Scorebord 7e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 7 Seizoen 2012-2013

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse BSG En Passant 4 6
Meesterklasse Kennemer Combinatie Voerendaal
Meesterklasse SO Rotterdam HMC Calder 6 4
Meesterklasse Groninger Combinatie De Stukkenjagers
Meesterklasse Utrecht Accres Apeldoorn 6 4
Klasse 1A Philidor 1847 Zukertort Amstelveen 5 5
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 1 SOPSWEPS’29 6 4
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 SSC 1922 4 6
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1A HSG Purmerend 3 7
Klasse 1B LSG DD
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten RSR Ivoren Toren
Klasse 1B HWP Sas van Gent Caissa
Klasse 1B Charlois Europoort Amersfoort 7 3
Klasse 1B Paul Keres Vianen DVP
Klasse 2A MSV Emanuel Lasker 2 6
Klasse 2A ESG Dr. Max Euwe 3 SISSA 0 8
Klasse 2A Caissa-Eenhoorn Caissa 3
Klasse 2A Groninger Combinatie 4 VAS
Klasse 2A Utrecht 2 De Waagtoren 4 4
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie AAS
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 DSC Delft 2 5 3
Klasse 2B De Wijker Toren Caissa 2
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 HWP Haarlem
Klasse 2B ASV 1 Sliedrecht
Klasse 2C LSG 2 ZSC-Saende 5 3
Klasse 2C Spijkenisse DSC Delft 1 2 6
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 HMC Calder 2 3 5
Klasse 2C De Pion De Stukkenjagers 2
Klasse 2C ASV 2 Voorschoten 3 5
Klasse 2D Geleen DJC Stein 4 4
Klasse 2D Venlo Voerendaal 2
Klasse 2D Eindhoven PION
Klasse 2D HSC Helmond UVS 3 5
Klasse 2D Veldhoven Accres Apeldoorn 2
Klasse 3A Philidor 1847 3 Hardenberg
Klasse 3A Westergoo Spassky’s
Klasse 3A Denk en Zet Sneek 1 3 5
Klasse 3A Assen De Twee Kastelen
Klasse 3A HSG 2 Oosten-Toren
Klasse 3B Philidor 1847 2 DSG Pallas
Klasse 3B Almere Staunton 6 2
Klasse 3B Zevenaar Sneek 2 5 3
Klasse 3B Almelo UVS 2
Klasse 3B Lonneker Doetinchem
Klasse 3C LSG 4 Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C Het Kasteel Laurierboom-Gambiet
Klasse 3C De Wijker Toren 2 ASC
Klasse 3C Fischer Z Messemaker 1847 5 3
Klasse 3C ASV 3 Accres Apeldoorn 3
Klasse 3D BSG 2 Zukertort Amstelveen 2
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 Tal/DCG
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Caissa 4
Klasse 3D Woerden VAS 2
Klasse 3D Oud Zuylen De Waagtoren 2 6 2
Klasse 3E Santpoort ZSC-Saende 2 6 2
Klasse 3E Boven IJ RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E Moerkapelle Caissa 5
Klasse 3E Charlois Europoort 3 Bergen op Zoom 6 2
Klasse 3E De Giessen en Linge Philidor Leiden 2
Klasse 3F De Drie Torens Shah Mata
Klasse 3F S. Landau Axel Krimpen aan den IJssel 3 5
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Goes 5 3
Klasse 3F De Pion 2 Rijswijk 4 4
Klasse 3F Promotie Oegstgeest ’80 2 6
Klasse 3G LSG 3 DD 2
Klasse 3G Spijkenisse 2 DSC Delft 3 3 5
Klasse 3G Eindhoven 2 Dordrecht 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Souburg ½
Klasse 3G Paul Keres 3 Philidor Leiden 1
Klasse 3H D4 MSV-VSM 6 2
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Voerendaal 3 6 2
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 HMC Calder 3
Klasse 3H De Combinatie De Toren Arnhem-VSV 2 6 2
Klasse 3H Paul Keres 2 SMB

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.