Scorebord 9e ronde KNSB

Uitslagen KNSB ronde 9 Seizoen 2014-2015

Competitie-mailing KNSB: 9e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Groninger Combinatie Voerendaal
Meesterklasse BSG SISSA
Meesterklasse En Passant Pathena Rotterdam
Meesterklasse Utrecht HMC Calder 4 6
Meesterklasse Charlois Europoort LSG
Klasse 1A Groninger Combinatie 2 Wageningen 3 7
Klasse 1A SG Max Euwe Zukertort Amstelveen 3 7
Klasse 1A Kennemer Combinatie Philidor 1847
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn DSC Delft 4 6
Klasse 1A Purmerend SOPSWEPS’29
Klasse 1B HWP Sas van Gent DD
Klasse 1B Schaakstad Apeldoorn Vianen/DVP
Klasse 1B ASV Caissa 5 5
Klasse 1B Paul Keres De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1B De Stukkenjagers LSG 2
Klasse 2A Groninger Combinatie 3 Assen
Klasse 2A SG Max Euwe 2 HWP Haarlem
Klasse 2A Almelo Caissa 3 4 4
Klasse 2A MSV VAS 4 4
Klasse 2A Lonneker De Waagtoren 3 5
Klasse 2B SSC 1922 Amersfoort 3 5
Klasse 2B Schaakstad Apeldoorn 2 Zukertort Amstelveen 2
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Caissa 2 6 2
Klasse 2B Utrecht 2 DSC Delft 2 3 5
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet De Wijker Toren 3 5
Klasse 2C Oegstgeest ’80 Santpoort 3 5
Klasse 2C RSR Ivoren Toren PION
Klasse 2C Messemaker 1847 Westlandse Schaakcombinatie 5 3
Klasse 2C Paul Keres 2 Voorschoten
Klasse 2C S. Landau Axel Spijkenisse 4 4
Klasse 2D Eindhoven Voerendaal 2
Klasse 2D DJC Stein De Pion
Klasse 2D Venlo UVS 3 5
Klasse 2D Dordrecht HMC Calder 2 3 5
Klasse 2D De Stukkenjagers 2 Veldhoven 3 5
Klasse 3A Groninger Combinatie 4 Spassky’s 4 4
Klasse 3A SG Max Euwe 4 SISSA 2 2 6
Klasse 3A Emanuel Lasker Philidor 1847 2
Klasse 3A HSC-Stork HSP/Veendam
Klasse 3A Sneek 1 De Twee Kastelen
Klasse 3B Hardenberg DSG Pallas 6 2
Klasse 3B SG Max Euwe 3 Staunton
Klasse 3B Almere 1 Caissa 5 3 5
Klasse 3B WSG Winterswijk De Toren Arnhem-VSV 2 2 6
Klasse 3B Sneek 2 De Waagtoren 2
Klasse 3C Fischer Z ZSG
Klasse 3C ZSC-Saende Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C ASV 3 Aartswoud
Klasse 3C ASC VAS 2
Klasse 3C AAS De Wijker Toren 2 5 3
Klasse 3D Ons Genoegen Wageningen 2
Klasse 3D BSG 2 Oosten-Toren 5 3
Klasse 3D Almere 2 Caissa 4 4 4
Klasse 3D Caissa-Eenhoorn 2 HSG 2 6
Klasse 3D Amsterdam West Oud Zuylen
Klasse 3E ENPS Zevenaar 2 6
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 HWP Haarlem 2 5 3
Klasse 3E ASV 2 Boven IJ
Klasse 3E BSV Bennekom Voorschoten 2
Klasse 3E Charlois Europoort 3 LSG 3 5 3
Klasse 3F HWP Sas van Gent 2 Sliedrecht 5 3
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 De Pion 2
Klasse 3F Promotie Schaakcombinatie HTV
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Rijswijk
Klasse 3F D4 LSG 4
Klasse 3G Philidor Leiden DD 2
Klasse 3G De Willige Dame De Pion 3 7 1
Klasse 3G Souburg Goes
Klasse 3G Overschie DSC Delft 3 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 2 Bergen op Zoom (-2 Mp)
Klasse 3H De Giessen en Linge Voerendaal 3 2 6
Klasse 3H RSC ’t Pionneke WLC
Klasse 3H De Drie Torens Leudal 7 1
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 HSC Helmond 5 3
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 De Combinatie

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.