Scorebord(3) KNSB competitie 2012-2013

Uitslagen KNSB ronde 3 Seizoen 2012-2013

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse BSG HMC Calder 5 5
Meesterklasse Voerendaal De Stukkenjagers
Meesterklasse En Passant Accres Apeldoorn
Meesterklasse Kennemer Combinatie Utrecht
Meesterklasse SO Rotterdam Groninger Combinatie
Klasse 1A Philidor 1847 SSC 1922 5 5
Klasse 1A SOPSWEPS’29 De Toren Arnhem-VSV 5 5
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Purmerend 6 4
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 1 HSG
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 Groninger Combinatie 2
Klasse 1B LSG Caissa
Klasse 1B RSR Ivoren Toren Amersfoort
Klasse 1B DD Vianen DVP 7 3
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten Paul Keres
Klasse 1B HWP Sas van Gent Charlois Europoort
Klasse 2A MSV Caissa 3
Klasse 2A SISSA VAS ½
Klasse 2A Emanuel Lasker De Waagtoren 3 5
Klasse 2A ESG Dr. Max Euwe 3 Utrecht 2 3 5
Klasse 2A Caissa-Eenhoorn Groninger Combinatie 4 ½
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Caissa 2 4 4
Klasse 2B DSC Delft 2 HWP Haarlem 5 3
Klasse 2B AAS Sliedrecht 8 0
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 ASV 1 3 5
Klasse 2B De Wijker Toren Groninger Combinatie 3
Klasse 2C LSG 2 HMC Calder 2 3 5
Klasse 2C DSC Delft 1 De Stukkenjagers 2 5 3
Klasse 2C ZSC-Saende Voorschoten 4 4
Klasse 2C Spijkenisse ASV 2 4 4
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 De Pion 5 3
Klasse 2D Geleen PION
Klasse 2D Voerendaal 2 UVS
Klasse 2D DJC Stein Accres Apeldoorn 2 5 3
Klasse 2D Venlo Veldhoven
Klasse 2D Eindhoven HSC Helmond
Klasse 3A Philidor 1847 3 Sneek 1
Klasse 3A Spassky’s De Twee Kastelen 4 4
Klasse 3A Hardenberg Oosten-Toren 4 4
Klasse 3A Westergoo HSG 2 2 6
Klasse 3A Denk en Zet Assen 4 4
Klasse 3B Philidor 1847 2 Sneek 2 5 3
Klasse 3B Staunton UVS 2 4 4
Klasse 3B DSG Pallas Doetinchem
Klasse 3B Almere Lonneker
Klasse 3B Zevenaar Almelo
Klasse 3C LSG 4 ASC
Klasse 3C Laurierboom-Gambiet Messemaker 1847
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Accres Apeldoorn 3
Klasse 3C Het Kasteel ASV 3 3 5
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Fischer Z 3 5
Klasse 3D BSG 2 Caissa 4
Klasse 3D Tal/DCG VAS 2
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 De Waagtoren 2 5 3
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 Oud Zuylen 2 6
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Woerden 6 2
Klasse 3E Santpoort Caissa 5
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Bergen op Zoom 4 4
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Philidor Leiden 2
Klasse 3E Boven IJ De Giessen en Linge 5 3
Klasse 3E Moerkapelle Charlois Europoort 3
Klasse 3F De Drie Torens Goes
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Rijswijk 4 4
Klasse 3F Shah Mata Oegstgeest ’80 3 5
Klasse 3F S. Landau Axel Promotie
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 De Pion 2
Klasse 3G LSG 3 Dordrecht 4 4
Klasse 3G DSC Delft 3 Souburg 6 2
Klasse 3G DD 2 Philidor Leiden 1 3 5
Klasse 3G Spijkenisse 2 Paul Keres 3 6 2
Klasse 3G Eindhoven 2 Charlois Europoort 2
Klasse 3H D4 HMC Calder 3 5 3
Klasse 3H Voerendaal 3 De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3H MSV-VSM SMB 6 2
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Paul Keres 2 5 3
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 De Combinatie 6 2

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.