Scorebord 8e ronde KNSB seizoen 2014-2015

Uitslagen KNSB ronde 8 Seizoen 2014-2015

Competitie-mailing KNSB: 8e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Charlois Europoort Voerendaal
Meesterklasse LSG Utrecht 7 3
Meesterklasse HMC Calder En Passant
Meesterklasse Pathena Rotterdam BSG 4 6
Meesterklasse SISSA Groninger Combinatie
Klasse 1A Purmerend Wageningen
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Caissa-Eenhoorn 5 5
Klasse 1A DSC Delft Kennemer Combinatie 4 6
Klasse 1A Philidor 1847 SG Max Euwe
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Groninger Combinatie 2 7 3
Klasse 1B De Stukkenjagers DD 7 3
Klasse 1B LSG 2 Paul Keres 3 7
Klasse 1B De Toren Arnhem-VSV ASV
Klasse 1B Caissa Schaakstad Apeldoorn
Klasse 1B Vianen/DVP HWP Sas van Gent 2 8
Klasse 2A Lonneker Assen
Klasse 2A De Waagtoren MSV 3 5
Klasse 2A VAS Almelo 6 2
Klasse 2A Caissa 3 SG Max Euwe 2 6 2
Klasse 2A HWP Haarlem Groninger Combinatie 3
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Amersfoort
Klasse 2B De Wijker Toren Utrecht 2 6 2
Klasse 2B DSC Delft 2 Kennemer Combinatie 2 2 6
Klasse 2B Caissa 2 Schaakstad Apeldoorn 2 4 4
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 SSC 1922
Klasse 2C S. Landau Axel Santpoort ½
Klasse 2C Spijkenisse Paul Keres 2
Klasse 2C Voorschoten Messemaker 1847 3 5
Klasse 2C Westlandse Schaakcombinatie RSR Ivoren Toren 3 5
Klasse 2C PION Oegstgeest ’80
Klasse 2D De Stukkenjagers 2 Voerendaal 2 2 6
Klasse 2D Veldhoven Dordrecht
Klasse 2D HMC Calder 2 Venlo 4 4
Klasse 2D UVS DJC Stein 5 3
Klasse 2D De Pion Eindhoven
Klasse 3A Sneek 1 Spassky’s 4 4
Klasse 3A De Twee Kastelen HSC-Stork
Klasse 3A HSP/Veendam Emanuel Lasker
Klasse 3A Philidor 1847 2 SG Max Euwe 4 4 4
Klasse 3A SISSA 2 Groninger Combinatie 4 7 1
Klasse 3B Sneek 2 DSG Pallas
Klasse 3B De Waagtoren 2 WSG Winterswijk
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 Almere 1 3 5
Klasse 3B Caissa 5 SG Max Euwe 3
Klasse 3B Staunton Hardenberg
Klasse 3C AAS ZSG 5 3
Klasse 3C De Wijker Toren 2 ASC
Klasse 3C VAS 2 ASV 3 4 4
Klasse 3C Aartswoud ZSC-Saende 2 6
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Fischer Z 2 5
Klasse 3D Amsterdam West Wageningen 2
Klasse 3D Oud Zuylen Caissa-Eenhoorn 2 4 4
Klasse 3D HSG Almere 2 6 2
Klasse 3D Caissa 4 BSG 2 2 6
Klasse 3D Oosten-Toren Ons Genoegen
Klasse 3E Charlois Europoort 3 Zevenaar 5 3
Klasse 3E LSG 3 BSV Bennekom
Klasse 3E Voorschoten 2 ASV 2
Klasse 3E Boven IJ RSR Ivoren Toren 2 4 4
Klasse 3E HWP Haarlem 2 ENPS 4 4
Klasse 3F D4 Sliedrecht 4 4
Klasse 3F LSG 4 Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F Rijswijk Promotie 3 5
Klasse 3F Schaakcombinatie HTV HWP Sas van Gent 3 4 4
Klasse 3F De Pion 2 HWP Sas van Gent 2
Klasse 3G Charlois Europoort 2 DD 2
Klasse 3G Bergen op Zoom Overschie 4 4
Klasse 3G DSC Delft 3 Souburg 5 3
Klasse 3G Goes De Willige Dame 5 3
Klasse 3G De Pion 3 Philidor Leiden
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 Voerendaal 3 5 3
Klasse 3H De Combinatie Dubbelschaak ’97 4 4
Klasse 3H HSC Helmond De Drie Torens 4 4
Klasse 3H Leudal RSC ’t Pionneke 3 5
Klasse 3H WLC De Giessen en Linge 3 5

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.