Scorebord 1e ronde KNSB-competitie

Uitslagen KNSB ronde 1 Seizoen 2014-2015

Competitie-mailing KNSB: 1e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Voerendaal LSG

Meesterklasse HMC Calder Charlois Europoort 4 6

Meesterklasse Pathena Rotterdam Utrecht 6 4

Meesterklasse SISSA En Passant 3 7

Meesterklasse Groninger Combinatie BSG 4 6

Klasse 1A Wageningen SOPSWEPS’29
Klasse 1A DSC Delft Purmerend 7 3
Klasse 1A Philidor 1847 Caissa-Eenhoorn 4 6
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Kennemer Combinatie 5 5
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 SG Max Euwe 5 5
Klasse 1B DD LSG 2 5 5
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV De Stukkenjagers 5 5
Klasse 1B Caissa Paul Keres
Klasse 1B Vianen/DVP ASV 5 5
Klasse 1B HWP Sas van Gent Schaakstad Apeldoorn 4 6
Klasse 2A Assen De Waagtoren
Klasse 2A VAS Lonneker
Klasse 2A Caissa 3 MSV
Klasse 2A HWP Haarlem Almelo 7 1
Klasse 2A Groninger Combinatie 3 SG Max Euwe 2 3 5
Klasse 2B Amersfoort De Wijker Toren
Klasse 2B DSC Delft 2 Laurierboom-Gambiet 3 5
Klasse 2B Caissa 2 Utrecht 2 6 2
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B SSC 1922 Schaakstad Apeldoorn 2
Klasse 2C Santpoort Spijkenisse 3 5
Klasse 2C Voorschoten S. Landau Axel
Klasse 2C Westlandse Schaakcombinatie Paul Keres 2 4 4
Klasse 2C PION Messemaker 1847 1 7
Klasse 2C Oegstgeest ’80 RSR Ivoren Toren 5 3
Klasse 2D Voerendaal 2 Veldhoven 4 4
Klasse 2D HMC Calder 2 De Stukkenjagers 2 4 4
Klasse 2D UVS Dordrecht 5 3
Klasse 2D De Pion Venlo 5 3
Klasse 2D Eindhoven DJC Stein 5 3
Klasse 3A Spassky’s De Twee Kastelen
Klasse 3A HSP/Veendam Sneek 1
Klasse 3A Philidor 1847 2 HSC-Stork 7 1
Klasse 3A SISSA 2 Emanuel Lasker
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 SG Max Euwe 4
Klasse 3B DSG Pallas De Waagtoren 2
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Sneek 2
Klasse 3B Caissa 5 WSG Winterswijk
Klasse 3B Staunton Almere 1
Klasse 3B Hardenberg SG Max Euwe 3
Klasse 3C ZSG De Wijker Toren 2 5 3
Klasse 3C VAS 2 AAS
Klasse 3C Aartswoud ASC 3 5
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 ASV 3
Klasse 3C Fischer Z ZSC-Saende 5 3
Klasse 3D Wageningen 2 Oud Zuylen 4 4
Klasse 3D HSG Amsterdam West
Klasse 3D Caissa 4 Caissa-Eenhoorn 2 4 4
Klasse 3D Oosten-Toren Almere 2 4 4
Klasse 3D Ons Genoegen BSG 2
Klasse 3E Zevenaar LSG 3 5 3
Klasse 3E Voorschoten 2 Charlois Europoort 3
Klasse 3E Boven IJ BSV Bennekom 5 3
Klasse 3E HWP Haarlem 2 ASV 2 5 3
Klasse 3E ENPS RSR Ivoren Toren 2 2 6
Klasse 3F Sliedrecht LSG 4 4 4
Klasse 3F Rijswijk D4
Klasse 3F Schaakcombinatie HTV Krimpen aan den IJssel 4 4
Klasse 3F De Pion 2 Promotie 5 3
Klasse 3F HWP Sas van Gent 2 HWP Sas van Gent 3
Klasse 3G DD 2 Bergen op Zoom 5 3
Klasse 3G DSC Delft 3 Charlois Europoort 2 6 2
Klasse 3G Goes Overschie 5 3
Klasse 3G De Pion 3 Souburg 2 6
Klasse 3G Philidor Leiden De Willige Dame
Klasse 3H Voerendaal 3 De Combinatie 4 4
Klasse 3H HSC Helmond De Stukkenjagers 3
Klasse 3H Leudal Dubbelschaak ’97 3 5
Klasse 3H WLC De Drie Torens 3 5
Klasse 3H De Giessen en Linge RSC ’t Pionneke

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.