Scorebord 3e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 3 Seizoen 2015-2016

Competitie-mailing KNSB: 3e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Pathena Rotterdam BSG
Meesterklasse Charlois Europoort SISSA 5 5
Meesterklasse Utrecht HWP Sas van Gent 4 6
Meesterklasse HMC Calder En Passant
Meesterklasse LSG IntelliMagic Kennemer Combinatie
Klasse 1A Groninger Combinatie Caissa-Eenhoorn 10 0
Klasse 1A SG Max Euwe ASV 6 4
Klasse 1A HWP Haarlem Zukertort Amstelveen
Klasse 1A Wageningen De Wijker Toren
Klasse 1A Philidor 1847 De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1B Voorschoten eFXO Apeldoorn 2 8
Klasse 1B EGGERT Purmerend De Stukkenjagers
Klasse 1B Paul Keres DD
Klasse 1B DSC Delft Caissa 5 5
Klasse 1B Voerendaal UVS
Klasse 2A Groninger Combinatie 2 eFXO Apeldoorn 2 3 5
Klasse 2A SG Max Euwe 2 SISSA 2 3 5
Klasse 2A Hardenberg MSV
Klasse 2A VAS Lonneker 3 5
Klasse 2A Assen SSC 1922 5 3
Klasse 2B Groninger Combinatie 3 Laurierboom-Gambiet
Klasse 2B De Waagtoren HSG
Klasse 2B AAS Zukertort Amstelveen 2 2 6
Klasse 2B Amersfoort Caissa 2
Klasse 2B LSG 2 Kennemer Combinatie 2 4 4
Klasse 2C RSR Ivoren Toren Philidor Leiden 4 4
Klasse 2C Messemaker 1847 De Stukkenjagers 2 5 3
Klasse 2C Paul Keres 2 Spijkenisse
Klasse 2C Santpoort PION 6 2
Klasse 2C Boven IJ SOPSWEPS’29
Klasse 2D Dordrecht Eindhoven 5 3
Klasse 2D De Pion Venlo
Klasse 2D DJC Stein HWP Sas van Gent 2 4 4
Klasse 2D HMC Calder 2 Landau Axel 5 3
Klasse 2D Dubbelschaak ’97 Vianen/DVP
Klasse 3A Denk en Zet/O&O Kampen Schaakwoude 3 5
Klasse 3A Sneek Spassky’s
Klasse 3A Haren & Oostermoer De Twee Kastelen
Klasse 3A ZSG Almelo
Klasse 3A Philidor 1847 2 HSP/Veendam 5 3
Klasse 3B WSG Winterswijk Caissa-Eenhoorn 2 4 4
Klasse 3B SG Max Euwe 3 Staunton 7 1
Klasse 3B ENO Almere 1 4 4
Klasse 3B DSG Pallas Caissa 3 4 4
Klasse 3B Hoogeveen De Toren Arnhem-VSV 2
Klasse 3C HWP Zaanstad Amsterdam West
Klasse 3C De Waagtoren 2 ASV 3 1 7
Klasse 3C Paul Keres 3 Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3C DSC Delft 2 Caissa 4 4 4
Klasse 3C ASC Emanuel Lasker 3 5
Klasse 3D ZSC-Saende 1 BSG 2
Klasse 3D Fischer Z Leiderdorp 4 4
Klasse 3D Utrecht 2 Almere 2
Klasse 3D Wageningen 2 Oud Zuylen 3 5
Klasse 3D Aartswoud UVS 2 5 3
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 BSV Bennekom
Klasse 3E Charlois Europoort 2 ASV 2 3 5
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Promotie
Klasse 3E ZSC-Saende 2 Caissa 5
Klasse 3E LSG 3 Westlandse Schaak Combinatie
Klasse 3F Voorschoten 2 Oegstgeest ’80
Klasse 3F De Pion 2 D4
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel DD 2
Klasse 3F Rijswijk Schaakhuis
Klasse 3F LSG 4 Sliedrecht 4 4
Klasse 3G Souburg Overschie 5 3
Klasse 3G Charlois Europoort 3 Bergen op Zoom 4 4
Klasse 3G CSV HWP Sas van Gent 3
Klasse 3G DSC Delft 3 Landau Axel 2 4 4
Klasse 3G Rokado Goes
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Eindhoven 2
Klasse 3H De Combinatie De Stukkenjagers 3
Klasse 3H De Drie Torens Maastricht
Klasse 3H WLC HSC 4 4
Klasse 3H Voerendaal 2 De Giessen en Linge

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.