJssel 4 4
Sliedrecht Souburg
Klasse 3G
Voorschoten ASC
Dordrecht Overschie
Messemaker 1847 2 Charlois Europoort 2 1 7
SO Rotterdam 2 Regiohakkers
DSC Delft 3 Rijswijk
Klasse 3H
RSC ‘t Pionneke De Combinatie
Geleen Voerendaal 2 4 4
HMC Calder 3 D4
UVS 1 Eindhoven 2 6 2
Brunssum Dubbelschaak ’97

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.