Scorebord 4e ronde KNSB 2012-2013

Uitslagen KNSB ronde 4 Seizoen 2012-2013

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Groninger Combinatie BSG
Meesterklasse Utrecht SO Rotterdam 5 5
Meesterklasse Accres Apeldoorn Kennemer Combinatie
Meesterklasse De Stukkenjagers En Passant
Meesterklasse HMC Calder Voerendaal
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 Philidor 1847
Klasse 1A HSG ESG Dr. Max Euwe 2 5 5
Klasse 1A Purmerend ESG Dr. Max Euwe 1
Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV Zukertort Amstelveen 4 6
Klasse 1A SSC 1922 SOPSWEPS’29
Klasse 1B Charlois Europoort LSG 4 6
Klasse 1B Paul Keres HWP Sas van Gent
Klasse 1B Vianen DVP Wageningen VLG Advocaten 4 6
Klasse 1B Amersfoort DD
Klasse 1B Caissa RSR Ivoren Toren 5 5
Klasse 2A Groninger Combinatie 4 MSV 4 4
Klasse 2A Utrecht 2 Caissa-Eenhoorn
Klasse 2A De Waagtoren ESG Dr. Max Euwe 3
Klasse 2A VAS Emanuel Lasker
Klasse 2A Caissa 3 SISSA 2 6
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 Westlandse Schaakcombinatie 3 5
Klasse 2B ASV 1 De Wijker Toren 5 3
Klasse 2B Sliedrecht Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B HWP Haarlem AAS
Klasse 2B Caissa 2 DSC Delft 2
Klasse 2C De Pion LSG 2 4 4
Klasse 2C ASV 2 HWP Sas van Gent 2
Klasse 2C Voorschoten Spijkenisse 2 6
Klasse 2C De Stukkenjagers 2 ZSC-Saende 5 3
Klasse 2C HMC Calder 2 DSC Delft 1
Klasse 2D HSC Helmond Geleen
Klasse 2D Veldhoven Eindhoven
Klasse 2D Accres Apeldoorn 2 Venlo
Klasse 2D UVS DJC Stein 5 3
Klasse 2D PION Voerendaal 2
Klasse 3A Assen Philidor 1847 3 7 1
Klasse 3A HSG 2 Denk en Zet
Klasse 3A Oosten-Toren Westergoo
Klasse 3A De Twee Kastelen Hardenberg
Klasse 3A Sneek 1 Spassky’s
Klasse 3B Almelo Philidor 1847 2 3 5
Klasse 3B Lonneker Zevenaar 4 4
Klasse 3B Doetinchem Almere
Klasse 3B UVS 2 DSG Pallas
Klasse 3B Sneek 2 Staunton 1 7
Klasse 3C Fischer Z LSG 4
Klasse 3C ASV 3 De Wijker Toren 2 4 4
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 Het Kasteel 4 4
Klasse 3C Messemaker 1847 Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C ASC Laurierboom-Gambiet 2 6
Klasse 3D Woerden BSG 2
Klasse 3D Oud Zuylen Caissa-Eenhoorn 2
Klasse 3D De Waagtoren 2 Kennemer Combinatie 3 4 4
Klasse 3D VAS 2 Zukertort Amstelveen 2
Klasse 3D Caissa 4 Tal/DCG
Klasse 3E Charlois Europoort 3 Santpoort
Klasse 3E De Giessen en Linge Moerkapelle
Klasse 3E Philidor Leiden 2 Boven IJ
Klasse 3E Bergen op Zoom ZSC-Saende 2 4 4
Klasse 3E Caissa 5 RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3F De Pion 2 De Drie Torens
Klasse 3F Promotie HWP Sas van Gent 3
Klasse 3F Oegstgeest ’80 S. Landau Axel
Klasse 3F Rijswijk Shah Mata 4 4
Klasse 3F Goes Krimpen aan den IJssel
Klasse 3G Charlois Europoort 2 LSG 3
Klasse 3G Paul Keres 3 Eindhoven 2 4 4
Klasse 3G Philidor Leiden 1 Spijkenisse 2
Klasse 3G Souburg DD 2
Klasse 3G Dordrecht DSC Delft 3
Klasse 3H De Combinatie D4
Klasse 3H Paul Keres 2 Dubbelschaak ’97 5 3
Klasse 3H SMB RSC ’t Pionneke 2 6
Klasse 3H De Toren Arnhem-VSV 2 MSV-VSM
Klasse 3H HMC Calder 3 Voerendaal 3

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.