Scorebord 8e ronde KNSB competitie 2015-2016

Uitslagen KNSB ronde 8 Seizoen 2015-2016

Competitiemailing KNSB: Lees hier (pdf)

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse HWP Sas van Gent Pathena Rotterdam 5 5
Meesterklasse SISSA En Passant 4 6
Meesterklasse BSG Kennemer Combinatie 5 5
Meesterklasse Charlois Europoort LSG IntelliMagic 3 7
Meesterklasse Utrecht HMC Calder 2 8
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Groninger Combinatie
Klasse 1A ASV De Wijker Toren 5 5
Klasse 1A Caissa-Eenhoorn De Toren Arnhem-VSV
Klasse 1A SG Max Euwe Philidor 1847
Klasse 1A HWP Haarlem Wageningen 5 5
Klasse 1B DD Voorschoten 5 5
Klasse 1B De Stukkenjagers Caissa 4 6
Klasse 1B eFXO Apeldoorn UVS 6 4
Klasse 1B EGGERT Purmerend Voerendaal 5 5
Klasse 1B Paul Keres DSC Delft
Klasse 2A MSV Groninger Combinatie 2 4 4
Klasse 2A SISSA 2 Lonneker
Klasse 2A eFXO Apeldoorn 2 SSC 1922
Klasse 2A SG Max Euwe 2 Assen 4 4
Klasse 2A Hardenberg VAS
Klasse 2B Zukertort Amstelveen 2 Groninger Combinatie 3 8 0
Klasse 2B HSG Caissa 2 6 2
Klasse 2B Laurierboom-Gambiet Kennemer Combinatie 2 4 4
Klasse 2B De Waagtoren LSG 2
Klasse 2B AAS Amersfoort 5 3
Klasse 2C Spijkenisse RSR Ivoren Toren
Klasse 2C De Stukkenjagers 2 PION
Klasse 2C Philidor Leiden SOPSWEPS’29
Klasse 2C Messemaker 1847 Boven IJ 6 2
Klasse 2C Paul Keres 2 Santpoort
Klasse 2D HWP Sas van Gent 2 Dordrecht 5 3
Klasse 2D Venlo Landau Axel
Klasse 2D Eindhoven Vianen/DVP 3 5
Klasse 2D De Pion Dubbelschaak ’97 5 3
Klasse 2D DJC Stein HMC Calder 2 5 3
Klasse 3A De Twee Kastelen Denk en Zet/O&O Kampen 3 5
Klasse 3A Spassky’s Almelo 4 4
Klasse 3A Schaakwoude HSP/Veendam
Klasse 3A Sneek Philidor 1847 2
Klasse 3A Haren & Oostermoer ZSG ½
Klasse 3B Almere 1 WSG Winterswijk 6 2
Klasse 3B Staunton Caissa 3 3 5
Klasse 3B Caissa-Eenhoorn 2 De Toren Arnhem-VSV 2 5 3
Klasse 3B SG Max Euwe 3 Hoogeveen 6 2
Klasse 3B ENO DSG Pallas
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 HWP Zaanstad 6 2
Klasse 3C ASV 3 Caissa 4 3 5
Klasse 3C Amsterdam West Emanuel Lasker 3 5
Klasse 3C De Waagtoren 2 ASC
Klasse 3C Paul Keres 3 DSC Delft 2
Klasse 3D Almere 2 ZSC-Saende 1 3 5
Klasse 3D Leiderdorp Oud Zuylen 4 4
Klasse 3D BSG 2 UVS 2
Klasse 3D Fischer Z Aartswoud
Klasse 3D Utrecht 2 Wageningen 2
Klasse 3E Promotie RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E ASV 2 Caissa 5
Klasse 3E BSV Bennekom Westlandse Schaak Combinatie 2 6
Klasse 3E Charlois Europoort 2 LSG 3
Klasse 3E HWP Haarlem 2 ZSC-Saende 2 6 2
Klasse 3F DD 2 Voorschoten 2
Klasse 3F D4 Schaakhuis
Klasse 3F Oegstgeest ’80 Sliedrecht 5 3
Klasse 3F De Pion 2 LSG 4
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Rijswijk 5 3
Klasse 3G HWP Sas van Gent 3 Souburg
Klasse 3G Bergen op Zoom Landau Axel 2
Klasse 3G Overschie Goes
Klasse 3G Charlois Europoort 3 Rokado
Klasse 3G CSV DSC Delft 3 4 4
Klasse 3H Maastricht RSC ’t Pionneke
Klasse 3H De Stukkenjagers 3 HSC 3 5
Klasse 3H Eindhoven 2 De Giessen en Linge 3 5
Klasse 3H De Combinatie Voerendaal 2
Klasse 3H De Drie Torens WLC

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.