Scorebord 7e ronde KNSB competitie 2011-2012

Uitslagen KNSB ronde 7 Seizoen 2011-2012

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Accres Apeldoorn SO Rotterdam
Meesterklasse LSG Groningen
Meesterklasse HMC Calder HSG 7 3
Meesterklasse Voerendaal Utrecht 6 4
Meesterklasse BSG De Stukkenjagers
Klasse 1A Kennemer Combinatie 2 Braceland ESGOO
Klasse 1A En Passant Unitas 8 2
Klasse 1A Philidor 1847 Ricoh SC Purmerend 4 6
Klasse 1A SOPSWEPS’29 De Eenhoorn
Klasse 1A Dr. Max Euwe Zukertort Amstelveen 1 9
Klasse 1B Kennemer Combinatie 1 Caissa
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten RSR Ivoren Toren
Klasse 1B HMC Calder 2 Charlois Europoort 3 7
Klasse 1B HWP Sas van Gent Paul Keres
Klasse 1B Eindhoven DD 5 5
Klasse 2A Boven IJ Caissa 3 4 4
Klasse 2A Emanuel Lasker Unitas 2
Klasse 2A MSV HSG 2
Klasse 2A VAS Utrecht 2 6 2
Klasse 2A Dr. Max Euwe 2 SSC 1922 4 4
Klasse 2B Accres Apeldoorn 2 Caissa 2
Klasse 2B LSG 2 Voorschoten 5 3
Klasse 2B AAS Oud Zuylen
Klasse 2B ZSC-Saende Oegstgeest ’80 5 3
Klasse 2B Amersfoort Westlandse Schaakcombinatie 6 2
Klasse 2C Spijkenisse De Pion 3 5
Klasse 2C De Toren Arnhem-VSV 1 Fischer Z 5 3
Klasse 2C PION De Wijker Toren
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 Philidor Leiden 6 2
Klasse 2C DSC Delft 2 HWP Haarlem 2 6
Klasse 2D ASV HSC
Klasse 2D Vianen/DVP Veldhoven
Klasse 2D DJC Venlo
Klasse 2D Voerendaal 2 Zevenaar 6 2
Klasse 2D DSC Delft 1 De Toren Arnhem-VSV 2 5 3
Klasse 3A Accres Apeldoorn 3 Assen
Klasse 3A Sneek Spassky’s
Klasse 3A Philidor 1847 3 SISSA 1 7
Klasse 3A De Twee Kastelen Almere
Klasse 3A Haren Schaakwoude
Klasse 3B ASV 3 ESGOO 2 ½
Klasse 3B UVS 2 Groningen 2
Klasse 3B Philidor 1847 2 Almelo 5 3
Klasse 3B DSG Pallas Doetinchem
Klasse 3B Xidata SV Hardenberg WSG Winterswijk 4 4
Klasse 3C ASV 2 Het Kasteel
Klasse 3C LSG 4 Oosten-Toren 2 6
Klasse 3C PSV Dodo Regiohakkers
Klasse 3C Messemaker 1847 Paul Keres 3
Klasse 3C Amersfoort 2 Zukertort Amstelveen 3 3 5
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 Caissa 4 3 5
Klasse 3D LSG 5 HWP Zaanstad
Klasse 3D De Waagtoren Tal/DCG
Klasse 3D VAS 2 De Eenhoorn 2
Klasse 3D Santpoort Zukertort Amstelveen 2 4 4
Klasse 3E Sliedrecht Caissa 5
Klasse 3E LSG 3 RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E De Uil Charlois Europoort 3 4 4
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Promotie
Klasse 3E BSG 2 HWP Haarlem 2 5 3
Klasse 3F Terneuzen De Pion 2 3 5
Klasse 3F Middelburg Goes 3 5
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Rijswijk
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 De Drie Torens 3 5
Klasse 3F DSC Delft 4 De Stukkenjagers 2
Klasse 3G Spijkenisse 2 Dordrecht
Klasse 3G UVS 1 ASC 5 3
Klasse 3G Overschie Charlois Europoort 2
Klasse 3G De Willige Dame Bergen op Zoom
Klasse 3G DSC Delft 3 Souburg
Klasse 3H SMB RSC ’t Pionneke
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 Veldhoven 2
Klasse 3H HMC Calder 3 Venlo 2 5 3
Klasse 3H Geleen De Combinatie
Klasse 3H D4 Paul Keres 2 3 5

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.