Scorebord 1e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 1 Seizoen 2015-2016

Competitie-mailing KNSB: 1e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Pathena Rotterdam SISSA
Meesterklasse BSG HWP Sas van Gent 6 4
Meesterklasse Charlois Europoort En Passant
Meesterklasse Utrecht Kennemer Combinatie 2 8
Meesterklasse HMC Calder LSG IntelliMagic 5 5
Klasse 1A Groninger Combinatie ASV
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn Zukertort Amstelveen 4 6
Klasse 1A SG Max Euwe De Wijker Toren
Klasse 1A HWP Haarlem De Toren Arnhem-VSV 4 6
Klasse 1A Wageningen Philidor 1847 5 5
Klasse 1B Voorschoten De Stukkenjagers 4 6
Klasse 1B eFXO Apeldoorn DD 9 1
Klasse 1B EGGERT Purmerend Caissa 4 6
Klasse 1B Paul Keres UVS
Klasse 1B DSC Delft Voerendaal 5 5
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 SISSA 2
Klasse 2A eFXO Apeldoorn 2 MSV 6 2
Klasse 2A SG Max Euwe 2 Lonneker 5 3
Klasse 2A Hardenberg SSC 1922 3 5
Klasse 2A VAS Assen
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 HSG
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Zukertort Amstelveen 2
Klasse 2B De Waagtoren Caissa 2 3 5
Klasse 2B AAS Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B Amersfoort LSG 2 4 4
Klasse 2C RSR Ivoren Toren De Stukkenjagers 2
Klasse 2C Philidor Leiden Spijkenisse
Klasse 2C Messemaker 1847 PION
Klasse 2C Paul Keres 2 SOPSWEPS’29
Klasse 2C Santpoort Boven IJ
Klasse 2D Dordrecht Venlo 2 6
Klasse 2D Eindhoven HWP Sas van Gent 2 3 5
Klasse 2D De Pion Landau Axel
Klasse 2D DJC Stein Vianen/DVP
Klasse 2D HMC Calder 2 Dubbelschaak ’97
Klasse 3A Denk en Zet/O&O Kampen Spassky’s 2 6
Klasse 3A Schaakwoude De Twee Kastelen 5 3
Klasse 3A Sneek Almelo 4 4
Klasse 3A Haren & Oostermoer HSP/Veendam 3 5
Klasse 3A ZSG Philidor 1847 2
Klasse 3B WSG Winterswijk Staunton
Klasse 3B Caissa-Eenhoorn 2 Almere 1 3 5
Klasse 3B SG Max Euwe 3 Caissa 3
Klasse 3B ENO De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3B DSG Pallas Hoogeveen
Klasse 3C HWP Zaanstad ASV 3
Klasse 3C Amsterdam West Zukertort Amstelveen 3 3 5
Klasse 3C De Waagtoren 2 Caissa 4
Klasse 3C Paul Keres 3 Emanuel Lasker 4 4
Klasse 3C DSC Delft 2 ASC 3 5
Klasse 3D ZSC-Saende 1 Leiderdorp
Klasse 3D BSG 2 Almere 2 4 4
Klasse 3D Fischer Z Oud Zuylen 4 4
Klasse 3D Utrecht 2 UVS 2 3 5
Klasse 3D Wageningen 2 Aartswoud
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 ASV 2 2 6
Klasse 3E BSV Bennekom Promotie 6 2
Klasse 3E Charlois Europoort 2 Caissa 5
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Westlandse Schaak Combinatie
Klasse 3E ZSC-Saende 2 LSG 3
Klasse 3F Voorschoten 2 D4 4½ *
Klasse 3F Oegstgeest ’80 DD 2 5 3
Klasse 3F De Pion 2 Schaakhuis 4 4
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Sliedrecht
Klasse 3F Rijswijk LSG 4
Klasse 3G Souburg Bergen op Zoom 4 4
Klasse 3G Overschie HWP Sas van Gent 3 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 3 Landau Axel 2 6 2
Klasse 3G CSV Goes 3 5
Klasse 3G DSC Delft 3 Rokado
Klasse 3H RSC ’t Pionneke De Stukkenjagers 3
Klasse 3H Eindhoven 2 Maastricht
Klasse 3H De Combinatie HSC
Klasse 3H De Drie Torens De Giessen en Linge 5 3
Klasse 3H WLC Voerendaal 2 2 6

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.