Scorebord 1e ronde KNSB-competitie Seizoen 2016-2017

 Uitslagen ronde 1, speeldatum 17-9-2016: Klik hier (pdf)

Enige wetenswaardigheden: In de eerste ronde verloor En Passant van SISSA met 6-4. Groninger Combinatie 1 won met maar liefst 8-2 uit bij Charlois Europoort.  Sergei Tiviakov won het topduel tegen Ivan Sokolov. In klasse 1A wonnen zowel Zukertort Amstelveen 1 als Messemaker 1847 met 8-2.
De Stukkenjagers won in klasse 1B met maar liefst 8½-1½ van Zukertort Amsterlveen 2. Voerendaal deed het met 7½-2½ tegen Oud Zuylen Utrecht niet veel slechter. In klasse 2A geen grote uitslagen. Wel in klasse 2B waar Spijkenisse met maar liefst 7½-½ van SG Max Euwe 2 won. In klasse 2D won De Pion met ruim verschil van PION. In klasse 3H wonnen vier clubs met 5-3.

In 3A viel op de overwinning van Machteld van Foreest (Groninger Combinatie 3, rating 1661) op Christian Kuitert (Sneek, rating 1939). Machteld is vorige maand negen jaar geworden. Waarschijnlijk is zij de jongste winnaar ooit in de KNSB-competitie. Zeker de jongste winnares.

r1 Meesterklasse Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Groninger Combinatie 2387 2 8 8
2. LSG IntelliMagic 2395 2
3. Kennemer Combinatie 2367 2
4. SISSA 2385 2 6 6
5. HMC Calder 2390 2
6. HWP Sas van Gent 2338 0
7. En Passant 2466 0 4 4
8. MuConsult Apeldoorn 2381 0
9. Pathena Rotterdam 2367 0
10. Charlois Europoort 2395 0 2 2

Laatste verandering: za 17 sep 2016 22:24

r1 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Zukertort Amstelveen 1 2222 2 8 8
2. Messemaker 1847 2204 2 8 8
3. BSG 2361 2 7 7
4. ASV 2187 2 6 6
5. De Toren Arnhem 2202 2
6. Philidor 1847 2227 0
7. Paul Keres 2216 0 4 4
8. Caissa 2225 0 3 3
9. SSC 1922 2146 0 2 2
10. SG Max Euwe 2147 0 2 2

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03

r1 Klasse 1B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Stukkenjagers 2248 2
2. Voerendaal 2286 2
3. Wageningen 2250 2 6 6
4. Venlo 2187 2 6 6
5. DSC Delft 2240 1 5 5
6. EGGERT Purmerend 2192 1 5 5
7. De Wijker Toren 2156 0 4 4
8. UVS 2221 0 4 4
9. Oud Zuylen Utrecht 2168 0
10. Zukertort Amstelveen 2 2075 0

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03

r1 Klasse 2A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Caissa-Eenhoorn 2226 2
2. SISSA 2 2173 2
3. VAS 2112 2 6 6
4. HSG 2066 2 5 5
5. Groninger Combinatie 2 2043 2
6. Qonnected Hardenberg 2079 0
7. Lonneker 1993 0 3 3
8. Philidor 1847 2 2016 0 2 2
9. SG Max Euwe 3 1943 0
10. Assen 1915 0

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03\

r1 Klasse 2B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Spijkenisse 2150 2
2. SOPSWEPS’29 2151 2 6 6
3. De Waagtoren 2169 2 6 6
4. AAS 2107 2
5. Voorschoten 2122 2
6. Caissa 2 2098 0
7. ZSC-Saende 2056 0
8. Kennemer Combinatie 2 2113 0 2 2
9. Oegstgeest ’80 2031 0 2 2
10. SG Max Euwe 2 2002 0 ½ ½

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03

r1 Klasse 2C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. HWP Haarlem 2186 2 6 6
2. Laurierboom-Gambiet 2122 2
3. Dordrecht 2109 2
4. Amersfoort 2094 2
5. Santpoort 2132 1 4 4
6. Westlandse Schaak Combinatie 2057 1 4 4
7. Philidor Leiden 2122 0
8. Rokado 2076 0
9. Paul Keres 2 2080 0
10. RSR Ivoren Toren 2074 0 2 2

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03

r1 Klasse 2D Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Pion 2169 2
2. DD 2256 2 5 5
3. HMC Calder 2 2147 2
4. DSC Delft 2 2074 1 4 4
5. Dubbelschaak ’97 2101 1 4 4
6. Voerendaal 2 2049 1 4 4
7. DJC Stein 2159 1 4 4
8. HWP Sas van Gent 2 2080 0
9. Vianen/DVP 2165 0 3 3
10. PION 2046 0

Laatste verandering: ma 19 sep 2016 12:30

r1 Klasse 3A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Groninger Combinatie 3 1910 2
2. WES 1902 2 6 6
3. Emanuel Lasker 1998 2
4. Almelo 2031 2
5. ZSG 1984 2
6. Staunton 1988 0
7. Denk en Zet/O&O Kampen 1923 0
8. Schaakwoude 1978 0
9. SISSA 3 1954 0 2 2
10. Sneek 1976 0

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03\

r1 Klasse 3B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Spassky’s 1964 2
2. Caissa 3 2046 2 5 5
3. Almere 2 1886 2
4. MSV 2065 1 4 4
5. DSG Pallas 1958 1 4 4
6. HSP/Veendam 1931 1 4 4
7. Zevenaar 1967 1 4 4
8. De Toren Arnhem 2 1857 0
9. WSG Winterswijk 1898 0 3 3
10. SG Max Euwe 4 1751 0

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03

r1 Klasse 3C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Zukertort Amstelveen 3 1903 2
2. MuConsult Apeldoorn 2 2066 2 5 5
3. Paul Keres 3 1988 2 5 5
4. Amsterdam West 2020 2
5. Caissa 4 1957 1 4 4
6. Wageningen 2 2026 1 4 4
7. VAS 2 1967 0
8. Caissa-Eenhoorn 2 2055 0 3 3
9. ASV 3 2006 0 3 3
10. Philidor Leiden 2 1903 0

Laatste verandering: ma 19 sep 2016 09:09

r1 Klasse 3D Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 2 2154 2
2. Fischer Z 2096 2
3. Leiderdorp 1976 2 6 6
4. BSG 2 1999 2 5 5
5. PSV/DoDO 1932 2
6. HWP Haarlem 2 1969 0
7. UVS 2 1895 0 3 3
8. Oud Zuylen Utrecht 2 2038 0 2 2
9. Hoogland 1854 0
10. Almere 1 1904 0

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03\

r1 Klasse 3E Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 3 2100 2 5 5
2. ASV 2 2042 2 5 5
3. De Wijker Toren 2 1962 2
4. Caissa 5 1948 1 4 4
5. Promotie 2007 1 4 4
6. ASC 2013 1 4 4
7. Santpoort 2 1931 1 4 4
8. Boven IJ 2004 0
9. BSV Bennekom 2030 0 3 3
10. Charlois Europoort 2 2010 0 3 3

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03

r1 Klasse 3F Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Schaakhuis 2069 2
2. Krimpen aan den IJssel 2054 2
3. Souburg 1983 2
4. Messemaker 1847 2 1991 2 5 5
5. De Pion 2 1889 2
6. Landau Axel 1996 0
7. Voorschoten 2 2026 0 3 3
8. Sliedrecht 2034 0
9. Rijswijk 1988 0
10. HWP Sas van Gent 4 1843 0

Laatste verandering: ma 19 sep 2016 09:09

r1 Klasse 3G Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. CSV 2101 2 6 6
2. De Baronie 1971 2 5 5
3. DSC Delft 3 2053 2
4. Goes 2020 2
5. De Stukkenjagers 2 2085 2
6. Botwinnik 1941 0
7. Bergen op Zoom 1929 0
8. HWP Sas van Gent 3 1982 0
9. DD 2 1959 0 3 3
10. Overschie 1995 0 2 2

Laatste verandering: ma 19 sep 2016 15:20

r1 Klasse 3H Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Drie Torens 2017 2 5 5
2. HSC 2034 2 5 5
3. RSC “t Pionneke 1993 2 5 5
4. Eindhoven 2122 2 5 5
5. WLC 2021 1 4 4
6. De Giessen en Linge 2050 1 4 4
7. Veldhoven 1968 0 3 3
8. De Stukkenjagers 3 2014 0 3 3
9. De Combinatie 1950 0 3 3
10. Voerendaal 3 1969 0 3 3

Laatste verandering: zo 18 sep 2016 12:03

 

 

 

 

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.