Voorlopige indeling KNSB competitie 2012-2013

De voorlopige indeling van de KNSB competitie is gepubliceerd. De indeling staat hier op de website van de KNSB. Indien u opmerkingen hebt over de indeling, kunt u deze hier doorgeven.

Alle wensen ingediend tot 30 juni worden in behandeling genomen. Begin juli wordt de definitieve indeling gepubliceerd. De datum van de negende ronde 2012-2013 is definitief vastgesteld. De negende ronde van alle klassen wordt op zaterdag 20 april 2013 gespeeld.

Nr. Klasse Club Club nr. Plaats P/D
1 Meesterklasse Kennemer Combinatie 971 Haarlem P
2 Meesterklasse SO Rotterdam 1443 Rotterdam
3 Meesterklasse De Groninger Combinatie 210 Groningen
4 Meesterklasse Utrecht 660 Utrecht
5 Meesterklasse Accres Apeldoorn 453 Apeldoorn
6 Meesterklasse De Stukkenjagers 1766 Tilburg
7 Meesterklasse HMC Calder 1740 Den Bosch
8 Meesterklasse Voerendaal 1933 Voerendaal K
9 Meesterklasse En Passant 617 Bunschoten-Spakenburg P
10 Meesterklasse BSG 608 Bussum
1 Klasse 1A Dr. Max Euwe 1 310 Enschede
2 Klasse 1A ESGOO 313 Enschede
3 Klasse 1A De Groninger Combinatie 2 210 Groningen
4 Klasse 1A HSG 631 Hilversum D
5 Klasse 1A Purmerend 941 Purmerend
6 Klasse 1A De Toren Arnhem – VSV 489 Arnhem P
7 Klasse 1A SSC 1922 657 Soest P
8 Klasse 1A SOPSWEPS’29 656 Amsterdam
9 Klasse 1A Zukertort Amstelveen 807 Amstelveen
10 Klasse 1A Philidor 1847 126 Leeuwarden
1 Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten 469 Wageningen
2 Klasse 1B HWP Sas van Gent 1613 Sluiskil
3 Klasse 1B Charlois Europoort 1409 Rotterdam
4 Klasse 1B Paul Keres 652 Utrecht
5 Klasse 1B Vianen/DVP 1761 Vianen P
6 Klasse 1B RSR Ivoren Toren 1440 Rotterdam
7 Klasse 1B Caissa 809 Amsterdam
8 Klasse 1B Amersfoort 604 Amersfoort P
9 Klasse 1B DD 1207 Den Haag
10 Klasse 1B LSG 1111 Leiden D
1 Klasse 2A Dr. Max Euwe 2 310 Enschede
2 Klasse 2A De Eenhoorn 918 Hoorn D
3 Klasse 2A De Groninger Combinatie 3 210 Groningen
4 Klasse 2A Utrecht 2 660 Utrecht
5 Klasse 2A De Waagtoren 934 Alkmaar P
6 Klasse 2A VAS 843 Amsterdam
7 Klasse 2A Caissa 3 809 Amsterdam
8 Klasse 2A SISSA 227 Groningen P
9 Klasse 2A Emanuel Lasker 108 Jacobiparochie
10 Klasse 2A MSV 435 Meppel
1 Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 971 Haarlem D
2 Klasse 2B De Wijker Toren 961 Wijk aan Zee
3 Klasse 2B De Groninger Combinatie 4 210 Groningen P
4 Klasse 2B ASV 1 404 Arnhem
5 Klasse 2B Sliedrecht 1448 Sliedrecht P
6 Klasse 2B HWP Haarlem 923 Haarlem
7 Klasse 2B Caissa 2 809 Amsterdam
8 Klasse 2B DSC Delft 2 1210 Delft
9 Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie 1238 De Lier
10 Klasse 2B AAS 1129 Aalsmeer
1 Klasse 2C Spijkenisse 1451 Spijkenisse
2 Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 1613 Sluiskil
3 Klasse 2C De Pion 1754 Roosendaal
4 Klasse 2C ASV 2 404 Arnhem P
5 Klasse 2C Voorschoten 1118 Voorschoten
6 Klasse 2C De Stukkenjagers 2 1766 Tilburg P
7 Klasse 2C HMC Calder 2 1740 Den Bosch D
8 Klasse 2C DSC Delft 1 1210 Delft
9 Klasse 2C ZSC-Saende 942 Zaandam
10 Klasse 2C LSG 2 1111 Leiden
1 Klasse 2D Venlo 1928 Venlo
2 Klasse 2D Eindhoven 1724 Eindhoven D
3 Klasse 2D HSC 1738 Helmond
4 Klasse 2D Veldhoven 1774 Veldhoven
5 Klasse 2D Accres Apeldoorn 2 453 Apeldoorn
6 Klasse 2D UVS 461 Nijmegen P
7 Klasse 2D PION 442 Groesbeek
8 Klasse 2D Voerendaal 2 1933 Voerendaal
9 Klasse 2D DJC 1905 Stein
10 Klasse 2D Geleen 1904 Neerbeek P
1 Klasse 3A Emmeloord 109 Emmeloord P
2 Klasse 3A Denk en Zet 413 Hattem P
3 Klasse 3A Assen 201 Assen
4 Klasse 3A HSG 2 631 Hilversum D
5 Klasse 3A Oosten-Toren 831 Amsterdam
6 Klasse 3A De Twee Kastelen 133 Buitenpost
7 Klasse 3A Sneek 130 Sneek
8 Klasse 3A Spassky’s 232 Groningen
9 Klasse 3A Xidata SV Hardenberg 316 Hardenberg
10 Klasse 3A Philidor 1847 3 126 Leeuwarden
1 Klasse 3B Almere 803 Almere
2 Klasse 3B Zevenaar 459 Zevenaar D
3 Klasse 3B Almelo 301 Almelo
4 Klasse 3B Het Kasteel 430 Wijchen
5 Klasse 3B Doetinchem 418 Doetinchem
6 Klasse 3B UVS 2 461 Nijmegen
7 Klasse 3B Lonneker 337 Lonneker P
8 Klasse 3B Staunton 213 Groningen P
9 Klasse 3B DSG Pallas 441 Deventer
10 Klasse 3B Philidor 1847 2 126 Leeuwarden
1 Klasse 3C De Giessen 619 Giessenburg
2 Klasse 3C De Wijker Toren 2 961 Beverwijk P
3 Klasse 3C Fischer Z 854 Amsterdam D
4 Klasse 3C ASV 3 404 Arnhem
5 Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 453 Apeldoorn
6 Klasse 3C Messemaker 1847 1426 Gouda
7 Klasse 3C ASC 1102 Alphen a/d Rijn
8 Klasse 3C Laurierboom-Gambiet 821 Amsterdam P
9 Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 807 Amstelveen
10 Klasse 3C LSG 4 1111 Leiden
1 Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 971 Haarlem
2 Klasse 3D De Eenhoorn 2 918 Hoorn
3 Klasse 3D Woerden 667 Woerden P
4 Klasse 3D Oud Zuylen 651 Utrecht D
5 Klasse 3D De Waagtoren 2 934 Alkmaar P
6 Klasse 3D VAS 2 843 Amsterdam
7 Klasse 3D Caissa 4 809 Amsterdam
8 Klasse 3D Tal/DCG 838 Amsterdam
9 Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 807 Amstelveen
10 Klasse 3D BSG 2 608 Bussum
1 Klasse 3E Boven IJ 826 Amsterdam D
2 Klasse 3E Bergen op Zoom 1709 Bergen op Zoom
3 Klasse 3E Charlois Europoort 3 1409 Rotterdam
4 Klasse 3E Promotie 1223 Zoetermeer
5 Klasse 3E Philidor Leiden 2 1112 Leiden P
6 Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 1440 Rotterdam
7 Klasse 3E Caissa 5 809 Amsterdam
8 Klasse 3E Santpoort 944 Velserbroek
9 Klasse 3E ZSC-Saende 2 942 Zaandam
10 Klasse 3E Moerkapelle 1427 Moerkapelle P
1 Klasse 3F Landau Axel 1605 Axel P
2 Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 1613 Sluiskil
3 Klasse 3F De Pion 2 1754 Roosendaal
4 Klasse 3F Terneuzen 1610 Terneuzen
5 Klasse 3F Oegstgeest ’80 1122 Leiden D
6 Klasse 3F Rijswijk 1227 Rijswijk
7 Klasse 3F Goes 1601 Goes
8 Klasse 3F Krimpen aan den IJssel 1422 Krimpen a/d IJssel
9 Klasse 3F Shah Mata 1446 Rotterdam P
10 Klasse 3F De Drie Torens 1784 Tilburg
1 Klasse 3G Spijkenisse 2 1451 Spijkenisse
2 Klasse 3G Eindhoven 2 1724 Eindhoven P
3 Klasse 3G Charlois Europoort 2 1409 Rotterdam
4 Klasse 3G Paul Keres 3 652 Utrecht
5 Klasse 3G Philidor Leiden 1 1112 Leiden D
6 Klasse 3G Souburg 1609 Oost-Souburg
7 Klasse 3G Dordrecht 1410 Dordrecht
8 Klasse 3G DSC Delft 3 1210 Delft
9 Klasse 3G DD 2 1207 Den Haag P
10 Klasse 3G LSG 3 1111 Leiden
1 Klasse 3H RSC ‘t Pionneke 1923 Roermond
2 Klasse 3H Dubbelschaak ’97 1780 Boxtel
3 Klasse 3H De Combinatie 1714 Asten
4 Klasse 3H Paul Keres 2 652 Utrecht
5 Klasse 3H SMB 452 Nijmegen
6 Klasse 3H De Toren Arnhem – VSV 2 489 Arnhem D
7 Klasse 3H HMC Calder 3 1740 Den Bosch
8 Klasse 3H Voerendaal 3 1933 Klimmen P
9 Klasse 3H MSV-VSM 1921 Maastricht P
10 Klasse 3H D4 1722 Oosterhout

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.