Scorebord 4e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 4 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 4e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse En Passant Utrecht 7 3
Meesterklasse LSG Voerendaal
Meesterklasse BSG HMC Calder 4 6
Meesterklasse ESG Dr. Max Euwe Groninger Combinatie
Meesterklasse Accres Apeldoorn SO Rotterdam 5 5
Klasse 1A Philidor 1847 ESG Dr. Max Euwe 2
Klasse 1A SISSA Zukertort Amstelveen 8 2
Klasse 1A SOPSWEPS’29 DSC Delft 4 6
Klasse 1A Purmerend Wageningen VLG Advocaten 4 6
Klasse 1A SSC 1922 Kennemer Combinatie 3 7
Klasse 1B HWP Sas van Gent Paul Keres
Klasse 1B DD De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1B De Stukkenjagers Caissa
Klasse 1B ASV RSR Ivoren Toren
Klasse 1B Venlo Charlois Europoort 2 8
Klasse 2A VAS Utrecht 2
Klasse 2A HWP Haarlem De Waagtoren
Klasse 2A Hardenberg Caissa 3
Klasse 2A Emanuel Lasker Groninger Combinatie 2 3 5
Klasse 2A Lonneker MSV
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Laurierboom-Gambiet 5 3
Klasse 2B De Wijker Toren Zukertort Amstelveen 2
Klasse 2B AAS Caissa 2 3 5
Klasse 2B Caissa-Eenhoorn Groninger Combinatie 3
Klasse 2B HSG Kennemer Combinatie 2 4 4
Klasse 2B HWP Sas van Gent 2 Spijkenisse
Klasse 2B LSG 2 Voorschoten 6 2
Klasse 2B De Pion HMC Calder 2
Klasse 2B ASV 2 Oegstgeest ’80 5 3
Klasse 2B Santpoort Amersfoort
Klasse 2D Veldhoven Paul Keres 2 5 3
Klasse 2D UVS Voerendaal 2 3 5
Klasse 2D PION Dordrecht 4 4
Klasse 2D Eindhoven HSC Helmond
Klasse 2D Vianen DVP Vapro Geleen
Klasse 3A Philidor 1847 3 Assen
Klasse 3A SISSA 2 Sneek
Klasse 3A Spassky’s De Twee Kastelen
Klasse 3A ESG Dr. Max Euwe 4 Groninger Combinatie 4
Klasse 3A Oosten-Toren Denk en Zet
Klasse 3B Philidor 1847 2 ESG Dr. Max Euwe 3
Klasse 3B Staunton De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3B DSG Pallas Caissa 5
Klasse 3B Almere Almelo 3 5
Klasse 3B ESG Emmen Heerenveen
Klasse 3C VAS 3 Fischer Z ½
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C ZSC-Saende 1 Caissa 6
Klasse 3C ASV 3 Messemaker 1847
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 ASC 1 7
Klasse 3D VAS 2 Amsterdam West
Klasse 3D Oud Zuylen De Waagtoren 2
Klasse 3D BSG 2 Caissa 4 4 4
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Wageningen 2 5 3
Klasse 3D Accres Apeldoorn 2 Amersfoort 2 7 1
Klasse 3E Boven IJ De Giessen en Linge
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Voorschoten 2
Klasse 3E ZSC-Saende 2 DSC Delft 2 3 5
Klasse 3E Bergen op Zoom RSR Ivoren Toren 2 5 3
Klasse 3E Doetinchem Charlois Europoort 3
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 S. Landau Axel 5 3
Klasse 3F LSG 3 Rijswijk
Klasse 3F De Pion 2 DSC Delft 4
Klasse 3F Middelburg Sliedrecht 2 6
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel D4
Klasse 3G Rokado HMC Calder 3 3 5
Klasse 3G DD 2 Souburg
Klasse 3G De Stukkenjagers 2 DSC Delft 3
Klasse 3G Overschie Philidor Leiden
Klasse 3G Promotie Charlois Europoort 2
Klasse 3H WLC RSC ’t Pionneke 3 5
Klasse 3H De Drie Torens Voerendaal 3 4 4
Klasse 3H De Combinatie Zevenaar
Klasse 3H Eindhoven 2 Dubbelschaak ’97
Klasse 3H Venlo 2 DJC Stein

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.