Scorebord 9e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 9 Seizoen 2012-2013

Uitslagen en standen met overige mededelingen in pdf: Klik hier

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Kennemer Combinatie BSG
Meesterklasse SO Rotterdam En Passant
Meesterklasse Groninger Combinatie Voerendaal 3 7
Meesterklasse Utrecht HMC Calder 3 7
Meesterklasse Accres Apeldoorn De Stukkenjagers
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 1 Philidor 1847
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 Zukertort Amstelveen 5 5
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 SOPSWEPS’29
Klasse 1A HSG SSC 1922
Klasse 1A Purmerend De Toren Arnhem-VSV 5 5
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten LSG 5½ *
Klasse 1B HWP Sas van Gent DD 8 2
Klasse 1B Charlois Europoort RSR Ivoren Toren
Klasse 1B Paul Keres Caissa
Klasse 1B Vianen DVP Amersfoort
Klasse 2A ESG Dr. Max Euwe 3 MSV 2 6
Klasse 2A Caissa-Eenhoorn Emanuel Lasker 7 1
Klasse 2A Groninger Combinatie 4 SISSA ½
Klasse 2A Utrecht 2 Caissa 3
Klasse 2A De Waagtoren VAS 5 3
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Westlandse Schaakcombinatie
Klasse 2B De Wijker Toren AAS
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 DSC Delft 2 5 3
Klasse 2B ASV 1 Caissa 2 6 2
Klasse 2B Sliedrecht HWP Haarlem 3 5
Klasse 2C Spijkenisse LSG 2
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 ZSC-Saende
Klasse 2C De Pion DSC Delft 1 5 3
Klasse 2C ASV 2 HMC Calder 2
Klasse 2C Voorschoten De Stukkenjagers 2
Klasse 2D Venlo Geleen 5 3
Klasse 2D Eindhoven DJC Stein 5 3
Klasse 2D HSC Helmond Voerendaal 2 3 5
Klasse 2D Veldhoven PION
Klasse 2D Accres Apeldoorn 2 UVS
Klasse 3A Westergoo Philidor 1847 3
Klasse 3A Denk en Zet Hardenberg
Klasse 3A Assen Spassky’s 5 3
Klasse 3A HSG 2 Sneek 1
Klasse 3A Oosten-Toren De Twee Kastelen
Klasse 3B Almere Philidor 1847 2
Klasse 3B Zevenaar DSG Pallas 3 5
Klasse 3B Almelo Staunton 2 6
Klasse 3B Lonneker Sneek 2 ½
Klasse 3B Doetinchem UVS 2
Klasse 3C Het Kasteel LSG 4 6 2
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Zukertort Amstelveen 3 4 4
Klasse 3C Fischer Z Laurierboom-Gambiet 4 4
Klasse 3C ASV 3 ASC
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 Messemaker 1847 3 5
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 BSG 2 3 5
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Zukertort Amstelveen 2
Klasse 3D Woerden Tal/DCG
Klasse 3D Oud Zuylen Caissa 4 4 4
Klasse 3D De Waagtoren 2 VAS 2
Klasse 3E Boven IJ Santpoort
Klasse 3E Moerkapelle ZSC-Saende 2 3 5
Klasse 3E Charlois Europoort 3 RSR Ivoren Toren 2 3 5
Klasse 3E De Giessen en Linge Caissa 5
Klasse 3E Philidor Leiden 2 Bergen op Zoom 3 5
Klasse 3F S. Landau Axel De Drie Torens 2 6
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Shah Mata
Klasse 3F De Pion 2 Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F Promotie Goes
Klasse 3F Oegstgeest ’80 Rijswijk 4 4
Klasse 3G Spijkenisse 2 LSG 3 3 5
Klasse 3G Eindhoven 2 DD 2 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 2 DSC Delft 3 6 2
Klasse 3G Paul Keres 3 Dordrecht
Klasse 3G Philidor Leiden 1 Souburg 3 5
Klasse 3H RSC ’t Pionneke D4 5 3
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 MSV-VSM ½
Klasse 3H De Combinatie Voerendaal 3
Klasse 3H Paul Keres 2 HMC Calder 3 5 3
Klasse 3H SMB De Toren Arnhem-VSV 2

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.