Scorebord 8e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 8 Seizoen 2012-2013

Uitslagen en standen met overige mededelingen in pdf: Klik hier

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Accres Apeldoorn BSG
Meesterklasse De Stukkenjagers Utrecht
Meesterklasse HMC Calder Groninger Combinatie 7 3
Meesterklasse Voerendaal SO Rotterdam
Meesterklasse En Passant Kennemer Combinatie
Klasse 1A Purmerend Philidor 1847
Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV HSG
Klasse 1A SSC 1922 Groninger Combinatie 2
Klasse 1A SOPSWEPS’29 ESG Dr. Max Euwe 2
Klasse 1A Zukertort Amstelveen ESG Dr. Max Euwe 1
Klasse 1B Vianen DVP LSG 2 8
Klasse 1B Amersfoort Paul Keres
Klasse 1B Caissa Charlois Europoort
Klasse 1B RSR Ivoren Toren HWP Sas van Gent
Klasse 1B DD Wageningen VLG Advocaten 5 5
Klasse 2A De Waagtoren MSV 5 3
Klasse 2A VAS Utrecht 2
Klasse 2A Caissa 3 Groninger Combinatie 4 6 2
Klasse 2A SISSA Caissa-Eenhoorn 4 4
Klasse 2A Emanuel Lasker ESG Dr. Max Euwe 3
Klasse 2B Sliedrecht Westlandse Schaakcombinatie
Klasse 2B HWP Haarlem ASV 1 3 5
Klasse 2B Caissa 2 Groninger Combinatie 3
Klasse 2B DSC Delft 2 De Wijker Toren
Klasse 2B AAS Kennemer Combinatie 2 4 4
Klasse 2C Voorschoten LSG 2
Klasse 2C De Stukkenjagers 2 ASV 2 4 4
Klasse 2C HMC Calder 2 De Pion
Klasse 2C DSC Delft 1 HWP Sas van Gent 2 4 4
Klasse 2C ZSC-Saende Spijkenisse
Klasse 2D Accres Apeldoorn 2 Geleen 5 3
Klasse 2D UVS Veldhoven
Klasse 2D PION HSC Helmond
Klasse 2D Voerendaal 2 Eindhoven 4 4
Klasse 2D DJC Stein Venlo 3 5
Klasse 3A Oosten-Toren Philidor 1847 3 3 5
Klasse 3A De Twee Kastelen HSG 2
Klasse 3A Sneek 1 Assen
Klasse 3A Spassky’s Denk en Zet 4 4
Klasse 3A Hardenberg Westergoo
Klasse 3B Doetinchem Philidor 1847 2
Klasse 3B UVS 2 Lonneker
Klasse 3B Sneek 2 Almelo 3 5
Klasse 3B Staunton Zevenaar 4 4
Klasse 3B DSG Pallas Almere 4 4
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 LSG 4 4 4
Klasse 3C Messemaker 1847 ASV 3 5 3
Klasse 3C ASC Fischer Z 6 2
Klasse 3C Laurierboom-Gambiet De Wijker Toren 2
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Het Kasteel
Klasse 3D De Waagtoren 2 BSG 2
Klasse 3D VAS 2 Oud Zuylen
Klasse 3D Caissa 4 Woerden 5 3
Klasse 3D Tal/DCG Caissa-Eenhoorn 2
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 Kennemer Combinatie 3 7 1
Klasse 3E Philidor Leiden 2 Santpoort
Klasse 3E Bergen op Zoom De Giessen en Linge 5 3
Klasse 3E Caissa 5 Charlois Europoort 3 4 4
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Moerkapelle 4 4
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Boven IJ
Klasse 3F Oegstgeest ’80 De Drie Torens
Klasse 3F Rijswijk Promotie 4 4
Klasse 3F Goes De Pion 2 2 6
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel HWP Sas van Gent 3
Klasse 3F Shah Mata S. Landau Axel 4 4
Klasse 3G Philidor Leiden 1 LSG 3 6 2
Klasse 3G Souburg Paul Keres 3
Klasse 3G Dordrecht Charlois Europoort 2 5 3
Klasse 3G DSC Delft 3 Eindhoven 2
Klasse 3G DD 2 Spijkenisse 2 4 4
Klasse 3H SMB D4 5 3
Klasse 3H De Toren Arnhem-VSV 2 Paul Keres 2
Klasse 3H HMC Calder 3 De Combinatie 2 6
Klasse 3H Voerendaal 3 Dubbelschaak ’97 ½
Klasse 3H MSV-VSM RSC ’t Pionneke 2 6

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.