Scorebord 6e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 6 Seizoen 2015-2016

Competitiemailing KNSB: Lees hier (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse En Passant Pathena Rotterdam 6 4
Meesterklasse HWP Sas van Gent Kennemer Combinatie 3 7
Meesterklasse SISSA LSG IntelliMagic
Meesterklasse BSG HMC Calder
Meesterklasse Charlois Europoort Utrecht 8 2
Klasse 1A De Wijker Toren Groninger Combinatie 3 7
Klasse 1A Zukertort Amstelveen De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1A ASV Philidor 1847 6 4
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn Wageningen
Klasse 1A SG Max Euwe HWP Haarlem 4 6
Klasse 1B Caissa Voorschoten
Klasse 1B DD UVS 3 7
Klasse 1B De Stukkenjagers Voerendaal 6 4
Klasse 1B eFXO Apeldoorn DSC Delft 7 3
Klasse 1B EGGERT Purmerend Paul Keres 5 5
Klasse 2A Lonneker Groninger Combinatie 2
Klasse 2A MSV SSC 1922 2 6
Klasse 2A SISSA 2 Assen 4 4
Klasse 2A eFXO Apeldoorn 2 VAS
Klasse 2A SG Max Euwe 2 Hardenberg 3 5
Klasse 2B Caissa 2 Groninger Combinatie 3
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B HSG LSG 2
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Amersfoort
Klasse 2B De Waagtoren AAS 5 3
Klasse 2C PION RSR Ivoren Toren
Klasse 2C Spijkenisse SOPSWEPS’29
Klasse 2C De Stukkenjagers 2 Boven IJ
Klasse 2C Philidor Leiden Santpoort 4 4
Klasse 2C Messemaker 1847 Paul Keres 2 5 3
Klasse 2D Landau Axel Dordrecht
Klasse 2D HWP Sas van Gent 2 Vianen/DVP
Klasse 2D Venlo Dubbelschaak ’97
Klasse 2D Eindhoven HMC Calder 2
Klasse 2D De Pion DJC Stein
Klasse 3A Almelo Denk en Zet/O&O Kampen
Klasse 3A De Twee Kastelen HSP/Veendam 3 5
Klasse 3A Spassky’s Philidor 1847 2 6 2
Klasse 3A Schaakwoude ZSG 2 6
Klasse 3A Sneek Haren & Oostermoer 6 2
Klasse 3B Caissa 3 WSG Winterswijk
Klasse 3B Almere 1 De Toren Arnhem-VSV 2 5 3
Klasse 3B Staunton Hoogeveen 4 4
Klasse 3B Caissa-Eenhoorn 2 DSG Pallas 4 4
Klasse 3B SG Max Euwe 3 ENO
Klasse 3C Caissa 4 HWP Zaanstad
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 Emanuel Lasker
Klasse 3C ASV 3 ASC
Klasse 3C Amsterdam West DSC Delft 2
Klasse 3C De Waagtoren 2 Paul Keres 3
Klasse 3D Oud Zuylen ZSC-Saende 1
Klasse 3D Almere 2 UVS 2
Klasse 3D Leiderdorp Aartswoud
Klasse 3D BSG 2 Wageningen 2 2 6
Klasse 3D Fischer Z Utrecht 2
Klasse 3E Caissa 5 RSR Ivoren Toren 2 2 6
Klasse 3E Promotie Westlandse Schaak Combinatie 3 5
Klasse 3E ASV 2 LSG 3 4 4
Klasse 3E BSV Bennekom ZSC-Saende 2
Klasse 3E Charlois Europoort 2 HWP Haarlem 2 5 3
Klasse 3F Schaakhuis Voorschoten 2 3 5
Klasse 3F DD 2 Sliedrecht 2 6
Klasse 3F D4 LSG 4
Klasse 3F Oegstgeest ’80 Rijswijk 5 3
Klasse 3F De Pion 2 Krimpen aan den IJssel
Klasse 3G Landau Axel 2 Souburg
Klasse 3G HWP Sas van Gent 3 Goes 4 4
Klasse 3G Bergen op Zoom Rokado
Klasse 3G Overschie DSC Delft 3
Klasse 3G Charlois Europoort 3 CSV
Klasse 3H HSC RSC ’t Pionneke
Klasse 3H Maastricht De Giessen en Linge
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 Voerendaal 2
Klasse 3H Eindhoven 2 WLC 4 4
Klasse 3H De Combinatie De Drie Torens 4 4

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.