Scorebord KNSB Ronde 2 seizoen 2011-2012

Uitslagen 2e ronde KNSB. Sinds vandaag kunnen de kolommen gesorteerd worden.

Klasse Thuisclub Uitclub Behaalde punten thuisclub Behaalde punten uitclub
Meesterklasse HMC Calder Accres Apeldoorn

Meesterklasse Voerendaal LSG

Meesterklasse BSG SO Rotterdam

Meesterklasse De Stukkenjagers Groningen

Meesterklasse Utrecht HSG

Klasse 1A Philidor 1847 Kennemer Combinatie 2 4 6

Klasse 1A SOPSWEPS’29 En Passant

Klasse 1A Dr. Max Euwe Braceland ESGOO

Klasse 1A Zukertort Amstelveen Unitas 6 4

Klasse 1A De Eenhoorn Ricoh SC Purmerend

Klasse 1B HMC Calder 2 Kennemer Combinatie 1 2 8

Klasse 1B HWP Sas van Gent Wageningen VLG Advocaten

Klasse 1B Eindhoven Caissa

Klasse 1B DD RSR Ivoren Toren 6 4

Klasse 1B Paul Keres Charlois Europoort

Klasse 2A MSV Boven IJ

Klasse 2A VAS Emanuel Lasker

Klasse 2A Dr. Max Euwe 2 Caissa 3 5 3

Klasse 2A SSC 1922 Unitas 2

Klasse 2A Utrecht 2 HSG 2 7 1

Klasse 2B AAS Accres Apeldoorn 2 0 0

Klasse 2B ZSC-Saende LSG 2 3 5

Klasse 2B Amersfoort Caissa 2

Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Voorschoten

Klasse 2B Oegstgeest ’80 Oud Zuylen 4 4

Klasse 2C PION Spijkenisse 2 6

Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 De Toren Arnhem-VSV 1 5 3

Klasse 2C DSC Delft 2 De Pion

Klasse 2C HWP Haarlem Fischer Z

Klasse 2C Philidor Leiden De Wijker Toren

Klasse 2D DJC ASV

Klasse 2D Voerendaal 2 Vianen/DVP 3 5

Klasse 2D DSC Delft 1 HSC 4 4

Klasse 2D De Toren Arnhem-VSV 2 Veldhoven 3 5

Klasse 2D Zevenaar Venlo 3 5

Klasse 3A Philidor 1847 3 Accres Apeldoorn 3 5 3

Klasse 3A De Twee Kastelen Sneek 2 6

Klasse 3A Haren Assen 1 7

Klasse 3A Schaakwoude Spassky’s

Klasse 3A Almere SISSA 1 7

Klasse 3B Philidor 1847 2 ASV 3

Klasse 3B DSG Pallas UVS 2 8 0

Klasse 3B Xidata SV Hardenberg ESGOO 2 5 3

Klasse 3B WSG Winterswijk Groningen 2

Klasse 3B Doetinchem Almelo

Klasse 3C PSV Dodo ASV 2

Klasse 3C Messemaker 1847 LSG 4

Klasse 3C Amersfoort 2 Het Kasteel

Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Oosten-Toren

Klasse 3C Paul Keres 3 Regiohakkers

Klasse 3D De Waagtoren Kennemer Combinatie 3 5 3

Klasse 3D VAS 2 LSG 5 5 3

Klasse 3D Santpoort Caissa 4

Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 HWP Zaanstad

Klasse 3D De Eenhoorn 2 Tal/DCG

Klasse 3E De Uil Sliedrecht 2 6

Klasse 3E ZSC-Saende 2 LSG 3 2 6

Klasse 3E BSG 2 Caissa 5

Klasse 3E HWP Haarlem 2 RSR Ivoren Toren 2

Klasse 3E Promotie Charlois Europoort 3 6 2

Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Terneuzen 5 3

Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Middelburg

Klasse 3F DSC Delft 4 De Pion 2

Klasse 3F De Stukkenjagers 2 Goes 7 1 *

Klasse 3F De Drie Torens Rijswijk

Klasse 3G Overschie Spijkenisse 2 3 5

Klasse 3G De Willige Dame UVS 1

Klasse 3G DSC Delft 3 Dordrecht

Klasse 3G Souburg ASC

Klasse 3G Bergen op Zoom Charlois Europoort 2 4 4

Klasse 3H HMC Calder 3 SMB 5 3

Klasse 3H Geleen Dubbelschaak ’97 4 4

Klasse 3H D4 RSC ’t Pionneke 3 5

Klasse 3H Paul Keres 2 Veldhoven 2 7 1

Klasse 3H De Combinatie Venlo 2 4 4

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.