Scorebord KNSB Ronde 4 seizoen 2011-2012

Uitslagen KNSB ronde 4 Seizoen 2011-2012

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Voerendaal Accres Apeldoorn
Meesterklasse BSG HMC Calder 4 6
Meesterklasse De Stukkenjagers LSG
Meesterklasse Utrecht SO Rotterdam 6 4
Meesterklasse HSG Groningen 7 3
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Kennemer Combinatie 2 5 5
Klasse 1A Dr. Max Euwe Philidor 1847
Klasse 1A Zukertort Amstelveen En Passant 3 7
Klasse 1A De Eenhoorn Braceland ESGOO 3 7
Klasse 1A Ricoh SC Purmerend Unitas 4 6
Klasse 1B HWP Sas van Gent Kennemer Combinatie 1
Klasse 1B Eindhoven HMC Calder 2
Klasse 1B DD Wageningen VLG Advocaten
Klasse 1B Paul Keres Caissa 5 5
Klasse 1B Charlois Europoort RSR Ivoren Toren
Klasse 2A VAS Boven IJ
Klasse 2A Dr. Max Euwe 2 MSV 4 4
Klasse 2A SSC 1922 Emanuel Lasker 5 3
Klasse 2A Utrecht 2 Caissa 3
Klasse 2A HSG 2 Unitas 2
Klasse 2B ZSC-Saende Accres Apeldoorn 2
Klasse 2B Amersfoort AAS 3 5
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie LSG 2
Klasse 2B Oegstgeest ’80 Caissa 2
Klasse 2B Oud Zuylen Voorschoten 3 5
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 Spijkenisse 3 5
Klasse 2C DSC Delft 2 PION 4 4
Klasse 2C HWP Haarlem De Toren Arnhem-VSV 1
Klasse 2C Philidor Leiden De Pion 4 4
Klasse 2C De Wijker Toren Fischer Z 4 4
Klasse 2D Voerendaal 2 ASV
Klasse 2D DSC Delft 1 DJC
Klasse 2D De Toren Arnhem-VSV 2 Vianen/DVP 3 5
Klasse 2D Zevenaar HSC
Klasse 2D Venlo Veldhoven
Klasse 3A De Twee Kastelen Accres Apeldoorn 3
Klasse 3A Haren Philidor 1847 3 3 5
Klasse 3A Schaakwoude Sneek 3 5
Klasse 3A Almere Assen
Klasse 3A SISSA Spassky’s
Klasse 3B DSG Pallas ASV 3 6 2
Klasse 3B Xidata SV Hardenberg Philidor 1847 2 4 4
Klasse 3B WSG Winterswijk UVS 2 4 4
Klasse 3B Doetinchem ESGOO 2 4 4
Klasse 3B Almelo Groningen 2
Klasse 3C Messemaker 1847 ASV 2
Klasse 3C Amersfoort 2 PSV Dodo
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 LSG 4 6 2
Klasse 3C Paul Keres 3 Het Kasteel
Klasse 3C Regiohakkers Oosten-Toren 4 4
Klasse 3D VAS 2 Kennemer Combinatie 3 3 5
Klasse 3D Santpoort De Waagtoren
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 LSG 5 4 4
Klasse 3D De Eenhoorn 2 Caissa 4 5 3
Klasse 3D Tal/DCG HWP Zaanstad 4 4
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Sliedrecht 2 6
Klasse 3E BSG 2 De Uil
Klasse 3E HWP Haarlem 2 LSG 3 4 4
Klasse 3E Promotie Caissa 5
Klasse 3E Charlois Europoort 3 RSR Ivoren Toren 2 4 4
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Terneuzen 5 3
Klasse 3F DSC Delft 4 Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F De Stukkenjagers 2 Middelburg 6 2
Klasse 3F De Drie Torens De Pion 2
Klasse 3F Rijswijk Goes 6 2
Klasse 3G De Willige Dame Spijkenisse 2
Klasse 3G DSC Delft 3 Overschie 6 2
Klasse 3G Souburg UVS 1
Klasse 3G Bergen op Zoom Dordrecht
Klasse 3G Charlois Europoort 2 ASC 4 4
Klasse 3H Geleen SMB 5 3
Klasse 3H D4 HMC Calder 3 4 4
Klasse 3H Paul Keres 2 Dubbelschaak ’97 5 3
Klasse 3H De Combinatie RSC ’t Pionneke 6 2
Klasse 3H Venlo 2 Veldhoven 2

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.