Scorebord 4e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 4 Seizoen 2015-2016

Competitie-mailing KNSB: 4e ronde (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Kennemer Combinatie Pathena Rotterdam 7 3
Meesterklasse En Passant LSG IntelliMagic 6 4
Meesterklasse HWP Sas van Gent HMC Calder
Meesterklasse SISSA Utrecht
Meesterklasse BSG Charlois Europoort
Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV Groninger Combinatie
Klasse 1A De Wijker Toren Philidor 1847
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Wageningen 6 4
Klasse 1A ASV HWP Haarlem 6 4
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn SG Max Euwe
Klasse 1B UVS Voorschoten
Klasse 1B Caissa Voerendaal
Klasse 1B DD DSC Delft
Klasse 1B De Stukkenjagers Paul Keres 4 6
Klasse 1B eFXO Apeldoorn EGGERT Purmerend
Klasse 2A SSC 1922 Groninger Combinatie 2
Klasse 2A Lonneker Assen 3 5
Klasse 2A MSV VAS
Klasse 2A SISSA 2 Hardenberg 4 4
Klasse 2A eFXO Apeldoorn 2 SG Max Euwe 2 3 5
Klasse 2B Kennemer Combinatie 2 Groninger Combinatie 3 6 2
Klasse 2B Caissa 2 LSG 2
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Amersfoort 5 3
Klasse 2B HSG AAS
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet De Waagtoren 5 3
Klasse 2C SOPSWEPS’29 RSR Ivoren Toren 4 4
Klasse 2C PION Boven IJ 4 4
Klasse 2C Spijkenisse Santpoort
Klasse 2C De Stukkenjagers 2 Paul Keres 2
Klasse 2C Philidor Leiden Messemaker 1847 5 3
Klasse 2D Vianen/DVP Dordrecht 5 3
Klasse 2D Landau Axel Dubbelschaak ’97 4 4
Klasse 2D HWP Sas van Gent 2 HMC Calder 2 4 4
Klasse 2D Venlo DJC Stein 5 3
Klasse 2D Eindhoven De Pion 4 4
Klasse 3A HSP/Veendam Denk en Zet/O&O Kampen 4 4
Klasse 3A Almelo Philidor 1847 2 3 5
Klasse 3A De Twee Kastelen ZSG 6 2
Klasse 3A Spassky’s Haren & Oostermoer 5 3
Klasse 3A Schaakwoude Sneek 4 4
Klasse 3B De Toren Arnhem-VSV 2 WSG Winterswijk 4 4
Klasse 3B Caissa 3 Hoogeveen 5 3
Klasse 3B Almere 1 DSG Pallas
Klasse 3B Staunton ENO
Klasse 3B Caissa-Eenhoorn 2 SG Max Euwe 3
Klasse 3C Emanuel Lasker HWP Zaanstad
Klasse 3C Caissa 4 ASC 4 4
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 DSC Delft 2
Klasse 3C ASV 3 Paul Keres 3 3 5
Klasse 3C Amsterdam West De Waagtoren 2
Klasse 3D UVS 2 ZSC-Saende 1 5 3
Klasse 3D Oud Zuylen Aartswoud
Klasse 3D Almere 2 Wageningen 2 3 5
Klasse 3D Leiderdorp Utrecht 2 5 3
Klasse 3D BSG 2 Fischer Z 4 4
Klasse 3E Westlandse Schaak Combinatie RSR Ivoren Toren 2 5 3
Klasse 3E Caissa 5 LSG 3 3 5
Klasse 3E Promotie ZSC-Saende 2 7 1
Klasse 3E ASV 2 HWP Haarlem 2 7 1
Klasse 3E BSV Bennekom Charlois Europoort 2
Klasse 3F Sliedrecht Voorschoten 2 5 3
Klasse 3F Schaakhuis LSG 4
Klasse 3F DD 2 Rijswijk
Klasse 3F D4 Krimpen aan den IJssel
Klasse 3F Oegstgeest ’80 De Pion 2 5 3
Klasse 3G Goes Souburg 5 3
Klasse 3G Landau Axel 2 Rokado 2 6
Klasse 3G HWP Sas van Gent 3 DSC Delft 3 1 7
Klasse 3G Bergen op Zoom CSV 3 5
Klasse 3G Overschie Charlois Europoort 3 5 3
Klasse 3H De Giessen en Linge RSC ’t Pionneke
Klasse 3H HSC Voerendaal 2 5 3
Klasse 3H Maastricht WLC
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 De Drie Torens
Klasse 3H Eindhoven 2 De Combinatie

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.