Scorebord 3e ronde KNSB competitie 2013-2014

Uitslagen KNSB ronde 3 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 3e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Utrecht Accres Apeldoorn
Meesterklasse SO Rotterdam ESG Dr. Max Euwe 8 2
Meesterklasse Groninger Combinatie BSG
Meesterklasse HMC Calder LSG 3 7
Meesterklasse Voerendaal En Passant
Klasse 1A ESG Dr. Max Euwe 2 SSC 1922
Klasse 1A Kennemer Combinatie Purmerend 5 5
Klasse 1A Wageningen VLG Advocaten SOPSWEPS’29 4 6
Klasse 1A DSC Delft SISSA 3 7
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Philidor 1847
Klasse 1B Paul Keres Venlo 7 3
Klasse 1B Charlois Europoort ASV 6 4
Klasse 1B RSR Ivoren Toren De Stukkenjagers
Klasse 1B Caissa DD
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV HWP Sas van Gent 6 4
Klasse 2A Utrecht 2 Lonneker 5 3
Klasse 2A MSV Emanuel Lasker 4 4
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 Hardenberg
Klasse 2A Caissa 3 HWP Haarlem 5 3
Klasse 2A De Waagtoren VAS
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet HSG
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Caissa-Eenhoorn 3 5
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 AAS
Klasse 2B Caissa 2 De Wijker Toren
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Westlandse Schaakcombinatie
Klasse 2B Spijkenisse Santpoort 5 3
Klasse 2B Amersfoort ASV 2
Klasse 2B Oegstgeest ’80 De Pion 4 4
Klasse 2B HMC Calder 2 LSG 2 3 5
Klasse 2B Voorschoten HWP Sas van Gent 2 4 4
Klasse 2D Paul Keres 2 Vianen DVP
Klasse 2D Vapro Geleen Eindhoven ½
Klasse 2D HSC Helmond PION 6 2
Klasse 2D Dordrecht UVS 4 4
Klasse 2D Voerendaal 2 Veldhoven 4 4
Klasse 3A Assen Oosten-Toren 6 2
Klasse 3A Denk en Zet ESG Dr. Max Euwe 4
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 Spassky’s
Klasse 3A De Twee Kastelen SISSA 2
Klasse 3A Sneek Philidor 1847 3 5 3
Klasse 3B ESG Dr. Max Euwe 3 ESG Emmen
Klasse 3B Heerenveen Almere
Klasse 3B Almelo DSG Pallas
Klasse 3B Caissa 5 Staunton
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Philidor 1847 2
Klasse 3C Fischer Z Accres Apeldoorn 3 6 2
Klasse 3C ASC ASV 3
Klasse 3C Messemaker 1847 ZSC-Saende 1
Klasse 3C Caissa 6 De Wijker Toren 2 2 6
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 VAS 3 6 2
Klasse 3D Amsterdam West Accres Apeldoorn 2
Klasse 3D Amersfoort 2 Caissa-Eenhoorn 2 3 5
Klasse 3D Wageningen 2 BSG 2
Klasse 3D Caissa 4 Oud Zuylen 4 4
Klasse 3D De Waagtoren 2 VAS 2
Klasse 3E De Giessen en Linge Doetinchem
Klasse 3E Charlois Europoort 3 Bergen op Zoom
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 ZSC-Saende 2 4 4
Klasse 3E DSC Delft 2 HWP Haarlem 2
Klasse 3E Voorschoten 2 Boven IJ
Klasse 3F S. Landau Axel Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F D4 Middelburg 6 2
Klasse 3F Sliedrecht De Pion 2
Klasse 3F DSC Delft 4 LSG 3 1 7
Klasse 3F Rijswijk HWP Sas van Gent 3 5 3
Klasse 3G HMC Calder 3 Promotie
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Overschie
Klasse 3G Philidor Leiden De Stukkenjagers 2 3 5
Klasse 3G DSC Delft 3 DD 2 4 4
Klasse 3G Souburg Rokado
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Venlo 2 4 4
Klasse 3H DJC Stein Eindhoven 2
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 De Combinatie
Klasse 3H Zevenaar De Drie Torens 4 4
Klasse 3H Voerendaal 3 WLC

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.