50e Schaakfestival Groningen: 28 december

Van de deelnemende leden van de Haagse Schaakbond komt Bart van Strien in zijn categorie het beste voor de dag als er nog twee ronden op het programma staan.

Uitslagen van vrijdag 28 december en de indeling voor 29 december volgt hieronder.

Hoofdgroepen

Groep A

Uitslagen 7e ronde

IM Mher Hovanisian (2477) – Arthur Pijpers (2351) 1 – 0

Saheli WIM Dhar-Barua (2091) – Robby Kevlishvili (1941) 1 – 0

Arthur Pijpers verliest en staat nu twee punten achter op GM Zaven Andriasian, die na een overwinning op Benjamin Bok alleen aan kop gaat. Robby Kevlishvili verliest, maar staat nog op een ruim positieve TPR.

Indeling 8e ronde

Arthur Pijpers (2351)- IM Ana Matnadze (2401)

Robby Kevlishvili (1941) – Geon Knol (2160)

Groep B

Uitslag 7e ronde

Nico Karsdorp (1830) – Cees Dommisse (1955) 1 – 0

Cees Dommisse heeft zaterdag een bye.

Invitatietweekamp en Groningen Compact

Uitslagen 3e ronde

Univercity of Groningen Chess Challenge

Jorden van Foreest (2298) – John van der Wiel (2416) 0 – 1

Op Schaaksite staat dagelijks een uitgebreidde analyse gepubliceerd.

Stand na drie ronden 2 – 1 in het voordeel van John van der Wiel.

Compact A

Manuel Nepveu (1928) – Johan Klinkhammer (2017) ½ – ½

Frans Wolferink (2083) – Frans Pieter van den Bos (1950) 0 – 1

Een grieperige Frans Pieter van den Bos verslaat zijn tegenstander voor de klok twee uur slaat en heeft daarna 23 uur de tijd om zich te prepareren op de strijd tegen Manuel Nepveu van Promotie.

Compact B

Foppe-Jan Montsma (1875) – Martien van der Sanden (1837) ½ – ½

Benjamin van der Wouden (1896) – Bart van Strien (1730) 0 – 1

Na zijn overwinning op Benjamin van der Wouden maakt Bart van Strien deel uit van een kopgroep van 7 man en mag het op zaterdag opnemen tegen een van zijn concurrenten.

Compact C

Hans Haisma (1510) – Kees den Otter (1518) ½ – ½

Piet Sikkes (1694) – Wim Krijnen (1477) 1 – 0

Kees den Otter staat er met 2 uit 3 gespeelde partijen prima voor.

Compact D

Fong Li Calé (1027) – Alex Sealy (1328) 0 – 1

Adrey Caljé (1250) – Willem Schepers (1315) 0 – 1

Ming Dao Caljë (729) – Ruud Steenbergen (1355) 0 – 1

Cissy Caljë-Ong (1100) – Brechtje Hoogeboom (1100) 0 – 1

Indeling 4e ronde

Compact A

Frans Pieter van den Bos (1950) – Manuel Nepveu (1928)

Compact B

Bart van Strien (1730) – Frans Vermeulen (1833)

Henk Burg (1844) – Foppe-Jan Montsma (1875)

Compact C

Kees den Otter (1518) – Wiebe de Jong (1664)

Filip Boe Olsen (1590) – Piet Sikkes (1694)

Compact D

Ruud Steenbergen (1355) – Fong Li Calé (1027)

Ming Dao Caljë (729) – Sake Algra (800)

Marieke de Lange (1173) – Adrey Caljé (1250)

Judith Valkenburg (1010) – Cissy Caljë-Ong (1100)

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.