Indeling KNSB competitie seizoen 2013-2014

Volgende week start de 1e ronde van de KNSB-competitie.

De opstellingen van de teams zijn hier: 83.160.66.52:400/EXEC te bekijken (laden duurt vrij lang, dus geduld).

Ronde 1
21 september 2013
10-6 7-5 8-4 9-3 1-2
Ronde 2
2 november 2013
2-10 3-1 4-9 5-8 6-7
Ronde 3
7 december 2013
10-7 -6 9-5 1-4 2-3
Ronde 4
4 januari 2014
3-10 4-2 5-1 6-9 7-8
Ronde 5
8 februari 2014
10-8 9-7 1-6 2-5 3-4
Ronde 6
8 maart 2014
4-10 5-3 6-2 7-1 8-9
Ronde 7
29 maart 2014
10-9 1-8 2-7 3-6 4-5
Ronde 8
12 april 2014
5-10 6-4 7-3 8-2 9-1
Ronde 9
10 mei 2014
1-10 2-9 3-8 4-7 5-6

P = gepromoveerd, D = gedegradeerd

Klasse Nr. Club Club nr. Speellocatie P / D
Meesterklasse 1 HMC Calder 1740 Rosmalen
Meesterklasse 2 Voerendaal 1933 Klimmen
Meesterklasse 3 En Passant 617 Bunschoten-Spakenburg K
Meesterklasse 4 LSG 1111 Leiden P
Meesterklasse 5 BSG 608 Bussum
Meesterklasse 6 ESG Dr. Max Euwe 310 Enschede P
Meesterklasse 7 Accres Apeldoorn 453 Apeldoorn
Meesterklasse 8 SO Rotterdam 1443 Rotterdam
Meesterklasse 9 Groninger Combinatie 254 Groningen
Meesterklasse 10 Utrecht 660 Utrecht
Klasse 1A 1 DSC Delft 1210 Delft P
Klasse 1A 2 Zukertort Amstelveen 807 Amstelveen
Klasse 1A 3 Philidor 1847 126 Leeuwarden
Klasse 1A 4 SISSA 227 Groningen P
Klasse 1A 5 SOPSWEPS’29 656 Amsterdam
Klasse 1A 6 Purmerend 941 Purmerend
Klasse 1A 7 SSC 1922 657 Soest
Klasse 1A 8 Kennemer Combinatie 971 Haarlem D
Klasse 1A 9 Wageningen VLG Advocaten 469 Wageningen
Klasse 1A 10 ESG Dr. Max Euwe 2 310 Enschede
Klasse 1B 1 Caissa 809 Amsterdam
Klasse 1B 2 De Toren Arnhem – VSV 489 Arnhem
Klasse 1B 3 HWP Sas van Gent 1613 Sluiskil
Klasse 1B 4 DD 1207 Den Haag
Klasse 1B 5 De Stukkenjagers 1766 Tilburg D
Klasse 1B 6 ASV 404 Arnhem P
Klasse 1B 7 Venlo 1928 Venlo P
Klasse 1B 8 Charlois Europoort 1409 Rotterdam
Klasse 1B 9 RSR Ivoren Toren 1440 Rotterdam
Klasse 1B 10 Paul Keres 652 Utrecht
Klasse 2A 1 Caissa 3 809 Amsterdam
Klasse 2A 2 De Waagtoren 934 Alkmaar
Klasse 2A 3 VAS 843 Amsterdam
Klasse 2A 4 HWP Haarlem 923 Haarlem
Klasse 2A 5 Hardenberg 316 Hardenberg P
Klasse 2A 6 Emanuel Lasker 108 Sint Jacobiparochie
Klasse 2A 7 Lonneker 337 Lonneker P
Klasse 2A 8 MSV 435 Meppel
Klasse 2A 9 Groninger Combinatie 2 254 Groningen D
Klasse 2A 10 Utrecht 2 660 Utrecht
Klasse 2B 1 Caissa 2 809 Amsterdam
Klasse 2B 2 Zukertort Amstelveen 2 807 Amstelveen P
Klasse 2B 3 Westlandse Schaakcombinatie 1238 De Lier
Klasse 2B 4 De Wijker Toren 961 Wijk aan Zee
Klasse 2B 5 AAS 1129 Aalsmeer
Klasse 2B 6 Caissa-Eenhoorn 908 Hoorn
Klasse 2B 7 HSG 631 Hilversum D
Klasse 2B 8 Kennemer Combinatie 2 971 Haarlem
Klasse 2B 9 Groninger Combinatie 3 254 Groningen
Klasse 2B 10 Laurierboom-Gambiet 821 Amsterdam P
Klasse 2C 1 HMC Calder 2 1740 Rosmalen
Klasse 2C 2 Voorschoten 1118 Voorschoten
Klasse 2C 3 HWP Sas van Gent 2 1613 Sluiskil
Klasse 2C 4 LSG 2 1111 Leiden
Klasse 2C 5 De Pion 1754 Roosendaal
Klasse 2C 6 ASV 2 404 Arnhem
Klasse 2C 7 Santpoort 944 Velserbroek P
Klasse 2C 8 Amersfoort 604 Amersfoort D
Klasse 2C 9 Oegstgeest ’80 1122 Leiden P
Klasse 2C 10 Spijkenisse 1451 Spijkenisse
Klasse 2D 1 Dordrecht 1410 Dordrecht P
Klasse 2D 2 Voerendaal 2 1933 Klimmen
Klasse 2D 3 Veldhoven 1774 Veldhoven
Klasse 2D 4 UVS 461 Nijmegen
Klasse 2D 5 PION 442 Groesbeek
Klasse 2D 6 Eindhoven 1724 Eindhoven
Klasse 2D 7 Vianen DVP 1761 Vianen D
Klasse 2D 8 VAPRO Geleen 1904 Neerbeek
Klasse 2D 9 HSC Helmond 1738 Helmond
Klasse 2D 10 Paul Keres 2 652 Utrecht P
Klasse 3A 1 De Twee Kastelen 133 Buitenpost
Klasse 3A 2 Sneek 130 Sneek
Klasse 3A 3 Philidor 1847 3 126 Leeuwarden
Klasse 3A 4 SISSA 2 227 Groningen P
Klasse 3A 5 Spassky’s 232 Groningen
Klasse 3A 6 ESG Dr. Max Euwe 4 310 Enschede P
Klasse 3A 7 Oosten-Toren 831 Amsterdam
Klasse 3A 8 Denk en Zet 413 Hattemerbroek
Klasse 3A 9 Groninger Combinatie 4 254 Groningen D
Klasse 3A 10 Assen 201 Assen
Klasse 3B 1 Caissa 5 809 Amsterdam
Klasse 3B 2 De Toren Arnhem – VSV 2 489 Arnhem
Klasse 3B 3 Philidor 1847 2 126 Leeuwarden
Klasse 3B 4 Staunton 213 Groningen
Klasse 3B 5 DSG Pallas 441 Deventer
Klasse 3B 6 Almere 803 Almere
Klasse 3B 7 ESG Emmen 208 Emmen P
Klasse 3B 8 Heerenveen 112 Heerenveen P
Klasse 3B 9 Almelo 301 Almelo
Klasse 3B 10 ESG Dr. Max Euwe 3 310 Enschede D
Klasse 3C 1 Caissa 6 809 Amsterdam P
Klasse 3C 2 Zukertort Amstelveen 3 807 Amstelveen
Klasse 3C 3 VAS 3 843 Amsterdam P
Klasse 3C 4 De Wijker Toren 2 961 Beverwijk
Klasse 3C 5 ZSC-Saende 1 942 Zaandam D
Klasse 3C 6 ASV 3 404 Arnhem
Klasse 3C 7 Accres Apeldoorn 3 453 Apeldoorn
Klasse 3C 8 ASC 1102 Alphen a/d Rijn
Klasse 3C 9 Messemaker 1847 1426 Gouda
Klasse 3C 10 Fischer Z 854 Amsterdam
Klasse 3D 1 Caissa 4 809 Amsterdam
Klasse 3D 2 De Waagtoren 2 934 Alkmaar
Klasse 3D 3 VAS 2 843 Amsterdam
Klasse 3D 4 Oud Zuylen 651 Utrecht
Klasse 3D 5 BSG 2 608 Bussum
Klasse 3D 6 Caissa-Eenhoorn 2 908 Hoorn
Klasse 3D 7 Accres Apeldoorn 2 453 Apeldoorn D
Klasse 3D 8 Amersfoort 2 604 Amersfoort P
Klasse 3D 9 Wageningen 2 469 Wageningen P
Klasse 3D 10 Amsterdam West 838 Amsterdam
Klasse 3E 1 DSC Delft 2 1210 Delft D
Klasse 3E 2 Voorschoten 2 1118 Voorschoten P
Klasse 3E 3 Boven IJ 826 Amsterdam
Klasse 3E 4 HWP Haarlem 2 923 Haarlem P
Klasse 3E 5 ZSC-Saende 2 942 Zaandam
Klasse 3E 6 Bergen op Zoom 1709 Bergen op Zoom
Klasse 3E 7 Doetinchem 418 Doetinchem
Klasse 3E 8 Charlois Europoort 3 1409 Rotterdam
Klasse 3E 9 RSR Ivoren Toren 2 1440 Rotterdam
Klasse 3E 10 De Giessen en Linge 619 Giessenburg
Klasse 3F 1 DSC Delft 4 1210 Delft P
Klasse 3F 2 Rijswijk 1227 Rijswijk
Klasse 3F 3 HWP Sas van Gent 3 1613 Sluiskil
Klasse 3F 4 LSG 3 1111 Leiden
Klasse 3F 5 De Pion 2 1754 Roosendaal
Klasse 3F 6 Middelburg 1606 Middelburg P
Klasse 3F 7 Krimpen aan den IJssel 1422 Krimpen a/d IJssel
Klasse 3F 8 D4 1722 Oosterhout
Klasse 3F 9 Sliedrecht 1448 Sliedrecht D
Klasse 3F 10 S. Landau Axel 1605 Axel
Klasse 3G 1 DSC Delft 3 1210 Delft
Klasse 3G 2 Souburg 1609 Oost-Souburg
Klasse 3G 3 Rokado 1442 Nieuw-Beijerland P
Klasse 3G 4 DD 2 1207 Den Haag
Klasse 3G 5 De Stukkenjagers 2 1766 Tilburg D
Klasse 3G 6 Overschie 1433 Overschie P
Klasse 3G 7 Promotie 1223 Zoetermeer
Klasse 3G 8 Charlois Europoort 2 1409 Rotterdam
Klasse 3G 9 Philidor Leiden 1112 Leiden
Klasse 3G 10 HMC Calder 3 1740 Rosmalen
Klasse 3H 1 Zevenaar 459 Zevenaar
Klasse 3H 2 Voerendaal 3 1933 Klimmen
Klasse 3H 3 WLC 1783 Eindhoven P
Klasse 3H 4 De Drie Torens 1784 Tilburg
Klasse 3H 5 De Combinatie 1714 Asten
Klasse 3H 6 Eindhoven 2 1724 Eindhoven
Klasse 3H 7 Venlo 2 1928 Venlo P
Klasse 3H 8 DJC Stein 1905 Stein D
Klasse 3H 9 Dubbelschaak ’97 1780 Boxtel
Klasse 3H 10 RSC ‘t Pionneke 1923 Roermond

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.