Scorebord 5e ronde KNSB competitie

Uitslagen KNSB ronde 5 Seizoen 2014-2015

Competitie-mailing KNSB: 5e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Voerendaal Pathena Rotterdam
Meesterklasse SISSA HMC Calder 5 5
Meesterklasse Groninger Combinatie LSG 4 6
Meesterklasse BSG Charlois Europoort 5 5
Meesterklasse En Passant Utrecht
Klasse 1A Wageningen Philidor 1847
Klasse 1A Zukertort Amstelveen DSC Delft 5 5
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 SOPSWEPS’29 5 5
Klasse 1A SG Max Euwe Purmerend 5 5
Klasse 1A Kennemer Combinatie Caissa-Eenhoorn 8 2
Klasse 1B DD Caissa
Klasse 1B Vianen/DVP De Toren Arnhem-VSV 5 5
Klasse 1B HWP Sas van Gent LSG 2 ½
Klasse 1B Schaakstad Apeldoorn De Stukkenjagers
Klasse 1B ASV Paul Keres 6 4
Klasse 2A Assen Caissa 3
Klasse 2A HWP Haarlem VAS 3 5
Klasse 2A Groninger Combinatie 3 De Waagtoren ½
Klasse 2A SG Max Euwe 2 Lonneker
Klasse 2A Almelo MSV
Klasse 2B Amersfoort Caissa 2
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 DSC Delft 2
Klasse 2B SSC 1922 De Wijker Toren 5 3
Klasse 2B Schaakstad Apeldoorn 2 Laurierboom-Gambiet 4 4
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Utrecht 2 5 3
Klasse 2C Santpoort Westlandse Schaakcombinatie
Klasse 2C PION Voorschoten 1 7
Klasse 2C Oegstgeest ’80 Spijkenisse 3 5
Klasse 2C RSR Ivoren Toren S. Landau Axel
Klasse 2C Messemaker 1847 Paul Keres 2
Klasse 2D Voerendaal 2 UVS
Klasse 2D De Pion HMC Calder 2
Klasse 2D Eindhoven Veldhoven 6 2
Klasse 2D DJC Stein De Stukkenjagers 2 5 3
Klasse 2D Venlo Dordrecht
Klasse 3A Spassky’s Philidor 1847 2 6 2
Klasse 3A SISSA 2 HSP/Veendam
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 De Twee Kastelen 2 6
Klasse 3A SG Max Euwe 4 Sneek 1 uitgesteld
Klasse 3A Emanuel Lasker HSC-Stork uitgesteld
Klasse 3B DSG Pallas Caissa 5
Klasse 3B Staunton De Toren Arnhem-VSV 2 4 4
Klasse 3B Hardenberg De Waagtoren 2 uitgesteld
Klasse 3B SG Max Euwe 3 Sneek 2 uitgesteld
Klasse 3B Almere 1 WSG Winterswijk 5 3
Klasse 3C ZSG Aartswoud 5 3
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 VAS 2 5 3
Klasse 3C Fischer Z De Wijker Toren 2
Klasse 3C ZSC-Saende AAS
Klasse 3C ASV 3 ASC
Klasse 3D Wageningen 2 Caissa 4
Klasse 3D Oosten-Toren HSG 2 6
Klasse 3D Ons Genoegen Oud Zuylen
Klasse 3D BSG 2 Amsterdam West
Klasse 3D Almere 2 Caissa-Eenhoorn 2
Klasse 3E Zevenaar Boven IJ
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Voorschoten 2 4 4
Klasse 3E ENPS LSG 3
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 Charlois Europoort 3
Klasse 3E ASV 2 BSV Bennekom
Klasse 3F Sliedrecht Schaakcombinatie HTV
Klasse 3F De Pion 2 Rijswijk
Klasse 3F HWP Sas van Gent 2 LSG 4 7 1
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 D4
Klasse 3F Promotie Krimpen aan den IJssel
Klasse 3G DD 2 Goes
Klasse 3G De Pion 3 DSC Delft 3 2 6
Klasse 3G Philidor Leiden Bergen op Zoom
Klasse 3G De Willige Dame Charlois Europoort 2
Klasse 3G Souburg Overschie
Klasse 3H Voerendaal 3 Leudal 4 4
Klasse 3H WLC HSC Helmond 5 3
Klasse 3H De Giessen en Linge De Combinatie
Klasse 3H RSC ’t Pionneke De Stukkenjagers 3 4 4
Klasse 3H De Drie Torens Dubbelschaak ’97 2 6

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.