Scorebord 6e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 6 Seizoen 2013-2014

Competitiemailing 6 ronde: Klik hier

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse LSG Utrecht
Meesterklasse BSG En Passant 2 8
Meesterklasse ESG Dr. Max Euwe Voerendaal 4 6
Meesterklasse Accres Apeldoorn HMC Calder
Meesterklasse SO Rotterdam Groninger Combinatie 6 4
Klasse 1A SISSA ESG Dr. Max Euwe 2 6 4
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Philidor 1847 2 8
Klasse 1A Purmerend Zukertort Amstelveen
Klasse 1A SSC 1922 DSC Delft 3 7
Klasse 1A Kennemer Combinatie Wageningen VLG Advocaten 6 4
Klasse 1B DD Paul Keres
Klasse 1B De Stukkenjagers HWP Sas van Gent 3 7
Klasse 1B ASV De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1B Venlo Caissa
Klasse 1B Charlois Europoort RSR Ivoren Toren
Klasse 2A HWP Haarlem Utrecht 2 5 3
Klasse 2A Hardenberg VAS
Klasse 2A Emanuel Lasker De Waagtoren 4 4
Klasse 2A Lonneker Caissa 3
Klasse 2A MSV Groninger Combinatie 2
Klasse 2B De Wijker Toren Laurierboom-Gambiet 4 4
Klasse 2B AAS Westlandse Schaakcombinatie 5 3
Klasse 2B Caissa-Eenhoorn Zukertort Amstelveen 2
Klasse 2B HSG Caissa 2
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Groninger Combinatie 3
Klasse 2C LSG 2 Spijkenisse 5 3
Klasse 2C De Pion HWP Sas van Gent 2 5 3
Klasse 2C ASV 2 Voorschoten
Klasse 2C Santpoort HMC Calder 2
Klasse 2C Amersfoort Oegstgeest ’80 4 4
Klasse 2D UVS Paul Keres 2 5 3
Klasse 2D PION Veldhoven 5 3
Klasse 2D Eindhoven Voerendaal 2 6 2
Klasse 2D Vianen DVP Dordrecht
Klasse 2D Vapro Geleen HSC Helmond
Klasse 3A SISSA 2 Assen
Klasse 3A Spassky’s Philidor 1847 3 4 4
Klasse 3A ESG Dr. Max Euwe 4 Sneek 3 5
Klasse 3A Oosten-Toren De Twee Kastelen
Klasse 3A Denk en Zet Groninger Combinatie 4
Klasse 3B Staunton ESG Dr. Max Euwe 3
Klasse 3B DSG Pallas Philidor 1847 2
Klasse 3B Almere De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3B ESG Emmen Caissa 5
Klasse 3B Heerenveen Almelo
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Fischer Z
Klasse 3C ZSC-Saende 1 VAS 3 5 3
Klasse 3C ASV 3 Zukertort Amstelveen 3 4 4
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 Caissa 6
Klasse 3C ASC Messemaker 1847
Klasse 3D Oud Zuylen Amsterdam West 3 5
Klasse 3D BSG 2 VAS 2 5 3
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 De Waagtoren 2
Klasse 3D Accres Apeldoorn 2 Caissa 4
Klasse 3D Amersfoort 2 Wageningen 2 4 4
Klasse 3E HWP Haarlem 2 De Giessen en Linge 2 6
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Boven IJ 3 5
Klasse 3E Bergen op Zoom Voorschoten 2
Klasse 3E Doetinchem DSC Delft 2
Klasse 3E Charlois Europoort 3 RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3F LSG 3 S. Landau Axel ½
Klasse 3F De Pion 2 HWP Sas van Gent 3
Klasse 3F Middelburg Rijswijk
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel DSC Delft 4
Klasse 3F D4 Sliedrecht 4 4
Klasse 3G DD 2 HMC Calder 3 2 6
Klasse 3G De Stukkenjagers 2 Rokado
Klasse 3G Overschie Souburg
Klasse 3G Promotie DSC Delft 3
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Philidor Leiden 6 2
Klasse 3H De Drie Torens RSC ’t Pionneke 3 5
Klasse 3H De Combinatie WLC 5 3
Klasse 3H Eindhoven 2 Voerendaal 3 4 4
Klasse 3H Venlo 2 Zevenaar
Klasse 3H DJC Stein Dubbelschaak ’97

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.