Scorebord 3e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 3 Seizoen 2011-2012

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Accres Apeldoorn HSG 4 6
Meesterklasse Groningen Utrecht 3 7
Meesterklasse SO Rotterdam De Stukkenjagers 4 6
Meesterklasse LSG BSG
Meesterklasse HMC Calder Voerendaal 4 6
Klasse 1A Kennemer Combinatie 2 Ricoh SC Purmerend 2 8
Klasse 1A Unitas De Eenhoorn 6 4
Klasse 1A Braceland ESGOO Zukertort Amstelveen 5 5
Klasse 1A En Passant Dr. Max Euwe
Klasse 1A Philidor 1847 SOPSWEPS’29 5 5
Klasse 1B Kennemer Combinatie 1 Charlois Europoort 5 5
Klasse 1B RSR Ivoren Toren Paul Keres 6 4
Klasse 1B Caissa DD 6 4
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten Eindhoven 5 5
Klasse 1B HMC Calder 2 HWP Sas van Gent 2 8
Klasse 2A Boven IJ HSG 2 4 4
Klasse 2A Unitas 2 Utrecht 2
Klasse 2A Caissa 3 SSC 1922
Klasse 2A Emanuel Lasker Dr. Max Euwe 2 3 5
Klasse 2A MSV VAS
Klasse 2B Accres Apeldoorn 2 Oud Zuylen
Klasse 2B Voorschoten Oegstgeest ’80 4 4
Klasse 2B Caissa 2 Westlandse Schaakcombinatie 4 4
Klasse 2B LSG 2 Amersfoort
Klasse 2B AAS ZSC-Saende 4 4
Klasse 2C Spijkenisse De Wijker Toren 2 6
Klasse 2C Fischer Z Philidor Leiden
Klasse 2C De Pion HWP Haarlem
Klasse 2C De Toren Arnhem-VSV 1 DSC Delft 2
Klasse 2C PION HWP Sas van Gent 2 6 2
Klasse 2D ASV Venlo 2 6
Klasse 2D Veldhoven Zevenaar
Klasse 2D HSC De Toren Arnhem-VSV 2 5 3
Klasse 2D Vianen/DVP DSC Delft 1
Klasse 2D DJC Voerendaal 2
Klasse 3A Accres Apeldoorn 3 SISSA
Klasse 3A Spassky’s Almere
Klasse 3A Assen Schaakwoude 6 2
Klasse 3A Sneek Haren 8 0
Klasse 3A Philidor 1847 3 De Twee Kastelen 5 3
Klasse 3B ASV 3 Almelo 6 2
Klasse 3B Groningen 2 Doetinchem
Klasse 3B ESGOO 2 WSG Winterswijk
Klasse 3B UVS 2 Xidata SV Hardenberg 3 5
Klasse 3B Philidor 1847 2 DSG Pallas
Klasse 3C ASV 2 Regiohakkers
Klasse 3C Oosten-Toren Paul Keres 3
Klasse 3C Het Kasteel Zukertort Amstelveen 3 3 5
Klasse 3C LSG 4 Amersfoort 2 3 5
Klasse 3C PSV Dodo Messemaker 1847 3 5
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 Tal/DCG
Klasse 3D HWP Zaanstad De Eenhoorn 2
Klasse 3D Caissa 4 Zukertort Amstelveen 2 5 3
Klasse 3D LSG 5 Santpoort
Klasse 3D De Waagtoren VAS 2 6 2
Klasse 3E Sliedrecht Charlois Europoort 3
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Promotie 4 4
Klasse 3E Caissa 5 HWP Haarlem 2 4 4
Klasse 3E LSG 3 BSG 2
Klasse 3E De Uil ZSC-Saende 2
Klasse 3F Terneuzen Rijswijk 3 5
Klasse 3F Goes De Drie Torens 4 4
Klasse 3F De Pion 2 De Stukkenjagers 2 3 5
Klasse 3F Middelburg DSC Delft 4
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel HWP Sas van Gent 3
Klasse 3G Spijkenisse 2 Charlois Europoort 2 2 6
Klasse 3G ASC Bergen op Zoom
Klasse 3G Dordrecht Souburg 4 4
Klasse 3G UVS 1 DSC Delft 3 5 3
Klasse 3G Overschie De Willige Dame 5 3
Klasse 3H SMB Venlo 2
Klasse 3H Veldhoven 2 De Combinatie 3 5
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Paul Keres 2 4 4
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 D4 4 4
Klasse 3H HMC Calder 3 Geleen 2 6

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.