Scorebord 8e ronde KNSB-competitie 2013-2014

Uitslagen KNSB ronde 8 Seizoen 2013-2014

Competitie-mailing KNSB: 8e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse BSG Utrecht 4 6
Meesterklasse ESG Dr. Max Euwe LSG 3 7
Meesterklasse Accres Apeldoorn En Passant
Meesterklasse SO Rotterdam Voerendaal 6 4
Meesterklasse Groninger Combinatie HMC Calder 2 8
Klasse 1A SOPSWEPS’29 ESG Dr. Max Euwe 2
Klasse 1A Purmerend SISSA 4 6
Klasse 1A SSC 1922 Philidor 1847 4 6
Klasse 1A Kennemer Combinatie Zukertort Amstelveen 8 2
Klasse 1A Wageningen VLG Advocaten DSC Delft 7 3
Klasse 1B De Stukkenjagers Paul Keres
Klasse 1B ASV DD 4 6
Klasse 1B Venlo HWP Sas van Gent 2 8
Klasse 1B Charlois Europoort De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1B RSR Ivoren Toren Caissa 3 7
Klasse 2A Hardenberg Utrecht 2
Klasse 2A Emanuel Lasker HWP Haarlem
Klasse 2A Lonneker VAS 4 4
Klasse 2A MSV De Waagtoren
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 Caissa 3 7 1
Klasse 2B AAS Laurierboom-Gambiet 3 5
Klasse 2B Caissa-Eenhoorn De Wijker Toren
Klasse 2B HSG Westlandse Schaakcombinatie
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Zukertort Amstelveen 2 6 2
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 Caissa 2 3 5
Klasse 2C De Pion Spijkenisse 4 4
Klasse 2C ASV 2 LSG 2 1 7
Klasse 2C Santpoort HWP Sas van Gent 2
Klasse 2C Amersfoort Voorschoten 3 5
Klasse 2C Oegstgeest ’80 HMC Calder 2
Klasse 2D PION Paul Keres 2 5 3
Klasse 2D Eindhoven UVS
Klasse 2D Vianen DVP Veldhoven 5 3
Klasse 2D HSC Helmond Dordrecht 3 5
Klasse 3A Spassky’s Assen
Klasse 3A ESG Dr. Max Euwe 4 SISSA 2
Klasse 3A Oosten-Toren Philidor 1847 3 6 2
Klasse 3A Denk en Zet Sneek 4 4
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 De Twee Kastelen
Klasse 3B DSG Pallas ESG Dr. Max Euwe 3 5 3
Klasse 3B Almere Staunton
Klasse 3B ESG Emmen Philidor 1847 2
Klasse 3B Heerenveen De Toren Arnhem-VSV 2 3 5
Klasse 3B Almelo Caissa 5
Klasse 3C ZSC-Saende 1 Fischer Z
Klasse 3C ASV 3 De Wijker Toren 2
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 VAS 3
Klasse 3C ASC Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C Messemaker 1847 Caissa 6 7 1
Klasse 3D BSG 2 Amsterdam West 5 3
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Oud Zuylen
Klasse 3D Accres Apeldoorn 2 VAS 2
Klasse 3D Amersfoort 2 De Waagtoren 2 6 2
Klasse 3D Wageningen 2 Caissa 4 5 3
Klasse 3E ZSC-Saende 2 De Giessen en Linge
Klasse 3E Bergen op Zoom HWP Haarlem 2
Klasse 3E Doetinchem Boven IJ
Klasse 3E Charlois Europoort 3 Voorschoten 2 4 4
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 DSC Delft 2
Klasse 3F De Pion 2 S. Landau Axel 4 4
Klasse 3F Middelburg LSG 3
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel HWP Sas van Gent 3 0 0
Klasse 3F D4 Rijswijk 5 3
Klasse 3F Sliedrecht DSC Delft 4
Klasse 3G De Stukkenjagers 2 HMC Calder 3 5 3
Klasse 3G Overschie DD 2
Klasse 3G Promotie Rokado 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Souburg
Klasse 3G Philidor Leiden DSC Delft 3
Klasse 3H De Combinatie RSC ’t Pionneke 0 0
Klasse 3H Eindhoven 2 De Drie Torens
Klasse 3H Venlo 2 WLC
Klasse 3H DJC Stein Voerendaal 3 5 3
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 Zevenaar

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.