Scorebord 4e ronde KNSB seizoen 2014-2015

Uitslagen KNSB ronde 4 Seizoen 2014-2015

Competitie-mailing KNSB: 4e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse En Passant Voerendaal 6 4
Meesterklasse Utrecht BSG
Meesterklasse Charlois Europoort Groninger Combinatie 7 3
Meesterklasse LSG SISSA
Meesterklasse HMC Calder Pathena Rotterdam
Klasse 1A Kennemer Combinatie Wageningen
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn SG Max Euwe 4 6
Klasse 1A Purmerend Groninger Combinatie 2 7 3
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Zukertort Amstelveen 4 6
Klasse 1A DSC Delft Philidor 1847 7 3
Klasse 1B ASV DD 4 6
Klasse 1B Paul Keres Schaakstad Apeldoorn
Klasse 1B De Stukkenjagers HWP Sas van Gent
Klasse 1B LSG 2 Vianen/DVP 4 6
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV Caissa
Klasse 2A Almelo Assen 4 4
Klasse 2A MSV SG Max Euwe 2 3 5
Klasse 2A Lonneker Groninger Combinatie 3 5 3
Klasse 2A De Waagtoren HWP Haarlem
Klasse 2A VAS Caissa 3 5 3
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Amersfoort
Klasse 2B Utrecht 2 Schaakstad Apeldoorn 2 5 3
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet SSC 1922 5 3
Klasse 2B De Wijker Toren Zukertort Amstelveen 2
Klasse 2B DSC Delft 2 Caissa 2
Klasse 2C Messemaker 1847 Santpoort 3 5
Klasse 2C Paul Keres 2 RSR Ivoren Toren 5 3
Klasse 2C S. Landau Axel Oegstgeest ’80 6 2
Klasse 2C Spijkenisse PION
Klasse 2C Voorschoten Westlandse Schaakcombinatie
Klasse 2D Venlo Voerendaal 2
Klasse 2D Dordrecht DJC Stein
Klasse 2D De Stukkenjagers 2 Eindhoven
Klasse 2D Veldhoven De Pion 3 5
Klasse 2D HMC Calder 2 UVS 1 7
Klasse 3A Emanuel Lasker Spassky’s 5 3
Klasse 3A HSC-Stork SG Max Euwe 4 4 4
Klasse 3A Sneek 1 Groninger Combinatie 4 3 5
Klasse 3A De Twee Kastelen SISSA 2 2 6
Klasse 3A HSP/Veendam Philidor 1847 2 4 4
Klasse 3B Almere 1 DSG Pallas 5 3
Klasse 3B WSG Winterswijk SG Max Euwe 3 3 5
Klasse 3B Sneek 2 Hardenberg 2 6
Klasse 3B De Waagtoren 2 Staunton
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Caissa 5 4 4
Klasse 3C ASV 3 ZSG
Klasse 3C ASC ZSC-Saende 3 5
Klasse 3C AAS Fischer Z 7 1
Klasse 3C De Wijker Toren 2 Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C VAS 2 Aartswoud
Klasse 3D Almere 2 Wageningen 2 5 3
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 BSG 2 3 5
Klasse 3D Amsterdam West Ons Genoegen
Klasse 3D Oud Zuylen Oosten-Toren 5 3
Klasse 3D HSG Caissa 4 6 2
Klasse 3E ASV 2 Zevenaar 5 3
Klasse 3E BSV Bennekom RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E Charlois Europoort 3 ENPS 4 4
Klasse 3E LSG 3 HWP Haarlem 2
Klasse 3E Voorschoten 2 Boven IJ 5 3
Klasse 3F Promotie Sliedrecht 4 4
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel HWP Sas van Gent 3 6 2
Klasse 3F D4 HWP Sas van Gent 2
Klasse 3F LSG 4 De Pion 2
Klasse 3F Rijswijk Schaakcombinatie HTV
Klasse 3G Souburg DD 2
Klasse 3G Overschie De Willige Dame 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Philidor Leiden 4 4
Klasse 3G Bergen op Zoom De Pion 3
Klasse 3G DSC Delft 3 Goes 5 3
Klasse 3H De Drie Torens Voerendaal 3 4 4
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 RSC ’t Pionneke
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 De Giessen en Linge
Klasse 3H De Combinatie WLC 6 2
Klasse 3H HSC Helmond Leudal 5 3

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.