Scorebord 5e ronde KNSB competitie 2012-2013

Uitslagen KNSB ronde 5 Seizoen 2012-2013

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse BSG Voerendaal 3 7
Meesterklasse En Passant HMC Calder ½
Meesterklasse Kennemer Combinatie De Stukkenjagers
Meesterklasse SO Rotterdam Accres Apeldoorn
Meesterklasse Groninger Combinatie Utrecht
Klasse 1A Philidor 1847 SOPSWEPS’29
Klasse 1A Zukertort Amstelveen SSC 1922
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 1 De Toren Arnhem-VSV 5 5
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 Purmerend 4 6
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 HSG 3 7
Klasse 1B LSG RSR Ivoren Toren
Klasse 1B DD Caissa 5 5
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten Amersfoort
Klasse 1B HWP Sas van Gent Vianen DVP 8 2
Klasse 1B Charlois Europoort Paul Keres 6 4
Klasse 2A MSV SISSA
Klasse 2A Emanuel Lasker Caissa 3 4 4
Klasse 2A ESG Dr. Max Euwe 3 VAS
Klasse 2A Caissa-Eenhoorn De Waagtoren 4 4
Klasse 2A Groninger Combinatie 4 Utrecht 2 3 5
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie DSC Delft 2
Klasse 2B AAS Caissa 2 5 3
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 HWP Haarlem
Klasse 2B De Wijker Toren Sliedrecht
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 ASV 1 3 5
Klasse 2C LSG 2 DSC Delft 1 3 5
Klasse 2C ZSC-Saende HMC Calder 2 4 4
Klasse 2C Spijkenisse De Stukkenjagers 2
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 Voorschoten ½
Klasse 2C De Pion ASV 2 5 3
Klasse 2D Geleen Voerendaal 2
Klasse 2D DJC Stein PION 4 4
Klasse 2D Venlo UVS
Klasse 2D Eindhoven Accres Apeldoorn 2
Klasse 2D HSC Helmond Veldhoven
Klasse 3A Philidor 1847 3 Spassky’s
Klasse 3A Hardenberg Sneek 1
Klasse 3A Westergoo De Twee Kastelen 1 7
Klasse 3A Denk en Zet Oosten-Toren 5 3
Klasse 3A Assen HSG 2 3 5
Klasse 3B Philidor 1847 2 Staunton
Klasse 3B DSG Pallas Sneek 2 7 1
Klasse 3B Almere UVS 2 4 4
Klasse 3B Zevenaar Doetinchem 4 4
Klasse 3B Almelo Lonneker
Klasse 3C LSG 4 Laurierboom-Gambiet 2 6
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 ASC 4 4
Klasse 3C Het Kasteel Messemaker 1847
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Accres Apeldoorn 3 3 5
Klasse 3C Fischer Z ASV 3
Klasse 3D BSG 2 Tal/DCG 6 2
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 Caissa 4 6 2
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 VAS 2
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 De Waagtoren 2
Klasse 3D Woerden Oud Zuylen
Klasse 3E Santpoort RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Caissa 5
Klasse 3E Boven IJ Bergen op Zoom 3 5
Klasse 3E Moerkapelle Philidor Leiden 2
Klasse 3E Charlois Europoort 3 De Giessen en Linge
Klasse 3F De Drie Torens Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F Shah Mata Goes 4 4
Klasse 3F S. Landau Axel Rijswijk 4 4
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Oegstgeest ’80 4 4
Klasse 3F De Pion 2 Promotie
Klasse 3G LSG 3 DSC Delft 3
Klasse 3G DD 2 Dordrecht
Klasse 3G Spijkenisse 2 Souburg 2 6
Klasse 3G Eindhoven 2 Philidor Leiden 1
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Paul Keres 3 4 4
Klasse 3H D4 Voerendaal 3
Klasse 3H MSV-VSM HMC Calder 3 3 5
Klasse 3H RSC ’t Pionneke De Toren Arnhem-VSV 2 5 3
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 SMB
Klasse 3H De Combinatie Paul Keres 2 2 6

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.