Scorebord KNSB competitie 6e ronde

Uitslagen KNSB ronde 6 Seizoen 2011-2012

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse BSG Accres Apeldoorn 5 5
Meesterklasse De Stukkenjagers Voerendaal 3 7
Meesterklasse Utrecht HMC Calder 4 6
Meesterklasse HSG LSG
Meesterklasse Groningen SO Rotterdam 5 5
Klasse 1A Dr. Max Euwe Kennemer Combinatie 2
Klasse 1A Zukertort Amstelveen SOPSWEPS’29 7 3
Klasse 1A De Eenhoorn Philidor 1847 4 6
Klasse 1A Ricoh SC Purmerend En Passant 2 8
Klasse 1A Unitas Braceland ESGOO
Klasse 1B Eindhoven Kennemer Combinatie 1
Klasse 1B DD HWP Sas van Gent
Klasse 1B Paul Keres HMC Calder 2 4½ *
Klasse 1B Charlois Europoort Wageningen VLG Advocaten 6 4
Klasse 1B RSR Ivoren Toren Caissa
Klasse 2A Dr. Max Euwe 2 Boven IJ 5 3
Klasse 2A SSC 1922 VAS 4 4
Klasse 2A Utrecht 2 MSV
Klasse 2A HSG 2 Emanuel Lasker
Klasse 2A Unitas 2 Caissa 3
Klasse 2B Amersfoort Accres Apeldoorn 2 4 4
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie ZSC-Saende
Klasse 2B Oegstgeest ’80 AAS
Klasse 2B Oud Zuylen LSG 2 2 6
Klasse 2B Voorschoten Caissa 2 3 5
Klasse 2C DSC Delft 2 Spijkenisse
Klasse 2C HWP Haarlem HWP Sas van Gent 2
Klasse 2C Philidor Leiden PION
Klasse 2C De Wijker Toren De Toren Arnhem-VSV 1 2 6
Klasse 2C Fischer Z De Pion
Klasse 2D DSC Delft 1 ASV 3 5
Klasse 2D De Toren Arnhem-VSV 2 Voerendaal 2
Klasse 2D Zevenaar DJC 4 4
Klasse 2D Venlo Vianen/DVP
Klasse 2D Veldhoven HSC 4 4
Klasse 3A Haren Accres Apeldoorn 3 4 4
Klasse 3A Schaakwoude De Twee Kastelen
Klasse 3A Almere Philidor 1847 3
Klasse 3A SISSA Sneek 6 2
Klasse 3A Spassky’s Assen
Klasse 3B Xidata SV Hardenberg ASV 3
Klasse 3B WSG Winterswijk DSG Pallas 1 7
Klasse 3B Doetinchem Philidor 1847 2
Klasse 3B Almelo UVS 2 3 5
Klasse 3B Groningen 2 ESGOO 2
Klasse 3C Amersfoort 2 ASV 2
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Messemaker 1847 4 4
Klasse 3C Paul Keres 3 PSV Dodo
Klasse 3C Regiohakkers LSG 4
Klasse 3C Oosten-Toren Het Kasteel
Klasse 3D Santpoort Kennemer Combinatie 3
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 VAS 2 5 3
Klasse 3D De Eenhoorn 2 De Waagtoren ½
Klasse 3D Tal/DCG LSG 5
Klasse 3D HWP Zaanstad Caissa 4
Klasse 3E BSG 2 Sliedrecht 5 3
Klasse 3E HWP Haarlem 2 ZSC-Saende 2 3 5
Klasse 3E Promotie De Uil 5 3
Klasse 3E Charlois Europoort 3 LSG 3
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Caissa 5
Klasse 3F DSC Delft 4 Terneuzen
Klasse 3F De Stukkenjagers 2 HWP Sas van Gent 3
Klasse 3F De Drie Torens Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F Rijswijk Middelburg 4 4
Klasse 3F Goes De Pion 2 5 3
Klasse 3G DSC Delft 3 Spijkenisse 2
Klasse 3G Souburg De Willige Dame
Klasse 3G Bergen op Zoom Overschie 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 2 UVS 1 4 4
Klasse 3G ASC Dordrecht
Klasse 3H D4 SMB
Klasse 3H Paul Keres 2 Geleen
Klasse 3H De Combinatie HMC Calder 3 2 6
Klasse 3H Venlo 2 Dubbelschaak ’97
Klasse 3H Veldhoven 2 RSC ’t Pionneke

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.