Scorebord 3e ronde KNSB

Uitslagen KNSB ronde 3 Seizoen 2014-2015

Competitie-mailing KNSB: 3e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Voerendaal HMC Calder
Meesterklasse Pathena Rotterdam LSG
Meesterklasse SISSA Charlois Europoort 4 6
Meesterklasse Groninger Combinatie Utrecht
Meesterklasse BSG En Passant 4 6
Klasse 1A Wageningen DSC Delft 4 6
Klasse 1A Philidor 1847 SOPSWEPS’29
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Purmerend 8 2
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 Caissa-Eenhoorn
Klasse 1A SG Max Euwe Kennemer Combinatie
Klasse 1B DD De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1B Caissa LSG 2 5 5
Klasse 1B Vianen/DVP De Stukkenjagers 3 7
Klasse 1B HWP Sas van Gent Paul Keres 7 3
Klasse 1B Schaakstad Apeldoorn ASV
Klasse 2A Assen VAS
Klasse 2A Caissa 3 De Waagtoren 2 6
Klasse 2A HWP Haarlem Lonneker
Klasse 2A Groninger Combinatie 3 MSV
Klasse 2A SG Max Euwe 2 Almelo 4 4
Klasse 2B Amersfoort DSC Delft 2
Klasse 2B Caissa 2 De Wijker Toren
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Laurierboom-Gambiet 4 4
Klasse 2B SSC 1922 Utrecht 2
Klasse 2B Schaakstad Apeldoorn 2 Kennemer Combinatie 2
Klasse 2C Santpoort Voorschoten
Klasse 2C Westlandse Schaakcombinatie Spijkenisse
Klasse 2C PION S. Landau Axel
Klasse 2C Oegstgeest ’80 Paul Keres 2
Klasse 2C RSR Ivoren Toren Messemaker 1847 5 3
Klasse 2D Voerendaal 2 HMC Calder 2
Klasse 2D UVS Veldhoven 6 2
Klasse 2D De Pion De Stukkenjagers 2
Klasse 2D Eindhoven Dordrecht 3 5
Klasse 2D DJC Stein Venlo 5 3
Klasse 3A Spassky’s HSP/Veendam 5 3
Klasse 3A Philidor 1847 2 De Twee Kastelen 3 5
Klasse 3A SISSA 2 Sneek 1
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 HSC-Stork
Klasse 3A SG Max Euwe 4 Emanuel Lasker 3 5
Klasse 3B DSG Pallas De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3B Caissa 5 De Waagtoren 2 3 5
Klasse 3B Staunton Sneek 2 6 2
Klasse 3B Hardenberg WSG Winterswijk
Klasse 3B SG Max Euwe 3 Almere 1
Klasse 3C ZSG VAS 2 6 2
Klasse 3C Aartswoud De Wijker Toren 2
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 AAS
Klasse 3C Fischer Z ASC
Klasse 3C ZSC-Saende ASV 3
Klasse 3D Wageningen 2 HSG
Klasse 3D Caissa 4 Oud Zuylen
Klasse 3D Oosten-Toren Amsterdam West 4 4
Klasse 3D Ons Genoegen Caissa-Eenhoorn 2 2 6
Klasse 3D BSG 2 Almere 2 6 2
Klasse 3E Zevenaar Voorschoten 2
Klasse 3E Boven IJ LSG 3
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Charlois Europoort 3 5 3
Klasse 3E ENPS BSV Bennekom
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 ASV 2 4 4
Klasse 3F Sliedrecht Rijswijk 3 5
Klasse 3F Schaakcombinatie HTV LSG 4
Klasse 3F De Pion 2 D4
Klasse 3F HWP Sas van Gent 2 Krimpen aan den IJssel 5 3
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 Promotie 5 3
Klasse 3G DD 2 DSC Delft 3
Klasse 3G Goes Bergen op Zoom
Klasse 3G De Pion 3 Charlois Europoort 2
Klasse 3G Philidor Leiden Overschie 5 3
Klasse 3G De Willige Dame Souburg 1 7
Klasse 3H Voerendaal 3 HSC Helmond
Klasse 3H Leudal De Combinatie 4 4
Klasse 3H WLC De Stukkenjagers 3 6 2
Klasse 3H De Giessen en Linge Dubbelschaak ’97
Klasse 3H RSC ’t Pionneke De Drie Torens 4 4

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.