Scorebord 1e ronde KNSB competitie 2012-2013

Uitslagen KNSB ronde 1

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse BSG De Stukkenjagers
Meesterklasse HMC Calder Accres Apeldoorn
Meesterklasse Voerendaal Utrecht
Meesterklasse En Passant Groninger Combinatie
Meesterklasse Kennemer Combinatie SO Rotterdam
Klasse 1A Philidor 1847 De Toren Arnhem-VSV 6 4
Klasse 1A SSC 1922 Purmerend 2 8
Klasse 1A SOPSWEPS’29 HSG
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Groninger Combinatie 2
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 1 ESG Dr. Max Euwe 2
Klasse 1B LSG Amersfoort
Klasse 1B Caissa Vianen DVP
Klasse 1B RSR Ivoren Toren Paul Keres 6 4
Klasse 1B DD Charlois Europoort 6 4
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten HWP Sas van Gent 5 5
Klasse 2A MSV VAS 4 4
Klasse 2A Caissa 3 De Waagtoren
Klasse 2A SISSA Utrecht 2 7 1
Klasse 2A Emanuel Lasker Groninger Combinatie 4
Klasse 2A ESG Dr. Max Euwe 3 Caissa-Eenhoorn 1 7
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie HWP Haarlem 2 6
Klasse 2B Caissa 2 Sliedrecht
Klasse 2B DSC Delft 2 ASV 1 3 5
Klasse 2B AAS Groninger Combinatie 3
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 De Wijker Toren
Klasse 2C LSG 2 De Stukkenjagers 2 7 1
Klasse 2C HMC Calder 2 Voorschoten
Klasse 2C DSC Delft 1 ASV 2 5 3
Klasse 2C ZSC-Saende De Pion 4 4
Klasse 2C Spijkenisse HWP Sas van Gent 2
Klasse 2D Geleen UVS
Klasse 2D PION Accres Apeldoorn 2 3 5
Klasse 2D Voerendaal 2 Veldhoven
Klasse 2D DJC Stein HSC Helmond 4 4
Klasse 2D Venlo Eindhoven
Klasse 3A Philidor 1847 3 De Twee Kastelen
Klasse 3A Sneek 1 Oosten-Toren
Klasse 3A Spassky’s HSG 2 5 3
Klasse 3A Hardenberg Assen
Klasse 3A Westergoo Denk en Zet
Klasse 3B Philidor 1847 2 UVS 2 4 4
Klasse 3B Sneek 2 Doetinchem 3 5
Klasse 3B Staunton Lonneker 4 4
Klasse 3B DSG Pallas Almelo
Klasse 3B Almere Zevenaar 2 6
Klasse 3C LSG 4 Messemaker 1847 1 7
Klasse 3C ASC Accres Apeldoorn 3
Klasse 3C Laurierboom-Gambiet ASV 3
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Fischer Z 4 4
Klasse 3C Het Kasteel De Wijker Toren 2
Klasse 3D BSG 2 VAS 2 5 3
Klasse 3D Caissa 4 De Waagtoren 2
Klasse 3D Tal/DCG Oud Zuylen 4 4
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 Woerden
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 Caissa-Eenhoorn 2
Klasse 3E Santpoort Bergen op Zoom 7 1
Klasse 3E Caissa 5 Philidor Leiden 2 3 5
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 De Giessen en Linge
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Charlois Europoort 3 6 2
Klasse 3E Boven IJ Moerkapelle
Klasse 3F De Drie Torens Rijswijk
Klasse 3F Goes Oegstgeest ’80 3 5
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Promotie 2 6
Klasse 3F Shah Mata De Pion 2 ½
Klasse 3F S. Landau Axel HWP Sas van Gent 3 4 4
Klasse 3G LSG 3 Souburg
Klasse 3G Dordrecht Philidor Leiden 1
Klasse 3G DSC Delft 3 Paul Keres 3 6 2
Klasse 3G DD 2 Charlois Europoort 2 6 2
Klasse 3G Spijkenisse 2 Eindhoven 2
Klasse 3H D4 De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3H HMC Calder 3 SMB 5 3
Klasse 3H Voerendaal 3 Paul Keres 2
Klasse 3H MSV VSM-De Combinatie 4 4
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Dubbelschaak ’97

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.