Scorebord 2e ronde KNSB competitie 2012-2013

Uitslagen KNSB ronde 2

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse SO Rotterdam BSG 6 4

Meesterklasse Groninger Combinatie Kennemer Combinatie 6 4

Meesterklasse Utrecht En Passant 4 6

Meesterklasse Accres Apeldoorn Voerendaal

Meesterklasse De Stukkenjagers HMC Calder 4 6

Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 Philidor 1847

Klasse 1A Groninger Combinatie 2 ESG Dr. Max Euwe 1

Klasse 1A HSG Zukertort Amstelveen

Klasse 1A Purmerend SOPSWEPS’29

Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV SSC 1922

Klasse 1B HWP Sas van Gent LSG 5 5

Klasse 1B Charlois Europoort Wageningen VLG Advocaten

Klasse 1B Paul Keres DD

Klasse 1B Vianen DVP RSR Ivoren Toren 6 4

Klasse 1B Amersfoort Caissa 2 8

Klasse 2A Caissa Eenhoorn-MSV 5 3

Klasse 2A Groninger Combinatie 4 ESG Dr. Max Euwe 3 5 3

Klasse 2A Utrecht 2 Emanuel Lasker

Klasse 2A De Waagtoren SISSA 4 4

Klasse 2A VAS Caissa 3 4 4

Klasse 2B De Wijker Toren Westlandse Schaakcombinatie

Klasse 2B Groninger Combinatie 3 Kennemer Combinatie 2 6 2

Klasse 2B ASV 1 AAS

Klasse 2B Sliedrecht DSC Delft 2

Klasse 2B HWP Haarlem Caissa 2

Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 LSG 2 5 3

Klasse 2C De Pion Spijkenisse

Klasse 2C ASV 2 ZSC-Saende

Klasse 2C Voorschoten DSC Delft 1 2 6

Klasse 2C De Stukkenjagers 2 HMC Calder 2

Klasse 2D Eindhoven Geleen 5 3

Klasse 2D HSC Helmond Venlo 4 4

Klasse 2D Veldhoven DJC Stein

Klasse 2D Accres Apeldoorn 2 Voerendaal 2

Klasse 2D UVS PION 4 4

Klasse 3A Denk en Zet Philidor 1847 3 6 2

Klasse 3A Assen Westergoo 4 4

Klasse 3A HSG 2 Hardenberg

Klasse 3A Oosten-Toren Spassky’s

Klasse 3A De Twee Kastelen Sneek 1 6 2

Klasse 3B Zevenaar Philidor 1847 2

Klasse 3B Almelo Almere

Klasse 3B Lonneker DSG Pallas

Klasse 3B Doetinchem Staunton

Klasse 3B UVS 2 Sneek 2 7 1

Klasse 3C De Wijker Toren 2 LSG 4 5 3

Klasse 3C Fischer Z Het Kasteel 6 2

Klasse 3C ASV 3 Zukertort Amstelveen 3

Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 Laurierboom-Gambiet

Klasse 3C Messemaker 1847 ASC

Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 BSG 2

Klasse 3D Woerden Kennemer Combinatie 3

Klasse 3D Oud Zuylen Zukertort Amstelveen 2 2 6

Klasse 3D De Waagtoren 2 Tal/DCG 4 4

Klasse 3D VAS 2 Caissa 4 4 4

Klasse 3E Moerkapelle Santpoort 1 7

Klasse 3E Charlois Europoort 3 Boven IJ 4 4

Klasse 3E De Giessen en Linge ZSC-Saende 2 6 2

Klasse 3E Philidor Leiden 2 RSR Ivoren Toren 2 4 4

Klasse 3E Bergen op Zoom Caissa 5 3 5

Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 De Drie Torens 4 4

Klasse 3F De Pion 2 S. Landau Axel 4 4

Klasse 3F Promotie Shah Mata 4 4

Klasse 3F Oegstgeest ’80 Krimpen aan den IJssel

Klasse 3F Rijswijk Goes

Klasse 3G Eindhoven 2 LSG 3 3 5

Klasse 3G Charlois Europoort 2 Spijkenisse 2 5 3

Klasse 3G Paul Keres 3 DD 2 4 4

Klasse 3G Philidor Leiden 1 DSC Delft 3 4 4

Klasse 3G Souburg Dordrecht

Klasse 3H Dubbelschaak ’97 D4 5 3

Klasse 3H De Combinatie RSC ’t Pionneke 3 5

Klasse 3H Paul Keres 2 MSV-VSM

Klasse 3H SMB Voerendaal 3 2 6

Klasse 3H De Toren Arnhem-VSV 2 HMC Calder 3 4 4

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.