Scorebord 9e ronde KNSB competitie 2011-2012

Uitslagen KNSB ronde 9

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse LSG Accres Apeldoorn 4 6
Meesterklasse HMC Calder S.O. Rotterdam
Meesterklasse Voerendaal Groningen
Meesterklasse BSG HSG
Meesterklasse De Stukkenjagers Utrecht
Klasse 1A En Passant Kennemer Combinatie 2
Klasse 1A Philidor 1847 Braceland ESGOO 4 4 *
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Unitas
Klasse 1A Dr. Max Euwe Ricoh SC Purmerend 5 5
Klasse 1A Zukertort Amstelveen De Eenhoorn 0 0
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten Kennemer Combinatie 1
Klasse 1B HMC Calder 2 Caissa 2 8
Klasse 1B HWP Sas van Gent RSR Ivoren Toren
Klasse 1B Eindhoven Charlois Europoort 5 5
Klasse 1B DD Paul Keres
Klasse 2A Emanuel Lasker Boven IJ 5 3
Klasse 2A MSV Caissa 3 6 2
Klasse 2A VAS Unitas 2 4 4
Klasse 2A Dr. Max Euwe 2 HSG 2 1 7
Klasse 2A SSC 1922 Utrecht 2
Klasse 2B LSG 2 Accres Apeldoorn 2
Klasse 2B AAS Caissa 2 4 4
Klasse 2B ZSC-Saende Voorschoten
Klasse 2B Amersfoort Oud Zuylen 7 1
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Oegstgeest ’80
Klasse 2C De Toren Arnhem-VSV 1 Spijkenisse
Klasse 2C PION De Pion 4 4
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 Fischer Z
Klasse 2C DSC Delft 2 De Wijker Toren
Klasse 2C HWP Haarlem Philidor Leiden
Klasse 2D Vianen/DVP ASV 4 4
Klasse 2D DJC HSC 6 2
Klasse 2D Voerendaal 2 Veldhoven 4 4
Klasse 2D DSC Delft 1 Venlo
Klasse 2D De Toren Arnhem-VSV 2 Zevenaar 5 3
Klasse 3A Sneek Accres Apeldoorn 3
Klasse 3A Philidor 1847 3 Assen
Klasse 3A De Twee Kastelen Spassky’s 5 3
Klasse 3A Haren SISSA 2 6
Klasse 3A Schaakwoude Almere 3 5
Klasse 3B UVS 2 ASV 3 4 4
Klasse 3B Philidor 1847 2 ESGOO 2
Klasse 3B DSG Pallas Groningen 2
Klasse 3B Xidata SV Hardenberg Almelo 3 5
Klasse 3B WSG Winterswijk Doetinchem
Klasse 3C LSG 4 ASV 2 3 5
Klasse 3C PSV Dodo Het Kasteel 3 5
Klasse 3C Messemaker 1847 Oosten-Toren
Klasse 3C Amersfoort 2 Regiohakkers
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Paul Keres 3
Klasse 3D LSG 5 Kennemer Combinatie 3 6 2
Klasse 3D De Waagtoren Caissa 4
Klasse 3D VAS 2 HWP Zaanstad 5 3
Klasse 3D Santpoort Tal/DCG
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 De Eenhoorn 2 5 3
Klasse 3E LSG 3 Sliedrecht
Klasse 3E De Uil Caissa 5
Klasse 3E ZSC-Saende 2 RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E BSG 2 Charlois Europoort 3
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Promotie 1½ *
Klasse 3F Middelburg Terneuzen 4 4
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel De Pion 2 2 6
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Goes 2 6
Klasse 3F DSC Delft 4 Rijswijk 2 6
Klasse 3F De Stukkenjagers 2 De Drie Torens
Klasse 3G UVS 1 Spijkenisse 2 5 3
Klasse 3G Overschie Dordrecht
Klasse 3G De Willige Dame ASC
Klasse 3G DSC Delft 3 Charlois Europoort 2 3 5
Klasse 3G Souburg Bergen op Zoom 4 4
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 SMB 4 4
Klasse 3H HMC Calder 3 RSC ’t Pionneke 5 3
Klasse 3H Geleen Veldhoven 2 6 2
Klasse 3H D4 Venlo 2
Klasse 3H Paul Keres 2 De Combinatie

1 Comment

  1. Avatar
    -de Zetter- april 22, 2012

    beste Kees,

    Een compliment voor dit overzichtelijke en complete scorebord.

    Het maakt de verslaggeving een stuk makkelijker. :-)))

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.