Scorebord 2e ronde KNSB-competitie

Uitslagen KNSB ronde 2 Seizoen 2014-2015

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse BSG Voerendaal 6 4
Meesterklasse En Passant Groninger Combinatie
Meesterklasse Utrecht SISSA 6 4
Meesterklasse Charlois Europoort Pathena Rotterdam 4 6
Meesterklasse LSG HMC Calder
Klasse 1A SG Max Euwe Wageningen
Klasse 1A Kennemer Combinatie Groninger Combinatie 2
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn Zukertort Amstelveen
Klasse 1A Purmerend Philidor 1847 6 4
Klasse 1A SOPSWEPS’29 DSC Delft
Klasse 1B Schaakstad Apeldoorn DD
Klasse 1B ASV HWP Sas van Gent 3 7
Klasse 1B Paul Keres Vianen/DVP 8 2
Klasse 1B De Stukkenjagers Caissa 7 3
Klasse 1B LSG 2 De Toren Arnhem-VSV 3 7
Klasse 2A SG Max Euwe 2 Assen
Klasse 2A Almelo Groninger Combinatie 3
Klasse 2A MSV HWP Haarlem 6 2
Klasse 2A Lonneker Caissa 3 5 3
Klasse 2A De Waagtoren VAS
Klasse 2B Schaakstad Apeldoorn 2 Amersfoort 5 3
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 SSC 1922 4 4
Klasse 2B Utrecht 2 Zukertort Amstelveen 2 1 7
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Caissa 2
Klasse 2B De Wijker Toren DSC Delft 2 5 3
Klasse 2C RSR Ivoren Toren Santpoort
Klasse 2C Messemaker 1847 Oegstgeest ’80
Klasse 2C Paul Keres 2 PION
Klasse 2C S. Landau Axel Westlandse Schaakcombinatie 4 4
Klasse 2C Spijkenisse Voorschoten 3 5
Klasse 2D DJC Stein Voerendaal 2
Klasse 2D Venlo Eindhoven
Klasse 2D Dordrecht De Pion 4 4
Klasse 2D De Stukkenjagers 2 UVS
Klasse 2D Veldhoven HMC Calder 2
Klasse 3A SG Max Euwe 4 Spassky’s
Klasse 3A Emanuel Lasker Groninger Combinatie 4
Klasse 3A HSC-Stork SISSA 2 0 8
Klasse 3A Sneek 1 Philidor 1847 2 5 3
Klasse 3A De Twee Kastelen HSP/Veendam 4 4
Klasse 3B SG Max Euwe 3 DSG Pallas
Klasse 3B Almere 1 Hardenberg 5 3
Klasse 3B WSG Winterswijk Staunton 5 3
Klasse 3B Sneek 2 Caissa 5 4 4
Klasse 3B De Waagtoren 2 De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3C ZSC Saende-ZSG 3 5
Klasse 3C ASV 3 Fischer Z
Klasse 3C ASC Zukertort Amstelveen 3 3 5
Klasse 3C AAS Aartswoud
Klasse 3C De Wijker Toren 2 VAS 2
Klasse 3D BSG 2 Wageningen 2
Klasse 3D Almere 2 Ons Genoegen 3 5
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 Oosten-Toren 5 3
Klasse 3D Amsterdam West Caissa 4
Klasse 3D Oud Zuylen HSG 4 4
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Zevenaar
Klasse 3E ASV 2 ENPS
Klasse 3E BSV Bennekom HWP Haarlem 2 3 5
Klasse 3E Charlois Europoort 3 Boven IJ
Klasse 3E LSG 3 Voorschoten 2 6 2
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Sliedrecht
Klasse 3F Promotie HWP Sas van Gent 2 3 5
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel De Pion 2
Klasse 3F D4 Schaakcombinatie HTV
Klasse 3F LSG 4 Rijswijk
Klasse 3G De Willige Dame DD 2
Klasse 3G Souburg Philidor Leiden 3 5
Klasse 3G Overschie De Pion 3 6 2
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Goes 5 3
Klasse 3G Bergen op Zoom DSC Delft 3
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Voerendaal 3
Klasse 3H De Drie Torens De Giessen en Linge 4 4
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 WLC 6 2
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 Leudal 4 4
Klasse 3H De Combinatie HSC Helmond

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.