Overzicht deelnemers Amateurtoernooien Tata2018

Vandaag zijn de deelnemerslijsten aan de diverse amateurtoernooien van Tata 2018 gepubliceerd.

Zie ook website Tata 2018

Name (Fide) City Federation KNSB Fide Title Tournaments
Aardenburg, Piet Hoorn NED 1741 1792 weekend 5
Abcouwer, Jan-Bart Wormerveer NED 2056 2083 weekend 3
Abspoel, Michael Amsterdam NED 1879 weekday 3
Achuthan, Dylan Bergschenhoek NED 1645 1629 weekend 6
Adema, Ruud Egmond aan Zee NED 1908 1993 nine-round 3
Adib, Jawdat Heiloo NED 1635 nine-round 6
Adriaanse, Tom Den Helder NED 1663 1827 nine-round 5
Afek, Yochanan Amsterdam ISR 2276 2264 IM nine-round 2
Agter, Frank Broek op Langedijk NED 2219 2199 weekend 2
Ahlers, Ben Zoetermeer NED 2045 2073 nine-round 3
Alayza Serra, Juan Sebastian Lima PER 1593 1349 nine-round 7
Alberti, Chris Zwanenburg NED 1808 1894 nine-round 4
Albrecht, Alex Heerhugowaard NED 1791 1840 nine-round 3
Aldenberg, Hendrik Utrecht NED 1674 nine-round 6
Aleric, Zeljko Eldagsen GER weekday 9, weekend 9
Alessi, David ougree BEL 1777 weekday 5, nine-round 5
Altman, Raymond Amsterdam NED 1424 weekend 7
Ameling, Bob Zoetermeer NED 1608 1815 nine-round 5
Andringa, Ivo Hoofddorp NED weekend 9
Ang, Rufus Amsterdam NED weekday 9, nine-round 9
Apon, Iwahn Ridderkerk NED 1950 1997 nine-round 3
Apon, Wout Jan Rotterdam NED weekday 9
Appelman, Siem Heerhugowaard NED 1480 nine-round 7
Aris, Jos Haren gn NED weekend 9
Arnold, Frieda Alphen aan den Rijn NED 1769 weekend 5
Arnold, Kiri Alphen aan den Rijn NED 1353 1340 weekend 8
Arnold, Lorin Alphen aan den Rijn NED 1526 weekend 7
Arpaci, Mutlu Leidschendam NED 1560 weekday 7, weekend 7
Asmussen, Rene Haarlem NED 1707 1779 nine-round 5
Asselman, Gerrit Den Helder NED 1260 nine-round 8
Avis, Fred Hoorn NED 1835 1880 nine-round 4
Aydogan, Mustafa Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Baarslag, Ed Diemen NED 2065 2087 nine-round 3
Bachaus, Sander Brunssum NED 2026 2047 weekend 3
Bahadoer, Meri Rotterdam NED 1355 1531 weekend 7
Bakels, Anton Purmerend NED 2061 2053 nine-round 3
Bakker, Gerhard Nijkerk NED 1550 weekend 7
Bakker, Jeroen Utrecht NED 1962 1968 nine-round 3
Bakker, Johan Broek op Langedijk NED 2022 weekend 3
Bakker, John Barendrecht NED 1627 weekday 5, weekend 5
Bakker, Joop Leiderdorp NED 1815 1894 weekday 4
Bakker, Martijn Ede NED 2115 2126 [waitinglist:weekend]
Bakker, Rene Bennekom NED 1664 [waitinglist:weekend]
Bakker, Roel Broek op Langedijk NED 1647 weekend 5
Bakker, Rommert Amsterdam NED 1669 1721 nine-round 6
Bakkerus, Robin Nuenen NED 1872 weekend 4
Balder, Tom Beverwijk NED 1144 weekday 9
Balm, Ben Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1489 weekend 7
Balm, Robert Haarlem NED 1457 nine-round 7
Baltus, Luuc Amersfoort NED 1232 [waitinglist:weekend]
Barendse, Ted Delft NED 2097 2182 nine-round 2
Barteling, Jan Alkmaar NED 1731 1812 nine-round 5
Bartels, Richie Alphen aan den Rijn NED 1828 1874 nine-round 4
Bartels, Vladimir Purmerend NED 1600 1747 nine-round 6
Bartman, Victor Amsterdam NED 1415 nine-round 6
Basa, Manasvita Almere NED 1417 1262 weekend 7
Baselmans, Daan Tilburg NED 1551 1675 weekend 6
Baselmans, Luuk Tilburg NED 1999 1975 weekend 3
Baselmans, Sam Tilburg NED 1950 1999 weekend 3
Bax, Martijn Sint-Oedenrode NED 1782 weekend 4
Becker, Jeffrey Weert NED 1115 weekday 9, nine-round 9
Beckhuis, Gernod Vienna GER 2246 FM [waitinglist:weekend]
Beemsterboer, Andre Noord-Scharwoude NED 1758 weekend 5
Been, Klaas Haarlem NED 1567 1653 nine-round 6
Been, Ron Zundert NED 1311 weekend 8
Beentjes, Koen Aalsmeer NED 1682 1650 nine-round 5
Beerdsen, Marco Apeldoorn NED 1611 weekend 6
Beerdsen, Thomas Apeldoorn NED 2433 2433 IM nine-round 1
Beerends, John Alkmaar NED 1569 weekend 7
Beerens, Toon Ravenstein NED 1111 weekend 9
Beerepoot, Gerard Wognum NED 1627 weekend 6
Beisse, Gerd Springe GER weekend 9
Bekedam, Tyro Zaandijk NED 2078 2063 weekend 1
Bekker, Stefan Veenendaal NED 2326 2273 FM nine-round TOP
Bellpuig Mencos, Gerard TARADELL ESP 1543 nine-round 7
Benningshof, Jorg Malden NED 1898 weekend 4
Bergen, Fred Heemstede NED 1688 1761 nine-round 5
Bergmans, Dirk Venlo NED 2071 2014 weekend 2
Bergshoeff, Bert Haarlem NED 1465 1599 weekend 7
Bermon, Henk Almere NED 1848 1882 nine-round 3
Berndsen, Jochem Eindhoven NED 1936 2015 nine-round 3
Bertelkamp, Johan Almere NED 1685 1760 nine-round 5
Betjes, Wouter Beverwijk NED nine-round 9
Beukema, Christiaan Schoten BEL 1805 1815 weekend 4
Beukema, Constantijn Schoten BEL 1726 1840 weekend 5
Beukema, Henk Jan Schoten NED 1940 1971 nine-round 3
Beukema, Jasper Schoten BEL 2166 2224 FM weekend 2
Beukema, Stefan Schoten BEL 2367 2391 IM nine-round 1
Beusen, Frank Alphen aan den Rijn NED 1584 1450 nine-round 6
Beverdam, Frank Heemstede NED 1830 nine-round 4
Bey, Jan Rotterdam NED 1673 weekday 6
Bey, Jan Leiden NED 1846 1926 weekend 4
Bijvank, Kylian Utrecht NED 1631 1583 weekend 6
Bijvank, Roland Utrecht NED 1691 weekend 6
Binnendijk, Ferdinand Zwolle NED 2087 2078 nine-round 3
Binnendijk-Voortman, Ineke Zwolle NED 1253 nine-round 8
Blaeser, Pierre Bech-Kleinmacher LUX 2233 weekday 2
Bleeker, Kasper Amsterdam NED 1742 1625 nine-round 5
Bloem, Robert Sint Pancras NED 1223 weekday 8
Bloemendal, Franck Meerkerk NED 1351 weekend 8
Blok, Gerard Amsterdam NED 1365 weekday 8, weekend 8
Blokland, Hans Capelle aan den IJssel NED 1676 weekday 6
Bloks, Maikel Oss NED 1576 weekend 7
Blom, Martijn Tilburg NED 2068 2099 weekend 1
Blom, Rens Amstelveen NED weekend 9
Blommestein, Maarten Utrecht NED 1378 weekend 8
Bodemeijer, Reinier Volendam NED 1765 weekend 5
Bodicker, Rob Amsterdam NED 2063 2067 nine-round 3
Boelhouwer, Collin Amsterdam NED 2134 2118 weekday 2, weekend 2
Boer, Jan Bovensmilde NED 1587 1688 weekend 6
Boeren, Thomas Krimpen aan de Lek NED 1670 weekday 5
Boerkamp, Harry Zoetermeer NED 1861 1905 nine-round 4
Boezewinkel, Johan Beverwijk NED 1526 nine-round 6
Boghossian, Wahe Hengelo NED 1803 1756 weekend 4
Bollaart, Jeroen Driebergen-Rijsenburg NED 1881 1891 nine-round 4
Bollen, Guus Eindhoven NED 2234 2237 nine-round 1
Bolster, Richard Den Helder NED 1973 2002 nine-round 3
Bongenaar, Lilian Schiedam NED weekday 9
Bons, Jasper Nijmegen NED 2191 2164 nine-round 2
Boogaard, Sander Utrecht NED 2026 2046 weekend 3
Boom, Harrie Amsterdam NED 1586 1735 nine-round 4
Boontje, Willem Emmen NED 1736 1807 nine-round 5
Boorsma, Iede Castricum NED 1685 weekday 6
Boot, Henk Amstelveen NED 2051 2047 nine-round 3
Boot, Otto Zoetermeer NED 1549 1616 nine-round 7
Boots, Arie Alkmaar NED 1560 weekday 7
Borgdorff, Piet Westzaan NED 1432 weekday 7
Borgelioen, Elise Poppel BEL 1188 1197 weekend 9
Bornmueller, Erich Strass GER 1673 weekend 6
Bos, Bas Amsterdam NED 1575 weekday 7
Bosch, Peter Heemskerk NED 1712 weekend 5
Bosma, Erik Minnertsga NED 1986 1973 weekend 3
Bosma, Leo IJhorst NED 1251 weekday 8
Boss, Rob Baarn NED 1485 1633 weekday 6, nine-round 7
Bosscha, Cobus Nederhorst den Berg NED 1515 weekend 7
Both, Gert Voorschoten NED 1797 1854 weekday 4, weekend 4
Bottenberg, Frans Gouda NED 1962 1998 nine-round 3
Bouma, Dick Bergen NED 1772 1845 nine-round 4
Bourguignon, Wibo Gouda NED 1600 weekend 6
Bouwmeester, Henk Schagen NED 1464 nine-round 7
Bozkurt, Ahmet Zaandam NED weekend 9
Brachten, Ron Duiven NED 1623 1908 weekend 5
Braggaar, Leonore Delft NED 2113 2091 weekend 2
Braggaar, Pim Leiden NED 1799 1887 weekend 4
Braggaar, Wessel Leiden NED 2008 1987 weekend 3
Brand, Berry Udenhout NED 1831 weekend 4
Brandenburg, Menno Rotterdam NED 1754 weekend 4
Brandes, Stephan Wesendorf GER 2146 [waitinglist:weekend]
Brands, Joop Hoorn NED 1549 nine-round 7
Brands, Rene Doorn NED 1424 weekday 7
Brandsma, Romayn Purmerend NED 1642 1625 nine-round 6
Brandt, Jan Leiden NED 1748 nine-round 5
Braun, Steven Apeldoorn NED 1776 1838 nine-round 4
Breedveld, Andre Zaandam NED 1971 2024 nine-round 3
Breedveld, Erik Krommenie NED 1873 1885 nine-round 4
Breurkes, Richard Zwaanshoek NED 1524 1795 weekday 6, nine-round 6
Brilliantov, Alexander Moscow RUS 1244 nine-round 8
Brink, Barry Amsterdam NED 2307 2312 FM nine-round 1
Brink, Jan Krommenie NED 1825 1954 weekday 3
Brink, Ronald Heerhugowaard NED 1375 weekday 8, nine-round 8
Brinkers, Kees Gouda NED 1973 1978 nine-round 2
Brinkhuis, Rody Nijverdal NED 1744 [waitinglist:weekend]
Brinkman, Dirk Zoetermeer NED 1578 1721 nine-round 6
Broek, Barry Leiden NED 1716 1651 weekend 4
Broek, Thomas Egmond aan Zee NED 2239 2238 nine-round 2
Brokaar, Joey Leiden NED 2018 2056 weekend 3
Broksch, Dirk Datteln GER 1902 [waitinglist:weekend]
Broszeit, Peter Oer-Erkenschwick GER 1950 weekend 3
Brouwer, Dennis Amsterdam NED 2196 2210 weekend 1
Brouwer, Erwin Hoorn NED 1687 1800 nine-round 5
Brouwer, Johanna Middelburg NED weekend 9
Brouwer, Rein Bussum NED 2028 2028 nine-round 2
Brouwer, Timon Diemen NED 1989 1976 nine-round 3
Brouwer, Wim Santpoort-Zuid NED 1854 1917 nine-round 3
Bruins, Ron Almere NED 1707 1709 nine-round 5
Bruys, Piet Bergen op Zoom NED 1584 1683 weekend 6
Buelens, Roger Kapelle-op-den-Bos BEL 1455 [waitinglist:weekend]
Buikstra, Arjon Utrecht NED 2054 2055 weekend 3
Buis, Gerard Nieuwe Niedorp NED 1498 nine-round 7
Buis, Johan Heemskerk NED 1850 1886 nine-round 4
Buitink, Bert Sint Pancras NED 1930 1949 nine-round 3
Bulk, Fred Vijfhuizen NED 1346 weekday 8
Bulk, Jan Woerden NED 1526 weekday 6
Burer, Audry Veenendaal NED 1818 1884 nine-round 4
Burgsma, Sjoerd Jan Groningen NED 1645 weekend 6
Bus, Tom Dieren NED 2098 2137 nine-round 2
Buschman, Rob Haarlem NED 1578 1575 nine-round 7
Butterworth, Simon Haarlem NED 1572 1639 nine-round 5
Buysman, Co Hoorn NED 1591 nine-round 7
Buyten, Arno Purmerend NED 2025 2088 weekend 3
Cargill, Daniel Heerhugowaard NED 850 weekend 9
Cassimon, Hugo Antwerpen BEL weekday 9
Casteleijn, Diederick Ouderkerk aan den IJssel NED 2050 2075 weekday 3
Cauwenberghs, Kenneth Borsbeek BEL 1616 nine-round 6
Chen, Jocelyn Diamond Bar USA nine-round 9
Chen, Jonathan Diamond Bar USA 1578 nine-round 7
Cheng, Di Naarden NED 1781 1240 weekend 5
Cheung, Jan Zoetermeer NED 2038 2046 nine-round 3
Chochoy, Patrick FRANCONVILLE FRA 1624 nine-round 6
Christensen, John Christopher Hojstrup Silkeborg DEN 1512 weekday 7, nine-round 7
Clausen, Co Heiloo NED 1397 nine-round 8
Clausen, Mieke Alkmaar NED 1304 nine-round 8
Coenen, Eduard Roermond NED 2147 2143 nine-round 2
Coenjaerts, Rene Landgraaf NED 1653 1698 weekday 6, weekend 6
Coerts, Marten Alkmaar NED 1870 1930 nine-round 4
Coolen, Marlo Amsterdam NED 1723 1794 nine-round 5
Copier, Richard Hoofddorp NED 1733 1815 nine-round 5
Corbet, Laurent VINCENNES FRA 2320 nine-round 1
Cordes, Jule Amsterdam NED 1317 weekday 8, weekend 8
Corpeleijn, Fred Deventer NED 1671 1708 weekday 6
Couwenberg, Pieter Goirle NED 1623 1638 weekend 6
Cramer, Adrienne Amsterdam NED 1685 1632 nine-round 6
Dado, Wilco Amstelveen NED 1591 1560 weekday 5, nine-round 7
Dale, Ari Northcote AUS 2390 IM nine-round 1
Dalmolen, Dick Haren Gn NED 1713 weekend 5
Dalmolen, Stefan Amsterdam NED weekend 8
Dam, Wim Wormer NED 1285 weekday 8
Damen, Jip Voorschoten NED 2174 2096 weekday 2, weekend 2
Dardha, Daniel Antwerpen BEL 2060 2229 FM weekend 2
De Bock, Gijsbert Velserbroek NED 1678 weekend 6
De Boer, Eelke Groningen NED 2285 2300 FM nine-round 2
De Boer, Jan Broek op Langedijk NED 1024 weekend 8
De Boer, Julian Broek op Langedijk NED 1314 weekend 8
De Boer, Marit Broek op Langedijk NED 1442 weekend 7
De Boer, Romke Uithoorn NED weekend 9
De Boer, Ruurd Leiden NED 1735 1747 weekday 5, weekend 5
De Boer, Sake Jan Groningen NED 1380 1524 nine-round 7
De Boer, Sipke Uithoorn NED 1576 1352 weekend 7
De Bruijn, Aad Haarlem NED 1871 1972 nine-round 4
De Bruijn, Theo Alkmaar NED 1553 nine-round 7
De Bruijn, Tjerk-Peter Barendrecht NED 1802 weekend 4
De Bruin, Wouter Dordrecht NED 1793 weekday 5
De Freytas, Paul Hoogvliet Rotterdam NED 1851 1916 nine-round 3
De Gids, Wil Schipluiden NED 1590 weekday 6
De Glopper, Bart Spijkenisse NED 1948 1897 nine-round 3
De Goede, Jose Sint Pancras NED 903 weekday 9
De Haan, Hans ‘s-Gravenhage NED 1731 1794 nine-round 5
De Haas, Bas Hoofddorp NED weekend 9
De Haas, Maarten Heerhugowaard NED 1679 1857 nine-round 5
De Heer, Henk Linschoten NED 1742 1895 nine-round 4
De Heij, Mees Utrecht NED 1380 1359 weekday 8, weekend 8
De Hoogh, Andre Groningen NED weekend 9
De Hoop, Roel Maasdam NED 1284 weekend 8
De Jager, Leo Rotterdam NED 1798 1751 weekday 5
De Jager, Lex Santpoort-Noord NED 1360 weekend 8
De Jong, Age Zaandam NED weekend 9
De Jong, Eric Obdam NED 1451 nine-round 7
De Jong, Frank Breda NED 1905 1863 weekend 4
De Jong, Gerrit Nieuw-Vennep NED 1732 weekday 5
De Jong, Joop Dordrecht NED 1983 2069 weekend 3
De Jong, Richard Heemskerk NED 1238 weekday 8
De Jong, Servee Wijk aan Zee NED 1772 weekend 5
De Jong, Ti Amsterdam NED 1569 1678 weekday 6
De Jong, Tom Utrecht NED 2116 2248 FM nine-round 2
De Jong, Wiebe Groningen NED 1596 weekday 6
De Jonge, Edwin Almelo NED 1663 1920 nine-round 5
De Kleijnen, Henk Bergambacht NED 1820 1881 nine-round 4
De Kleuver, Jonathan Haarlem NED 1915 1865 nine-round 4
De Koning, Martin Amsterdam NED 1998 2055 weekday 3, weekend 3
De Koning, Patrick IJmuiden NED 1547 weekday 7, weekend 7
De Koning, Roen Woubrugge NED 1341 weekday 8
De Kooker, Coen Hillegom NED 1249 weekend 8
De Kort, Willem Wernhout NED 1651 weekend 6
De Lagontrie, Jean LE PLESSIS ROBINSON FRA 1825 nine-round 4
De Lange, Johan Lunteren NED 1661 weekday 6
De Lange, Roel Utrecht NED 1661 weekday 5
De Lange, Steyn Spijkenisse NED 1750 1891 [waitinglist:weekend]
De Leeuw, Kees Terheijden NED 1527 weekend 7
De Louw, Peter Berkel en Rodenrijs NED 1827 1852 weekday 4
De Man, Burg Eemnes NED 1764 1762 weekend 5
De Meyere, Dirk Brugge BEL 1606 nine-round 6
De Reese, Elias Gent BEL 1531 1673 weekend 6
De Ron, Paul Haarlem NED 1601 weekend 6
De Roode, Martijn Santpoort-Zuid NED 2137 2095 nine-round 2
De Roode, Peter Velserbroek NED 2139 2179 weekend 2
De Roode, Rob Haarlem NED 1792 1858 weekend 4
De Rooij, Kevin Hoorn NED weekend 9
De Ruig, Willem Haarlem NED 1342 weekday 8, nine-round 8
De Ruijter, Sylvain Overveen NED 1683 1726 weekday 5, nine-round 5
De Ruiter, Danny Oudorp NED 2312 2300 FM nine-round 1
De Ruiter, Marcel Oude-Tonge NED 1860 weekday 3
De Ruiter, Tom Naarden NED 1978 2031 nine-round 3
De Saegher, Chris Krommenie NED 2145 2173 weekend 1
De Valk, Bart Heemstede NED 1729 nine-round 5
De Veij, Ton Purmerend NED 1763 1856 nine-round 4
de Voogt, Juergen Neu Wulmstorf GER 2260 weekday 2, weekend 2
De Vos, Leo Linschoten NED 1523 weekday 7
De Vreeze, Frans Amsterdam NED 1513 1697 nine-round 6
De Vreugt Pezo, Max Amsterdam NED [waitinglist:weekend]
De Vries, Auke Gouda NED 1366 nine-round 8
De Vries, Barry Nibbixwoud NED 1585 weekend 7
De Vries, Emma Nijmegen NED 1914 1867 nine-round 4
De Vries, Izaac Nieuw-Vennep NED 1745 1782 nine-round 5
De Vries, Jaap Beverwijk NED 1401 weekday 7, nine-round 7
De Vries, Leon Schinveld NED weekday 9, weekend 9
De Vries, Peter Katwijk NED 1410 weekday 7
De Vries, Rob Woubrugge NED 1471 nine-round 7
De Vries, Ronald Zoetermeer NED 1711 1747 weekday 4
De Vries, Theo Beverwijk NED 1852 1933 nine-round 4
De Waal, Henk Heerhugowaard NED 1228 nine-round 8
De Weerd, Bert Culemborg NED 1357 nine-round 8
De Wijk, Jaap Den Burg NED 1675 weekend 6
De Wilde, Steven Spijkenisse NED 1865 1752 weekend 4
De Wildt, Piet Bergen (NH) NED 1272 weekend 7
De Wit, Albert Zaandam NED 936 nine-round 9
De Wit, Han Wijk bij Duurstede NED 1568 weekday 7
De Zoeten, Cato Voorschoten NED 1573 1496 weekend 7
De Zwart, Johan Amersfoort NED 1925 1964 nine-round 3
Dekens, Joop Maastricht NED 1609 1580 nine-round 6
Dekker, Albert Bergen (NH) NED 1838 1849 weekday 4, weekend 4
Dekker, Derk Delft NED 1924 1826 weekend 4
Dekker, Ger Haarlem NED 1381 1540 weekday 6, nine-round 6
Dekker, Jasper Bergen (NH) NED 1819 1700 weekday 4, weekend 4
Dekker, Jop Amsterdam NED 1866 1911 nine-round 4
Dekker, Jos Beverwijk NED 1613 nine-round 6
Dekker, Paul Capelle aan den IJssel NED 1806 1815 nine-round 4
Dekker, Willem Julianadorp NED 1446 nine-round 7
Dekker, Wim Purmerend NED 1629 1720 weekday 6, nine-round 6
Dekkers, Hemmo Castricum NED 1588 weekend 7
Dela Cruz, Richard MEYCAUAYAN, BULACAN PHI 2060 nine-round 3
Den Haan, Cees-Jan Huizen NED 1715 weekend 5
Den Hartog, Marijn Bergschenhoek NED 2196 2194 weekend 2
Deschuyteneer, Lucien Hellebecq BEL 1405 weekday 7
Dessens, John Gorinchem NED 1370 1272 nine-round 8
Deurloo, Marco Haarlem NED 1551 weekday 6, weekend 6
Di Bucchianico, Alessandro Son en Breugel NED 2008 2041 weekend 2
Dielhoff, Johan Almere NED 1693 1747 nine-round 5
Dierckens, Sarah Gent BEL 1763 [waitinglist:weekend]
Dijker, Pieter Castricum NED 1382 weekday 8, weekend 8
Dijkers, Hans Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1401 weekend 7
Dijkhuis, Henk Oldenzaal NED weekend 9
Dijkstra, Matthijs Berlicum NED 1998 2020 nine-round 3
Dippel, Olaf Essen GER 1942 weekend 3
Dissel, Henk Utrecht NED 1946 1976 nine-round 3
Disselhoff, Rob Culemborg NED 1817 weekend 4
Dizdar, Orkun Leidschendam TUR 1951 weekday 3, weekend 3
Dobbinga, Wijnand Rotterdam NED 1624 1643 nine-round 6
Doevendans, Arjen Haarlem NED [waitinglist:weekend]
Dokter, Marike Guildford NED 1556 weekend 7
Dol, Niels Huizen NED 1790 1695 weekend 5
Dolman, Wilma Voorst (geldeland NED 1170 weekday 9
Doodeman, Bas Venhuizen NED 1556 nine-round 6
Doolaard, Floris Ouderkerk aan den IJssel NED 1921 1918 weekday 4
Draaisma, Gerard Hillegom NED 1426 nine-round 7
Dragstra, Joop Zaandam NED 1526 weekday 7
Drenthen, Arjan Delft NED 1840 weekend 4
Dresen, Ulrich Wuppertal GER 2207 2180 FM [waitinglist:weekend]
Drolenga, Bert Barendrecht NED 1829 weekend 4
Drost, Hans ZANDVOORT NED 1506 weekday 7
Druijf, Wout Hoorn NED 1542 weekend 7
Du Chatinier, Gunie Amersfoort NED 1955 1991 weekend 3
Du Chatinier, Pim Geleen NED 1705 weekend 5
Du Chatinier, Tom Stein NED 1484 weekend 7
Duchene, Rene Hoofddorp NED 2168 2180 nine-round 1
Dudink, Bas ijhorst NED 1969 1978 weekend 3
Duijn, Rob Haarlem NED 2165 2162 weekend 2
Duijs, Peter Zuid-Scharwoude NED 1674 1756 nine-round 5
Duijvelshoff, David Amsterdam NED 1633 weekend 6
Duijvesteijn, Andre Nieuw-Vennep NED 1759 weekday 5
Duijzer, Jan Willem Pijnacker NED 2047 2049 weekend 3
Duin, Jeroen Almere NED 1555 1692 nine-round 6
Duin, Laurens Beverwijk NED 1938 2007 nine-round 3
Duin, Marcel Uitgeest NED 1858 weekend 4
Duin, Ritchy Wijchen NED 1824 1884 nine-round 4
Duinmaijer, Martin Bergen (NH) NED 1735 1797 nine-round 5
Duivenvoorden, Ben Amsterdam NED 1640 1675 nine-round 5
Dupain, Peter Woerden NED 1616 weekday 6
Duquesnoy, Joost Heesbeen NED 1777 weekend 4
Duson, Robin Hoorn NED 1863 1848 weekday 4, weekend 4
Duyverman, Henk Oostwoud NH NED 1439 weekend 7
Ebels, Theo Groningen NED 1905 1951 nine-round 3
Edeling, Arnold Wognum NED 1819 1865 [waitinglist:weekend]
Edeling, Jeroen Amsterdam NED 2155 2147 weekend 2
Eek, Jacob Eemnes NED 1816 1856 weekend 4
Egberts, Kees Bakkum NED 1616 1671 nine-round 6
Eijgelaar, Jeroen Bergambacht NED 1817 1933 nine-round 3
Eijk, Yuri Zaandam NED 1984 2000 weekend 3
Eijkenboom, Raph Rosmalen NED 1372 1377 weekday 8, weekend 8
Eilert-Hinsberg, Nancy Uitgeest NED weekend 9
Eiselin, Wim Haarlem NED 1387 weekday 7
Ekkelboom, Bert Apeldoorn NED 1507 weekend 7
Ekker, Laurens Venlo NED 1572 1497 weekend 7
Elgersma, Onno Aalsmeer NED 1956 1913 weekday 3, weekend 3
Eligmann, Heinz Borne NED 1654 weekend 6
Elisen, Peter Amsterdam NED 1612 1639 nine-round 6
Elstgeest, Theo Haarlem NED 1329 weekday 7
Emans, Job Amsterdam NED 1881 1805 [waitinglist:weekend]
Emons, Arjan Ravenstein NED 1355 weekend 8
Enserink, Henk De Meern NED 1662 1771 nine-round 5
Ephraim, Olaf Amsterdam NED 1999 2041 weekday 2, weekend 2
Ercan, Selman Woerden NED 1986 1970 nine-round 3
Ero, Jan Hoogland NED 1646 1693 nine-round 6
Etmans, Maarten Ferwert NED 2000 2105 FM nine-round 3
Eveleens, Ed Zoetermeer NED 1751 1735 nine-round 5
Eveleens, Wim Amstelveen NED 2043 2054 nine-round 3
Evenhuis, Wybe Leiden NED 1822 nine-round 4
Faber, Hugo Berlicum NED 1904 2014 weekend 3
Farel, Edgard Gütersloh GER 1653 nine-round 6
Fasel, Ton Alkmaar NED 1921 1935 nine-round 3
Fayard, Alain Brussels FRA 2150 FM nine-round 2
Faydi, Jonathan Leiden NED 1970 2080 weekend 3
Fehlau, Klaus Sankt Augustin GER 1627 nine-round 6
Fekkes, Boor Les Mars NED 1505 nine-round 7
Feltman, Bart Haarlem NED 1935 1944 nine-round 3
Ferwerda, Famke Groningen NED 1414 weekend 7
Flierman, Edwin Alkmaar NED 1765 1867 nine-round 4
Flipse, Michiel Middelburg NED weekend 9
Flohr, Dennis Nijkerk NED 1927 1890 weekend 3
Flohr, Ron Amersfoort NED 1911 1906 weekend 4
Fokke, John Alkmaar NED 1500 1709 nine-round 6
Folkertsma, Peter Heiloo NED 1559 1640 nine-round 6
Ford, Clifton P Colorado Springs USA 1763 nine-round 5
Forster, William Wellington NZL 1920 CM nine-round 4
Frans, Richard Bergen NED 2035 2003 nine-round 2
Freer, Rob Alkmaar NED 1861 1885 nine-round 4
Freier, Werner, Dr. Hildesheim GER 1902 weekday 3, weekend 3
Freriks, Marijn Arnhem NED 1704 weekday 5
Friesen, Philippe Tiel NED 1929 1891 weekend 3
Frijling, Jeroen Alphen aan den Rijn NED 1630 1709 nine-round 6
Fritschy, Richard Haarlem NED weekday 9
Fritz, Werner Wormerveer NED 1713 1815 nine-round 4
Froberg, Gert-Jan Leusden NED 1835 1869 weekday 4, nine-round 4
Funke, Maximilian Winterberg GER [waitinglist:weekend]
Gabriel, Uwe Hannover GER 2034 weekend 3
Gagnepain, Laurent Paris FRA 1800 nine-round 4
Galesloot, Guido Vleuten NED [waitinglist:weekend]
Galje, Hans Zaandam NED 2066 2077 nine-round 3
Gallenkamp, Rob Amsterdam NED 1495 nine-round 7
Garcia, Tony Leeuwarden NED 1691 weekend 6
Gawne, Martin Barrow-in-Furness ENG 1862 weekday 4
Gebhardt, Uwe Dornstadt GER 2034 weekend 3
Geels, Wim Velserbroek NED 1232 weekday 8
Geene, Joris Leidschendam NED 1841 1844 nine-round 4
Geentjens, Pieter Kapelle-op-den Bos BEL 1662 weekend 6
Geerts, Alexander Diemen NED 2122 2114 weekend 2
Geertsema, Piet Uithoorn NED 1941 1964 nine-round 3
Geestman, Tom Almere NED 1521 weekday 7
Gelok, Melle Assendelft NED 1574 weekend 6
Genis Traveria, Ferran VIC ESP 1343 nine-round 8
Gerritsma, Bert ‘s-Gravenhage NED 1535 weekday 5
Gevorkjan, Lewon Fijnaart NED 1796 1822 [waitinglist:weekend]
Ghijsen, Pim ‘s-Gravenhage NED 2168 2178 nine-round 2
Giacomini, Hector Tours FRA 2207 nine-round 2
Gijsbers, Joop Amsterdam NED 1432 1532 weekend 7
Gisbert Mir, Alejandro Barcelona ESP 1771 nine-round 5
Godde, Matthias Antwerpen Wilrijk BEL 1760 2018 weekend 4
Godthelp, Tom Barendrecht NED 1534 weekend 6
Goes, Sten Delft NED 2234 2224 nine-round 2
Goh, Choon Keng Philip Singapore SGP 1910 nine-round 4
Gooijers, Richard Heerhugowaard NED 1167 nine-round 9
Goorden, Johan Roosendaal NED 1802 1832 weekend 4
Goris-Schouwstra, Adry Bergen op Zoom NED 1734 1763 weekday 5
Gorobets, Kostiantyn Groningen UKR weekend 9
Goudriaan, Rafael Amsterdam NED 1204 nine-round 8
Graaf, Jeroen Enkhuizen NED 1747 1750 nine-round 5
Graafsma, Henk Uitgeest NED 1384 nine-round 8
Greven, Ron Alkmaar NED 1766 1817 nine-round 5
Grewing, Malte Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Grigoryan, Meri London ENG 2034 WFM nine-round 3
Grimberg, Gilbert Paris FRA 2270 FM nine-round 2
Groen, Axel Uitgeest NED weekend 9
Groen, Cor Scheveningen NED 1828 1851 nine-round 4
Groen, David Zwaag NED 1661 nine-round 6
Groenen, Kristian Culemborg NED 1770 weekend 5
Groenendijk, Patrick ‘s-Gravenhage NED 1725 weekend 5
Groenendijk, Rene Heerhugowaard NED 1396 nine-round 8
Groenendijk, Simon ‘s-Gravenhage NED 1333 weekend 8
Groeneveld, Hans Rotterdam NED 1315 weekday 8
Groeneweg, Nick Rotterdam NED 1843 1855 weekend 4
Grondsma, Mark Amsterdam NED 2069 2093 weekday 3, weekend 3
Groot, Cornelis Purmerend NED 1502 nine-round 6
Groot, Gerard Hoorn NED 1552 1611 nine-round 7
Groot, Pim Almere NED 1887 1903 weekend 4
Groot, Ronald Alkmaar NED 1957 1948 weekday 3
Gruenbauer, Willem Woudenberg NED 1486 weekday 7
Gul, Halil IJmuiden NED 1618 weekend 6
Gulmans, Thijs Alkmaar NED [waitinglist:weekend]
Gundogmus, Alaettin Maastricht NED 1528 1537 weekend 7
Gussenhoven, Jasper Amsterdam NED weekend 9
Haag, Guenter Ludwigshafen GER 1955 nine-round 3
Haak, Michiel Amstelveen NED 1568 weekday 7
Haakman, Adri Enkhuizen NED 1920 2031 nine-round 3
Haasbroek, Joop Beverwijk NED 1592 weekday 7
Haasnoot, Jan Katwijk NED 1540 weekend 7
Haasnoot, Wim Voorhout NED 1492 weekend 7
Hageman, Ger Utrecht NED 1849 1946 nine-round 4
Hageman, Harry Limmen NED 1502 weekend 7
Hagen, Tejo Amsterdam NED 1562 1709 nine-round 6
Hamersma, Peter Driehuis NH NED 1725 1848 nine-round 5
Hanewinkel, Winfried Herzebrock GER 1954 nine-round 3
Happel, Henk Voorschoten NED 2064 2079 FM nine-round 3
Harmse, Paul Castricum NED 1608 nine-round 6
Harmsen, Ron Purmerend NED weekday 9
Harting, Gerrit Kudelstaart NED 1402 nine-round 7
Hartmann, Thomas Ulm GER 2013 weekend 3
Hartog, Ed Amsterdam NED 1487 weekday 7
Hartog, Franciscus Bunschoten-Spakenburg NED 1405 nine-round 7
Harzevoort, Mike Utrecht NED weekday 9
Haselhorst, Helmut Steinfurt GER 1955 2118 nine-round 3
Hatzmann, Mirthe Heemskerk NED 1384 1323 weekend 8
Havenaar, Jan Lisse NED 1904 2029 nine-round 3
Hazenberg, Frans Almere NED 1866 1937 nine-round 4
Heap, Wilfred Amstelveen NED 1475 nine-round 7
Heddes, Arien Wognum NED 1489 weekend 7
Heemskerk, Wim Bodegraven NED 2175 2186 FM nine-round 2
Heesen, Jos Maarssen NED 1747 1762 weekday 5
Heijboer, Pieter ‘s-Graveland NED 2010 2051 nine-round 2
Heijink, Rob Broek op Langedijk NED 1657 1746 nine-round 5
Heins, Ricardo Utrecht NED 1377 weekend 8
Helder, Marc Aartswoud NED 2029 2118 nine-round 3
Helsen, Roger Vorselaar BEL 1494 weekday 7
Hendriks, Jos Schagen NED 1693 1691 weekend 5
Hendrikse, Ad Velserbroek NED 1899 1962 [waitinglist:weekend]
Hennekes, Jacques Dordrechy NED 1963 1994 nine-round 3
Hennink, Wouter Amersfoort NED 1968 2039 weekend 3
Hensbergen, Willem Aalsmeer NED 1997 2025 weekday 2, nine-round 3
Herder, Wilfried Leusden NED 1478 weekend 7
Herruer, Martien Haarlem NED 1613 weekend 6
Hettema, Jan Oudorp NED 1390 weekend 8
Hettfleisch, Maurice Leiderdorp NED 1721 1767 nine-round 5
Heuts, John Simpelveld NED 1846 1869 weekend 4
Hiemstra, Geert Amsterdam NED 1368 nine-round 8
Hijma, Pieter Zoetermeer NED 1439 weekday 7
Hilarius, Sander Leiden NED 1840 1896 weekday 4, weekend 4
Hilwerda, Jonas Groningen NED 2132 2098 weekend 2
Hlavaj, Bela Vlaardingen NED 1714 1863 nine-round 5
Hoeben, Piet Tegelen NED 1550 weekday 7
Hoegen Dijkhof, Harrald Nieuw-Vennep NED 1769 weekday 4
Hoekstra, Peter Heerhugowaard NED 2027 2033 weekend 3
Hoekstra, Ronald Haarlem NED 1643 1728 nine-round 6
Hoelting, Siegfried Straelen GER 1910 weekday 4
Hoeneveld, Maarten Amsterdam NED 1885 1907 nine-round 4
Hoes, Ed Anna Paulowna NED 1318 nine-round 8
Hofene, Dieter Beelen GER 2066 nine-round 3
Hoff, Pim Zaandijk NED 1746 1827 weekend 5
Hogervorst, Paul Almere NED 1410 nine-round 7
Hogerwerf, Jacques De Kwakel NED 1684 weekend 6
Hollander, Bert Limmen NED 1778 weekend 5
Hollander, Sandra Limmen NED 1540 weekend 7
Hollanders, Toon Bergen NED 1520 nine-round 6
Hollestelle, David Doetinchem NED 1447 weekday 7
Holscher, Peter Zwaag NED 2050 2030 weekday 3, nine-round 3
Homburg, Frank Haarlem NED 1799 1915 weekend 4
Hondema, Evert Emmen NED 1758 1893 nine-round 4
Honig, Dick Badhoevedorp NED 1799 1888 nine-round 4
Honig, Michael Bergen (NH) NED 936 [waitinglist:weekend]
Honkoop, Gilian Assendelft NED 1849 1911 weekend 4
Honkoop, Mark Assendelft NED 1597 1670 weekend 6
Honkoop, Martin Assendelft NED 1719 weekend 5
Honkoop, Stella Assendelft NED 1477 1454 nine-round 6
Hoogenes, Eric Bergschenhoek NED 1985 1980 weekend 3
Hoogenes, Menno Bergschenhoek NED 1770 weekend 5
Hoogeveen, Luuk Leiden NED 1676 1615 nine-round 6
Hoogland, Koos Oudorp NED 1358 weekend 8
Hooglander, Ruud Geleen NED 1683 weekday 6, weekend 6
Hooijmans, Max Nieuwe Niedorp NED 1348 weekend 8
Hooijmans, Merijn Nieuwe Niedorp NED 1252 weekend 8
Hoomans, Peter Amsterdam NED 1904 1935 weekday 4, nine-round 4
Hooning, Freek Amersfoort NED 1866 weekday 4
Hoosbeek, Jan Woerden NED 1784 1837 weekday 4, weekend 4
Hoosein, Fazeel Uden NED 1221 weekend 8
Hoosein, Shakeel Uden NED 1430 weekend 7
Hopman, Pieter Middenbeemster NED 2306 2307 FM nine-round 1
Hordijk, Frank Noordwijk NED 1595 1662 weekday 6
Hortensius, Lisa Leiden NED 2162 2163 weekend 2
Houpst, Christiaan Kootstertille NED 1658 weekday 6
Hovens, Geert Tegelen NED 1926 2003 weekend 3
Hoving, Peter Amsterdam NED 1426 nine-round 7
Huang, Wendy Eindhoven NED 1572 1572 weekend 7
Huenemeyer, Dirk Düsseldorf GER weekend 9
Huffnagel, Eric Egmond a/d Hoef NED 1250 nine-round 8
Huijzer, Jacques Lelystad NED 1873 1910 nine-round 4
Huijzer, Joop Berkel en Rodenrijs NED 1975 1995 nine-round 3
Huijzer, Theo Gouda NED 1702 weekday 5
Hummel, Dick Drachten NED 1740 1913 nine-round 4
Hummel, Joop Groningen NED 1894 1945 nine-round 4
Husers, Yannic Almelo NED 1802 1832 weekday 4, nine-round 4
Huson, Hans Haarlem NED 1582 nine-round 7
Huysman, Arie Arnhem NED 1989 2026 weekend 3
Huysman, Robert Sint-Pieterrs-Leeuw BEL 1457 weekday 6
Ibrahim, Ashraf Houten NED 1889 1864 weekend 3
Ijzermans, Cees Rotterdam NED 2183 2132 [waitinglist:weekend]
Ijzermans, Ger Roosendaal NED 1214 1404 nine-round 8
Ippel, Cornelius Lisse NED 1758 1754 nine-round 5
Jackson, Julius Cambridge ENG 1715 nine-round 5
Jackson, Nicholas Cambridge ENG 1725 nine-round 5
Jacobs, Florian Amstelveen NED 2252 2245 nine-round 2
Jacobs, Michel Zaltbommel NED 1384 weekday 8
Jaekel, Michael Sehnde GER 1693 weekday 6, weekend 6
Jakhari, Ansh Spijkenisse NED 1179 nine-round 9
Jakobsen, Mogens Hoersholm DEN 1643 nine-round 6
Jansen, Albert Utrecht NED [waitinglist:weekend]
Jansen, Harro Alphen aan den Rijn NED 1770 weekend 5
Jansen, Irma Heerhugowaard NED weekend 9
Jansen, Jan IJmuiden NED 1604 weekend 6
Jansen, Johan Heerhugowaard NED 967 weekend 9
Jansen, Thomas Tegelen NED 1480 weekday 7
Jansma, Dennis Monnickendam NED 1245 weekend 8
Janssen, Anja Wageningen NED 1340 weekend 8
Janssen, Hans Venlo NED 1662 weekend 6
Janssen, Jack Reuver NED 1771 nine-round 5
Janssen, Leon Amsterdam NED 1772 [waitinglist:weekend]
Jaquet, Reinier Oosterhout NED 1876 1931 weekend 4
Jaquet, Reinier Amstelveen NED 1198 weekday 9
Jaspers Focks, Harry Zeewolde NED 1683 weekday 6
Jean, Robert Lisses FRA 1662 nine-round 6
Jelinski, Luca Martin Castrop-Rauxel GER [waitinglist:weekend]
Jellema, Cris Jolmer Dokkum NED 1767 weekday 5
Jongen, Gerard Purmerend NED 1396 nine-round 7
Jongkind, Kees Heiloo NED 1752 1796 weekend 5
Jonker, Jan Salon de Vergt FRA 1337 nine-round 8
Jonkers, Bas Amsterdam NED 1855 weekday 4
Jonkman, Fokke Kuinre NED 1959 2039 weekday 3
Joppe, Korneel Vijfhuizen NED 1508 nine-round 6
Jorritsma, Stefan Heemskerk NED 1814 1850 nine-round 4
Kalkbrenner, Klaus Essen GER weekend 9
Kalkman de Koster, Franzke Hellevoetsluis NED 1429 1509 weekday 7, weekend 7
Kalkman, Rob Spijkenisse NED 1899 1926 nine-round 4
Kalle, Erwin Bergen op Zoom NED 1967 1992 nine-round 2
Kalma, Jildo Amsterdam NED 1829 1903 nine-round 4
Kamps, Ronald Alkmaar NED 1584 1737 nine-round 6
Kanis, Sierk Amsterdam NED 1882 1948 weekday 4, nine-round 4
Kanninga, Rene Zaandam NED 1654 weekend 6
Kapitany, Karoly Breda NED 1649 nine-round 6
Kaptein, Peter Hillegom NED 1440 1532 weekend 7
Karstens, Lex Breda NED 1891 1861 nine-round 4
Kastelein, Gerard Rotterdam NED 1645 1741 nine-round 6
Kastelijn, Toine Alphen aan den Rijn NED 1872 1937 nine-round 2
Kat, Bob Eemnes NED 1451 weekend 7
Kat, Rudolf Alphen aan den Rijn NED 1945 1903 nine-round 3
Keetman, Maaike Heiloo NED 2188 2214 nine-round 2
Keetman, Sandra Heiloo NED 1752 1713 nine-round 5
Keijl, Goossen Zundert NED 1473 weekend 7
Keijsper, Jan Bergen (NH) NED 1956 1861 nine-round 3
Keijzer, Leo Nieuwegein NED 1631 1703 nine-round 6
Keizer, Be Amsterdam NED 1506 weekday 7
Keizers, Paul Almere NED 1445 nine-round 7
Kemp, Nico Heemskerk NED 1509 weekday 7
Kemperink, Han Castricum NED 1623 weekday 6
Kerkhoff, Chris Amstelveen NED 1691 1617 nine-round 6
Kerssens, Henk Akersloot NED 1356 weekend 8
Kerssens, Piet Zaandijk NED 1569 weekday 5, weekend 5
Kersten, Jan Nijmegen NED 1819 nine-round 4
Keuken, Menno Amsterdam NED 1687 weekday 6
Kieftenburg, Cees Broek op Langedijk NED 1480 weekday 7
Kienhuis, Werner Hengelo FRA 1537 1677 weekend 6
Kilakos, Dimitrios Athens – Gerakas GRE 1296 nine-round 8
Klaassen, Wim Hoofddorp NED 1392 nine-round 8
Klaren, Andre Almere NED 1350 1360 weekend 8
Klaren, Duncan Almere NED 1689 1621 weekend 6
Klaren, Oscar Almere NED 1388 1092 weekend 8
Klein, Cees Rotterdam NED 1912 1907 nine-round 4
Klein, Jorik Sliedrecht NED 1939 1888 weekend 3
Klein, Leen Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1667 1757 nine-round 5
Kleinjan, Pim Rotterdam NED 1778 1826 nine-round 4
Klepke, Ricardo Spijkenisse NED 2229 2201 weekend 2
Klimbie, Jasper Haarlem NED weekend 9
Klink, Dennie Nijverdal NED 1774 [waitinglist:weekend]
Klinkhamer, Harry Koedijk NED 1477 nine-round 7
Knigge, Hans Rijswijk NED 1493 weekend 7
Knoester, Klaas Amsterdam NED 1454 nine-round 7
Knol, Daniel Almere NED 1372 1308 weekend 8
Knottnerus, Ivo Amsterdam NED 2010 1964 weekend 3
Knuijt, Johan Oudewater NED 1111 weekday 9
Koedam, Hans Rotterdam NED 1495 weekday 7, weekend 7
Koelmans, Jan Willem ‘s-Gravenhage NED 1894 1935 nine-round 4
Koes, Richard Leiden NED 1798 1780 nine-round 5
Koessldorfer, Max Vienna AUT weekend 9
Koevoets, Rinus Amsterdam NED 1847 weekday 4
Kokje, Joris Utrecht NED 2234 2271 weekend 2
Koks, Paul Den Haag NED 1574 1606 nine-round 7
Kollen, Zyon Leiden NED 2290 2310 FM weekday 1
Konijnenberg, Esther Voorst NED 1246 weekday 8
Koning, Nico Volendam NED 1714 weekend 5
Koning, Sander Hoorn NED 1552 weekend 7
Kooij, Tom Amsterdam NED 1404 weekday 7
Kooiman, Egbert Castricum NED 1655 1684 nine-round 6
Kooiman, Piet Amsterdam NED 1896 1943 nine-round 4
Koopman, Frans Heemskerk NED 1681 weekend 6
Koopman, Jan Wormer NED 1580 1699 nine-round 6
Koopmans, Perry Monnickendam NED 1610 1641 nine-round 6
Koot, Steve Heerlen NED 800 weekday 9, nine-round 9
Koppenaal, Jan Pieter Winschoten NED 1645 weekend 5
Kors, Hans Haarlem NED 1907 1847 weekday 4
Korse, Arnoud Beverwijk NED weekend 9
Kortekaas, Tim Tiel NED 1799 1854 weekend 4
Kortenoeven, Gerard Venray NED 1841 weekend 4
Korving, Cornelis ‘s-Gravenhage NED 1692 weekend 6
Kossen, Johannes Lelystad NED 1979 1995 nine-round 3
Koster, Paul Middelburg NED 1728 1712 weekend 5
Kouwenhoven, Arjen Maassluis NED 1966 2020 weekend 2
Kouwenhoven, Derk Vijfhuizen NED 2033 2053 weekend 3
Koymans, Peter Oegstgeest NED 1989 2035 nine-round 3
Kraaij, Ton Uithoorn NED 1271 weekday 8
Kraakman, Ronald Krommenie NED weekday 9
Krassenburg, Dennis Wijk aan Zee NED 1325 nine-round 8
Krawczyk, Jarek Winschoten NED 1717 weekend 5
Kreukniet, Kees Leiden NED 1448 nine-round 7
Krijnen, Christian Baarn NED weekday 9
Krijnen, Thijs Vleuten NED weekend 9
Krijtenberg, Ed Gouda NED 1390 weekday 7
Krings, Christoph Oer-Erkenschwick GER 2184 nine-round 2
Kroezen, Roland Groningen NED 1599 1697 nine-round 6
Kroon, Johan Bussum NED 1511 weekend 6
Kroon, Mike Neerijnen NED 1897 1875 nine-round 4
Kroot, Ad Heesbeen NED 1890 weekend 4
Krousos, Panagiotis Haarlem GRE 1587 1637 weekday 6, nine-round 6
Krouwel, Robert Barneveld NED 1815 1786 nine-round 4
Krueger, Till Nidderau GER 1996 weekday 3
Kruijer, Marcel Tuitjenhorn NED 1562 weekday 7
Kruijf, Caspar Almere NED 1879 1887 nine-round 4
Kruiper, Dirk Heemskerk NED 1615 1666 nine-round 6
Kruisselbrink, Leo Velserbroek NED 1528 nine-round 7
Kuchler, Ruud Amersfoort NED 1737 1731 weekend 5
Kuijper, Hans Haarlem NED 1503 weekend 7
Kuijs, Gerard Castricum NED 1645 1748 nine-round 6
Kuijs, Piet Limmen NED 1781 1807 nine-round 4
Kuin, Jan Hoogwoud NED 1328 nine-round 8
Kuiper, Leo Leiden NED 1940 weekday 3
Kuipers, Nico Amsterdam NED 1409 nine-round 7
Kuipers, Stefan Tilburg NED 2446 2434 IM nine-round 1
Kunst, Andre IJmuiden NED 1901 1975 nine-round 3
Kuntzelaers, Piet Tegelen NED 1455 weekday 7
Kusa, Jakub Nova Role CZE 1911 [waitinglist:weekend]
Kusse, Marcel Diemen NED 1578 1601 nine-round 6
Kutchoukov, Daniel Almere NED 1977 1937 nine-round 3
Kutschenreuter, Frits Abcoude NED 1415 weekday 7
Laan, Aad Hoorn NED 1650 1698 weekday 6
Laan, David Amsterdam NED 1834 1780 weekday 4, weekend 4
Labruyere, Roger Almere NED 1647 weekday 6, weekend 6
Lahaye, Rick Rotterdam NED 2386 2387 nine-round 1
Lam, Sikuan Voorhout NED 1518 weekend 7
Lameris, Ron Heemskerk NED 1282 weekday 8, nine-round 8
Lamers, Marco Nijverdal NED 1637 weekend 6
Lamers, Stan Nijmegen NED 1401 weekday 7
Lammens, Ed Mijnsheerenland NED 1676 1701 weekday 6, weekend 6
Lammens, Tim Utrecht NED 2285 2280 FM weekend 1
Lammers, Erik Overveen NED 1552 1488 nine-round 7
Landman, Jeroen Amersfoort NED 1767 weekend 5
Langen, Ralf Würselen GER 1868 weekend 4
Langendijk, Andre Enschede NED 1970 1868 weekday 3
Langman, Dim Haarlem NED 1289 weekday 8
Lardenoye, Bert Amersfoort NED 1742 1675 weekday 5
Lauwers, Brent Leest BEL weekend 9
Lauwers, Timo Leest BEL 1167 weekend 9
Le Cessie, David Amsterdam NED weekend 9
Le Clercq, Maxim Rotterdam NED 2000 1967 weekend 3
Leentjens, Gilbert Eindhoven NED 1904 1866 nine-round 4
Leeuwerik, Hans Castricum NED 1738 1822 nine-round 5
Legemaat, Gert Delft NED 2207 2192 nine-round 2
Lemkes, Herman Nieuw-Vennep NED 1719 1774 nine-round 5
Lemmen, Gerrit Alkmaar NED 1680 1788 nine-round 5
Lenders, Ivan St-Martens-Latem BEL 1861 nine-round 4
Lesman, Karol Amsterdam NED 1393 1285 weekend 8
Lessmann, Edwin Tilburg NED 1749 1747 weekend 5
Lessmann, Francis amsterdam NED 2047 2069 weekend 3
Leung, Ho Yan Andrew Hong Kong HKG 1990 nine-round 3
Leyssens, Bas Brasschaat BEL 1644 1606 weekend 6
Lfil, Ien Winschoten NED weekend 9
Liefrink, Feike Barendrecht NED 2068 1873 weekend 3
Lieuw, Brendan Almere NED 1486 1527 weekend 7
Lieverst, Paul Heemskerk NED 2024 2052 nine-round 3
Ligteringen, Allard Haarlem NED 1873 1923 weekend 4
Limmen, Jaap Limmen NED 1407 1483 weekday 7, nine-round 7
Limpens, Willem ‘s-Gravenhage NED 1648 weekday 6
Lindeboom, Fokke ROTTERDAM NED 1634 1713 nine-round 6
Lindenhovius, Lennart Schagen NED 1650 weekday 6
Lindhout, Danny Den Haag NED 1507 1533 weekday 7
Lith, Tony Amsterdam NED 1693 1692 nine-round 5
Logie, Bernard Roeselare BEL 1784 weekend 4
Lonnee, Gerard Purmerend NED 1261 weekend 8
Loos, Jeroen Zandvoort NED 1601 1674 nine-round 6
Lorscheid, Gerhard Böblingen GER 2217 FM nine-round 2
Lubrano, Bernard Mollans FRA 1505 nine-round 7
Lucas, Fred Utrecht NED 1781 1814 weekday 5, nine-round 5
Lucifora, Nicolas Arlon BEL 1780 nine-round 5
Luimes, Arent Lichtenvoorde NED 1850 1900 weekday 4
Lupulescu, Adrian-Calin Timisoara ROU 1904 nine-round 4
Lust, Erik Oostzaan NED 1715 weekend 5
Lutz, Chris Utrecht NED 1790 weekend 5
Lyell, Mark London ENG 2253 FM nine-round 2
Maas, Frans Vlaardingen NED 1467 nine-round 7
Maijers, Adri Heerhugowaard NED 1518 1478 nine-round 7
Mak, Nico oudorp NED 1721 1775 nine-round 5
Mandersloot, Robin Zaandam NED 1765 1754 weekend 5
Manuel, Peter Weesp NED 1967 2028 nine-round 2
Marcelis, Ronald Westzaan NED 1555 1500 nine-round 7
Marks, Albert Oosterbeek NED 1688 1851 weekday 5
Markus, Gijs Amsterdam NED 1674 1758 nine-round 5
Markus, John Raymond Naarden NED 2012 2038 nine-round 3
Martens, Frans Zoetermeer NED 1608 1707 nine-round 6
Martens, Martin Berkel en Rodenrijs NED 2393 2397 IM nine-round 1
Martinez, Anna Wageningen NED 1752 1793 weekend 4
Martinez, Sara Wageningen NED 1479 1455 weekend 7
Maters, Arthur Ophemert NED 1831 1821 weekday 4, weekend 4
Matser, Niels Arnhem NED 1772 weekend 5
Meij, Jim Badhoevedorp NED 1402 weekday 7, nine-round 7
Meijer, Kim Rotterdam NED 1097 1114 weekend 8
Meijer, Paul Monnickendam NED weekday 4
Meijer, Paul Utrecht NED 1319 weekend 8
Meijer, Robbert Barendrecht NED 1868 1867 weekday 4, weekend 4
Meijers, John Koog aan de Zaan NED 993 nine-round 9
Meintser, Tom Amsterdam NED 1891 nine-round 4
Melchers, Bert-Jan Purmerend NED 1420 1536 weekday 7, nine-round 7
Mensing, Andrew Sliedrecht NED 1927 1920 weekend 3
Mensing, Luana Sliedrecht NED 1399 weekend 8
Mentink, Toon Moergestel NED 1823 1918 weekday 4, weekend 4
Merbis, Max Haarlem NED 2106 2126 nine-round 2
Merkouris, Panagiotis Groningen GRE 1980 weekend 3
Merkul, Eugen Amsterdam NED 1428 weekend 7
Merse, Leo Heemskerk NED 1176 weekend 9
Meruma, Arie Nieuw-Vennep NED 1776 1757 weekday 5
Merx, Bob Valkenburg NED 1997 2054 weekend 3
Methorst, Karen Utrecht NED weekend 9
Meulendijks, Jeroen Heemstede NED 1515 weekday 6
Meuwissen, Marc Amsterdam NED 1835 1880 weekend 4
Meyles, Willem Heiloo NED 1839 1811 weekend 4
Michielsen, Kobus blanden BEL 1600 1678 weekend 6
Michielsen, Lies blanden BEL 1174 1372 weekend 7
Middelhoven, Hein Zaandam NED 2120 2157 weekend 2
Middelhoven, Huib Zaandam NED 1957 1975 weekend 3
Miedema, Cees Enkhuizen NED weekday 9
Mihailescu, Lucian Rijswijk NED 1749 1756 nine-round 4
Mijnheer, Erik Borne NED 1546 weekend 7
Mijnheer, Peter Emmen NED 2113 2131 weekend 2
Milli, Serkan Purmerend NED 1589 1671 nine-round 6
Mittertreiner, Aad ‘s-Gravenhage NED 1582 1741 nine-round 6
Modric, Vladimir Bad Soden GER 1903 weekday 4, weekend 4
Moeller, Wolfgang Bochum GER 1407 nine-round 7
Moes, Joris Groningen NED 2057 2039 weekend 3
Molenaar, Christiaan Den Haag NED 2109 2108 nine-round 2
Molenaar, Joost Nieuwerkerk aan den IJssel NED [waitinglist:weekend]
Molin, Charles Amsterdam NED 1622 1611 weekend 6
Moller, Werner Amsterdam NED 2038 2042 nine-round 2
Molsner, Heinz Hamburg GER 1744 nine-round 5
Monteny, Pascalle Spijkenisse NED 1442 1446 weekend 7
Montsma, Foppe-Jan Rijswijk NED 1735 1823 nine-round 5
Mooijweer, Joost Barendrecht NED 1354 weekend 8
Morice, Ludovic Paris FRA 2102 nine-round 2
Morsink, Hans Hoogkarspel NED 1332 nine-round 8
Mosegaard, Klaus Copenhagen K DEN nine-round 9
Mostertman, Johan Groningen NED 1759 1850 weekday 4
Mostertman, Loek Rosmalen NED 1904 1931 weekday 4
Movsisjan, Manwel Beverwijk NED weekend 8
Mueller, Werner Wermelskirchen GER 1740 weekday 4
Mulder, Catharinus Leeuwarden NED 1925 weekday 3
Mulder, Evert Rotterdam NED 1829 nine-round 4
Mulder, Menno Amsterdam NED 1538 1400 [waitinglist:weekend]
Mulder, Mick Velserbroek NED 1667 weekday 6, weekend 6
Muller, Jos Hengelo NED 1685 weekend 6
Muller, Piet Hillegom NED 1532 weekend 7
Munster, Patrick Borne NED 1965 weekend 3
Mustonen, Ilkka Lääne-Saare FIN 2036 nine-round 3
Naber, Quirine Velp NED 1747 1794 nine-round 4
Nagel, Jan Hilversum NED 1798 1898 nine-round 4
Nagel, Yvette Hilversum NED 1933 1990 WFM weekend 3
Nagtegaal, Martin Hoofddorp NED 1371 nine-round 8
Narayan, Nishant ‘s-Gravenhage NED 1569 weekend 7
Neijzing, Dale Abbekerk NED 1352 weekend 7
Neisingh, Nils Utrecht NED 1667 1681 weekend 6
Nellen, Marcel Middelburg NED 1821 1753 weekend 4
Neumeijer, Ruud Rotterdam NED 1683 1651 nine-round 6
Neuteboom, Martin Delft NED 1507 weekday 7
Ng, Wesley Amsterdam NED 1630 weekend 6
Nguyen, Kevin Rotterdam NED 2211 2226 weekend 1
Nguyen, Lucas Rotterdam NED 1920 1974 weekend 3
Nieberg, Debby Amsterdam NED 1475 weekend 7
Nieland, Wim Egmond aan Zee NED 1976 1968 nine-round 3
Nienkemper, Jonah Duivendrecht NED 1507 weekend 7
Nieuwenhuizen, Ruud Krommenie NED 1658 weekend 6
Niewenhuis, Ruud Alkmaar NED 1820 1849 nine-round 4
Nijman, Tim Zandvoort NED 1253 weekday 8
Nino, Rafael Assendelft NED weekend 9
Nolf, Franky Blankenberge BEL 1667 weekend 6
Noordam, Arend Alkmaar NED 1441 nine-round 7
Noordhoek, Henk Zoetermeer NED 1931 1961 nine-round 3
Noordhoff, Enno Haarlem NED 1991 2046 nine-round 2
Noordijk, Ed Oegstgeest NED 1705 1776 nine-round 5
Noordkamp, Wouter Voorburg NED 1990 2031 weekday 3, nine-round 3
Noteboom, Gren Heemskerk NED 1525 nine-round 7
O Mahony, Cian Amsterdam NED 1455 nine-round 7
Obdam, Leo Alkmaar NED 1358 weekday 8
Odendahl, Reiner Wuppertal GER 2363 2367 FM [waitinglist:weekend]
Officier, Tom Amersfoort NED 1994 1993 weekend 3
Okkes, Menno Utrecht NED 2315 2334 FM weekday 1
Oldenhuis, Lance Amsterdam NED 1892 1980 weekend 3
Oliemans, Cor Papendrecht NED 1813 1968 nine-round 4
Oomen, Rens Etten-Leur NED 2013 2087 weekend 3
Oosterlaken, Ed Oudewater NED 2022 2075 nine-round 3
Oosterom, Erik Leiden NED 2102 2110 nine-round 2
Oosting, Robert Haarlem NED 1902 1958 [waitinglist:weekend]
Op t Hoog, Joost Tilburg NED 1793 weekend 5
Ophuijsen, Bob Haarlem NED 1275 weekday 8
Oppers, Danny Veghel NED 1287 nine-round 8
Oranje, Frans Amsterdam NED 1235 1371 nine-round 8
Oranje, Richard ‘s-Gravenhage NED 2111 2116 nine-round 2
Orbons, Richard Landgraaf NED 1699 1624 weekend 6
Ory, Jean-Paul Oudkarspel NED 1885 1909 nine-round 3
Osterwald, Elwin Amsterdam NED 2173 2178 weekend 2
Otten, Frank Heemstede NED 1497 weekend 7
Oudejans, Martin Zaandam NED 1645 1723 weekend 6
Oudshoorn, Paul Leiden NED 1633 weekday 6
Out, Joost Beverwijk NED 1637 1682 nine-round 6
Overeem, Marc Amsterdam NED 2227 2246 FM nine-round 2
Overweg, Danny Almere NED 1872 1895 nine-round 4
Oxener, Aldo Woerden NED 1588 1594 nine-round 7
Ozcan, Guney Hvidovre DEN 1773 [waitinglist:weekend]
Pai, Rakesh Amstelveen NED 1694 weekend 6
Panzer, Werner Geilenkirchen GER 1642 weekend 6
Pasterkamp, Henk Lisse NED 1526 weekday 6
Paternotte, Stephan Amersfoort NED 1991 1953 weekend 3
Patil, Mahesh Rotterdam NED 1677 1750 weekend 5
Patwardhan, Aadi Amsterdam NED 1558 1376 weekend 7
Patwardhan, Suvan Amsterdam NED 1199 1280 weekend 8
Pauw, Martijn Wageningen NED 1973 2012 nine-round 3
Pech, Christian Eldagsen GER weekday 9, weekend 9
Peelen, Piet AMSTERDAM NED 2317 2336 IM nine-round 1
Peereboom, Ger Alkmaar NED 1489 1555 nine-round 7
Pelt, Hans Purmerend NED 1621 1690 nine-round 5
Perez Garcia, Hebert Julianadorp NED 2044 2092 nine-round 3
Peters, Harry Alkmaar NED 1623 1749 weekend 6
Peters, Paul Bergen L NED 1600 weekend 6
Peters, Wim Almere NED 1425 nine-round 7
Pham, Khoi Amsterdam NED 1943 1942 nine-round 3
Philipsen, Niek Venlo NED 1885 weekend 4
Piek, Emiel Heerhugowaard NED 1439 nine-round 7
Piel, Ruben Blaricum NED 1849 1855 weekday 4
Pieters, Casper Weesp NED 1649 weekend 6
Pijlman, Rene Amsterdam NED 1856 1883 nine-round 3
Pijpers, Arthur Zoetermeer NED 2464 2467 IM nine-round 1
Pillai, Abhishek Amstelveen FID 1233 weekend 8
Piron, Didier ACHET BEL 1963 weekend 3
Plaza Reino, Mateo Baltinglass Co.Wicklow IRL 1436 nine-round 7
Plaza Reino, Mercedes Baltinglass. Co. Wicklow IRL 1816 nine-round 4
Plomp, Barth Arnhem NED 1944 2045 weekday 3
Plomp, Jan Hillegom NED 1421 weekend 7
Plooijer, Johan Alkmaar NED 1778 1796 nine-round 5
Plug, Arjan Noordwijk NED 1764 1832 weekend 5
Plukkel, Simon Venlo NED 1660 weekend 6
Plukkel, Sjoerd Hoorn NED 2264 2265 FM nine-round 2
Poel, Jacob Purmerend NED 1377 weekday 7, nine-round 7
Pol, Nico Heesbeen NED 1839 weekend 4
Polak, Roel Amsterdam NED 1047 nine-round 9
Poland, Jan Alkmaar NED 1766 1840 nine-round 4
Poldermans, Daan Amsterdam NED 1523 1644 nine-round 7
Poling, Robert S Oak Ridge USA weekday 9
Poncin, Peter Hoorn NED 1983 2061 nine-round 3
Pool, Jan Woerden NED 1623 1630 nine-round 6
Portier, William Kapelle-op-den Bos BEL 1556 weekend 7
Post, Hendrik Arnhem NED 1301 weekend 8
Post, Henk Heemstede NED 1304 weekend 8
Post, John Haarlem NED 1318 weekday 8, nine-round 8
Post, Louwe IJmuiden NED 1295 nine-round 8
Postema, Wim Amsterdam NED 1878 1851 weekday 3
Posthumus, Wim Bleiswijk NED 1860 1893 nine-round 4
Postma, Arjen Ouderkerk aan den IJssel NED 1386 weekday 7
Pot, Hans Aalsmeer NED 1590 1581 nine-round 7
Pouwelse, Edo Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1880 [waitinglist:weekend]
Pover, Piet Alkmaar NED 1979 nine-round 3
Prent, Tom Amsterdam NED 1570 1658 weekday 6, weekend 6
Pruessner, Randolf Hannover GER weekday 9, weekend 9
Puister, Rudolf Purmerend NED 1516 nine-round 7
Punt, Willem Alkmaar NED 1591 1779 weekday 6
Puyn, Ron Venray NED 1779 weekend 5
Quarre, Sido Enkhuizen NED 1648 1637 nine-round 6
Quattordio, Juan Jose Haarlem ARG weekend 9
Radinger, Rudolf Beelen GER 1800 nine-round 4
Rahawadan, Maria Venlo NED 1150 weekend 9
Rahul Srivatshav P Hyderabad IND 2375 nine-round 1
Rakhorst, Wim Beverwijk NED 1969 1955 nine-round 3
Ranjan Sinha Amstelveen IND weekday 9, nine-round 9
Rappange, Frans Zaandam NED 1818 weekend 4
Raulji, Kavya Almere NED 1531 1402 [waitinglist:weekend]
Rauws, Han Alkmaar NED 1181 weekday 9
Regeling, Chris Utrecht NED 1817 nine-round 4
Reibel, Edgar Haastrecht NED 1463 nine-round 7
Reimer, Karl Mutterstadt GER 1545 nine-round 7
Reitema, Frans Amsterdam NED 1447 weekday 7
Renkema, Geert Amsterdam NED 1360 nine-round 8
Rensen, Martin Delft NED 1781 1843 nine-round 4
Reurs, Frank Purmerend NED 1508 weekend 7
Ridderikhoff, Roel Zwaag NED 1525 weekday 7
Rietveld, Jan Alkmaar NED 1550 nine-round 7
Rietvink, Liesbeth Zeist NED 1593 1706 weekend 6
Rijken, Arnold Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1484 nine-round 7
Rijkers, Roman Uden NED 1558 weekend 7
Rijksen, Henk Stompetoren NED 1444 weekday 7
Rijnders, Nanno Amsterdam NED 1562 weekend 7
Rijnders, Wijnand Rotterdam NED 1891 weekday 4
Rijnveld, Rudolf Bergen (NH) NED 1671 weekend 6
Ris, Gert-Jan Haren Gn NED 1588 1608 weekday 7
Ritsema, Ronald Hoorn NED 2059 2068 nine-round 3
Rocher Gonzalez, Vicenc El Masnou ESP 1864 weekday 4, nine-round 4
Roebers, Eline Amsterdam NED 1848 1806 weekend 4
Roelen, Bas Eindhoven NED 1751 1817 nine-round 5
Roelse, Liesbeth Beverwijk NED 1328 nine-round 8
Roet, Siem Haringhuizen NED 1870 2005 nine-round 3
Rogge, Marloes Purmerend NED nine-round 9
Roman, Hugo Bredene BEL 1794 weekend 5
Romijn, Erik Noordwijk NED 1546 weekend 7
Ronner, Meinko Amersfoort NED 1682 weekday 6
Roodzant, Reg Alkmaar NED 1438 weekday 7
Rooijakkers, Gert Hoofddorp NED 1613 1651 nine-round 6
Roomer, Paul Alkmaar NED 1676 1811 nine-round 5
Roorda, Thijs Bodegraven NED 2120 2107 nine-round 2
Roos, Gerrit Hoorn NED 1614 weekday 6
Rosegg, Jaron Zaandam NED 1809 weekend 4
Roskam, Rinus Alkmaar NED 1577 nine-round 7
Rot, Jan Wormer NED 1797 1880 nine-round 4
Roubos, Frans Leiden NED 1484 weekday 7
Roukema, Mick Leiden NED 1355 weekend 8
Royakkers, Guido Gouda NED 2153 2166 nine-round 2
Rubert, Mireille The Hague NED 966 weekend 9
Rueckert, Gerard Doetinchem NED 1652 weekday 6
Ruhwandl, Ferdinand amsterdam NED 1729 1772 nine-round 5
Ruigrok, Jacques Voorhout NED 1620 1675 weekday 6
Rutgers, Louis Schelluinen NED 1789 weekday 5
Rutjens, Lars Deurne NED 1317 1360 weekend 8
Rutjens, Mika Deurne NED 1603 1653 weekend 6
Rutjens, Toon Deurne NED 1400 1476 weekend 7
Rutjes, Twan Wijchen NED 1836 1888 nine-round 4
Sala, Frank Haarlem NED 1599 1668 weekday 5, nine-round 5
Salimova, Nurgyul Burgas FID 2301 FM nine-round 1
Salomons, Matthijs Leiden NED 1338 1549 weekend 7
Salomons, Quinten Leiden NED 1713 1677 weekend 5
Salomons, Roelof Leiden NED 1405 1622 weekend 7
Sanders, Ralph Amsterdam NED 1308 weekend 8
Sandten, Ulrich Offenbach GER 2068 nine-round 3
Santos Jr, Catalino Salinas USA nine-round 9
Sasbrink, Nel Hoogkarspel NED 1443 nine-round 7
Sauer, Andreas Mülheim an der Ruhr GER weekend 9
Sauer, Richard Heiloo NED 1509 nine-round 7
Schaafsma, Henk Amstelveen NED 1329 weekday 8
Scharft, Johan Hoogezand NED 1948 1980 weekend 3
Schellens, Marcel Zoelen NED 1331 weekday 8
Schelvis, Rene Velsen-Noord NED 995 nine-round 9
Schelvis, Richard Heemskerk NED 2073 2070 nine-round 3
Schepens, Vincent Waarschoot BEL 1741 1736 nine-round 4
Schermer, Anton Alkmaar NED 1631 1744 nine-round 6
Scherpenisse, Kees Noordwijk NED 1805 1899 nine-round 4
Schiffer, Kai-Uwe Duisburg GER 2268 FM nine-round 2
Schilperoort, Jeroen ‘s-Hertogenbosch NED 1941 1913 weekend 3
Schilthuizen, Sander Haarlem NED 1838 1845 weekend 4
Schimmel, Sipco Nieuw-Vennep NED 1692 1872 nine-round 5
Schipper, Paul Diemen NED 2014 2030 weekend 3
Schlebaum, Evert Purmerend NED 1508 weekday 7
Schlosser, Arno Castricum NED 1775 weekend 5
Schmit, Evert Heemskerk NED 1750 1801 nine-round 5
Schmitz, Martin Ubach-Palenberg GER 1780 1832 weekend 4
Schoehuijs, Erik Heemskerk NED 2238 2175 weekday 2
Schoenmakers, Nico Duiven NED 1717 1776 nine-round 5
Schol, Emiel Krommenie NED 1749 [waitinglist:weekend]
Schol, Jan Krommenie NED 1769 1824 weekday 5, nine-round 5
Schol, Yvonne Limmen FRA 1334 weekday 8, nine-round 8
Schol-Grin, Anneke Krommenie NED 1678 weekend 6
Scholtes, Frans Broek op Langedijk NED 1450 weekday 7
Scholtholt, Christian Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Schoofs, Reginald Ravenstein NED 1663 weekend 6
Schoon, Chris Leiden NED 1400 weekday 7
Schoonenberg, Olav Nijmegen NED 2195 2197 nine-round 2
Schoonhoven, Mark Utrecht NED 1276 weekend 8
Schoor, Carl Middelburg NED 1702 1764 nine-round 5
Schouten, Jordy Tilburg NED 2081 2076 nine-round 3
Schouten, Luke VANCOUVER CAN 1774 weekday 5
Schouteren, Arjan Schiedam NED 1816 nine-round 4
Schraa, Ger Vlaardingen NED 1160 weekday 8, nine-round 8
Schreuder Peters, Misja Pilisborosjeno NED 1875 1920 weekday 4, nine-round 4
Schrickx, Frank Antwerpen BEL 1803 nine-round 4
Schrijvers, Kees Hellevoetsluis NED 1557 1572 nine-round 7
Schroer, Marcel Woerden NED 2140 2054 nine-round 2
Schuering, Arthur Albert Rijswijk NED 1898 weekday 4
Schuil, Jeroen Amersfoort NED 2005 2026 weekend 3
Schuller, Valentijn Haarlem NED 998 weekend 8
Schultze, Joerg-Martin, Dr. Hofheim GER 1977 nine-round 3
Schulz, Angelika Oer-Erkenschwick GER 1630 weekend 6
Schurins, Thomas Humbeek BEL 1876 weekend 4
Schut, Dirk Limmen NED 1469 weekday 7
Schwarzwald, Holger Hamburg GER 1717 nine-round 5
Schwedhelm, Dennis Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Seeleman, Jan Haarlem NED 1939 1975 nine-round 3
Seelemeijer, Jasper Zwaag NED 1869 1912 nine-round 4
Seip, Rien Geleen NED 1955 1996 weekend 3
Seip, Rudi Amstelveen NED 1900 weekend 4
Seip, Theo Amsterdam NED 1785 1677 weekday 5, weekend 5
Selders, Joop Nederhorst den Berg NED 1401 [waitinglist:weekend]
Serdijn, Adinda Leiden NED 2003 2007 weekday 3
Shadrin, Mitia Huizen NED 1413 weekend 7
Shah, Shrey Amstelveen NED weekend 9
Sharshov, Wadim Leiden RUS 1957 1940 weekend 3
Shklovskiy, Evgeny Amsterdam RUS 1907 1921 weekend 4
Sideras, Kostandinos Hekelingen NED 1928 1920 weekend 3
Siekerman, Peter Castricum NED 1764 weekday 5
Sijbers, Niek Venlo NED 1456 weekend 7
Sijm, Henk Hoorn NED 1550 nine-round 7
Sijs, Jessica Heerhugowaard NED 1188 nine-round 9
Sikkes, Piet ‘s-Gravenhage NED 1548 1615 weekend 7
Sinnige, Hans Heesbeen NED 1827 weekend 4
Sipkema, Willem Groningen NED 1839 1840 weekend 4
Sistermans, Harry Voorhout NED 1464 weekend 7
Six, Yannick Oudewater NED weekday 9
Slagboom, Leandro Leeuwarden NED weekend 9
Slingerland, Fred Leiden NED 2314 2331 IM nine-round 1
Slisser, Theo Huizen NED 1992 1989 nine-round 3
Sloot, Ben Groningen NED 1488 weekday 6, weekend 6
Sluiter, Frank Castricum NED 1147 nine-round 9
Sluiter, Harry Alkmaar NED 1341 weekend 8
Smallegoor, Arnold Amsterdam NED 1742 weekend 5
Smeets, Kobe Utrecht NED weekday 9
Smeets, Pierre ‘s-Hertogenbosch NED 1991 2037 nine-round 3
Smeman, Lambertus Alte POR 1714 nine-round 5
Smit, Frans Amsterdam NED 2010 2051 nine-round 3
Smit, Maarten Helmond NED 2015 2050 weekday 3
Smit, Martien Bennekom NED 1613 1744 weekday 6
Smit, Michiel Amsterdam NOR 1757 1772 weekend 5
Smit, Peter Castricum NED 1346 nine-round 8
Smit, Tom Ede NED 1521 1512 weekday 6, nine-round 6
Smit, Wim Veendam NED 1475 1398 nine-round 7
Smith, Frederik Egmond aan Zee NED 1561 nine-round 7
Smith, Jack Amsterdam ENG 1756 nine-round 4
Smith, Peter Venlo NED 1209 weekend 8
Smits, Erik Berkel en Rodenrijs NED 1510 weekend 7
Smits, Mark Breda NED 2210 2199 FM nine-round 2
Smits, Sebastiaan ‘s-Hertogenbosch NED 2152 2180 weekend 2
Snuverink, Marc Meppel NED 1816 1912 nine-round 4
Spaan, Willem Amsterdam NED 1307 nine-round 7
Spaans, Giel Purmerend NED 2153 2139 weekend 2
Spanjersberg, Hans Amsterdam NED 1591 1635 nine-round 6
Sparreboom, Ronald Achthuizen NED 1981 weekday 3
Spier, Don Assendelft NED 1354 weekend 8
Spier, Roel Assendelft NED 1655 weekend 6
Spiler, Angelo Amsterdam NED 2040 2043 weekend 3
Spoden, Kurt Oberhausen GER 1887 nine-round 4
Spoelstra, Christiaan Beverwijk NED 1500 weekend 7
Spook, Michiel Nieuwveen NED 1806 1780 nine-round 4
Spoorenberg, Janus Oudewater NED 1408 weekday 7
Sprong, Martin Huizen NED 1540 weekend 7
Staal, Ronald Leusden NED 1767 1732 nine-round 5
Stapel, Gerco Abbekerk NED 1671 [waitinglist:weekend]
Stefan, Iulia-Cristiana Dumbravita ROU 1172 weekday 9, [waitinglist:weekend]
Stefan, Romulus-Cristian Dumbravita ROU 2201 CM weekday 2, [waitinglist:weekend]
Steinhart, Martin Amstelveen NED 1451 nine-round 7
Steinmann, Jago Bonn GER 1589 [waitinglist:weekend]
Sterrenburg, Kees amsterdam NED 1953 1955 weekday 3
Stevens, Anton Monnickendam NED 1439 weekend 7
Stevense, Giovanni Alphen aan den Rijn NED weekend 9
Stolte, Maarten Hoofddorp NED 2046 weekend 3
Stolwijk, Peter Sames NED 1405 1500 nine-round 7
Stork, Jaap Nijmegen NED 1158 weekend 9
Stork, Ornett Leiden NED 2115 2113 weekend 2
Straat, Evert-Jan Amsterdam NED 2032 2056 weekend 3
Straathof, Dick Rotterdam NED 1844 1910 nine-round 3
Strasser, Erik Huizen NED 1738 weekday 5
Strasser, Jan Huizen NED 1594 weekday 7
Stratmann, Jessica Abbekerk NED weekend 9
Strik, Henk Uden NED 1317 weekend 8
Stroosma, Harry Capelle aan den IJssel NED 1718 1739 nine-round 5
Struben, Jeroen Lyon CAN 1893 weekend 4
Struijk, Kees Alkmaar NED 1387 weekday 7
Stuckenschneider, Martin Kassel GER 1926 weekend 3
Sturk, Marlies Limmen NED 1363 weekday 8
Suikers, Theo ‘s-Hertogenbosch NED 1421 weekend 7
Sula, Avni Amsterdam ALB 2037 2044 nine-round 3
Suyderhoud, Wim Amsterdam NED 1739 1771 weekend 5
Svergina, Sofya Moscow RUS 1545 WCM nine-round 7
Swart, Dirk-Willem Zaandam NED 1794 1832 nine-round 4
Swart, Peter Maassluis NED weekend 9
Swinkels, Edwin Deursen-Dennenburg NED 1807 1895 weekend 4
Sylbing, Garth Amsterdam NED 1586 weekend 6
T Mannetje, Simone Spijkenisse NED 1443 nine-round 6
Taal, Anne Paul Kesteren NED 1911 1927 weekend 4
Taapken, Dominique Rotterdam NED 1443 weekday 7
Tabak, Stefan Alphen aan den Rijn NED 2191 2214 FM weekend 2
Tadrous, George Westwoud NED 1322 weekend 8
Tamminga, Meile ‘s-Gravenhage NED 1722 1775 nine-round 5
Tan, Teck Woon Singapore SGP 1629 weekday 6, nine-round 6
Tang, Charlie Eindhoven NED 2103 2198 weekend 2
Taylor, Frank Driehuis NH NED 1871 1936 nine-round 4
Teensma, Jeppe Roden NED 1508 nine-round 6
Ten Hacken, Jos Amsterdam NED 2108 2117 weekday 2
Ten Hacken, Louis Santpoort-Zuid NED 1545 weekend 7
Ten Ham, John Sint-Oedenrode NED 1862 1909 weekend 4
Ten Wolde, Bert Krimpen aan den IJssel NED 1818 weekend 4
Ten Woude, Cor Purmerend NED 1081 nine-round 9
Termeulen, Albert Leiden NED 2066 2026 nine-round 3
Terpstra, Gerben Almere NED 1606 1731 nine-round 6
Terwee, Michiel Haarlem NED 1608 1566 nine-round 6
Terwee, Sybe Haarlem NED 1560 1672 nine-round 6
Teske, Erik Velsen-Noord NED 969 nine-round 9
Tesselaar, Willem Tuitjenhorn NED 1644 weekday 6
Thakoerdien, Jerrel Rijswijk NED 2196 2200 weekend 2
Thesing, Ansgar Berlin GER 1990 nine-round 3
Theulings, Paul-Peter Amsterdam NED 2097 2087 CM weekday 1
Theunissen, Marjolein Amsterdam NED 1782 weekend 5
Thiebou, Theo Den Helder NED 1185 nine-round 9
Thierry, Rein Zoetermeer NED 1596 1656 nine-round 6
Thijssen, Piet Panningen NED 1854 weekend 4
Thomassen, Benno Doetinchem NED 1383 weekday 8
Thuijls, Hans Ede NED 1544 1797 weekend 6
Tieleman, Wouter Amsterdam NED 1630 1760 nine-round 6
Tijdeman, Frank Zaandam NED 2098 2192 weekend 2
Tijssens, Rob Weesp NED 1788 1804 nine-round 5
Tikranian, Alik Bergen op Zoom NED 2241 2264 [waitinglist:weekend]
Tillemans, Marcel Rotterdam NED 1781 1818 nine-round 4
Tilquin, Jean-Pierre Paris FRA 1935 nine-round 3
Timmer, Christiaan Winschoten NED 1219 weekend 8
Timmerman, Iloy Doetinchem NED 1595 weekday 7
Timmerman, Jan Amsterdam NED 1726 1571 nine-round 5
Timmermans, Henk Dordrecht NED 1743 1863 nine-round 4
Timmermans, Ivo Amsterdam NED 2132 2128 nine-round 2
Timmermans, Peter Venlo NED 1264 1339 weekend 8
Timmermans, Rob Tegelen NED 1294 weekday 8
Tinga, Tjerk Capelle aan den IJssel NED 1956 1941 nine-round 3
Tissink, Arjan Amersfoort NED 1929 1969 weekend 3
Tjong-Akiet, Raf Amsterdam NED 1728 weekday 5
Tjoo, Leslie Gouda NED 1773 weekend 5
Toby, Almer Utrecht NED 1770 1833 nine-round 4
Toll, Maarten Venray NED 1845 1744 weekend 4
Torczynski, Peter Rotterdam NED 1994 2021 weekday 3
Torenstra, Jan Delft NED 1281 nine-round 8
Traest, Philip Zwijnaarde BEL 1534 weekend 7
Tran, Vi Quan IJmuiden NED 1362 weekend 8
Trzaska, Peter Recklinghausen GER 2103 weekend 2
Tuijp, Paul Haarlem NED 1778 1648 weekend 5
Tuna, Ozden IJmuiden NED 1669 weekend 6
Turenhout, Ryanne Leiden NED 1374 weekend 8
Turk, Wil Leiden NED 1876 1927 nine-round 4
Tzanidis, Efthymios Athens GRE weekend 9
Ubels, Joske Utrecht NED 1619 1723 [waitinglist:weekend]
Uitenbroek, Hans Vlaardingen NED 2074 2095 weekend 3
Uneken, Bert Amersfoort NED 1796 1836 weekend 4
Urena Casacuberta, Lluis VIC ESP 1906 nine-round 4
Valkenburg, Judith Leiden NED 1060 weekend 9
Valkenburg, Maaike Leiden NED 1071 weekend 9
Van ‘t Hof, Eric Valkenburg Zh NED 2110 2115 CM nine-round 2
Van Aart, Eric Utrecht NED 1805 weekend 4
Van Ael, Bert Londerzeel BEL 1956 weekend 3
Van Aken, Jelmer De Meern NED 1449 1595 weekend 7
Van Alfen, Rene Velp Gld. NED 1751 1819 weekend 5
Van Amerongen-Jansen, Peggy Zeist NED 2006 2060 nine-round 3
Van Amersfoort, Steef Den helder NED 1537 nine-round 7
Van Anrooij, Lizzy Rhoon NED weekend 9
Van As, Cor Maassluis NED 1644 nine-round 6
Van As, Sjaak ‘s-Gravenhage NED 1467 nine-round 7
Van Asseldonk, Henry Sint Pancras NED 1544 weekend 7
Van Baar, Esper Haarlem NED 2230 2305 FM nine-round 2
Van Beek, Ronald Mol NED 1366 weekday 8
Van Beers, Leon Ravenstein NED 1703 weekend 5
Van Benschop, Eric Castricum NED 1380 nine-round 8
Van Borren, Matthijs Voorschoten NED 1238 1303 weekend 8
Van Brussel, Bert Krimpen aan den IJssel NED 1801 1840 nine-round 4
Van Cappellen, Michel Krimpen aan den IJssel NED 1813 weekday 4
Van Cleef, Daniel Amsterdam NED weekday 9
Van Dael, Juul Reuver NED weekday 9
Van Dael, San Reuver NED 1095 weekday 9
Van Dael, Siem Reuver NED 2230 2269 FM nine-round 2
Van Dalen, Maiko Veghel NED 1162 1154 weekday 9
Van Dam, Jan Stellendam NED 1763 weekend 5
Van de Boogaard, Hay Tegelen NED 1595 weekday 7
Van de Griend, Johan Dordrecht NED 1802 1823 weekday 4, nine-round 4
Van de Haar, Boudewijn Den Haag NED 1827 1823 nine-round 4
Van de Kamp, Rob Almere NED 1930 1949 weekend 3
Van de Krol, Sernin Zwaag NED 1650 1570 nine-round 6
Van de Laar, Bert Amsterdam NED 1582 1667 nine-round 6
Van de Laar, Bruun Barneveld NED 1858 1901 nine-round 4
Van de Laar, Clement Alphen aan den Rijn NED 2037 2064 weekend 2
Van de Laar, John Rhoon NED 1754 1877 weekend 4
Van de Lisdonk, Lucien Delft NED 2034 2100 weekend 2
Van de Schootbrugge, Gabri Hilversum NED 1810 1901 nine-round 4
Van de Wal, Geurt Utrecht NED 1491 1585 weekend 6
Van de Water, Mels Zaandam NED 1691 1750 nine-round 5
Van de Wiel, Sander Amsterdam NED 1608 weekend 6
Van den Akker, Guus Roermond NED 1962 1927 weekend 3
Van den Akker, Herman Nijmegen NED 1743 1815 nine-round 5
Van den Akker, Willem Obdam NED 1720 weekend 5
Van den Berg, Bart Hilversum NED 1334 weekend 8
Van den Berg, Cees Amsterdam NED 1833 1924 weekday 4
Van den Berg, Jaap Zoetermeer NED 1799 1792 nine-round 4
Van den Bergh, Gerard Zaandam NED 1746 1788 weekend 5
Van den Bergh, Jan Zwanenburg NED 1717 nine-round 5
Van den Bersselaar, Henri Roermond NED 1863 weekday 4
Van den Bos, Frans Pieter Poeldijk NED 1836 1926 weekday 4
Van den Dikkenberg, Erik Veenendaal NED 2118 2156 FM nine-round 2
Van den Ende, Gregory IJmuiden NED 1731 weekend 5
Van den Hoeven, Arno Houten NED 1725 weekend 5
Van den Hoogen, Arie Amersfoort NED 1949 1996 weekend 3
Van den Oord, Patrick Haarlem NED 1659 weekend 6
Van den Ouden, Lendert Oude-Tonge NED 2094 2105 weekend 2
Van der Beek, Ruud Spijkenisse NED 2070 2096 nine-round 2
Van der Beek, Simon Hekelingen NED 1508 nine-round 7
Van der Bent, Gideon Valkenburg NED 1851 1960 weekday 4
Van der Biezen, Johan Almere NED 1239 weekend 8
Van der Does, Bert Obdam NED 1257 nine-round 7
Van der Eng, Henk Castricum NED 1828 1880 weekday 4, weekend 4
Van der Giessen, Ada Leona Manta Rota NED 1761 1817 nine-round 5
Van der Grinten, Bas Venlo NED 1889 1921 weekend 4
Van der Hagen, Loek Annen NED 1772 1675 nine-round 5
Van der Hagen, Stephan Annen NED 1429 1532 nine-round 7
Van der Haven, Leo Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1665 weekend 6
Van der Heide, Auke Leeuwarden NED 2145 2116 nine-round 1
Van der Heide, Eli Rotterdam NED 1796 weekend 5
Van der Heijden, Laurens Heemskerk NED 1185 weekday 8
Van der Heijden, Stephan Amsterdam NED 1243 [waitinglist:weekend]
Van der Hoek, Willem Rotterdam NED 1673 1776 nine-round 5
Van der Hoeven, Peter Leiden NED 1678 weekend 6
Van der Hoogt, Nico Venlo NED 1727 weekend 5
Van der Klein, John Kortenhoef NED 1366 [waitinglist:weekend]
Van der Kroft, Mark Amsterdam NED 1764 1720 weekend 4
Van der Kruijk, Mark Soest NED 1493 1540 nine-round 7
Van der Kuyl, Alexander Alphen aan den Rijn NED 1882 1778 weekend 4
Van der Laan, Bram Groningen NED weekend 9
Van der Laan, Dinard Alphen aan den Rijn NED 2269 2266 weekend 1
Van der Leij, Arjan Rotterdam NED 2033 2059 weekend 1
Van der Linde, Meindert Utrecht NED 2112 2130 [waitinglist:weekend]
Van der Linde, Sjaak Rotterdam NED 1731 weekend 5
Van der Linden, Cor Amsterdam NED 1369 nine-round 8
Van der Linden, Marcel Rotterdam NED 1718 weekend 5
Van der Linden, Michiel Utrecht NED 1420 1368 weekend 7
Van der Linden, Ron Hillegom NED 1519 weekend 7
Van der Marel, Lambertus Leiden NED 2051 2116 weekend 3
Van der Mark, Niels Doetinchem NED 1606 weekday 6
Van der Meiden, Albert Haarlem NED 1763 1861 nine-round 4
Van der Meiden, Dirk Haarlem NED 1963 1990 weekend 3
Van der Meiden, Geurt Jan ‘s-Gravenhage NED 1647 weekday 6
Van der Meijden, John Sellingen NED 1315 nine-round 8
Van der Meulen, Peter Beverwijk NED 1595 weekday 7
Van der Molen, Rinus Heelsum NED 1489 weekend 7
Van der Net, Bas Leiden NED 1593 weekday 7
Van der Ploeg, Mark Hillegom NED 1794 weekend 5
Van der Pol, Theo Monster NED 1509 1664 weekday 6
Van der Sanden, Martie Veghel NED 1628 weekend 6
Van der Schaaf, Tristan Zwolle NED 1613 [waitinglist:weekend]
Van der Sluis, Jan Uithoorn NED 1463 weekend 7
Van der Stap, Harry Rijswijk NED 1795 1780 nine-round 5
Van der Steur, Ad Alkmaar NED 1279 weekday 8
Van der Tuin, Jan Amsterdam NED 1470 weekend 7
Van Der Veen, Ailko Amsterdam ENG 1745 1721 weekend 5
Van der Vegt, Seth Houten NED 1894 1958 weekend 3
Van der Velde, Geert Nij Beets NED 1765 weekday 5, weekend 5
Van der Velde, Pieter Heemstede NED 1714 weekday 5
Van der Velde, Wytse Amsterdam NED 1966 1966 nine-round 3
Van der Velden, Bram Leiden NED 2166 2164 CM nine-round 2
Van Der Voorde, Sonja Ninove BEL 1391 [waitinglist:weekend]
Van der Wal, Geert Purmerend NED 1141 weekend 8
Van der Wal, Robert Castricum NED 2066 2018 nine-round 3
Van der Wel, Willem Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1603 1691 weekend 6
Van der Werf, Mark Leiden NED 2369 2398 IM nine-round TOP
Van der Werf, Peter Amsterdam NED 1651 1782 nine-round 5
Van der Wielen, Niels Uden NED 1418 weekend 7
Van der Woude, Rienk Hilversum NED 1395 weekday 8
Van der Zee, Tom Amstelveen (Noord-Holland) NED 1365 weekday 8
Van der Zwan, Martijn Amersfoort NED 1551 weekend 7
Van der Zwan, Pieter Arnhem NED 1771 1802 weekend 5
Van Diepen, Jeannette Sint Pancras NED 929 weekend 9
Van Diepen, Peter Alkmaar NED 1585 1522 weekend 7
Van Diepen, Richard Sint Pancras NED 1790 weekend 5
Van Diepen, Ton Purmerend NED 1634 weekend 6
Van Diermen, Arie Bunschoten-Spakenburg NED 1941 1930 weekday 3
Van Diermen, Bert Limmen NED 1144 weekday 9
Van Dijk, John Breda NED 1902 [waitinglist:weekend]
Van Dijk, Luc Lelystad NED 1731 1751 weekday 4
Van Dijk, Menno Sassenheim NED 1641 1555 nine-round 6
Van Dijk, Tycho Breda NED 1880 weekend 4
Van Dijkhuizen, Robbert Hoorn NED 1855 1802 nine-round 4
Van Dinteren, Ron Elsloo NED 1827 weekday 4
Van Doggenaar, Hans Amsterdam NED 1672 weekday 6
Van Dongen, Gerard Hoogvliet Rotterdam NED 1707 1712 nine-round 5
Van Dongen, Gijs Pijnacker NED 1858 [waitinglist:weekend]
Van Dongen, Sam Pijnacker NED 1643 1781 weekend 5
Van Doorn, Hans Amersfoort NED 1901 1923 weekend 3
Van Doorn, Maarten Rotterdam NED 1818 1853 weekday 4, nine-round 4
Van Doorn, Michiel Amsterdam NED 1610 weekend 6
Van Doorn, Ronald Rotterdam NED 1496 weekday 7
Van Doorn, Xander Zwijndrecht NED 1891 1901 nine-round 4
Van Dop, Erik Rijswijk NED 1657 weekend 6
Van Dorsten, Jon Den Burg NED 1451 nine-round 7
Van Droogenbroeck, Mats Willebroek BEL 1218 1174 weekend 8
Van Egmond, Aat Alphen aan den Rijn NED 1538 weekday 7
Van Egmond, Enrico Anna Paulowna NED 2126 2113 weekend 2
Van Egmond, Rogier Heemstede NED 2170 2171 nine-round 2
Van Egmond, Tom Nieuwegein NED 1217 nine-round 8
Van Eijndhoven, Piet ‘s-Hertogenbosch NED 2044 2049 weekend 3
Van Engen, Herman Hilversum NED 2027 2028 nine-round 3
Van Essen, Henny Heemskerk NED 1516 weekday 7
Van Esterik, Erik Bilthoven NED 2016 2003 nine-round 3
Van Etten, Cor Heiloo NED 1587 1733 nine-round 6
Van Ewijk, Ronald Heerhugowaard NED 1399 weekend 8
Van Foreest, Machteld Groningen NED 1899 2001 nine-round 3
Van Foreest, Nanne Groningen NED 1383 1303 nine-round 8
Van Garderen, Ton Amsterdam NED 1734 1695 weekday 5
Van Geffen, Ben Ridderkerk NED 2099 2105 nine-round 2
Van Gelder, Arnold Utrecht NED 1504 1570 nine-round 7
Van Gelderen, Jaap Nijmegen NED 1610 nine-round 6
Van Gils, Martin Alphen aan den Rijn NED 1933 1972 nine-round 3
Van Gool, Henk Venlo NED 2133 2160 weekend 2
Van Groesen, Roger Rijswijk NED 1578 weekend 7
Van Groningen, Jouke Abbekerk NED 1080 weekend 9
Van Haaften, Rob Uithoorn NED 1310 nine-round 8
Van Haaster, Henk Kraggenburg NED 1043 weekday 9
Van Hattum, Lex Oosterbeek NED 1643 weekend 6
Van Heck, Sjef Nieuwegein NED 1648 weekend 6
Van Heems, Hans Zaandam NED 1515 weekday 7
Van Heeren, Arie Dordrecht NED 1803 1731 nine-round 4
Van Hoof, Ruud Heemskerk NED 1340 weekday 8
Van Houten, Arno Bergschenhoek NED 1822 weekend 4
Van Houwelingen, Leo Utrecht NED 2016 2029 nine-round 2
Van Hulst, Rens Groenekan NED weekend 9
Van Ingen Schenau, Dik Hazerswoude-Rijndijk NED 1607 weekday 6
Van Ingen Schenau, Justin Alkmaar NED 1355 weekend 8
Van Ingen, Rik Winkel NED 1738 1827 nine-round 5
Van Kempen, Ton Heemstede NED 1501 weekday 6, nine-round 7
Van Kerkhof, David Rotterdam NED 2367 2338 FM weekend 1
Van Kleef, Aad Heerhugowaard NED 1540 weekday 7
Van Kuijk, Andre Dieren NED 1421 1620 nine-round 7
Van Kuijk, Julian Dieren NED 1337 1482 weekend 7
Van Kuijk, Lazlo Dieren NED 1475 1573 nine-round 7
Van Kuijk, Vadim Dieren NED 1614 1449 nine-round 5
Van Lanen, Alex Tilburg NED 1879 1817 weekend 3
Van Leeuwen, Bas Amsterdam NED 1255 weekend 8
Van Leijden, Peter Ter Aar NED 1493 nine-round 6
Van Leipsig, Ger Tegelen NED 1566 weekday 7
Van Leusden, Dennis Almere NED 2070 2031 nine-round 3
Van Lingen, Henk Utrecht NED 1555 1589 nine-round 6
Van Maassen, Berend Heemskerk NED 1795 1880 nine-round 4
Van Malde, Herman Rotterdam NED 1796 weekend 4
Van Meeuwen, Jeroen Sint Pancras NED 1743 weekend 5
Van Meurs, Rob Eindhoven NED 2109 2140 weekend 2
Van Moorsel, Ernest Gilze NED 1676 weekend 6
Van Motman, Tim Amstelveen NED 1260 weekday 8
Van Mulekom, Hans Venlo NED 1816 weekend 4
Van Nes, Joop Heiloo NED 1459 nine-round 7
Van Nie, Jonathan Amsterdam NED 1840 weekend 4
Van Nie, Pjotr Amsterdam NED 1651 1487 weekend 6
Van Nieuwenhuizen, Hans Capelle aan den IJssel NED 1869 1871 weekday 4, nine-round 4
Van Nieuwkerk, Hans Aalsmeer NED 1571 weekday 7
Van Noord, Rudolf Gouda NED 1507 1664 weekend 7
Van Ommeren, Jos Amsterdam NED 1988 2071 weekend 3
Van Oosten, Arend Huis ter Heide NED 2163 2183 nine-round 1
Van Oosten, Jaap Utrecht NED 1878 1954 weekend 4
Van Oostenbrugge, Gert-Jan Utrecht NED 1589 1696 nine-round 6
Van Oosterom, Arie Castricum NED 1093 weekday 8
Van Orsouw, Theo Rijswijk NED 1950 1936 weekday 2, nine-round 3
Van Os, Han Alkmaar NED 1148 weekday 9
Van Otten, Gerard Leusden NED 2014 2072 weekend 3
Van Oudvorst, Bert Egmond aan Zee NED 1921 1917 nine-round 3
Van Pinxteren, Gerard Castricum NED 1789 1817 nine-round 4
Van Popta, Hette Heerenveen NED 1885 1840 weekday 3
Van Praag, Leo Son en Breugel NED 1530 weekend 7
Van Putten, Mark Nieuwe-Tonge NED 1954 1950 weekday 3
Van Raaphorst, Ries Purmerend NED 1389 weekday 8, weekend 8
Van Randen, Fred Lisse NED 1777 1836 weekday 4, nine-round 4
Van Randtwijk, Mick Apeldoorn NED 1957 2055 weekend 2
Van Reenen, Rieks Woubrugge NED 1382 weekday 8
Van Rijs, Tim Purmerend NED 1345 nine-round 8
Van Roekel, Hans Purmerend NED 1232 nine-round 8
Van Roermund, Carlo Beverwijk NED [waitinglist:weekend]
Van Rooijen, Kick Bennebroek NED 1402 nine-round 7
Van Rooijen, Ton Almere NED 1726 1805 nine-round 5
Van Roon, Sjoerd Rosmalen NED 2030 2035 weekend 3
Van Sluijs, Willem Gorinchem GRE 1807 weekend 4
Van Soest, Peter Rhoon NED 1483 nine-round 6
Van Soest, Roland Krommenie NED 1819 1873 nine-round 4
Van Staden sr., Martin Zoetermeer NED 1506 weekday 7
Van Staden ten Brink, Louis Amsterdam NED 1577 weekday 7
Van Steenwinckel, Hugo Kapelle-op-den Bos BEL 1569 weekend 7
Van Steijn, Hans Woerden NED 1811 1835 nine-round 4
Van Straten, Peter Westknollendam NED 1739 [waitinglist:weekend]
Van Strien, Bart Voorburg NED 1706 1749 nine-round 5
Van t Hoff, Kees Dordrecht NED 1723 1800 weekday 5, weekend 5
Van Tellingen, Piet Zaandam NED 1383 weekday 7
Van Tooren, Erik Hensbroek NED 1921 1933 nine-round 3
Van Tuyl, Wim Amsterdam NED 1808 1880 nine-round 4
Van Veelen, Lourens Zaandam NED 1910 1932 weekday 4
Van Veelen, Piet Oudorp NED 1365 weekday 8
Van Veen, Robert Heerhugowaard NED 1328 nine-round 8
Van Vliet, Cor Baambrugge NED 1502 weekday 7
Van Vliet, Ton Nisse NED 1649 1610 weekend 6
Van Wageningen, Gerard-Jan Hillegom NED 1647 weekend 6
Van Walraven, Arie Amsterdam NED 1613 nine-round 6
Van Weelden, Jan Uitgeest NED 1154 weekend 9
Van Westerop, Sebastiaan Amsterdam NED 1851 1935 nine-round 4
Van Wijngaarden, Thijs Schagen NED 1635 1662 nine-round 6
Van Willigen, Jan Uithoorn NED 1534 nine-round 7
Van Zutphen, Jimmy Beverwijk NED 2184 2199 nine-round 1
Van Zwet, Matthias Alkmaar NED 1802 1820 weekend 4
Vande Ginste, Michiel Schoten BEL 1600 1740 weekend 3
Vandurme, Philippe Mons BEL 1460 [waitinglist:weekend]
Vanduyfhuys, Daria Gent BEL 1600 1755 WCM nine-round 6
Vanduyfhuys, Igor Gent BEL 1600 1498 nine-round 5
Vanduyfhuys, Ilja Gent BEL 1238 1056 nine-round 8
Vedder, Richard Nijkerk NED 2259 2279 FM weekend 2
Veelenturf, Wim Woerden NED 1675 1718 nine-round 5
Veenhoff, Rudy Kapel-Avezaath NED 1890 weekend 4
Veenstra, Frits Amsterdam NED 1678 1808 weekday 5, nine-round 5
Veenstra, Wopke Malden NED 1984 1993 nine-round 3
Veerman, Henk Volendam NED 1717 1766 weekday 5, weekend 5
Veerman, Jan Edam NED 1679 weekend 6
Veerman, Jan Volendam NED 1797 1814 nine-round 4
Velde, Jan Amsterdam NED 1871 1902 nine-round 4
Veldhuijzen, Joop Uithoorn NED 1520 weekday 7, weekend 7
Veldhuysen, Klaas De Meern NED 1814 1871 nine-round 4
Veltheer, Douwe-Jan Amsterdam NED 1732 weekend 5
Verboven, Wout Zichem BEL 1606 weekend 6
Verdonk, Anton Haarlem NED 1638 weekday 6
Vergeer, Michiel Leiden NED 1760 1817 nine-round 5
Verheij, Dana Dordrecht NED weekend 9
Verhoeff, Timardi Heiloo NED 1882 1867 nine-round 4
Verhoeven, Jan Heemskerk NED 1379 weekday 8, nine-round 8
Verkooyen, Frank Breda NED 2048 1909 weekend 3
Vermeulen, Fons Castricum NED 1744 nine-round 5
Vermeulen, Guus Tilburg NED 1761 weekend 5
Verschueren, Dirk Kapelle-op-den Bos BEL 1405 weekend 7
Versteeg, Rinus Haastrecht NED 1173 weekday 9
Verstege, Vincent Houten NED 1749 weekend 5
Verweij, Niek Landsmeer NED 1852 weekday 4
Visschedijk, Paul Strijen NED 1484 weekend 7
Visschedijk, Theo Apeldoorn NED 1817 1875 nine-round 4
Visseq, Alexandre Paris FRA 1768 nine-round 5
Visser, Andries IJmuiden NED 1585 weekend 7
Visser, Cees Amsterdam NED 2006 1973 weekday 3, weekend 3
Visser, Gerard Amstelveen NED 1503 nine-round 7
Visser, Henk-Jan Amsterdam NED 2256 2267 nine-round 2
Visser, Ingmar IJmuiden NED 1981 1914 weekend 3
Visser, Mees Alkmaar NED 1263 weekday 8
Vissers, Henk Uden NED 1172 weekend 9
Vissers, Nico Gemert NED 1620 2072 weekend 4
Vistisen, Lars ‘s-Gravenhage DEN 2076 2099 CM nine-round 3
Vlam, Mathijs Petten NED weekend 9
Vlaming, Jos Alkmaar NED 2111 2101 nine-round 2
Vledder, Aad Hillegom NED 1476 weekend 7
Vleming, Stefan Leiden NED 1542 1670 weekend 6
Vliek, Dick Arnhem NED 1651 1734 weekend 6
Vlugt, Frans Edam NED 1865 1965 weekday 4, weekend 4
Voet, Wim Schoorl NED 1484 nine-round 7
Vogelaar, Gert Breda NED 1785 weekday 5
Volders, Wessel Leiden NED 1779 1853 nine-round 4
Von Kreyfelt, Ernst Amersfoort NED 1613 1829 nine-round 5
Vonk, Jan Hellevoetsluis NED 1868 1788 weekend 4
Vorstermans, Peter ‘s-Gravenhage NED 1922 2022 weekend 3
Vos, Jan-Pieter Leiden NED 2060 2075 weekend 3
Vos, Jolanda Akersloot NED 1516 weekend 7
Vos, Roald Amsterdam NED 1255 nine-round 8
Voskuil, Tjerk Heiloo NED 1510 1401 nine-round 7
Voss, Herman Emmen NED 1985 1993 nine-round 3
Vreeburg, Jan Hoofddorp NED 1912 1937 weekend 3
Vreeburg, Simon Almere NED 1501 [waitinglist:weekend]
Vriens, Huib Amsterdam NED 1642 1700 nine-round 6
Vrolijk, Liam Rotterdam NED 2420 2425 FM nine-round 1
Vromans, Noud Haarlem NED 1633 nine-round 6
Vroombout, Enrico Amsterdam NED 2103 2109 nine-round 2
Vukojevic Ferrari, Viktor Falaën BEL 1494 weekend 7
Waanders, Norbert Hengelo NED 1815 weekend 4
Wagenaar, Harm Theo Utrecht NED 1832 1911 nine-round 4
Wahlund, Max Linköping SWE 2075 CM nine-round 3
Walther, Hans Hilversum NED 1321 weekend 8
Warbout, Dick Lieshout NED 1217 weekend 8
Warmerdam, Anton Hillegom NED 1512 weekend 7
Warmerdam, Max Tegelen NED 2375 2389 FM nine-round 1
Warnaar, Alisha Leiderdorp NED 1600 1631 weekend 6
Wedda, Dries Diepenveen NED 2167 2191 nine-round 2
Weeda, Peter Rotterdam NED 1789 1866 nine-round 4
Weijgertze, Peter Leusden NED 1750 1736 nine-round 5
Welling, Frits Haarlem NED 1490 weekday 7
Welling, Jos Doetinchem NED 1257 weekday 8
Weltevreden, Andrew Stiens NED 1804 1821 weekday 4
Welz, Christian Essen GER weekend 9
Wentholt, Frans ‘s-Gravenhage NED 1572 weekend 7
Wenzel, Jakoba Dortmund GER 1488 weekday 6
Werkhoven, Gerard ‘s-Gravenhage NED 1657 1714 nine-round 6
Westerduin, Philip Schiedam NED 1995 2028 weekend 3
Westerhof, Jannes Rotterdam NED weekend 9
Westerhof, Joep Rotterdam NED weekend 9
Westerveld, Wim Rotterdam NED 2171 2221 nine-round 2
Weverling, Ferry Amstelveen NED 1764 1807 nine-round 5
Wheat, Bob Reno, Nevada USA 1747 nine-round 5
Wibowo, Kevin Boortmeerbeek BEL 1335 weekend 8
Wibowo, Ruben Boortmeerbeek BEL 1239 weekend 8
Wickel, Joop Purmerend NED 1218 weekday 8
Wiechert, Hans Gaggenau GER 2197 FM nine-round 2
Wiege, Andre Hildesheim GER 2055 weekend 3
Wieggers, Wouter Wageningen NED 1234 weekend 8
Wiegmann, Kathleen Capelle aan den IJssel NED weekend 9
Wiemerink, Hans Heemskerk NED 1768 1791 nine-round 5
Wiering, Jelle Utrecht NED 1992 2024 nine-round 2
Wiersma, Jacob Zaandam NED 1379 weekend 8
Wierts, Hanna Dieren NED 800 weekend 9
Wiggers, Yannick Voorschoten NED 1182 weekend 9
Wijgers, Ben Weesp NED 2012 2001 nine-round 3
Wijnberg, Arjan Heemskerk NED 2016 2040 nine-round 3
Wijnen, Marcel Barendrecht NED 1430 1705 weekday 7
Wijnhoven, Geert Utrecht NED weekend 9
Wijnstra, Rene Buitenpost NED 1373 weekday 8
Willemsen, Lourens Haarlem NED 1678 weekday 6, nine-round 6
Willemssen, Florian Egmond aan den Hoef NED 1472 1584 weekend 7
Willemze, Thomas Haarlem NED 2410 2411 IM nine-round 1
Wilsch, Jurgen Veghel NED 1667 1610 nine-round 6
Winkels, Marcel Heerlen NED 1952 1979 weekend 3
Winsemius, Jan Amsterdam NED 1890 1874 weekend 4
Wisman, Hans Amersfoort NED 1925 weekend 3
Wismayer, Clive ENG 2140 weekend 1
Witkamp, Theo Coevorden NED 1609 1693 nine-round 6
Witte, Louis Beverwijk NED 1811 [waitinglist:weekend]
Wolfstirn, Michel TOURS FRA 1491 nine-round 7
Wolfteich, Stefan Hildesheim GER [waitinglist:weekend]
Wolkers, Dick IJmuiden NED 1523 weekend 7
Wolters, Rens Veenendaal NED 1015 [waitinglist:weekend]
Wooter, Robin Rotterdam NED 1898 1740 weekend 4
Woudsma, Martijn Almere NED 2186 2184 nine-round 2
Woudsma, Ron De Meern NED 1526 nine-round 7
Woudt, Edwin Castricum NED 2092 2094 weekend 2
Wubs, Harry Groningen NED 1849 1889 weekday 4
Wunnink, Michael Almere NED 2202 2200 [waitinglist:weekend]
Yazdanyar, Daryoush Hvidovre DEN 1787 [waitinglist:weekend]
Yon, Gregory Bergisch Gladbach GER 1621 [waitinglist:weekend]
Yu, Henry Washington, DC USA 1952 weekday 3, weekend 3
Yuen, Shau-Ming Capelle aan den IJssel NED 1605 1618 weekend 6
Zaalmink, Bram Doetinchem NED 1293 weekend 8
Zaalmink, Teun Doetinchem NED weekend 9
Zanoli, Olivier Zwanenburg NED 1106 weekend 8
Zeeman, Peter Tienhoven NED 1777 1625 weekend 4
Zegers, Piet Zaandam NED 1692 weekday 6
Zegstroo, Martin Hoofddorp NED 1716 1814 weekday 5
Zelders, Chiel Eindhoven NED weekend 9
Zevenhuizen, Daniel Spijkenisse NED 2151 2132 weekend 2
Zhang, Xiaopeng Zhuhai, Guangdong Province CHN 2265 nine-round 2
Zielinski, Werner Duisburg GER 2100 weekend 2
Zimmermann, Luc Maastricht NED 2174 2174 weekend 1
Zondag, Jason Rotterdam NED 2037 1991 nine-round 3
Zonneveld, Jan Delft NED 1349 nine-round 8
Zonneveld, Jos Castricum NED 1461 weekend 7
Zonneveld, Lau Castricum NED 1441 weekday 7
Zwaan, Cor Beverwijk NED 1259 weekday 8
Zwartjes, Maarten Amsterdam NED 1368 weekend 8
Zweers, Jeroen Katwijk NED 1523 weekend 6
Zwinkels, Wim Leiden NED 1854 1836 weekend 4

1 Comment

  1. Avatar
    coenj november 14, 2017

    De 80e editie van dit unieke toernooi. Ik kijk er al naar uit.

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.