Scorebord 2e ronde KNSB seizoen 2016-2017

De tweede ronde van de KNSB competitie werden de kampioenskandidaten van Meesterklasse gedwongen om een aantal invallers te zoeken omdat een of meer spelers mee deden aan diverse toernooien. Jan Timmman was wegens een mini-match tegen Karpov ook verhinderd.

r2MeesterklasseRavMpBp12345678910
1.Groninger Combinatie2378414½8
2.Kennemer Combinatie2367412½6
3.SISSA238441266
4.LSG IntelliMagic2390211
5.HMC Calder2385210
6.En Passant240224
7.MuConsult Apeldoorn238126
8.HWP Sas van Gent232004
9.Pathena Rotterdam233404
10.Charlois Europoort23950624

Laatste verandering: za 08 okt 2016 20:18

r2Klasse 1ARavMpBp12345678910
1.BSG236441578
2.Zukertort Amstelveen 1222241486
3.De Toren Arnhem2190412
4.Messemaker 18472193211½8
5.Paul Keres2234210½4
6.ASV218726
7.SG Max Euwe215822
8.Philidor 1847222804
9.Caissa223803
10.SSC 192221320422

Laatste verandering: za 08 okt 2016 21:20

r2Klasse 1BRavMpBp12345678910
1.De Stukkenjagers2269414½6
2.Venlo217241367
3.EGGERT Purmerend2202313½5
4.Voerendaal2298312½5
5.Wageningen222731156
6.DSC Delft222521055
7.De Wijker Toren21301945
8.UVS22380844
9.Oud Zuylen Utrecht216803
10.Zukertort Amstelveen 2207003

Laatste verandering: za 08 okt 2016 20:25

r2Klasse 2ARavMpBp12345678910
1.Caissa-Eenhoorn2207413½7
2.SISSA 22168411
3.Groninger Combinatie 2207445
4.Lonneker201221037
5.VAS21242936
6.Qonnected Hardenberg207925
7.HSG20662615
8.Philidor 1847 2200602
9.Assen194603
10.SG Max Euwe 3198601

Laatste verandering: za 08 okt 2016 20:16

r2Klasse 2BRavMpBp12345678910
1.Spijkenisse2150413½6
2.AAS2136412
3.SOPSWEPS’292138411½6
4.De Waagtoren216941156
5.Caissa 22105210
6.Voorschoten212227
7.ZSC-Saende205603
8.Oegstgeest ’8020160422
9.Kennemer Combinatie 221280½2
10.SG Max Euwe 2203302½

Laatste verandering: za 08 okt 2016 21:20

r2Klasse 2CRavMpBp12345678910
1.Laurierboom-Gambiet2122411½6
2.HWP Haarlem2213411½6
3.Dordrecht2130411½6
4.Santpoort213234
5.Westlandse Schaak Combinatie20603945
6.Amersfoort209422
7.Philidor Leiden212203
8.Paul Keres 2208005
9.Rokado206502
10.RSR Ivoren Toren207402

Laatste verandering: za 08 okt 2016 22:35

r2Klasse 2DRavMpBp12345678910
1.De Pion2172411½6
2.DSC Delft 2208234
3.DJC Stein21403945
4.HWP Sas van Gent 2209326
5.Dubbelschaak ’9720882844
6.DD21962725
7.HMC Calder 2212422
8.PION206214
9.Voerendaal 2207014
10.Vianen/DVP21700633

Laatste verandering: za 08 okt 2016 22:35

r2Klasse 3ARavMpBp12345678910
1.Emanuel Lasker2016412
2.Almelo200649
3.Groninger Combinatie 31914210
4.Staunton198025
5.ZSG197023
6.WES190426
7.Schaakwoude197025
8.Sneek195526
9.Denk en Zet/O&O Kampen192007
10.SISSA 319480532

Laatste verandering: za 08 okt 2016 21:20

r2Klasse 3BRavMpBp12345678910
1.Caissa 3202941156
2.Spassky’s1978410
3.MSV20573945
4.HSP/Veendam19383945
5.Almere 2188228
6.DSG Pallas19562844
7.Zevenaar19712844
8.De Toren Arnhem 2186103
9.WSG Winterswijk18980633
10.SG Max Euwe 4180002

Laatste verandering: za 08 okt 2016 20:11

r2Klasse 3CRavMpBp12345678910
1.MuConsult Apeldoorn 2209441055
2.Amsterdam West201045
3.Caissa 4194934
4.Zukertort Amstelveen 3195023
5.Wageningen 220022844
6.Paul Keres 319822835
7.VAS 2196714
8.Caissa-Eenhoorn 220061734
9.ASV 320081734
10.Philidor Leiden 2189906

Laatste verandering: za 08 okt 2016 22:35

r2Klasse 3DRavMpBp12345678910
1.LSG 22154412½6
2.Fischer Z2096411½5
3.BSG 220123945
4.PSV/DoDO190234
5.Almere 1196228
6.HWP Haarlem 2196428
7.Leiderdorp19762826
8.UVS 218950633
9.Oud Zuylen Utrecht 2202202
10.Hoogland184403

Laatste verandering: za 08 okt 2016 22:38

r2Klasse 3ERavMpBp12345678910
1.ASV 220383945
2.LSG 320923945
3.Promotie200734
4.Santpoort 2190434
5.Charlois Europoort 220102936
6.De Wijker Toren 2196228
7.Caissa 519482844
8.ASC20152844
9.BSV Bennekom203003
10.Boven IJ200402

Laatste verandering: za 08 okt 2016 21:20

r2Klasse 3FRavMpBp12345678910
1.Schaakhuis2051413
2.Souburg1976411½6
3.Krimpen aan den IJssel2028411½5
4.Messemaker 1847 219682835
5.Sliedrecht202025
6.Rijswijk198825
7.De Pion 2190526
8.Landau Axel200303
9.Voorschoten 220320523
10.HWP Sas van Gent 4184303

Laatste verandering: za 08 okt 2016 20:23

r2Klasse 3GRavMpBp12345678910
1.De Baronie1978410½5
2.DSC Delft 32074410
3.De Stukkenjagers 2209845
4.CSV209426
5.Bergen op Zoom193828
6.HWP Sas van Gent 3200328
7.Goes202223
8.Botwinnik191207
9.DD 2194803
10.Overschie199202

Laatste verandering: za 08 okt 2016 22:35

r2Klasse 3HRavMpBp12345678910
1.Eindhoven2122410½5
2.HSC203445
3.De Drie Torens19943954
4.De Combinatie198623
5.WLC20212844
6.RSC “t Pionneke201225
7.De Giessen en Linge203114
8.De Stukkenjagers 319881734
9.Voerendaal 319701734
10.Veldhoven196403

Laatste verandering: za 08 okt 2016 22:35

 

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.