Overzicht deelnemers Amateurtoernooien Tata2018

Overzicht deelnemers aan de diverse amateurtoernooien van Tata 2018 (update 7-12)

Zie ook website Tata 2018

Name (Fide) City Federation KNSB Fide Title Tournaments
Aardenburg, Piet Hoorn NED 1741 1792 weekend 5
Abcouwer, Jan-Bart Wormerveer NED 2056 2082 weekend 3
Abspoel, Michael Amsterdam NED 1879 weekday 3
Achuthan, Dylan Bergschenhoek NED 1645 1629 weekend 6
Adema, Ruud Egmond aan Zee NED 1908 1993 nine-round 3
Adib, Jawdat Heiloo NED 1635 nine-round 6
Admiraal, Ruurd Almere NED 1180 1108 weekday 9
Adriaanse, Tom Den Helder NED 1663 1827 nine-round 5
Afek, Yochanan Amsterdam ISR 2276 2267 IM nine-round 2
Agter, Frank Broek op Langedijk NED 2219 2216 weekend 2
Ahlers, Ben Zoetermeer NED 2045 2073 nine-round 3
Akdag, Dara Maastricht DEN 2228 [waitinglist:nine-round]
Alayza Serra, Juan Sebastian Lima PER 1593 1349 nine-round 7
Alberti, Chris Zwanenburg NED 1808 1894 nine-round 4
Albrecht, Alex Heerhugowaard NED 1791 1840 nine-round 3
Aldenberg, Hendrik Utrecht NED 1674 nine-round 6
Aleric, Zeljko Eldagsen GER weekday 6, weekend 6
Alessi, David ougree BEL 1758 weekday 5, nine-round 5
Alferink, Roel Sassenheim NED 1659 weekday 5
Alonso, Jose Antonio Nettetal GER 1868 [waitinglist:weekend]
Altman, Raymond Amsterdam NED 1424 weekend 7
Ameling, Bob Zoetermeer NED 1608 1815 nine-round 5
Andringa, Ivo Hoofddorp NED weekend 9
Ang, Rufus Amsterdam NED weekday 9, nine-round 9
Apon, Iwahn Ridderkerk NED 1950 1984 nine-round 3
Apon, Wout Jan Rotterdam NED weekday 9
Appelman, Siem Heerhugowaard NED 1480 nine-round 7
Aris, Jos Haren gn NED weekend 9
Arnold, Frieda Alphen aan den Rijn NED 1769 weekend 5
Arnold, Kiri Alphen aan den Rijn NED 1353 1340 weekend 8
Arnold, Lorin Alphen aan den Rijn NED 1526 weekend 7
Arpaci, Mutlu Leidschendam NED 1560 weekday 7, weekend 7
Asmussen, Rene Haarlem NED 1707 1779 nine-round 5
Asselman, Gerrit Den Helder NED 1260 nine-round 8
Avis, Fred Hoorn NED 1835 1880 nine-round 4
Aydogan, Mustafa Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Baarslag, Ed Diemen NED 2065 2082 nine-round 3
Bachaus, Sander Brunssum NED 2026 2053 weekend 3
Bahadoer, Meri Rotterdam NED 1355 1531 weekend 7
Bakels, Anton Purmerend NED 2061 2044 nine-round 3
Bakker, Gerhard Nijkerk NED 1550 weekend 7
Bakker, Jeroen Utrecht NED 1962 1968 nine-round 3
Bakker, Johan Broek op Langedijk NED 2022 weekend 3
Bakker, John Barendrecht NED 1627 weekday 5, weekend 5
Bakker, Joop Leiderdorp NED 1815 1894 weekday 4
Bakker, Martijn Ede NED 2115 2132 [waitinglist:weekend]
Bakker, Rene Bennekom NED 1664 [waitinglist:weekend]
Bakker, Roel Broek op Langedijk NED 1647 weekend 5
Bakker, Rommert Amsterdam NED 1669 1721 nine-round 6
Bakkerus, Robin Nuenen NED 1872 weekend 4
Balder, Tom Beverwijk NED 1144 weekday 9
Ballesteros Avila, Antonio Alkmaar ESP 2067 1999 [waitinglist:weekend]
Balm, Ben Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1489 weekend 7
Balm, Robert Haarlem NED 1457 nine-round 7
Baltus, Luuc Amersfoort NED 1232 [waitinglist:weekend]
Barendse, Ted Delft NED 2097 2192 nine-round 2
Barteling, Jan Alkmaar NED 1731 1812 nine-round 5
Bartels, Richie Alphen aan den Rijn NED 1828 1874 nine-round 4
Bartels, Vladimir Purmerend NED 1600 1747 nine-round 6
Bartman, Victor Amsterdam NED 1415 nine-round 6
Basa, Manasvita Almere NED 1417 1262 weekend 7
Baselmans, Daan Tilburg NED 1551 1673 weekend 6
Baselmans, Luuk Tilburg NED 1999 1979 weekend 3
Baselmans, Sam Tilburg NED 1950 2004 weekend 3
Bastide, Jean-Luc villeneuve les avignon FRA 1911 [waitinglist:nine-round]
Batyrev, Erdni Hoofddorp NED weekday 5
Bax, Martijn Sint-Oedenrode NED 1782 weekend 4
Becker, Jeffrey Weert NED 1115 weekday 9, nine-round 9
Beckhuis, Gernod Vienna GER 2247 FM [waitinglist:weekend]
Beemsterboer, Andre Noord-Scharwoude NED 1758 weekend 5
Been, Klaas Haarlem NED 1567 1653 nine-round 6
Been, Ron Zundert NED 1311 weekend 8
Beentjes, Koen Aalsmeer NED 1682 1650 nine-round 5
Beerdsen, Marco Apeldoorn NED 1611 weekend 6
Beerdsen, Thomas Apeldoorn NED 2433 2419 IM nine-round 1
Beerends, John Alkmaar NED 1569 weekend 7
Beerens, Toon Ravenstein NED 1111 weekend 9
Beerepoot, Gerard Wognum NED 1627 weekend 6
Beisse, Gerd Springe GER weekend 6
Bekedam, Tyro Zaandijk NED 2078 2073 weekend 1
Bekker, Stefan Veenendaal NED 2326 2279 FM nine-round TOP
Benningshof, Jorg Malden NED 1898 weekend 4
Bergen, Fred Heemstede NED 1688 1761 nine-round 5
Bergmans, Dirk Venlo NED 2071 2019 weekend 2
Bergshoeff, Bert Haarlem NED 1465 1599 weekend 7
Bermon, Henk Almere NED 1848 1882 nine-round 3
Berndsen, Jochem Eindhoven NED 1936 2015 nine-round 3
Bertelkamp, Johan Almere NED 1685 1760 nine-round 5
Betjes, Wouter Beverwijk NED nine-round 9
Beukema, Christiaan Schoten BEL 1805 1797 weekend 4
Beukema, Constantijn Schoten BEL 1726 1811 weekend 5
Beukema, Henk Jan Schoten NED 1940 1980 nine-round 3
Beukema, Jasper Schoten BEL 2166 2233 FM weekend 2
Beukema, Stefan Schoten BEL 2367 2403 IM nine-round 1
Beusen, Frank Alphen aan den Rijn NED 1584 1450 nine-round 6
Beverdam, Frank Heemstede NED 1830 nine-round 4
Bey, Jan Rotterdam NED 1673 weekday 6
Bey, Jan Leiden NED 1846 1926 weekend 4
Bijvank, Kylian Utrecht NED 1631 1583 weekend 6
Bijvank, Roland Utrecht NED 1691 weekend 6
Binnendijk, Ferdinand Zwolle NED 2087 2079 nine-round 3
Binnendijk-Voortman, Ineke Zwolle NED 1253 nine-round 8
Blaas, Stephan Haarlem NED 1646 [waitinglist:nine-round]
Blaeser, Pierre Bech-Kleinmacher LUX 2186 weekday 2
Bleeker, Kasper Amsterdam NED 1742 1625 nine-round 5
Blekemolen, Barry Limmen NED 1543 [waitinglist:weekend]
Bloem, Robert Sint Pancras NED 1223 weekday 8
Bloemendal, Franck Meerkerk NED 1351 weekend 8
Blok, Gerard Amsterdam NED 1365 weekday 8, weekend 8
Blokland, Hans Capelle aan den IJssel NED 1676 weekday 6
Bloks, Maikel Oss NED 1576 weekend 7
Blom, Martijn Tilburg NED 2068 2106 weekend 1
Blom, Rens Amstelveen NED weekend 9
Blommestein, Maarten Utrecht NED 1378 weekend 8
Bodemeijer, Reinier Volendam NED 1765 weekend 5
Bodicker, Rob Amsterdam NED 2063 2075 nine-round 3
Boelhouwer, Collin Amsterdam NED 2134 2128 weekday 2, weekend 2
Boer, Jan Bovensmilde NED 1587 1688 weekend 6
Boeren, Thomas Krimpen aan de Lek NED 1670 weekday 5
Boerkamp, Harry Zoetermeer NED 1861 1905 nine-round 4
Boezewinkel, Johan Beverwijk NED 1526 nine-round 6
Boghossian, Wahe Hengelo NED 1803 1737 weekend 4
Bolhuis, Ridens Amsterdam NED 1997 1916 [waitinglist:weekend]
Bollaart, Jeroen Driebergen-Rijsenburg NED 1881 1882 nine-round 4
Bollen, Guus Eindhoven NED 2234 2227 nine-round 1
Bolster, Richard Den Helder NED 1973 2002 nine-round 3
Bongenaar, Lilian Schiedam NED weekday 9
Bons, Jasper Nijmegen NED 2191 2170 nine-round 2
Boogaard, Sander Utrecht NED 2026 2018 weekend 3
Booij, Johan Amsterdam NED 2229 2231 weekday 2
Boom, Harrie Amsterdam NED 1586 1735 nine-round 4
Boontje, Willem Emmen NED 1736 1807 nine-round 5
Boorsma, Iede Castricum NED 1685 weekday 6
Boot, Henk Amstelveen NED 2051 2047 nine-round 3
Boot, Otto Zoetermeer NED 1549 1616 nine-round 7
Boots, Arie Alkmaar NED 1560 weekday 7
Borgdorff, Piet Westzaan NED 1432 weekday 7
Borgelioen, Elise Poppel BEL 1188 1230 weekend 8
Bornmueller, Erich Strass GER 1673 weekend 6
Borst, Filip Delfgauw NED 1960 1982 [waitinglist:nine-round]
Bos, Bas Amsterdam NED 1575 weekday 7
Bosch, Peter Heemskerk NED 1712 weekend 5
Bosma, Erik Minnertsga NED 1986 1987 weekend 3
Bosma, Leo IJhorst NED 1251 weekday 8
Boss, Rob Baarn NED 1485 1633 weekday 6, nine-round 7
Bosscha, Cobus Nederhorst den Berg NED 1515 weekend 7
Both, Gert Voorschoten NED 1797 1854 weekday 4, weekend 4
Bottenberg, Frans Gouda NED 1962 1998 nine-round 3
Bouma, Dick Bergen NED 1772 1845 nine-round 4
Bourguignon, Wibo Gouda NED 1600 weekend 6
Bouwmeester, Henk Schagen NED 1464 nine-round 7
Bozkurt, Ahmet Zaandam NED weekend 8
Braad, Jasper Gorinchem NED weekday 9
Brachten, Ron Duiven NED 1623 1908 weekend 5
Braggaar, Leonore Delft NED 2113 2092 weekend 2
Braggaar, Pim Leiden NED 1799 1887 weekend 4
Braggaar, Wessel Leiden NED 2008 1987 weekend 3
Brand, Berry Udenhout NED 1831 weekend 4
Brandenburg, Menno Rotterdam NED 1754 weekend 4
Brandes, Stephan Wesendorf GER 2146 [waitinglist:weekend]
Brands, Joop Hoorn NED 1549 nine-round 7
Brands, Kevin Anna Paulowna NED 1803 1814 [waitinglist:weekend]
Brands, Rene Doorn NED 1424 weekday 7
Brandsma, Romayn Purmerend NED 1642 1625 nine-round 6
Brandt, Jan Leiden NED 1748 nine-round 5
Braun, Eric Arnhem NED 1584 1709 weekday 6
Braun, Steven Apeldoorn NED 1776 1838 nine-round 4
Breedveld, Andre Zaandam NED 1971 2031 nine-round 3
Breedveld, Erik Krommenie NED 1873 1885 nine-round 4
Breurkes, Richard Zwaanshoek NED 1524 1795 weekday 6, nine-round 6
Brilliantov, Alexander Moscow RUS 1244 nine-round 8
Brink, Barry Amsterdam NED 2307 2303 FM nine-round 1
Brink, Jan Krommenie NED 1825 1954 weekday 3
Brink, Ronald Heerhugowaard NED 1375 weekday 8, nine-round 8
Brinkers, Kees Gouda NED 1973 1968 nine-round 2
Brinkhuis, Rody Nijverdal NED 1744 [waitinglist:weekend]
Brinkman, Dirk Zoetermeer NED 1578 1721 nine-round 6
Broek, Barry Leiden NED 1716 1651 weekend 4
Broek, Thomas Egmond aan Zee NED 2239 2240 nine-round 2
Brokaar, Joey Leiden NED 2018 2056 weekend 3
Broksch, Dirk Datteln GER 1902 [waitinglist:weekend]
Broszeit, Peter Oer-Erkenschwick GER 1950 weekend 3
Brouwer, Dennis Amsterdam NED 2196 2206 weekend 1
Brouwer, Erwin Hoorn NED 1687 1800 nine-round 5
Brouwer, Johanna Middelburg NED weekend 9
Brouwer, Rein Bussum NED 2028 2033 nine-round 2
Brouwer, Timon Diemen NED 1989 1961 nine-round 3
Brouwer, Wim Santpoort-Zuid NED 1854 1917 nine-round 3
Bruins, Ron Almere NED 1707 1709 nine-round 5
Bruys, Piet Bergen op Zoom NED 1584 1683 weekend 6
Buchheit, Andreas Gisingen GER [waitinglist:weekend]
Buelens, Roger Kapelle-op-den-Bos BEL 1447 [waitinglist:weekend]
Buettgenbach, Uwe Eugen Remscheid GER weekday 9
Buikstra, Arjon Utrecht NED 2054 2066 weekend 3
Buis, Gerard Nieuwe Niedorp NED 1498 nine-round 7
Buis, Johan Heemskerk NED 1850 1886 nine-round 4
Buitink, Bert Sint Pancras NED 1930 1946 nine-round 3
Bulk, Fred Vijfhuizen NED 1346 weekday 8
Bulk, Jan Woerden NED 1526 weekday 6
Burer, Audry Veenendaal NED 1818 1881 nine-round 4
Burgsma, Sjoerd Jan Groningen NED 1645 weekend 6
Bus, Tom Dieren NED 2098 2131 nine-round 2
Buschman, Marten Amsterdam NED 1347 nine-round 8
Buschman, Rob Haarlem NED 1578 1575 nine-round 7
Butterworth, Simon Haarlem NED 1572 1639 nine-round 5
Buysman, Co Hoorn NED 1591 nine-round 7
Buyten, Arno Purmerend NED 2025 2088 weekend 3
Callebaut, Giovanni Oostende BEL 1593 [waitinglist:weekend]
Callebaut, Katia Kapelle-op-den-Bos BEL 1281 [waitinglist:weekend]
Cargill, Daniel Heerhugowaard NED 850 weekend 9
Caroff, Laurent DINAN FRA 1824 [waitinglist:nine-round]
Cassimon, Hugo Antwerpen BEL weekday 9
Casteleijn, Diederick Ouderkerk aan den IJssel NED 2050 2051 weekday 3
Catshoek, Ton Heerhugowaard NED 1222 weekday 8
Cauwenberghs, Kenneth Borsbeek BEL 1610 nine-round 6
Chen, Jocelyn Diamond Bar USA nine-round 8
Chen, Jonathan Diamond Bar USA 1578 nine-round 7
Cheng, Di Naarden NED 1781 1240 weekend 5
Cheung, Jan Zoetermeer NED 2038 2038 nine-round 3
Chochoy, Patrick FRANCONVILLE FRA 1624 nine-round 6
Christensen, John Christopher Hojstrup Silkeborg DEN 1512 weekday 7, nine-round 7
Clausen, Co Heiloo NED 1397 nine-round 8
Clausen, Mieke Alkmaar NED 1304 nine-round 8
Coenen, Eduard Roermond NED 2147 2130 nine-round 2
Coenjaerts, Rene Landgraaf NED 1653 1698 weekday 6, weekend 6
Coerts, Marten Alkmaar NED 1870 1930 nine-round 4
Coolen, Marlo Amsterdam NED 1723 1794 nine-round 5
Copier, Richard Hoofddorp NED 1733 1815 nine-round 5
Corbet, Laurent VINCENNES FRA 2320 nine-round 1
Cordes, Jule Amsterdam NED 1317 weekday 8, weekend 8
Corpeleijn, Fred Deventer NED 1671 1708 weekday 6
Couwenberg, Pieter Goirle NED 1623 1638 weekend 6
Cramer, Adrienne Amsterdam NED 1685 1632 nine-round 6
Dado, Wilco Amstelveen NED 1591 1560 weekday 5, nine-round 7
Dale, Ari Northcote AUS 2390 IM nine-round 1
Dalmolen, Dick Haren Gn NED 1713 weekend 5
Dalmolen, Stefan Amsterdam NED weekend 8
Dam, Wim Wormer NED 1285 weekday 8
Damen, Jip Voorschoten NED 2174 2105 weekday 2, weekend 2
Dardha, Daniel Antwerpen BEL 2060 2255 FM weekend 2
De Bock, Gijsbert Velserbroek NED 1678 weekend 6
De Boer, Eelke Groningen NED 2285 2310 FM nine-round 2
De Boer, Jan Broek op Langedijk NED 1024 weekend 8
De Boer, Julian Broek op Langedijk NED 1314 weekend 8
De Boer, Marit Broek op Langedijk NED 1442 weekend 7
De Boer, Romke Uithoorn NED weekend 9
De Boer, Ruurd Leiden NED 1735 1747 weekday 5, weekend 5
De Boer, Sake Jan Groningen NED 1380 1524 nine-round 7
De Boer, Sipke Uithoorn NED 1576 1352 weekend 7
De Bruijn, Aad Haarlem NED 1871 1972 nine-round 4
De Bruijn, Theo Alkmaar NED 1553 nine-round 7
De Bruijn, Tjerk-Peter Barendrecht NED 1802 weekend 4
De Bruin, Wouter Dordrecht NED 1793 weekday 5
De Freytas, Paul Hoogvliet Rotterdam NED 1851 1916 nine-round 3
De Gids, Wil Schipluiden NED 1590 weekday 6
De Glopper, Bart Spijkenisse NED 1948 1897 nine-round 3
De Goede, Jose Sint Pancras NED 903 weekday 9
De Graaf, Marcel Amstelveen NED 1550 weekday 7
De Haan, Hans ‘s-Gravenhage NED 1731 1794 nine-round 5
De Haas, Bas Hoofddorp NED weekend 9
De Haas, Maarten Heerhugowaard NED 1679 1857 nine-round 5
De Haas, Paul Voorhout NED 1480 weekday 7
De Heer, Henk Linschoten NED 1742 1895 nine-round 4
De Heij, Mees Utrecht NED 1380 1359 weekday 8, weekend 8
De Hoogh, Andre Groningen NED weekend 9
De Hoop, Roel Maasdam NED 1284 weekend 8
De Jager, Leo Rotterdam NED 1798 1751 weekday 5
De Jager, Lex Santpoort-Noord NED 1360 weekend 8
De Jong, Age Zaandam NED weekend 9
De Jong, Eric Obdam NED 1451 nine-round 7
De Jong, Frank Breda NED 1905 1879 weekend 4
De Jong, Gerrit Nieuw-Vennep NED 1732 weekday 5
De Jong, Jan Krommenie NED 1385 weekday 8
De Jong, Joop Dordrecht NED 1983 2084 weekend 3
De Jong, Richard Heemskerk NED 1238 weekday 8
De Jong, Roel Rotterdam NED 1876 1884 [waitinglist:nine-round]
De Jong, Servee Wijk aan Zee NED 1772 weekend 5
De Jong, Ti Amsterdam NED 1569 1678 weekday 6
De Jong, Tom Utrecht NED 2116 2254 FM nine-round 2
De Jong, Wiebe Groningen NED 1596 weekday 6
De Jonge, Edwin Almelo NED 1663 1924 nine-round 5
De Kleijnen, Henk Bergambacht NED 1820 1872 nine-round 4
De Kleuver, Jonathan Haarlem NED 1915 1865 nine-round 4
De Koning, Martin Amsterdam NED 1998 2033 weekday 3, weekend 3
De Koning, Patrick IJmuiden NED 1547 weekday 7, weekend 7
De Koning, Roen Woubrugge NED 1341 weekday 8
De Kooker, Coen Hillegom NED 1249 weekend 8
De Kort, Willem Wernhout NED 1651 weekend 6
De Lagontrie, Jean LE PLESSIS ROBINSON FRA 1823 nine-round 4
De Lange, Johan Lunteren NED 1661 weekday 6
De Lange, Roel Utrecht NED 1661 weekday 5
De Lange, Steyn Spijkenisse NED 1750 1891 [waitinglist:weekend]
De Leeuw, Kees Terheijden NED 1527 weekend 7
De Leeuwe, Peter Amsterdam NED 1553 weekday 7
De Liefde, Michelle ‘s-Gravenhage NED 1454 [waitinglist:nine-round]
De Louw, Peter Berkel en Rodenrijs NED 1827 1852 weekday 4
De Man, Burg Eemnes NED 1764 1762 weekend 5
De Meyere, Dirk Brugge BEL 1606 nine-round 6
De Mon, Gino Tongeren NED 1886 1979 [waitinglist:nine-round]
De Reese, Elias Gent BEL 1531 1710 weekend 6
De Ron, Paul Haarlem NED 1601 weekend 6
De Roode, Martijn Santpoort-Zuid NED 2137 2098 nine-round 2
De Roode, Peter Velserbroek NED 2139 2165 weekend 2
De Roode, Rob Haarlem NED 1792 1858 weekend 4
De Rooij, Kevin Hoorn NED weekend 9
De Ruig, Willem Haarlem NED 1342 weekday 8, nine-round 8
De Ruijter, Sylvain Overveen NED 1683 1726 weekday 5, nine-round 5
De Ruiter, Danny Oudorp NED 2312 2304 FM nine-round 1
De Ruiter, Marcel Oude-Tonge NED 1860 weekday 3
De Ruiter, Rein ‘s-Gravenhage NED 1525 weekday 7
De Ruiter, Tom Naarden NED 1978 2032 nine-round 3
De Saegher, Chris Krommenie NED 2145 2173 weekend 1
De Valk, Bart Heemstede NED 1729 nine-round 5
De Veij, Ton Purmerend NED 1763 1856 nine-round 4
de Voogt, Juergen Neu Wulmstorf GER 2260 weekday 2, weekend 2
De Vos, Leo Linschoten NED 1523 weekday 7
De Vreeze, Frans Amsterdam NED 1513 1697 nine-round 6
De Vreugt Pezo, Max Amsterdam NED [waitinglist:weekend]
De Vries, Auke Gouda NED 1366 nine-round 8
De Vries, Barry Nibbixwoud NED 1585 weekend 7
De Vries, Emma Nijmegen NED 1914 1867 nine-round 4
De Vries, Izaac Nieuw-Vennep NED 1745 1782 nine-round 5
De Vries, Jaap Beverwijk NED 1401 weekday 7, nine-round 7
De Vries, Leon Schinveld NED weekday 9, weekend 9
De Vries, Peter Katwijk NED 1410 weekday 7
De Vries, Rob Woubrugge NED 1471 nine-round 7
De Vries, Ronald Zoetermeer NED 1711 1747 weekday 4
De Vries, Theo Beverwijk NED 1852 1933 nine-round 4
De Waal, Henk Heerhugowaard NED 1228 nine-round 8
De Weerd, Bert Culemborg NED 1357 nine-round 8
De Wijk, Jaap Den Burg NED 1675 weekend 6
De Wilde, Steven Spijkenisse NED 1865 1752 weekend 4
De Wildt, Piet Bergen (NH) NED 1272 weekend 7
De Winter, Eric Rozendaal NED 1770 1775 weekday 5
De Winter, Paul Petten NED 1317 weekday 8
De Wit, Albert Zaandam NED 936 nine-round 9
De Wit, Han Wijk bij Duurstede NED 1568 weekday 7
De Zoeten, Cato Voorschoten NED 1573 1496 weekend 7
De Zwart, Johan Amersfoort NED 1925 1978 nine-round 3
Dekens, Joop Maastricht NED 1609 1580 nine-round 6
Dekker, Albert Bergen (NH) NED 1838 1849 weekday 4, weekend 4
Dekker, Derk Delft NED 1924 1835 weekend 4
Dekker, Ger Haarlem NED 1381 1540 weekday 6, nine-round 6
Dekker, Jasper Bergen (NH) NED 1819 1700 weekday 4, weekend 4
Dekker, Jop Amsterdam NED 1866 1911 nine-round 4
Dekker, Jos Beverwijk NED 1613 weekday 6, nine-round 6
Dekker, Paul Capelle aan den IJssel NED 1806 1824 nine-round 4
Dekker, Willem Julianadorp NED 1446 nine-round 7
Dekker, Wim Purmerend NED 1629 1720 weekday 6, nine-round 6
Dekkers, Hemmo Castricum NED 1588 weekend 7
Dela Cruz, Richard MEYCAUAYAN, BULACAN PHI 2060 nine-round 3
Den Haan, Cees-Jan Huizen NED 1715 weekend 5
Den Hartog, Marijn Bergschenhoek NED 2196 2200 weekend 2
Deschuyteneer, Lucien Hellebecq BEL 1412 weekday 7
Dessens, John Gorinchem NED 1370 1272 nine-round 8
Deurloo, Marco Haarlem NED 1551 weekday 6, weekend 6
Dewilde, Rudi Oostende BEL 1261 [waitinglist:weekend]
Di Bucchianico, Alessandro Son en Breugel NED 2008 2053 weekend 2
Dielhoff, Johan Almere NED 1693 1747 nine-round 5
Dierckens, Sarah Gent BEL 1763 [waitinglist:weekend]
Dijker, Pieter Castricum NED 1382 weekday 8, weekend 8
Dijkers, Hans Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1401 weekend 7
Dijkhuis, Henk Oldenzaal NED weekend 9
Dijkstra, Matthijs Berlicum NED 1998 2033 nine-round 3
Dippel, Olaf Essen GER 1942 weekend 3
Dissel, Henk Utrecht NED 1946 1976 nine-round 3
Disselhoff, Rob Culemborg NED 1817 weekend 4
Dizdar, Orkun Leidschendam TUR 1951 weekday 3, weekend 3
Dobbinga, Wijnand Rotterdam NED 1624 1643 nine-round 6
Doevendans, Arjen Haarlem NED [waitinglist:weekend]
Dokter, Marike Guildford NED 1556 weekend 7
Dol, Niels Huizen NED 1790 1695 weekend 5
Dolman, Dick Amsterdam NED 1228 [waitinglist:nine-round]
Dolman, Wilma Voorst (geldeland NED 1170 weekday 9
Doodeman, Bas Venhuizen NED 1556 nine-round 6
Doolaard, Floris Ouderkerk aan den IJssel NED 1921 1918 weekday 4
Draaisma, Gerard Hillegom NED 1426 nine-round 7
Dragstra, Joop Zaandam NED 1526 weekday 7
Drenthen, Arjan Delft NED 1840 weekend 4
Dresen, Ulrich Wuppertal GER 2207 2205 FM [waitinglist:weekend]
Drolenga, Bert Barendrecht NED 1829 weekend 4
Drost, Hans ZANDVOORT NED 1506 weekday 7
Druijf, Wout Hoorn NED 1542 weekend 7
Du Chatinier, Gunie Amersfoort NED 1955 1991 weekend 3
Du Chatinier, Pim Geleen NED 1705 weekend 5
Du Chatinier, Tom Stein NED 1484 weekend 7
Duchene, Rene Hoofddorp NED 2168 2170 nine-round 1
Dudink, Bas ijhorst NED 1969 1961 weekend 3
Duijn, Rob Haarlem NED 2165 2147 weekend 2
Duijs, Peter Zuid-Scharwoude NED 1674 1756 nine-round 5
Duijvelshoff, David Amsterdam NED 1633 weekend 6
Duijvesteijn, Andre Nieuw-Vennep NED 1759 weekday 5
Duijzer, Jan Willem Pijnacker NED 2047 2072 weekend 3
Duin, Jeroen Almere NED 1555 1692 nine-round 6
Duin, Laurens Beverwijk NED 1938 2007 nine-round 3
Duin, Marcel Uitgeest NED 1858 weekend 4
Duin, Ritchy Wijchen NED 1824 1897 nine-round 4
Duinmaijer, Martin Bergen (NH) NED 1735 1797 nine-round 5
Duivenvoorden, Ben Amsterdam NED 1640 1675 nine-round 5
Dulk, Ton Rotterdam NED 1960 2086 weekday 3
Dupain, Peter Woerden NED 1616 weekday 6
Duquesnoy, Joost Heesbeen NED 1777 weekend 4
Duson, Robin Hoorn NED 1863 1876 weekday 4, weekend 4
Duyverman, Henk Oostwoud NH NED 1439 weekend 7
Ebels, Theo Groningen NED 1905 1951 nine-round 3
Edeling, Arnold Wognum NED 1819 1865 [waitinglist:weekend]
Edeling, Jeroen Amsterdam NED 2155 2136 weekend 2
Eek, Jacob Eemnes NED 1816 1856 weekend 4
Egberts, Kees Bakkum NED 1616 1671 nine-round 6
Eijgelaar, Jeroen Bergambacht NED 1817 1933 nine-round 3
Eijk, Yuri Zaandam NED 1984 2000 weekend 3
Eijkenboom, Raph Rosmalen NED 1372 1377 weekday 8, weekend 8
Eilert-Hinsberg, Nancy Uitgeest NED weekend 7
Eiselin, Wim Haarlem NED 1387 weekday 7
Ekkelboom, Bert Apeldoorn NED 1507 weekend 7
Ekker, Laurens Venlo NED 1572 1497 weekend 7
Elgersma, Onno Aalsmeer NED 1956 1935 weekday 3, weekend 3
Eligmann, Heinz Borne NED 1654 weekend 6
Elisen, Peter Amsterdam NED 1612 1639 nine-round 6
Elstgeest, Theo Haarlem NED 1329 weekday 7
Emans, Job Amsterdam NED 1881 1827 [waitinglist:weekend]
Emons, Arjan Ravenstein NED 1355 weekend 8
Enserink, Henk De Meern NED 1662 1771 nine-round 5
Ephraim, Olaf Amsterdam NED 1999 2041 weekday 2, weekend 2
Ercan, Selman Woerden NED 1986 1970 nine-round 3
Eriksen, Olai Dyrhaug Bergen NOR 1371 [waitinglist:weekend]
Ero, Jan Hoogland NED 1646 1693 nine-round 6
Etmans, Maarten Ferwert NED 2000 2111 FM nine-round 3
Eveleens, Ed Zoetermeer NED 1751 1735 nine-round 5
Eveleens, Wim Amstelveen NED 2043 2034 nine-round 3
Evenhuis, Wybe Leiden NED 1822 nine-round 4
Faber, Hugo Berlicum NED 1904 2021 weekend 3
Farel, Edgard Gütersloh GER 1653 nine-round 6
Fasel, Ton Alkmaar NED 1921 1946 nine-round 3
Fayard, Alain Brussels FRA 2150 FM nine-round 2
Faydi, Jonathan Leiden NED 1970 2080 weekend 3
Fehlau, Klaus Sankt Augustin GER 1627 nine-round 6
Fekkes, Boor Les Mars NED 1505 nine-round 7
Feldmann, Rinus Rotterdam NED 1342 weekday 8
Feltman, Bart Haarlem NED 1935 1944 nine-round 3
Ferwerda, Famke Groningen NED 1414 weekend 7
Flesseman, Tom Amsterdam NED 1311 weekday 8
Flierman, Edwin Alkmaar NED 1765 1867 nine-round 4
Flipse, Michiel Middelburg NED weekend 9
Flohr, Dennis Nijkerk NED 1927 1890 weekend 3
Flohr, Ron Amersfoort NED 1911 1914 weekend 4
Fokke, John Alkmaar NED 1500 1709 nine-round 6
Folkertsma, Peter Heiloo NED 1559 1640 nine-round 6
Ford, Clifton P Colorado Springs USA 1763 nine-round 5
Forster, William Wellington NZL 1920 CM nine-round 4
Frans, Richard Bergen NED 2035 2003 nine-round 2
Freer, Glenn Kerkrade NED 2010 2033 [waitinglist:nine-round]
Freer, Rob Alkmaar NED 1861 1889 nine-round 4
Freier, Werner, Dr. Hildesheim GER 1902 weekday 3, weekend 3
Freriks, Marijn Arnhem NED 1704 weekday 5
Friesen, Philippe Tiel NED 1929 1891 weekend 3
Frijling, Jeroen Alphen aan den Rijn NED 1630 1709 nine-round 6
Fritschy, Richard Haarlem NED 1541 weekday 7
Fritz, Werner Wormerveer NED 1713 1815 nine-round 4
Froberg, Gert-Jan Leusden NED 1835 1869 weekday 4, nine-round 4
Funke, Maximilian Winterberg GER [waitinglist:weekend]
Gabriel, Uwe Hannover GER 2034 weekend 3
Gaeta, Sandro Purmerend NED 1489 weekday 7
Gagnepain, Laurent Paris FRA 1783 nine-round 4
Galesloot, Guido Vleuten NED [waitinglist:weekend]
Galje, Hans Zaandam NED 2066 2083 nine-round 3
Gallenkamp, Rob Amsterdam NED 1495 nine-round 7
Garcia, Tony Leeuwarden NED 1691 weekend 6
Gawne, Martin Barrow-in-Furness ENG 1845 weekday 4
Gebhardt, Uwe Dornstadt GER 2011 weekend 3
Geels, Wim Velserbroek NED 1232 weekday 8
Geene, Joris Leidschendam NED 1841 1844 nine-round 4
Geentjens, Pieter Kapelle-op-den Bos BEL 1662 weekend 6
Geerts, Alexander Diemen NED 2122 2113 weekend 2
Geertsema, Piet Uithoorn NED 1941 1958 nine-round 3
Geestman, Tom Almere NED 1521 weekday 7
Gelok, Melle Assendelft NED 1574 weekend 6
Genis Traveria, Ferran VIC ESP 1343 nine-round 8
Gerritsma, Bert ‘s-Gravenhage NED 1535 weekday 5
Gevorkjan, Lewon Fijnaart NED 1796 1814 [waitinglist:weekend]
Ghijsen, Pim ‘s-Gravenhage NED 2168 2170 nine-round 2
Giacomini, Hector Tours FRA 2207 nine-round 2
Giesesteijn, Willem eelde NED 1369 [waitinglist:nine-round]
Gijsbers, Joop Amsterdam NED 1432 1532 weekend 7
Giphart, Xander Amsterdam NED 2013 1979 nine-round 3
Gisbert Mir, Alejandro Barcelona ESP 1754 nine-round 5
Godde, Matthias Antwerpen Wilrijk BEL 1760 2122 weekend 3
Godthelp, Tom Barendrecht NED 1534 weekend 6
Goes, Sten Delft NED 2234 2221 nine-round 2
Gooijers, Richard Heerhugowaard NED 1167 nine-round 9
Goorden, Johan Roosendaal NED 1802 1832 weekend 4
Goris-Schouwstra, Adry Bergen op Zoom NED 1734 1763 weekday 5
Gorobets, Kostiantyn Groningen UKR weekend 9
Goudriaan, Rafael Amsterdam NED 1204 nine-round 8
Graaf, Jeroen Enkhuizen NED 1747 1750 nine-round 5
Graafsma, Henk Uitgeest NED 1384 nine-round 8
Greven, Ron Alkmaar NED 1766 1817 nine-round 5
Grewing, Malte Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Grigoryan, Meri London ENG 2044 WFM nine-round 3
Grimberg, Gilbert Paris FRA 2270 FM nine-round 2
Groen, Axel Uitgeest NED weekend 9
Groen, Cor Scheveningen NED 1828 1851 nine-round 4
Groen, David Zwaag NED 1661 nine-round 6
Groenen, Kristian Culemborg NED 1770 weekend 5
Groenendijk, Patrick ‘s-Gravenhage NED 1725 weekend 5
Groenendijk, Rene Heerhugowaard NED 1396 nine-round 8
Groenendijk, Simon ‘s-Gravenhage NED 1333 weekend 8
Groeneveld, Hans Rotterdam NED 1315 weekday 8
Groeneweg, Nick Rotterdam NED 1843 1855 weekend 4
Groeneweg, Peter IJmuiden NED [waitinglist:weekend]
Grondsma, Mark Amsterdam NED 2069 2093 weekday 3, weekend 3
Groot, Cornelis Purmerend NED 1502 nine-round 6
Groot, Gerard Hoorn NED 1552 1611 nine-round 7
Groot, Pim Almere NED 1887 1894 weekend 4
Groot, Ronald Alkmaar NED 1957 1939 weekday 3
Gruenbauer, Willem Woudenberg NED 1486 weekday 7
Gul, Halil IJmuiden NED 1618 weekend 6
Gulmans, Thijs Alkmaar NED [waitinglist:weekend]
Gundogmus, Alaettin Maastricht NED 1528 1537 weekend 7
Gussenhoven, Jasper Amsterdam NED weekend 7
Guzman, Camilo Amsterdam NED 1920 1891 weekday 4
Haag, Guenter Ludwigshafen GER 1955 nine-round 3
Haak, Michiel Amstelveen NED 1568 weekday 7
Haakman, Adri Enkhuizen NED 1920 2031 nine-round 3
Haasbroek, Joop Beverwijk NED 1592 weekday 7
Haasnoot, Jan Katwijk NED 1540 weekend 7
Haasnoot, Wim Voorhout NED 1492 weekend 7
Hageman, Ger Utrecht NED 1849 1946 nine-round 4
Hageman, Harry Limmen NED 1502 weekend 7
Hagen, Tejo Amsterdam NED 1562 1709 nine-round 6
Haisma, Hans Hoek van Holland NED 1563 weekday 7
Haisma, Henk Groningen NED 1721 1794 weekday 5
Hamersma, Peter Driehuis NH NED 1725 1848 nine-round 5
Hanewinkel, Winfried Herzebrock GER 1954 nine-round 3
Happel, Henk Voorschoten NED 2064 2080 FM nine-round 3
Harmse, Paul Castricum NED 1608 nine-round 6
Harmsen, Ron Purmerend NED 1473 weekday 7
Harting, Gerrit Kudelstaart NED 1402 nine-round 7
Hartmann, Thomas Ulm GER 2013 weekend 3
Hartog, Ed Amsterdam NED 1487 weekday 7
Hartog, Franciscus Bunschoten-Spakenburg NED 1405 nine-round 7
Hartog, Joris IJsselstein NED [waitinglist:weekend]
Harzevoort, Mike Utrecht NED 1872 weekday 4
Haselhorst, Helmut Steinfurt GER 1955 2093 nine-round 3
Hatzmann, Mirthe Heemskerk NED 1384 1323 weekend 8
Havenaar, Jan Lisse NED 1904 2029 nine-round 3
Hazenberg, Frans Almere NED 1866 1937 nine-round 4
Heap, Wilfred Amstelveen NED 1475 nine-round 7
Heddes, Arien Wognum NED 1489 weekend 7
Heemskerk, Wim Bodegraven NED 2175 2212 FM nine-round 2
Heesen, Jos Maarssen NED 1747 1762 weekday 5
Heijboer, Pieter ‘s-Graveland NED 2010 2051 nine-round 2
Heijink, Rob Broek op Langedijk NED 1657 1746 nine-round 5
Heins, Ricardo Utrecht NED 1377 weekend 8
Helder, Marc Aartswoud NED 2029 2118 nine-round 3
Helsen, Roger Vorselaar BEL 1494 weekday 7
Hendriks, Jos Schagen NED 1693 1691 weekend 5
Hendrikse, Ad Velserbroek NED 1899 1962 weekday 3, [waitinglist:weekend]
Hennekes, Jacques Dordrechy NED 1963 1999 nine-round 3
Hennink, Dick Den Haag NED 1531 weekday 7
Hennink, Wouter Amersfoort NED 1968 2035 weekend 3
Hensbergen, Willem Aalsmeer NED 1997 2025 weekday 2, nine-round 3
Herder, Wilfried Leusden NED 1478 weekend 7
Herruer, Martien Haarlem NED 1613 weekend 6
Hettema, Jan Oudorp NED 1390 weekend 8
Hettfleisch, Maurice Leiderdorp NED 1721 1767 nine-round 5
Heuts, John Simpelveld NED 1846 1869 weekend 4
Hiemstra, Geert Amsterdam NED 1368 nine-round 8
Hijma, Pieter Zoetermeer NED 1439 weekday 7
Hilarius, Sander Leiden NED 1840 1896 weekday 4, weekend 4
Hilwerda, Jonas Groningen NED 2132 2094 weekend 2
Hlavaj, Bela Vlaardingen NED 1714 1863 nine-round 5
Hoeben, Piet Tegelen NED 1550 weekday 7
Hoegen Dijkhof, Harrald Nieuw-Vennep NED 1769 weekday 4
Hoekstra, Peter Heerhugowaard NED 2027 2035 weekend 3
Hoekstra, Ronald Haarlem NED 1643 1728 nine-round 6
Hoelting, Siegfried Straelen GER 1910 weekday 4
Hoeneveld, Maarten Amsterdam NED 1885 1898 nine-round 4
Hoes, Ed Anna Paulowna NED 1318 nine-round 8
Hofene, Dieter Beelen GER 2066 nine-round 3
Hoff, Pim Zaandijk NED 1746 1827 weekend 5
Hofman, Meindert Amsterdam NED 1588 [waitinglist:nine-round]
Hogervorst, Paul Almere NED 1410 nine-round 7
Hogerwerf, Jacques De Kwakel NED 1684 weekend 6
Hol, Camile Heemskerk NED 1907 1868 [waitinglist:weekend]
Hollander, Bert Limmen NED 1778 weekend 5
Hollander, Sandra Limmen NED 1540 weekend 7
Hollanders, Toon Bergen NED 1520 nine-round 6
Hollestelle, David Doetinchem NED 1447 weekday 7
Holscher, Peter Zwaag NED 2050 2030 weekday 3, nine-round 3
Homburg, Frank Haarlem NED 1799 1915 weekend 4
Hondema, Evert Emmen NED 1758 1893 nine-round 4
Honig, Dick Badhoevedorp NED 1799 1888 nine-round 4
Honig, Michael Bergen (NH) NED 936 [waitinglist:weekend]
Honkoop, Gilian Assendelft NED 1849 1911 weekend 4
Honkoop, Mark Assendelft NED 1597 1670 weekend 6
Honkoop, Martin Assendelft NED 1719 weekend 5
Honkoop, Stella Assendelft NED 1477 1454 nine-round 6
Hoogenes, Eric Bergschenhoek NED 1985 1980 weekend 3
Hoogenes, Menno Bergschenhoek NED 1770 weekend 5
Hoogeveen, Luuk Leiden NED 1676 1615 nine-round 6
Hoogland, Koos Oudorp NED 1358 weekend 8
Hooglander, Ruud Geleen NED 1683 weekday 6, weekend 6
Hooijmans, Max Nieuwe Niedorp NED 1348 weekend 8
Hooijmans, Merijn Nieuwe Niedorp NED 1252 weekend 8
Hoomans, Peter Amsterdam NED 1904 1935 weekday 4, nine-round 4
Hooning, Freek Amersfoort NED 1866 weekday 4
Hoosbeek, Jan Woerden NED 1784 1837 weekday 4, weekend 4
Hoosein, Fazeel Uden NED 1221 weekend 8
Hoosein, Shakeel Uden NED 1430 weekend 7
Hopman, Pieter Middenbeemster NED 2306 2307 FM nine-round 1
Hordijk, Frank Noordwijk NED 1595 1662 weekday 6
Hortensius, Lisa Leiden NED 2162 2175 weekend 2
Houpst, Christiaan Kootstertille NED 1658 weekday 6
Hovens, Geert Tegelen NED 1926 2008 weekend 3
Hoving, Peter Amsterdam NED 1426 nine-round 7
Huang, Wendy Eindhoven NED 1572 1572 weekend 7
Huenemeyer, Dirk Düsseldorf GER weekend 3
Hufener, Thomas Amsterdam NED 1917 1935 [waitinglist:weekend]
Huffnagel, Eric Egmond a/d Hoef NED 1250 nine-round 8
Huijzer, Jacques Lelystad NED 1873 1920 nine-round 4
Huijzer, Joop Berkel en Rodenrijs NED 1975 1995 nine-round 3
Huijzer, Theo Gouda NED 1702 weekday 5
Hummel, Dick Drachten NED 1740 1913 nine-round 4
Hummel, Joop Groningen NED 1894 1955 nine-round 3
Husers, Yannic Almelo NED 1802 1848 weekday 4, nine-round 4
Huson, Hans Haarlem NED 1582 nine-round 7
Huysman, Arie Arnhem NED 1989 2016 weekend 3
Huysman, Robert Sint-Pieterrs-Leeuw BEL 1432 weekday 6
Ibrahim, Ashraf Houten NED 1889 1864 weekend 3
Ijzermans, Cees Rotterdam NED 2183 2132 [waitinglist:weekend]
Ippel, Cornelius Lisse NED 1758 1754 nine-round 5
Jackson, Julius Cambridge ENG 1715 nine-round 5
Jackson, Nicholas Cambridge ENG 1725 nine-round 5
Jacobs, Florian Amstelveen NED 2252 2239 nine-round 2
Jacobs, Michel Zaltbommel NED 1384 weekday 8
Jaekel, Michael Sehnde GER 1693 weekday 6, weekend 6
Jakhari, Ansh Spijkenisse NED 1179 nine-round 9
Jakobsen, Mogens Hoersholm DEN 1646 nine-round 6
Jansen, Albert Utrecht NED [waitinglist:weekend]
Jansen, Hans Haarlem NED 1678 1651 [waitinglist:nine-round]
Jansen, Harro Alphen aan den Rijn NED 1770 weekend 5
Jansen, Irma Heerhugowaard NED weekend 9
Jansen, Jan IJmuiden NED 1604 weekend 6
Jansen, Johan Heerhugowaard NED 967 weekend 9
Jansen, Thomas Tegelen NED 1480 weekday 7
Jansma, Dennis Monnickendam NED 1245 weekend 8
Janssen, Anja Wageningen NED 1340 weekend 8
Janssen, Hans Venlo NED 1662 weekend 6
Janssen, Jack Reuver NED 1771 nine-round 5
Janssen, Leon Amsterdam NED 1772 [waitinglist:weekend]
Janssen, Ron Tuitjenhorn NED 1099 weekday 9
Jaquet, Reinier Oosterhout NED 1876 1927 weekend 4
Jaquet, Reinier Amstelveen NED 1198 weekday 9
Jaspers Focks, Harry Zeewolde NED 1683 weekday 6
Jean, Robert Lisses FRA 1662 nine-round 6
Jelinski, Luca Martin Castrop-Rauxel GER [waitinglist:weekend]
Jellema, Cris Jolmer Dokkum NED 1767 weekday 5
Jongen, Gerard Purmerend NED 1396 nine-round 7
Jongkind, Kees Heiloo NED 1752 1796 weekend 5
Jonker, Jan Salon de Vergt FRA 1337 nine-round 8
Jonkers, Bas Amsterdam NED 1855 weekday 4
Jonkheer, Jan Heiloo NED 1519 [waitinglist:nine-round]
Jonkman Inza , Sophia Leticia Beverwijk PER 1120 1117 [waitinglist:nine-round]
Jonkman Inza, Amelia Marry Beverwijk PER 1312 1222 nine-round 8
Jonkman, Bernard Beverwijk NED 1024 [waitinglist:nine-round]
Jonkman, Fokke Kuinre NED 1959 2041 weekday 3
Joppe, Korneel Vijfhuizen NED 1508 nine-round 6
Jorritsma, Stefan Heemskerk NED 1814 1832 nine-round 4
Kabos, Tobias Almere NED 2300 2256 FM [waitinglist:nine-round]
Kager, Kees Egmond aan den Hoef NED 1789 weekday 5
Kalkbrenner, Klaus Essen GER weekend 7
Kalkman de Koster, Franzke Hellevoetsluis NED 1429 1509 weekday 7, weekend 7
Kalkman, Rob Spijkenisse NED 1899 1926 nine-round 4
Kalle, Erwin Bergen op Zoom NED 1967 1994 nine-round 2
Kalma, Jildo Amsterdam NED 1829 1903 nine-round 4
Kamps, Ronald Alkmaar NED 1584 1737 nine-round 6
Kanis, Sierk Amsterdam NED 1882 1951 weekday 4, nine-round 4
Kanninga, Rene Zaandam NED 1654 weekend 6
Kapitany, Karoly Breda NED 1649 nine-round 6
Kaptein, Peter Hillegom NED 1440 1532 weekend 7
Karstens, Lex Breda NED 1891 1861 nine-round 4
Kastelein, Gerard Rotterdam NED 1645 1741 nine-round 6
Kastelijn, Toine Alphen aan den Rijn NED 1872 1937 nine-round 2
Kat, Bob Eemnes NED 1451 weekend 7
Kat, Rudolf Alphen aan den Rijn NED 1945 1903 nine-round 3
Keetman, Maaike Heiloo NED 2188 2203 nine-round 2
Keetman, Sandra Heiloo NED 1752 1713 nine-round 5
Keijl, Goossen Zundert NED 1473 weekend 7
Keijsper, Jan Bergen (NH) NED 1956 1861 nine-round 3
Keijzer, Leo Nieuwegein NED 1631 1703 nine-round 6
Keizer, Be Amsterdam NED 1506 weekday 7
Keizers, Paul Almere NED 1445 nine-round 7
Kemp, Nico Heemskerk NED 1509 weekday 7
Kemperink, Han Castricum NED 1623 weekday 6
Kerssens, Henk Akersloot NED 1356 weekend 8
Kerssens, Piet Zaandijk NED 1569 weekday 5, weekend 5
Kersten, Jan Nijmegen NED 1819 nine-round 4
Keuken, Menno Amsterdam NED 1687 weekday 6
Kieftenburg, Cees Broek op Langedijk NED 1480 weekday 7
Kienhuis, Werner Hengelo FRA 1537 1677 weekend 6
Kilakos, Dimitrios Athens – Gerakas GRE 1322 nine-round 8
Kingma, Nanne amsterdam NED 1423 [waitinglist:weekend]
Klaassen, Wim Hoofddorp NED 1392 nine-round 8
Klaren, Andre Almere NED 1350 1360 weekend 8
Klaren, Duncan Almere NED 1689 1621 weekend 6
Klaren, Oscar Almere NED 1388 1092 weekend 8
Klein, Cees Rotterdam NED 1912 1907 nine-round 4
Klein, Jorik Sliedrecht NED 1939 1886 weekend 3
Klein, Leen Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1667 1757 nine-round 5
Kleinjan, Pim Rotterdam NED 1778 1826 nine-round 4
Klepke, Ricardo Spijkenisse NED 2229 2202 weekend 2
Klink, Dennie Nijverdal NED 1774 [waitinglist:weekend]
Klinkhamer, Harry Koedijk NED 1477 nine-round 7
Knigge, Hans Rijswijk NED 1493 weekend 7
Knoester, Klaas Amsterdam NED 1454 nine-round 7
Knol, Daniel Almere NED 1372 1308 weekend 8
Knottnerus, Ivo Amsterdam NED 2010 1962 weekend 3
Knuijt, Johan Oudewater NED 1111 weekday 9
Koedam, Hans Rotterdam NED 1495 weekday 7, weekend 7
Koelmans, Jan Willem ‘s-Gravenhage NED 1894 1946 nine-round 4
Koeman, Dave Amsterdam NED [waitinglist:weekend]
Koes, Richard Leiden NED 1798 1780 nine-round 5
Koessldorfer, Max Vienna AUT weekend 8
Koevoets, Rinus Amsterdam NED 1847 weekday 4
Kokje, Joris Utrecht NED 2234 2282 weekend 2
Koks, Paul Den Haag NED 1574 1606 nine-round 7
Kollen, Zyon Leiden NED 2290 2287 FM weekday 2
Konijn, Piet Heerhugowaard NED 1679 weekday 6
Konijnenberg, Esther Voorst NED 1246 weekday 8
Koning, Nico Volendam NED 1714 weekend 5
Koning, Sander Hoorn NED 1552 weekend 7
Kooij, Bob Arnhem NED 1554 weekday 7
Kooij, Pieter Vlagtwedde NED 1697 [waitinglist:weekend]
Kooij, Tom Amsterdam NED 1404 weekday 7
Kooiman, Egbert Castricum NED 1655 1684 nine-round 6
Kooiman, Piet Amsterdam NED 1896 1943 nine-round 4
Koopman, Frans Heemskerk NED 1681 weekend 6
Koopman, Jan Wormer NED 1580 1699 nine-round 6
Koopmans, Perry Monnickendam NED 1610 1641 nine-round 6
Koot, Steve Heerlen NED 800 weekday 9, nine-round 9
Koppenaal, Jan Pieter Winschoten NED 1645 weekend 5
Kors, Hans Haarlem NED 1907 1847 weekday 4
Korse, Arnoud Beverwijk NED weekend 9
Kortekaas, Tim Tiel NED 1799 1854 weekend 4
Kortenoeven, Gerard Venray NED 1841 weekend 4
Korving, Cornelis ‘s-Gravenhage NED 1692 weekend 6
Kossen, Johannes Lelystad NED 1979 2026 nine-round 3
Koster, Paul Middelburg NED 1728 1712 weekend 5
Kouwenhoven, Arjen Maassluis NED 1966 2020 weekend 2
Kouwenhoven, Derk Vijfhuizen NED 2033 2057 weekend 3
Koymans, Peter Oegstgeest NED 1989 2034 nine-round 3
Kraaij, Ton Uithoorn NED 1271 weekday 8
Kraakman, Ronald Krommenie NED 1651 weekday 6
Krassenburg, Dennis Wijk aan Zee NED 1325 nine-round 8
Krawczyk, Jarek Winschoten NED 1717 weekend 5
Kreukniet, Kees Leiden NED 1448 nine-round 7
Krijnen, Christian Baarn NED 1205 weekday 8
Krijnen, Thijs Vleuten NED weekend 9
Krijtenberg, Ed Gouda NED 1390 weekday 7
Krings, Christoph Oer-Erkenschwick GER 2184 nine-round 2
Kroezen, Roland Groningen NED 1599 1697 nine-round 6
Kroon, Johan Bussum NED 1511 weekend 6
Kroon, Mike Neerijnen NED 1897 1875 nine-round 4
Krousos, Panagiotis Haarlem GRE 1587 1637 weekday 6, nine-round 6
Krouwel, Robert Barneveld NED 1815 1786 nine-round 4
Krueger, Till Nidderau GER 2020 weekday 3
Kruijer, Marcel Tuitjenhorn NED 1562 weekday 7
Kruijf, Caspar Almere NED 1879 1931 nine-round 4
Kruiper, Dirk Heemskerk NED 1615 1666 nine-round 6
Kruisselbrink, Leo Velserbroek NED 1528 nine-round 7
Kuchler, Ruud Amersfoort NED 1737 1731 weekend 5
Kuijper, Hans Haarlem NED 1503 weekend 7
Kuijs, Gerard Castricum NED 1645 1748 nine-round 6
Kuijs, Piet Limmen NED 1781 1807 nine-round 4
Kuin, Jan Hoogwoud NED 1328 nine-round 8
Kuiper, Leo Leiden NED 1940 1787 weekday 3
Kuipers, Nico Amsterdam NED 1409 nine-round 7
Kuipers, Stefan Tilburg NED 2446 2440 IM nine-round 1
Kunst, Andre IJmuiden NED 1901 1975 nine-round 3
Kuntzelaers, Piet Tegelen NED 1455 weekday 7
Kusa, Jakub Nova Role CZE 1902 [waitinglist:weekend]
Kusse, Marcel Diemen NED 1578 1601 nine-round 6
Kutchoukov, Daniel Almere NED 1977 1935 nine-round 3
Kutschenreuter, Frits Abcoude NED 1415 weekday 7
Laan, Aad Hoorn NED 1650 1698 weekday 6
Laan, David Amsterdam NED 1834 1780 weekday 4, weekend 4
Labruyere, Roger Almere NED 1647 weekday 6, weekend 6
Lahaye, Rick Rotterdam NED 2386 2393 nine-round 1
Lam, Sikuan Voorhout NED 1518 weekend 7
Lameris, Ron Heemskerk NED 1282 weekday 8, nine-round 8
Lamers, Marco Nijverdal NED 1637 weekend 6
Lamers, Stan Nijmegen NED 1401 weekday 7
Lammens, Ed Mijnsheerenland NED 1676 1701 weekday 6, weekend 6
Lammens, Tim Utrecht NED 2285 2262 FM weekend 1
Lammers, Erik Overveen NED 1552 1488 nine-round 7
Landman, Jeroen Amersfoort NED 1767 weekend 5
Lange, Rob Amsterdam NED 1324 weekday 8
Langen, Ralf Würselen GER 1868 weekend 4
Langendijk, Andre Enschede NED 1970 1884 weekday 3
Langman, Dim Haarlem NED 1289 weekday 8
Lardenoye, Bert Amersfoort NED 1742 1675 weekday 5
Lauwers, Brent Leest BEL weekend 9
Lauwers, Timo Leest BEL 1164 weekend 9
Le Cessie, David Amsterdam NED weekend 9
Le Clercq, Maxim Rotterdam NED 2000 1959 weekend 3
Leentjens, Gilbert Eindhoven NED 1904 1866 nine-round 4
Leeuwerik, Hans Castricum NED 1738 1822 nine-round 5
Legemaat, Gert Delft NED 2207 2189 nine-round 2
Lemkes, Herman Nieuw-Vennep NED 1719 1774 nine-round 5
Lemmen, Gerrit Alkmaar NED 1680 1788 nine-round 5
Lenders, Ivan St-Martens-Latem BEL 1861 nine-round 4
Lesman, Karol Amsterdam NED 1393 1285 weekend 8
Lessmann, Edwin Tilburg NED 1749 1747 weekend 5
Lessmann, Francis amsterdam NED 2047 2060 weekend 3
Leung, Ho Yan Andrew Hong Kong HKG 1981 nine-round 3
Leuw, Ed Amsterdam NED 1517 1696 weekday 6
Leyssens, Bas Brasschaat BEL 1644 1597 weekend 6
Lfil, Ien Winschoten NED weekend 9
Liebert, Erwin Tallinn EST 1881 [waitinglist:nine-round]
Liefrink, Feike Barendrecht NED 2068 1873 weekend 3
Lieuw, Brendan Almere NED 1486 1527 weekend 7
Lieverst, Paul Heemskerk NED 2024 2052 nine-round 3
Ligteringen, Allard Haarlem NED 1873 1927 weekend 4
Limmen, Jaap Limmen NED 1407 1483 weekday 7, nine-round 7
Limpens, Willem ‘s-Gravenhage NED 1648 weekday 6
Lindeboom, Fokke ROTTERDAM NED 1634 1713 nine-round 6
Lindenhovius, Lennart Schagen NED 1650 weekday 6
Lindhout, Danny Den Haag NED 1507 1533 weekday 7
Lith, Tony Amsterdam NED 1693 1692 nine-round 5
Logie, Bernard Roeselare BEL 1778 weekend 4
Lonnee, Gerard Purmerend NED 1261 weekend 8
Looijen, Jan Amsterdam NED 1280 weekday 8
Loos, Jeroen Zandvoort NED 1601 1674 nine-round 6
Lorscheid, Gerhard Böblingen GER 2217 FM nine-round 2
Lubrano, Bernard Mollans FRA 1505 nine-round 7
Lucas, Fred Utrecht NED 1781 1814 weekday 5, nine-round 5
Lucifora, Nicolas Arlon BEL 1781 nine-round 5
Luimes, Arent Lichtenvoorde NED 1850 1900 weekday 4
Lupulescu, Adrian-Calin Timisoara ROU 1904 nine-round 4
Lust, Erik Oostzaan NED 1715 weekend 5
Lutz, Chris Utrecht NED 1790 weekend 5
Lyell, Mark London ENG 2264 FM nine-round 2
Maas, Frans Vlaardingen NED 1467 nine-round 7
Maijers, Adri Heerhugowaard NED 1518 1478 nine-round 7
Mak, Nico oudorp NED 1721 1775 nine-round 5
Mandersloot, Robin Zaandam NED 1765 1754 weekend 5
Manshanden, Nick Zwaag NED 1928 1960 [waitinglist:nine-round]
Manuel, Peter Weesp NED 1967 2028 nine-round 2
Marcelis, Ronald Westzaan NED 1555 1500 nine-round 7
Marks, Albert Oosterbeek NED 1688 1845 weekday 5
Markus, Gijs Amsterdam NED 1674 1758 nine-round 5
Markus, John Raymond Naarden NED 2012 2038 nine-round 3
Martens, Frans Zoetermeer NED 1608 1707 nine-round 6
Martens, Martin Berkel en Rodenrijs NED 2393 2384 IM nine-round 1
Martinez, Anna Wageningen NED 1752 1793 weekend 4
Martinez, Sara Wageningen NED 1479 1455 weekend 7
Maters, Arthur Ophemert NED 1831 1839 weekday 4, weekend 4
Mathieu, Jelle Delft NED 1529 [waitinglist:weekend]
Matser, Niels Arnhem NED 1772 weekend 5
Meij, Jim Badhoevedorp NED 1402 weekday 7, nine-round 7
Meijer, Kim Rotterdam NED 1097 1114 weekend 8
Meijer, Paul Utrecht NED 1319 weekend 8
Meijer, Paul Monnickendam NED 1689 weekday 4
Meijer, Robbert Barendrecht NED 1868 1867 weekday 4, weekend 4
Meijers, John Koog aan de Zaan NED 993 nine-round 9
Meintser, Tom Amsterdam NED 1891 nine-round 4
Melchers, Bert-Jan Purmerend NED 1420 1536 weekday 7, nine-round 7
Mellegers, Maarten Amsterdam NED 1799 1772 weekday 5, [waitinglist:nine-round]
Mensing, Andrew Sliedrecht NED 1927 1953 weekend 3
Mensing, Luana Sliedrecht NED 1399 weekend 8
Mentink, Toon Moergestel NED 1823 1918 weekday 4, weekend 4
Merbis, Max Haarlem NED 2106 2129 nine-round 2
Merkouris, Panagiotis Groningen GRE 1980 weekend 3
Merkul, Eugen Amsterdam NED 1428 weekend 7
Merse, Leo Heemskerk NED 1176 weekend 9
Meruma, Arie Nieuw-Vennep NED 1776 1757 weekday 5
Merx, Bob Valkenburg NED 1997 2059 weekend 3
Methorst, Karen Utrecht NED weekend 9
Meulendijks, Jeroen Heemstede NED 1515 weekday 6
Meuwissen, Marc Amsterdam NED 1835 1880 weekend 4
Meyles, Willem Heiloo NED 1839 1811 weekend 4
Michielsen, Kobus blanden BEL 1600 1719 weekend 6
Michielsen, Lies blanden BEL 1174 1388 weekend 7
Middelhoven, Hein Zaandam NED 2120 2157 weekend 2
Middelhoven, Huib Zaandam NED 1957 1975 weekend 3
Miedema, Cees Enkhuizen NED 1564 weekday 7
Mienis, Dennis Alkmaar NED 1933 1931 [waitinglist:nine-round]
Mihailescu, Lucian Rijswijk NED 1749 1756 nine-round 4
Mijnheer, Erik Borne NED 1546 weekend 7
Mijnheer, Peter Emmen NED 2113 2138 weekend 2
Milli, Serkan Purmerend NED 1589 1671 nine-round 6
Mittertreiner, Aad ‘s-Gravenhage NED 1582 1741 nine-round 6
Modric, Vladimir Bad Soden GER 1903 weekday 4, weekend 4
Moeller, Wolfgang Bochum GER 1407 nine-round 7
Moerkerken, Remko Gouda NED 1839 1919 weekday 4
Moes, Joris Groningen NED 2057 2045 weekend 3
Mohnkern, Ansgar Amsterdam NED 1986 1942 [waitinglist:weekend]
Molenaar, Christiaan Den Haag NED 2109 2108 nine-round 2
Molenaar, Joost Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1519 [waitinglist:weekend]
Molin, Charles Amsterdam NED 1622 1611 weekend 6
Moller, Werner Amsterdam NED 2038 2041 nine-round 2
Molsner, Heinz Hamburg GER 1744 nine-round 5
Monteny, Pascalle Spijkenisse NED 1442 1446 weekend 7
Montsma, Foppe-Jan Rijswijk NED 1735 1823 nine-round 5
Mooijweer, Joost Barendrecht NED 1354 weekend 8
Morice, Ludovic Paris FRA 2104 nine-round 2
Morsink, Hans Hoogkarspel NED 1332 nine-round 8
Mosegaard, Klaus Copenhagen K DEN nine-round 5
Mostertman, Johan Groningen NED 1759 1850 weekday 4
Mostertman, Loek Rosmalen NED 1904 1931 weekday 4
Movsisjan, Manwel Beverwijk NED weekend 8
Mueller, Werner Wermelskirchen GER 1740 weekday 4
Mulder, Catharinus Leeuwarden NED 1925 weekday 3
Mulder, Evert Rotterdam NED 1829 nine-round 4
Mulder, Menno Amsterdam NED 1538 1400 [waitinglist:weekend]
Mulder, Mick Velserbroek NED 1667 weekday 6, weekend 6
Muller, Jos Hengelo NED 1685 weekend 6
Muller, Piet Hillegom NED 1532 weekend 7
Munster, Patrick Borne NED 1965 weekend 3
Musselman, Charles D, Jr Paris USA 1785 weekday 5, [waitinglist:weekend]
Mustonen, Ilkka Lääne-Saare FIN 2036 nine-round 3
Naber, Quirine Velp NED 1747 1811 nine-round 4
Nagarjun K M Mysore IND 1200 [waitinglist:weekend]
Nagel, Jan Hilversum NED 1798 1898 nine-round 4
Nagel, Yvette Hilversum NED 1933 1968 WFM weekend 3
Nagtegaal, Martin Hoofddorp NED 1371 nine-round 8
Narayan, Nishant ‘s-Gravenhage NED 1569 weekend 7
Neijzing, Dale Abbekerk NED 1352 weekend 7
Neisingh, Nils Utrecht NED 1667 1681 weekend 6
Nellen, Marcel Middelburg NED 1821 1753 weekend 4
Neumann, Frank Waltrop GER weekday 8
Neumann, Robert Waltrop GER weekday 7
Neumeijer, Ruud Rotterdam NED 1683 1651 nine-round 6
Neuteboom, Martin Delft NED 1507 weekday 7
Ng, Wesley Amsterdam NED 1630 weekend 6
Nguyen, Kevin Rotterdam NED 2211 2222 weekend 1
Nguyen, Lucas Rotterdam NED 1920 1985 weekend 3
Nieberg, Debby Amsterdam NED 1475 weekend 7
Nieland, Wim Egmond aan Zee NED 1976 1976 nine-round 3
Nienkemper, Jonah Duivendrecht NED 1507 weekend 7
Nieuwenhuizen, Ruud Krommenie NED 1658 weekend 6
Niewenhuis, Ruud Alkmaar NED 1820 1849 nine-round 4
Nijman, Tim Zandvoort NED 1253 weekday 8
Nino, Rafael Assendelft NED weekend 9
Nolf, Franky Blankenberge BEL 1666 weekend 6
Noordam, Arend Alkmaar NED 1441 nine-round 7
Noordhoek, Henk Zoetermeer NED 1931 1962 nine-round 3
Noordhoff, Enno Haarlem NED 1991 2045 nine-round 2
Noordijk, Ed Oegstgeest NED 1705 1776 nine-round 5
Noordkamp, Wouter Voorburg NED 1990 2041 weekday 3, nine-round 3
Nota, Corjan Abcoude NED 1845 weekday 4
Noteboom, Gren Heemskerk NED 1525 nine-round 7
O Mahony, Cian Amsterdam NED 1455 nine-round 7
Obdam, Leo Alkmaar NED 1358 weekday 8
Odendahl, Reiner Wuppertal GER 2363 2361 FM [waitinglist:weekend]
Officier, Tom Amersfoort NED 1994 1989 weekend 3
Okkes, Menno Utrecht NED 2315 2331 FM weekday 1
Oldenhuis, Lance Amsterdam NED 1892 1980 weekend 3
Oliemans, Cor Papendrecht NED 1813 1968 nine-round 4
Oomen, Rens Etten-Leur NED 2013 2069 weekend 3
Oosterlaken, Ed Oudewater NED 2022 2075 nine-round 3
Oosterom, Erik Leiden NED 2102 2117 nine-round 2
Oosting, Robert Haarlem NED 1902 1958 [waitinglist:weekend]
Op t Hoog, Joost Tilburg NED 1793 weekend 5
Ophuijsen, Bob Haarlem NED 1275 weekday 8
Oppers, Danny Veghel NED 1287 nine-round 8
Oranje, Frans Amsterdam NED 1235 1371 nine-round 8
Oranje, Richard ‘s-Gravenhage NED 2111 2122 nine-round 2
Orbons, Richard Landgraaf NED 1699 1624 weekend 6
Orie, Erik ‘s-Gravenhage NED 1416 weekday 7, [waitinglist:weekend]
Ory, Jean-Paul Oudkarspel NED 1885 1909 nine-round 3
Osterwald, Elwin Amsterdam NED 2173 2166 weekend 2
Otten, Frank Heemstede NED 1497 weekend 7
Oudejans, Martin Zaandam NED 1645 1723 weekend 6
Oudshoorn, Paul Leiden NED 1633 weekday 6
Out, Joost Beverwijk NED 1637 1674 nine-round 6
Overeem, Marc Amsterdam NED 2227 2246 FM nine-round 2
Overweg, Danny Almere NED 1872 1895 nine-round 4
Oxener, Aldo Woerden NED 1588 1585 nine-round 7
Ozcan, Guney Hvidovre DEN 1773 [waitinglist:weekend]
Pai, Rakesh Amstelveen NED 1694 weekend 6
Panzer, Werner Geilenkirchen GER 1642 weekend 6
Papin, Vasily Moscow RUS 2453 GM nine-round TOP
Pasterkamp, Henk Lisse NED 1526 weekday 6
Paternotte, Stephan Amersfoort NED 1991 1953 weekend 3
Patil, Mahesh Rotterdam NED 1677 1750 weekend 5
Patty, Thomas ‘s-Gravenhage NED weekday 9
Patwardhan, Aadi Amsterdam NED 1558 1376 weekend 7
Patwardhan, Suvan Amsterdam NED 1199 1280 weekend 8
Pauw, Martijn Wageningen NED 1973 2008 nine-round 3
Pavlovskiy, Pavel Kiselyovsk RUS 2118 weekday 2
Pawar Tanvi Mumbai IND 1053 [waitinglist:nine-round]
Pech, Christian Eldagsen GER weekday 7, weekend 7
Peelen, Piet AMSTERDAM NED 2317 2336 IM nine-round 1
Peereboom, Ger Alkmaar NED 1489 1555 nine-round 7
Pelt, Hans Purmerend NED 1621 1690 nine-round 5
Perez Garcia, Hebert Julianadorp NED 2044 2096 nine-round 3
Peters, Harry Alkmaar NED 1623 1749 weekend 6
Peters, Paul Bergen L NED 1600 weekend 6
Peters, Wim Almere NED 1425 nine-round 7
Pham, Khoi Amsterdam NED 1943 1936 nine-round 3
Philipsen, Niek Venlo NED 1885 1905 weekend 4
Piek, Emiel Heerhugowaard NED 1439 nine-round 7
Piel, Ruben Blaricum NED 1849 1855 weekday 4
Pieters, Casper Weesp NED 1649 weekend 6
Pijlman, Rene Amsterdam NED 1856 1875 nine-round 3
Pijpers, Arthur Zoetermeer NED 2464 2466 IM nine-round 1
Pillai, Abhishek Amstelveen FID 1233 weekend 8
Piron, Didier ACHET BEL 1982 weekend 3
Plaza Reino, Mateo Baltinglass Co.Wicklow IRL 1458 nine-round 7
Plaza Reino, Mercedes Baltinglass. Co. Wicklow IRL 1807 nine-round 4
Plomp, Barth Arnhem NED 1944 2011 weekday 3
Plomp, Jan Hillegom NED 1421 weekend 7
Plooijer, Johan Alkmaar NED 1778 1796 nine-round 5
Plug, Arjan Noordwijk NED 1764 1832 weekend 5
Plukkel, Simon Venlo NED 1660 weekend 6
Plukkel, Sjoerd Hoorn NED 2264 2253 FM nine-round 2
Poel, Jacob Purmerend NED 1377 weekday 7, nine-round 7
Poelstra, Ben Tubbergen NED 2030 2007 weekday 3
Pol, Nico Heesbeen NED 1839 weekend 4
Polak, Roel Amsterdam NED 1047 nine-round 9
Poland, Jan Alkmaar NED 1766 1840 nine-round 4
Poldermans, Daan Amsterdam NED 1523 1644 nine-round 7
Poling, Robert S Oak Ridge USA weekday 7
Poncin, Peter Hoorn NED 1983 2064 nine-round 3
Pool, Jan Woerden NED 1623 1630 nine-round 6
Portier, William Kapelle-op-den Bos BEL 1564 weekend 7
Post, Hendrik Arnhem NED 1301 weekend 8
Post, Henk Heemstede NED 1304 weekend 8
Post, John Haarlem NED 1318 weekday 8, nine-round 8
Post, Louwe IJmuiden NED 1295 nine-round 8
Postema, Wim Amsterdam NED 1878 1851 weekday 3
Posthumus, Wim Bleiswijk NED 1860 1893 nine-round 4
Postma, Arjen Ouderkerk aan den IJssel NED 1386 weekday 7
Pot, Hans Aalsmeer NED 1590 1581 nine-round 7
Pouwelse, Edo Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1880 [waitinglist:weekend]
Pover, Piet Alkmaar NED 1950 1979 nine-round 3
Prent, Tom Amsterdam NED 1570 1658 weekday 6, weekend 6
Pruessner, Randolf Hannover GER weekday 5, weekend 5
Puister, Rudolf Purmerend NED 1516 nine-round 7
Punt, Willem Alkmaar NED 1591 1779 weekday 6
Puyn, Ron Venray NED 1779 weekend 5
Quarre, Sido Enkhuizen NED 1648 1637 nine-round 6
Quattordio, Juan Jose Haarlem ARG weekend 2
Radinger, Rudolf Beelen GER 1800 nine-round 4
Rahawadan, Maria Venlo NED 1150 weekend 9
Rahul Srivatshav P Hyderabad IND 2331 nine-round 1
Rakhorst, Wim Beverwijk NED 1969 1936 nine-round 3
Ramamoorthy, Srinivasan Bascharage LUX [waitinglist:weekend]
Ranjan Sinha Amstelveen IND weekday 9, nine-round 9
Raoof, Adam N London ENG 2131 [waitinglist:weekend]
Rappange, Frans Zaandam NED 1818 weekend 4
Raulji, Kavya Almere NED 1531 1402 [waitinglist:weekend]
Rauws, Han Alkmaar NED 1181 weekday 9
Regeling, Chris Utrecht NED 1817 nine-round 4
Reibel, Edgar Haastrecht NED 1463 nine-round 7
Reimer, Karl Mutterstadt GER 1545 nine-round 7
Reitema, Frans Amsterdam NED 1447 weekday 7
Remez, Serhiy Ternopil UKR 2034 [waitinglist:nine-round]
Renkema, Geert Amsterdam NED 1360 nine-round 8
Rensen, Martin Delft NED 1781 1843 nine-round 4
Reurs, Frank Purmerend NED 1508 weekend 7
Ridderikhoff, Roel Zwaag NED 1525 weekday 7
Riera Mestres, Josep VIC ESP 1538 [waitinglist:nine-round]
Rietveld, Jan Alkmaar NED 1550 nine-round 7
Rietvink, Liesbeth Zeist NED 1593 1706 weekend 6
Rijken, Arnold Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1484 nine-round 7
Rijkers, Roman Uden NED 1558 weekend 7
Rijksen, Henk Stompetoren NED 1444 weekday 7
Rijnders, Nanno Amsterdam NED 1562 weekend 7
Rijnders, Wijnand Rotterdam NED 1891 weekday 4
Rijnveld, Rudolf Bergen (NH) NED 1671 weekend 6
Ris, Gert-Jan Haren Gn NED 1588 1608 weekday 7
Ritsema, Ronald Hoorn NED 2059 2068 nine-round 3
Rocher Gonzalez, Vicenc El Masnou ESP 1864 weekday 4, nine-round 4
Roebers, Eline Amsterdam NED 1848 1798 weekend 4
Roelen, Bas Eindhoven NED 1751 1817 nine-round 5
Roelse, Liesbeth Beverwijk NED 1328 nine-round 8
Roes, Frans Amsterdam NED 1674 1722 weekday 6
Roet, Siem Haringhuizen NED 1870 2005 nine-round 3
Rogge, Marloes Purmerend NED nine-round 9
Roman, Hugo Bredene BEL 1794 weekend 5
Romijn, Erik Noordwijk NED 1546 weekend 7
Ronner, Meinko Amersfoort NED 1682 weekday 6
Roodzant, Reg Alkmaar NED 1438 weekday 7
Rooijakkers, Gert Hoofddorp NED 1613 1651 nine-round 6
Roomer, Paul Alkmaar NED 1676 1811 nine-round 5
Roorda, Thijs Bodegraven NED 2120 2119 nine-round 2
Roos, Gerrit Hoorn NED 1614 weekday 6
Rosegg, Jaron Zaandam NED 1809 weekend 4
Roset, John Namsos NOR 1522 [waitinglist:nine-round]
Roskam, Rinus Alkmaar NED 1577 nine-round 7
Rot, Jan Wormer NED 1797 1880 nine-round 4
Roubos, Frans Leiden NED 1484 weekday 7
Roukema, Mick Leiden NED 1355 weekend 8
Royakkers, Guido Gouda NED 2153 2169 nine-round 2
Rubert, Mireille The Hague NED 966 weekend 9
Rueckert, Gerard Doetinchem NED 1652 weekday 6
Ruhwandl, Ferdinand amsterdam NED 1729 1772 nine-round 5
Ruigrok, Jacques Voorhout NED 1620 1675 weekday 6
Ruiter, Bram Soest NED 1378 [waitinglist:weekend]
Rutgers, Louis Schelluinen NED 1789 weekday 5
Rutjens, Lars Deurne NED 1317 1360 weekend 8
Rutjens, Mika Deurne NED 1603 1653 weekend 6
Rutjens, Toon Deurne NED 1400 1476 weekend 7
Rutjes, Twan Wijchen NED 1836 1894 nine-round 4
Saber, Yasser Temara MAR 2248 weekday 2, [waitinglist:nine-round]
Sala, Frank Haarlem NED 1599 1668 weekday 5, nine-round 5
Salimova, Nurgyul Burgas FID 2301 FM nine-round 1
Salomons, Matthijs Leiden NED 1338 1549 weekend 7
Salomons, Quinten Leiden NED 1713 1677 weekend 5
Salomons, Roelof Leiden NED 1405 1622 weekend 7
Sanders, Ralph Amsterdam NED 1308 weekend 8
Sandten, Ulrich Offenbach GER 2102 nine-round 2
Santos Jr, Catalino Salinas USA nine-round 3
Sasbrink, Nel Hoogkarspel NED 1443 nine-round 7
Sauer, Andreas Mülheim an der Ruhr GER weekend 4
Sauer, Richard Heiloo NED 1509 nine-round 7
Schaafsma, Henk Amstelveen NED 1329 weekday 8
Schaefer, Menno Driehuis NH NED 1622 1708 [waitinglist:weekend]
Scharft, Johan Hoogezand NED 1948 1973 weekend 3
Schellens, Marcel Zoelen NED 1331 weekday 8
Schelvis, Rene Velsen-Noord NED 995 nine-round 9
Schelvis, Richard Heemskerk NED 2073 2054 nine-round 3
Schepens, Vincent Waarschoot BEL 1741 1742 nine-round 4
Schermer, Anton Alkmaar NED 1631 1744 nine-round 6
Scherpenisse, Kees Noordwijk NED 1805 1899 nine-round 4
Schiffer, Kai-Uwe Duisburg GER 2268 FM nine-round 2
Schilperoort, Jeroen ‘s-Hertogenbosch NED 1941 1913 weekend 3
Schilthuizen, Sander Haarlem NED 1838 1845 weekend 4
Schimmel, Sipco Nieuw-Vennep NED 1692 1872 nine-round 5
Schipper, Paul Diemen NED 2014 2023 weekend 3
Schlebaum, Evert Purmerend NED 1508 weekday 7
Schlosser, Arno Castricum NED 1775 weekend 5
Schmit, Evert Heemskerk NED 1750 1801 nine-round 5
Schmitz, Martin Ubach-Palenberg GER 1780 1832 weekend 4
Schoehuijs, Erik Heemskerk NED 2238 2175 weekday 2
Schoenmakers, Nico Duiven NED 1717 1776 nine-round 5
Schol, Emiel Krommenie NED 1749 [waitinglist:weekend]
Schol, Jan Krommenie NED 1769 1824 weekday 5, nine-round 5
Schol, Yvonne Limmen FRA 1334 weekday 8, nine-round 8
Schol-Grin, Anneke Krommenie NED 1678 weekend 6
Scholtes, Frans Broek op Langedijk NED 1450 weekday 7
Scholtholt, Christian Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Schoofs, Reginald Ravenstein NED 1663 weekend 6
Schoon, Chris Leiden NED 1400 weekday 7
Schoonenberg, Olav Nijmegen NED 2195 2191 nine-round 2
Schoonhoven, Mark Utrecht NED 1276 weekend 8
Schoor, Carl Middelburg NED 1702 1764 nine-round 5
Schouten, Luke VANCOUVER CAN 1774 weekday 5
Schouteren, Arjan Schiedam NED 1816 nine-round 4
Schraa, Ger Vlaardingen NED 1160 weekday 8, nine-round 8
Schreuder Peters, Misja Pilisborosjeno NED 1875 1920 weekday 4, nine-round 4
Schrickx, Frank Antwerpen BEL 1803 nine-round 4
Schrijvers, Kees Hellevoetsluis NED 1557 1572 nine-round 7
Schroer, Marcel Woerden NED 2140 2065 nine-round 2
Schuering, Arthur Albert Rijswijk NED 1898 weekday 4
Schuil, Jeroen Amersfoort NED 2005 2026 weekend 3
Schuller, Valentijn Haarlem NED 998 weekend 8
Schultze, Joerg-Martin, Dr. Hofheim GER 1977 nine-round 3
Schulz, Angelika Oer-Erkenschwick GER 1630 weekend 6
Schurins, Thomas Humbeek BEL 1882 weekend 4
Schut, Dirk Limmen NED 1469 weekday 7
Schut, Hein Oudorp NED 1639 nine-round 6
Schut, Jan Groningen NED 1544 1593 weekday 7
Schwarzwald, Holger Hamburg GER 1717 nine-round 5
Schwedhelm, Dennis Oer-Erkenschwick GER [waitinglist:weekend]
Seeleman, Jan Haarlem NED 1939 1982 nine-round 3
Seelemeijer, Jasper Zwaag NED 1869 1912 nine-round 4
Segers, Albert Bodegraven NED 1985 1994 weekday 3
Seip, Rien Geleen NED 1955 1996 weekend 3
Seip, Rudi Amstelveen NED 1900 weekend 4
Seip, Theo Amsterdam NED 1785 1677 weekday 5, weekend 5
Selders, Joop Nederhorst den Berg NED 1401 [waitinglist:weekend]
Sellmair, Reinhard Oberhaching GER 1936 [waitinglist:nine-round]
Serdijn, Adinda Leiden NED 2003 2007 weekday 3
Shadrin, Mitia Huizen NED 1413 weekend 7
Shah, Shrey Amstelveen NED weekend 9
Sharshov, Wadim Leiden RUS 1957 1940 weekend 3
Shklovskiy, Evgeny Amsterdam RUS 1907 1941 weekend 4
Sideras, Kostandinos Hekelingen NED 1928 1920 weekend 3
Siekerman, Peter Castricum NED 1764 weekday 5
Sijbers, Niek Venlo NED 1456 weekend 7
Sijm, Henk Hoorn NED 1550 nine-round 7
Sijs, Jessica Heerhugowaard NED 1188 nine-round 9
Sikkel, Dirk Leidschendam NED 1943 1944 weekday 3
Sikkes, Piet ‘s-Gravenhage NED 1548 1615 weekend 7
Singeling, Eddy Krimpen aan den IJssel NED 1432 weekday 7
Sinnige, Hans Heesbeen NED 1827 weekend 4
Sipkema, Willem Groningen NED 1839 1840 weekend 4
Sistermans, Harry Voorhout NED 1464 weekend 7
Six, Yannick Oudewater NED weekday 9
Slagboom, Leandro Leeuwarden NED weekend 8
Slingerland, Fred Leiden NED 2314 2335 IM nine-round 1
Slisser, Theo Huizen NED 1992 1989 nine-round 3
Sloot, Ben Groningen NED 1488 weekday 6, weekend 6
Sluiter, Frank Castricum NED 1147 nine-round 9
Sluiter, Harry Alkmaar NED 1341 weekend 8
Smallegoor, Arnold Amsterdam NED 1742 weekend 5
Smeets, Kobe Utrecht NED weekday 9
Smeets, Pierre ‘s-Hertogenbosch NED 1991 2029 nine-round 3
Smeman, Lambertus Alte POR 1714 nine-round 5
Smit, Frans Amsterdam NED 2010 2028 nine-round 3
Smit, Maarten Helmond NED 2015 2044 weekday 3
Smit, Martien Bennekom NED 1613 1744 weekday 6
Smit, Michiel Amsterdam NOR 1757 1772 weekend 5
Smit, Peter Castricum NED 1346 nine-round 8
Smit, Tom Ede NED 1521 1512 weekday 6, nine-round 6
Smit, Wim Veendam NED 1475 1398 nine-round 7
Smith, Frederik Egmond aan Zee NED 1561 nine-round 7
Smith, Jack Amsterdam ENG 1756 nine-round 4
Smith, Peter Venlo NED 1209 weekend 8
Smits, Eduard Rotterdam NED 1894 1780 [waitinglist:weekend]
Smits, Erik Berkel en Rodenrijs NED 1510 weekend 7
Smits, Mark Breda NED 2210 2185 FM nine-round 2
Smits, Sebastiaan ‘s-Hertogenbosch NED 2152 2175 weekend 2
Snijders, Gerard Haarlem NED 1977 weekday 3
Snoep, Martin Oegstgeest NED 1579 weekday 7
Snuverink, Marc Meppel NED 1816 1921 nine-round 4
Spaan, David Amsterdam NED 1488 weekday 7
Spaan, Willem Amsterdam NED 1307 nine-round 7
Spaans, Giel Purmerend NED 2153 2135 weekend 2
Spanjersberg, Hans Amsterdam NED 1591 1635 nine-round 6
Sparreboom, Ronald Achthuizen NED 1981 weekday 3
Spier, Don Assendelft NED 1354 weekend 8
Spier, Roel Assendelft NED 1655 weekend 6
Spiler, Angelo Amsterdam NED 2040 2035 weekend 3
Spoden, Kurt Oberhausen GER 1887 nine-round 4
Spoelstra, Christiaan Beverwijk NED 1500 weekend 7
Spook, Michiel Nieuwveen NED 1806 1780 nine-round 4
Spoorenberg, Janus Oudewater NED 1408 weekday 7
Sprong, Martin Huizen NED 1540 weekend 7
Staal, Ronald Leusden NED 1767 1732 nine-round 5
Stapel, Gerco Abbekerk NED 1671 [waitinglist:weekend]
Stefan, Iulia-Cristiana Dumbravita ROU 1172 weekday 9, [waitinglist:weekend]
Stefan, Romulus-Cristian Dumbravita ROU 2201 CM weekday 2, [waitinglist:weekend]
Steinhart, Martin Amstelveen NED 1451 nine-round 7
Steinmann, Jago Bonn GER 1589 [waitinglist:weekend]
Stevens, Anton Monnickendam NED 1439 weekend 7
Stevense, Giovanni Alphen aan den Rijn NED weekend 9
Stolte, Maarten Hoofddorp NED 2046 weekend 3
Stolwijk, Peter Sames NED 1405 1500 nine-round 7
Stoop, Coen Bergen (NH) NED [waitinglist:weekend]
Stork, Jaap Nijmegen NED 1158 weekend 9
Stork, Ornett Leiden NED 2115 2114 weekend 2
Straat, Evert-Jan Amsterdam NED 2032 2068 weekend 3
Straathof, Dick Rotterdam NED 1844 1910 nine-round 3
Strasser, Erik Huizen NED 1738 weekday 5
Strasser, Jan Huizen NED 1594 weekday 7
Stratmann, Jessica Abbekerk NED weekend 9
Strik, Henk Uden NED 1317 weekend 8
Stroosma, Harry Capelle aan den IJssel NED 1718 1739 nine-round 5
Struben, Jeroen Lyon CAN 1893 weekend 4
Struijk, Kees Alkmaar NED 1387 weekday 7
Sturk, Marlies Limmen NED 1363 weekday 8
Suikers, Theo ‘s-Hertogenbosch NED 1421 weekend 7
Sula, Avni Amsterdam ALB 2037 2018 nine-round 3
Suyderhoud, Wim Amsterdam NED 1739 1771 weekend 5
Svergina, Sofya Moscow RUS 1545 WCM nine-round 7
Swart, Dirk-Willem Zaandam NED 1794 1832 nine-round 4
Swart, Peter Maassluis NED weekend 9
Swinkels, Edwin Deursen-Dennenburg NED 1807 1895 weekend 4
Sylbing, Garth Amsterdam NED 1586 weekend 6
T Mannetje, Simone Rockanje NED 1443 nine-round 6
Taal, Anne Paul Kesteren NED 1911 1916 weekend 4
Taapken, Dominique Rotterdam NED 1443 weekday 7
Tabak, Stefan Alphen aan den Rijn NED 2191 2201 FM weekend 2
Tadrous, George Westwoud NED 1322 weekend 8
Tamminga, Meile ‘s-Gravenhage NED 1722 1775 nine-round 5
Tan, Teck Woon Singapore SGP 1629 weekday 6, nine-round 6
Tang, Charlie Eindhoven NED 2103 2166 weekend 2
Taylor, Frank Driehuis NH NED 1871 1936 nine-round 4
Teensma, Jeppe Roden NED 1508 nine-round 6
Ten Hacken, Jos Amsterdam NED 2108 2095 weekday 2
Ten Hacken, Louis Santpoort-Zuid NED 1545 weekend 7
Ten Ham, John Sint-Oedenrode NED 1862 1909 weekend 4
Ten Wolde, Bert Krimpen aan den IJssel NED 1818 weekend 4
Ten Woude, Cor Purmerend NED 1081 nine-round 9
Tepe, Thomas Breda NED 1514 [waitinglist:weekend]
Tepe, Ton Breda NED 1441 [waitinglist:weekend]
Termeulen, Albert Leiden NED 2066 2031 nine-round 3
Terpstra, Gerben Almere NED 1606 1731 nine-round 6
Terwee, Michiel Haarlem NED 1608 1566 nine-round 6
Terwee, Sybe Haarlem NED 1560 1672 nine-round 6
Teske, Erik Velsen-Noord NED 969 nine-round 9
Tesselaar, Willem Tuitjenhorn NED 1644 weekday 6
Thakoerdien, Jerrel Rijswijk NED 2196 2206 weekend 2
Thesing, Ansgar Berlin GER 1990 nine-round 3
Theulings, Paul-Peter Amsterdam NED 2097 2089 CM weekday 1
Theunissen, Marjolein Amsterdam NED 1782 weekend 5
Thiebou, Theo Den Helder NED 1185 nine-round 9
Thierry, Rein Zoetermeer NED 1596 1653 nine-round 6
Thijssen, Piet Panningen NED 1854 weekend 4
Thomassen, Benno Doetinchem NED 1383 weekday 8
Thuijls, Hans Ede NED 1544 1797 weekend 6
Tieleman, Wouter Amsterdam NED 1630 1760 nine-round 6
Tijdeman, Frank Zaandam NED 2098 2182 weekend 2
Tijssens, Rob Weesp NED 1788 1804 nine-round 5
Tikranian, Alik Bergen op Zoom NED 2241 2259 [waitinglist:weekend]
Tillemans, Marcel Rotterdam NED 1781 1818 nine-round 4
Tilquin, Jean-Pierre Paris FRA 1935 nine-round 3
Timmer, Christiaan Winschoten NED 1219 weekend 8
Timmerman, Iloy Doetinchem NED 1595 weekday 7
Timmerman, Jan Amsterdam NED 1726 1571 nine-round 5
Timmermans, Henk Dordrecht NED 1743 1863 nine-round 4
Timmermans, Ivo Amsterdam NED 2132 2132 nine-round 2
Timmermans, Peter Venlo NED 1264 1339 weekend 8
Timmermans, Rob Tegelen NED 1294 weekday 8
Tinga, Tjerk Capelle aan den IJssel NED 1956 1943 nine-round 3
Tissink, Arjan Amersfoort NED 1929 1969 weekend 3
Tjong-Akiet, Raf Amsterdam NED 1728 weekday 5
Tjoo, Leslie Gouda NED 1773 weekend 5
Toby, Almer Utrecht NED 1770 1833 nine-round 4
Toll, Maarten Venray NED 1845 1744 weekend 4
Torczynski, Peter Rotterdam NED 1994 2029 weekday 3
Torenstra, Jan Delft NED 1281 nine-round 8
Traest, Philip Zwijnaarde BEL 1530 weekend 7
Tran, Vi Quan IJmuiden NED 1362 weekend 8
Trzaska, Peter Recklinghausen GER 2103 weekend 2
Tuijnman, Jeannot Haarlem NED 1701 [waitinglist:weekend]
Tuijp, Paul Haarlem NED 1778 1648 weekend 5
Tuna, Ozden IJmuiden NED 1669 weekend 6
Turenhout, Ryanne Leiden NED 1374 weekend 8
Turk, Wil Leiden NED 1876 1927 nine-round 4
Tykhonov, Artem Almere NED [waitinglist:weekend]
Tzanidis, Efthymios Athens GRE weekend 9
Ubels, Joske Utrecht NED 1619 1723 [waitinglist:weekend]
Uitenbroek, Hans Vlaardingen NED 2074 2088 weekend 3
Uneken, Bert Amersfoort NED 1796 1836 weekend 4
Urena Casacuberta, Lluis VIC ESP 1906 nine-round 4
Vaassen, Mick Amsterdam NED 1407 weekday 7
Valette, Christian CHAPELLE-SUR-LOIRE (37140) FRA 2031 weekday 3
Valkenburg, Judith Leiden NED 1060 weekend 9
Valkenburg, Maaike Leiden NED 1071 weekend 9
Van ‘t Hof, Eric Valkenburg Zh NED 2110 2126 CM nine-round 2
Van Aart, Eric Utrecht NED 1805 weekend 4
Van Ael, Bert Londerzeel BEL 1948 weekend 3
Van Aken, Jelmer De Meern NED 1449 1595 weekend 7
Van Alfen, Rene Velp Gld. NED 1751 1819 weekend 5
Van Amerongen-Jansen, Peggy Zeist NED 2006 2060 nine-round 3
Van Amersfoort, Steef Den helder NED 1537 nine-round 7
Van Anrooij, Lizzy Rhoon NED weekend 9
Van As, Cor Maassluis NED 1644 nine-round 6
Van As, Sjaak ‘s-Gravenhage NED 1467 nine-round 7
Van Asseldonk, Henry Sint Pancras NED 1544 weekend 7
Van Baar, Esper Haarlem NED 2230 2281 FM nine-round 2
Van Beek, Ronald Mol NED 1366 weekday 8
Van Beers, Leon Ravenstein NED 1703 weekend 5
Van Benschop, Eric Castricum NED 1380 nine-round 8
Van Borren, Matthijs Voorschoten NED 1238 1303 weekend 8
Van Brussel, Bert Krimpen aan den IJssel NED 1801 1834 nine-round 4
Van Buuren, Dick Krimpen aan den IJssel NED 1362 weekday 8
Van Cappellen, Michel Krimpen aan den IJssel NED 1813 weekday 4
Van Cleef, Daniel Amsterdam NED weekday 9
Van Dael, Juul Reuver NED weekday 9
Van Dael, San Reuver NED 1095 weekday 9
Van Dael, Siem Reuver NED 2230 2268 FM nine-round 2
Van Dalen, Maiko Veghel NED 1162 1154 weekday 9
Van Dam, Jan Stellendam NED 1763 weekend 5
Van de Boogaard, Hay Tegelen NED 1595 weekday 7
Van de Geer jr., Dirk De Meern NED 1695 [waitinglist:weekend]
Van de Griend, Johan Dordrecht NED 1802 1823 weekday 4, nine-round 4
Van de Haar, Boudewijn Den Haag NED 1827 1823 nine-round 4
Van de Krol, Sernin Zwaag NED 1650 1570 nine-round 6
Van de Laar, Bert Amsterdam NED 1582 1667 nine-round 6
Van de Laar, Bruun Barneveld NED 1858 1901 nine-round 4
Van de Laar, Clement Alphen aan den Rijn NED 2037 2059 weekend 2
Van de Laar, John Rhoon NED 1754 1877 weekend 4
Van de Langkruis, Jorgen Amsterdam NED weekday 9
Van de Lisdonk, Lucien Delft NED 2034 2092 weekend 2
Van de Schootbrugge, Gabri Hilversum NED 1810 1901 nine-round 4
Van de Wal, Geurt Utrecht NED 1491 1585 weekend 6
Van de Water, Mels Zaandam NED 1691 1750 nine-round 5
Van de Wiel, Sander Amsterdam NED 1608 weekend 6
Van den Akker, Guus Roermond NED 1962 1916 weekend 3
Van den Akker, Herman Nijmegen NED 1743 1815 nine-round 5
Van den Akker, Willem Obdam NED 1720 weekend 5
Van den Berg, Bart Hilversum NED 1334 weekend 8
Van den Berg, Cees Amsterdam NED 1833 1924 weekday 4
Van den Berg, Jaap Zoetermeer NED 1799 1792 nine-round 4
Van den Bergh, Gerard Zaandam NED 1746 1788 weekend 5
Van den Bergh, Jan Zwanenburg NED 1717 nine-round 5
Van den Bersselaar, Henri Roermond NED 1863 weekday 4
Van den Bos, Frans Pieter Poeldijk NED 1836 1926 weekday 4
Van den Bos, Raymond Lelystad NED 1749 weekday 5
Van den Burg, Ralf Ermelo NED 1505 weekday 7
Van den Dikkenberg, Erik Veenendaal NED 2118 2156 FM nine-round 2
Van den Ende, Gregory IJmuiden NED 1731 weekend 5
Van den Hoeven, Arno Houten NED 1725 weekend 5
Van den Hoogen, Arie Amersfoort NED 1949 1975 weekend 3
Van den Oord, Patrick Haarlem NED 1659 weekend 6
Van den Ouden, Lendert Oude-Tonge NED 2094 2094 weekend 3
Van der Beek, Ruud Spijkenisse NED 2070 2084 nine-round 2
Van der Beek, Simon Hekelingen NED 1508 nine-round 7
Van der Bent, Gideon Valkenburg NED 1851 1961 weekday 4
Van der Biezen, Johan Almere NED 1239 weekend 8
Van der Does, Bert Obdam NED 1257 nine-round 7
Van der Elburg, Freddie Apeldoorn NED 2152 2139 [waitinglist:nine-round]
Van der Eng, Henk Castricum NED 1828 1880 weekday 4, weekend 4
Van der Giessen, Ada Leona Manta Rota NED 1761 1810 nine-round 5
Van der Grinten, Bas Venlo NED 1889 1921 weekend 4
Van der Hagen, Loek Annen NED 1772 1652 nine-round 5
Van der Hagen, Stephan Annen NED 1429 1532 nine-round 7
Van der Haven, Leo Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1665 weekend 6
Van der Heide, Auke Leeuwarden NED 2145 2104 nine-round 1
Van der Heide, Eli Rotterdam NED 1796 weekend 5
Van der Heijden, Laurens Heemskerk NED 1185 weekday 8
Van der Heijden, Stephan Amsterdam NED 1243 [waitinglist:weekend]
Van der Hoek, Willem Rotterdam NED 1673 1776 nine-round 5
Van der Hoeven, Peter Leiden NED 1678 weekend 6
Van der Hoogt, Nico Venlo NED 1727 weekend 5
Van der Klein, John Kortenhoef NED 1366 [waitinglist:weekend]
Van der Kroft, Mark Amsterdam NED 1764 1720 weekend 4
Van der Kruijk, Mark Soest NED 1493 1540 nine-round 7
Van der Kuyl, Alexander Alphen aan den Rijn NED 1882 1778 weekend 4
Van der Laan, Bram Groningen NED weekend 9
Van der Laan, Dinard Alphen aan den Rijn NED 2269 2276 weekend 1
Van der Leij, Arjan Rotterdam NED 2033 2056 weekend 1
Van der Linde, Meindert Utrecht NED 2112 2111 [waitinglist:weekend]
Van der Linde, Sjaak Rotterdam NED 1731 weekend 5
Van der Linden, Cor Amsterdam NED 1369 nine-round 8
Van der Linden, Marcel Rotterdam NED 1718 weekend 5
Van der Linden, Michiel Utrecht NED 1420 1368 weekend 7
Van der Linden, Ron Hillegom NED 1519 weekend 7
Van der Maas, Johan Amsterdam NED 1630 1634 weekday 6
Van der Maat, Niek Voorhout NED 1952 1981 [waitinglist:nine-round]
Van der Marel, Lambertus Leiden NED 2051 2116 weekend 3
Van der Mark, Niels Doetinchem NED 1606 weekday 6
Van der Meiden, Albert Haarlem NED 1763 1861 nine-round 4
Van der Meiden, Geurt Jan ‘s-Gravenhage NED 1647 weekday 6
Van der Meijden, Fred Zaandam NED weekday 6
Van der Meijden, John Sellingen NED 1315 nine-round 8
Van der Meulen, Peter Beverwijk NED 1595 weekday 7
Van der Molen, Rinus Heelsum NED 1489 weekend 7
Van der Net, Bas Leiden NED 1593 weekday 7
Van der Ploeg, Mark Hillegom NED 1794 weekend 5
Van der Pol, Theo Monster NED 1509 1664 weekday 6
Van der Sanden, Martie Veghel NED 1628 weekend 6
Van der Schaaf, Tristan Zwolle NED 1613 [waitinglist:weekend]
Van der Sluis, Jan Uithoorn NED 1463 weekend 7
Van der Splinter, Herbert Alkmaar NED 1428 weekday 7
Van der Stap, Harry Rijswijk NED 1795 1780 nine-round 5
Van der Steur, Ad Alkmaar NED 1279 weekday 8
Van der Tuin, Jan Amsterdam NED 1470 weekend 7
Van Der Veen, Ailko Amsterdam ENG 1745 1721 weekend 5
Van der Vegt, Seth Houten NED 1894 1958 weekend 3
Van der Velde, Geert Nij Beets NED 1765 weekday 5, weekend 5
Van der Velde, Pieter Heemstede NED 1714 weekday 5
Van der Velde, Wytse Amsterdam NED 1966 1966 nine-round 3
Van der Velden, Bram Leiden NED 2166 2184 CM nine-round 2
Van Der Voorde, Sonja Ninove BEL 1392 [waitinglist:weekend]
Van der Vos, Louis Ede NED 1371 [waitinglist:nine-round]
Van der Wal, Geert Purmerend NED 1141 weekend 8
Van der Wal, Robert Castricum NED 2066 2018 nine-round 3
Van der Wel, Willem Nieuwerkerk aan den IJssel NED 1603 1691 weekend 6
Van der Werf, Mark Leiden NED 2369 2407 IM nine-round TOP
Van der Werf, Peter Amsterdam NED 1651 1782 nine-round 5
Van der Wielen, Niels Uden NED 1418 weekend 7
Van der Woude, Rienk Hilversum NED 1395 weekday 8
Van der Zee, Tom Amstelveen (Noord-Holland) NED 1365 weekday 8
Van der Zwan, Martijn Amersfoort NED 1551 weekend 7
Van der Zwan, Pieter Arnhem NED 1771 1802 weekend 5
Van Diepen, Jeannette Sint Pancras NED 929 weekend 9
Van Diepen, Peter Alkmaar NED 1585 1522 weekend 7
Van Diepen, Richard Sint Pancras NED 1790 weekend 5
Van Diepen, Ton Purmerend NED 1634 weekend 6
Van Diermen, Arie Bunschoten-Spakenburg NED 1941 1917 weekday 3
Van Diermen, Bert Limmen NED 1144 weekday 9
Van Dijk, John Breda NED 1902 [waitinglist:weekend]
Van Dijk, Luc Lelystad NED 1731 1751 weekday 4
Van Dijk, Menno Sassenheim NED 1641 1555 nine-round 6
Van Dijk, Tycho Breda NED 1880 weekend 4
Van Dijkhuizen, Robbert Hoorn NED 1855 1796 nine-round 4
Van Dinteren, Ron Elsloo NED 1827 weekday 4
Van Doggenaar, Hans Amsterdam NED 1672 weekday 6
Van Dongen, Gerard Hoogvliet Rotterdam NED 1707 1712 nine-round 5
Van Dongen, Gijs Pijnacker NED 1858 [waitinglist:weekend]
Van Dongen, Sam Pijnacker NED 1643 1781 weekend 5
Van Doorn, Hans Amersfoort NED 1901 1923 weekend 3
Van Doorn, Maarten Rotterdam NED 1818 1885 weekday 4
Van Doorn, Michiel Amsterdam NED 1610 weekend 6
Van Doorn, Ronald Rotterdam NED 1496 weekday 7
Van Doorn, Xander Zwijndrecht NED 1891 1901 nine-round 4
Van Dop, Erik Rijswijk NED 1657 weekend 5
Van Dorsten, Jon Den Burg NED 1451 nine-round 7
Van Droogenbroeck, Mats Willebroek BEL 1218 1171 weekend 8
Van Egmond, Aat Alphen aan den Rijn NED 1538 weekday 7
Van Egmond, Enrico Anna Paulowna NED 2126 2113 weekend 2
Van Egmond, Rogier Heemstede NED 2170 2164 nine-round 2
Van Egmond, Tom Nieuwegein NED 1217 nine-round 8
Van Eijndhoven, Piet ‘s-Hertogenbosch NED 2044 2049 weekend 3
Van Engen, Herman Hilversum NED 2027 2025 nine-round 3
Van Essen, Henny Heemskerk NED 1516 weekday 7
Van Essen, Marieke Roosendaal NED 1197 [waitinglist:weekend]
Van Esterik, Erik Bilthoven NED 2016 2003 nine-round 3
Van Etten, Cor Heiloo NED 1587 1733 nine-round 6
Van Ewijk, Ronald Heerhugowaard NED 1399 weekend 8
Van Foreest, Machteld Groningen NED 1899 1989 nine-round 3
Van Foreest, Nanne Groningen NED 1383 1346 nine-round 8
Van Garderen, Ton Amsterdam NED 1734 1695 weekday 5
Van Geffen, Ben Ridderkerk NED 2099 2112 nine-round 2
Van Gelder, Arnold Utrecht NED 1504 1570 nine-round 7
Van Gelderen, Jaap Nijmegen NED 1610 nine-round 6
Van Gils, Martin Alphen aan den Rijn NED 1933 1972 nine-round 3
Van Gool, Henk Venlo NED 2133 2150 weekend 2
Van Groesen, Roger Rijswijk NED 1578 weekend 7
Van Groningen, Jouke Abbekerk NED 1080 weekend 9
Van Haaften, Rob Uithoorn NED 1310 nine-round 8
Van Haaster, Henk Kraggenburg NED 1043 weekday 9
Van Halderen, Herman Voorhout NED 1983 2038 [waitinglist:nine-round]
Van Hamond, Fons Groningen NED 1942 2061 [waitinglist:nine-round]
Van Hattum, Lex Oosterbeek NED 1643 weekend 6
Van Heck, Sjef Nieuwegein NED 1648 weekend 6
Van Heems, Hans Zaandam NED 1515 weekday 7
Van Heeren, Arie Dordrecht NED 1803 1731 nine-round 4
Van Hoof, Ruud Heemskerk NED 1340 weekday 8
Van Houten, Arno Bergschenhoek NED 1822 weekend 4
Van Houwelingen, Leo Utrecht NED 2016 2029 nine-round 2
Van Hulst, Rens Groenekan NED weekend 9
Van Ingen Schenau, Dik Hazerswoude-Rijndijk NED 1607 weekday 6
Van Ingen Schenau, Justin Alkmaar NED 1355 weekend 8
Van Ingen, Rik Winkel NED 1738 1827 nine-round 5
Van Kampen, Frans ‘s-Gravenhage NED 1525 1608 weekday 7
Van Kempen, Ton Heemstede NED 1501 weekday 6, nine-round 7
Van Kerkhof, David Rotterdam NED 2367 2332 FM weekend 1
Van Kleef, Aad Heerhugowaard NED 1540 weekday 7
Van Kuijk, Andre Dieren NED 1421 1587 nine-round 7
Van Kuijk, Julian Dieren NED 1337 1482 weekend 7
Van Kuijk, Lazlo Dieren NED 1475 1573 nine-round 7
Van Kuijk, Vadim Dieren NED 1614 1449 nine-round 5
Van Lanen, Alex Tilburg NED 1879 1817 weekend 3
Van Leeuwen, Bas Amsterdam NED 1255 weekend 8
Van Leijden, Peter Ter Aar NED 1493 nine-round 6
Van Leipsig, Ger Tegelen NED 1566 weekday 7
Van Leusden, Dennis Almere NED 2070 2029 [waitinglist:weekend]
Van Lingen, Henk Utrecht NED 1555 1589 nine-round 6
Van Maassen, Berend Heemskerk NED 1795 1878 nine-round 4
Van Malde, Herman Rotterdam NED 1796 weekend 4
Van Meerkerk, Jaap Rotterdam NED 1709 1689 weekday 5
Van Meeuwen, Jeroen Sint Pancras NED 1743 weekend 5
Van Meurs, Rob Eindhoven NED 2109 2127 weekend 2
Van Moorsel, Ernest Gilze NED 1676 weekend 6
Van Motman, Tim Amstelveen NED 1260 weekday 8
Van Mulekom, Hans Venlo NED 1816 weekend 4
Van Nes, Joop Heiloo NED 1459 nine-round 7
Van Nie, Jonathan Amsterdam NED 1840 weekend 4
Van Nie, Pjotr Amsterdam NED 1651 1487 weekend 6
Van Nieuwenhuizen, Hans Capelle aan den IJssel NED 1869 1867 weekday 4, nine-round 4
Van Nieuwkerk, Hans Aalsmeer NED 1571 weekday 7
Van Noord, Rudolf Gouda NED 1507 1664 weekend 7
Van Ommeren, Jos Amsterdam NED 1988 2079 weekend 3
Van Oosten, Arend Huis ter Heide NED 2163 2183 nine-round 1
Van Oosten, Jaap Utrecht NED 1878 1954 weekend 4
Van Oostenbrugge, Gert-Jan Utrecht NED 1589 1696 nine-round 6
Van Oosterom, Arie Castricum NED 1093 weekday 8
Van Orsouw, Theo Rijswijk NED 1950 1942 weekday 2, nine-round 3
Van Os, Han Alkmaar NED 1148 weekday 9
Van Otten, Gerard Leusden NED 2014 2061 weekend 3
Van Oudvorst, Bert Egmond aan Zee NED 1921 1917 nine-round 3
Van Pinxteren, Gerard Castricum NED 1789 1817 nine-round 4
Van Popta, Hette Heerenveen NED 1885 1840 weekday 3
Van Praag, Leo Son en Breugel NED 1530 weekend 7
Van Putten, Mark Nieuwe-Tonge NED 1954 1950 weekday 3
Van Raaphorst, Ries Purmerend NED 1389 weekday 8, weekend 8
Van Randen, Fred Lisse NED 1777 1836 weekday 4, nine-round 4
Van Randtwijk, Mick Apeldoorn NED 1957 2011 weekend 2
Van Reenen, Rieks Woubrugge NED 1382 weekday 8
Van Rijs, Tim Purmerend NED 1345 nine-round 8
Van Roekel, Hans Purmerend NED 1232 nine-round 8
Van Roermund, Carlo Beverwijk NED 1044 [waitinglist:weekend]
Van Rooijen, Kick Bennebroek NED 1402 nine-round 7
Van Rooijen, Ton Almere NED 1726 1805 nine-round 5
Van Roon, Sjoerd Rosmalen NED 2030 2024 weekend 3
Van Sluijs, Willem Gorinchem GRE 1807 weekend 4
Van Soest, Peter Rhoon NED 1483 nine-round 6
Van Soest, Roland Krommenie NED 1819 1873 nine-round 4
Van Staden sr., Martin Zoetermeer NED 1506 weekday 7
Van Staden ten Brink, Louis Amsterdam NED 1577 weekday 7
Van Steenwinckel, Hugo Kapelle-op-den Bos BEL 1577 weekend 7
Van Steijn, Hans Woerden NED 1811 1835 nine-round 4
Van Straten, Peter Westknollendam NED 1739 [waitinglist:weekend]
Van Strien, Bart Voorburg NED 1706 1749 nine-round 5
Van t Hoff, Kees Dordrecht NED 1723 1800 weekday 5, weekend 5
Van Tellingen, Piet Zaandam NED 1383 weekday 7
Van Tooren, Erik Hensbroek NED 1921 1933 nine-round 3
Van Tuyl, Wim Amsterdam NED 1808 1880 nine-round 4
Van Twillert, Laurents Soest NED 2044 2049 [waitinglist:weekend]
Van Veelen, Lourens Zaandam NED 1910 1932 weekday 4
Van Veelen, Piet Oudorp NED 1365 weekday 8
Van Veen, Robert Heerhugowaard NED 1328 nine-round 8
Van Vliet, Cor Baambrugge NED 1502 weekday 7
Van Vliet, Ton Nisse NED 1649 1610 weekend 6
Van Voorthuijsen, Peewee Delft NED 2163 2168 FM weekday 2
Van Vorselen, Theo ‘s-Gravenhage NED 1467 1779 weekday 6
Van Wageningen, Gerard-Jan Hillegom NED 1647 weekend 6
Van Walraven, Arie Amsterdam NED 1613 nine-round 6
Van Weelden, Jan Uitgeest NED 1154 weekend 9
Van Westerop, Sebastiaan Amsterdam NED 1851 1935 nine-round 4
Van Wijngaarden, Frank Ede NED 1600 weekday 6
Van Wijngaarden, Thijs Schagen NED 1635 1662 nine-round 6
Van Wilgenburg, Henk Britsum NED 1548 weekday 7
Van Wilgenburg, Rien Barendrecht NED 1630 1813 weekday 5
Van Willigen, Jan Uithoorn NED 1534 nine-round 7
Van Zutphen, Jimmy Beverwijk NED 2184 2198 nine-round 1
Van Zwet, Matthias Alkmaar NED 1802 1820 weekend 4
Van Zwieten, Rob IJmuiden NED 1631 1733 weekday 6
Vande Ginste, Michiel Schoten BEL 1600 1757 weekend 3
Vandurme, Philippe Mons BEL 1462 [waitinglist:weekend]
Vanduyfhuys, Daria Gent BEL 1600 1913 WCM nine-round 5
Vanduyfhuys, Igor Gent BEL 1600 1520 nine-round 5
Vanduyfhuys, Ilja Gent BEL 1238 1080 nine-round 8
Vedder, Richard Nijkerk NED 2259 2269 FM weekend 2
Veelenturf, Wim Woerden NED 1675 1718 nine-round 5
Veenhoff, Rudy Kapel-Avezaath NED 1890 weekend 4
Veenstra, Frits Amsterdam NED 1678 1808 weekday 5, nine-round 5
Veenstra, Wopke Malden NED 1984 1988 nine-round 3
Veerman, Henk Volendam NED 1717 1766 weekday 5, weekend 5
Veerman, Jan Volendam NED 1797 1814 nine-round 4
Veerman, Jan Edam NED 1679 weekend 6
Velasco, Kathleen Capelle aan den IJssel NED weekend 8
Velde, Jan Amsterdam NED 1871 1902 nine-round 4
Veldhuijzen, Joop Uithoorn NED 1520 weekday 7, weekend 7
Veldhuysen, Klaas De Meern NED 1814 1871 nine-round 4
Veltheer, Douwe-Jan Amsterdam NED 1732 weekend 5
Verboven, Wout Zichem BEL 1636 weekend 6
Verdonk, Anton Haarlem NED 1638 weekday 6
Vergeer, Michiel Leiden NED 1760 1817 nine-round 5
Verheij, Dana Dordrecht NED weekend 9
Verhoeff, Timardi Heiloo NED 1882 1867 nine-round 4
Verhoeven, Jan Heemskerk NED 1379 weekday 8, nine-round 8
Verkaik, Rogier Rotterdam NED 1659 [waitinglist:weekend]
Verkooyen, Frank Breda NED 2048 1915 weekend 3
Vermeulen, Fons Castricum NED 1744 nine-round 5
Vermeulen, Guus Tilburg NED 1761 weekend 5
Verschueren, Dirk Kapelle-op-den Bos BEL 1413 weekend 7
Versteeg, Rinus Haastrecht NED 1173 weekday 9
Verstege, Vincent Houten NED 1749 weekend 5
Verweij, Niek Landsmeer NED 1852 weekday 4
Visschedijk, Paul Strijen NED 1484 weekend 7
Visschedijk, Theo Apeldoorn NED 1817 1875 nine-round 4
Visseq, Alexandre Paris FRA 1764 nine-round 5
Visser, Andries IJmuiden NED 1585 weekend 7
Visser, Cees Amsterdam NED 2006 1993 weekday 3, weekend 3
Visser, Gerard Amstelveen NED 1503 nine-round 7
Visser, Henk-Jan Amsterdam NED 2256 2285 nine-round 2
Visser, Ingmar IJmuiden NED 1981 1914 weekend 3
Visser, Mees Alkmaar NED 1263 weekday 8
Vissers, Henk Uden NED 1172 weekend 9
Vissers, Nico Gemert NED 1620 2072 weekend 4
Vistisen, Lars ‘s-Gravenhage DEN 2076 2097 CM nine-round 3
Vlam, Mathijs Petten NED weekend 9
Vlaming, Jos Alkmaar NED 2111 2107 nine-round 2
Vledder, Aad Hillegom NED 1476 weekend 7
Vleming, Stefan Leiden NED 1542 1670 weekend 6
Vliek, Dick Arnhem NED 1651 1734 weekend 6
Vlugt, Frans Edam NED 1865 1965 weekday 4, weekend 4
Voet, Wim Schoorl NED 1484 nine-round 7
Vogelaar, Gert Breda NED 1785 weekday 5
Volders, Wessel Leiden NED 1779 1853 nine-round 4
Von Kreyfelt, Ernst Amersfoort NED 1613 1829 nine-round 5
Vonk, Jan Hellevoetsluis NED 1868 1788 weekend 4
Vorstermans, Peter ‘s-Gravenhage NED 1922 2022 weekend 3
Vos, Jan-Pieter Leiden NED 2060 2075 weekend 3
Vos, Jolanda Akersloot NED 1516 weekend 7
Vos, Roald Amsterdam NED 1255 nine-round 8
Voskuil, Tjerk Heiloo NED 1510 1401 nine-round 7
Voss, Herman Emmen NED 1985 1985 nine-round 3
Vreeburg, Jan Hoofddorp NED 1912 1937 weekend 3
Vreeburg, Simon Almere NED 1501 [waitinglist:weekend]
Vriens, Huib Amsterdam NED 1642 1700 nine-round 6
Vrolijk, Liam Rotterdam NED 2420 2410 FM nine-round 1
Vromans, Noud Haarlem NED 1633 nine-round 6
Vroombout, Enrico Amsterdam NED 2103 2113 nine-round 2
Vukojevic Ferrari, Viktor Falaën BEL 1502 weekend 7
Waanders, Norbert Hengelo NED 1815 weekend 4
Wagenaar, Harm Theo Utrecht NED 1832 1911 nine-round 4
Wahlund, Max Linköping SWE 2089 CM nine-round 3
Walther, Hans Hilversum NED 1321 weekend 8
Warbout, Dick Lieshout NED 1217 weekend 8
Warmenhoven, Piet Leiden NED 1518 weekday 7, [waitinglist:nine-round]
Warmerdam, Anton Hillegom NED 1512 weekend 7
Warmerdam, Max Tegelen NED 2375 2356 FM nine-round 1
Warnaar, Alisha Leiderdorp NED 1600 1631 weekend 6
Wedda, Dries Diepenveen NED 2167 2157 nine-round 2
Weeda, Peter Rotterdam NED 1789 1866 nine-round 4
Weijgertze, Peter Leusden NED 1750 1736 nine-round 5
Welch, Wayne Amsterdam NED 1836 1809 [waitinglist:nine-round]
Welling, Frits Haarlem NED 1490 weekday 7
Welling, Jos Doetinchem NED 1257 weekday 8
Weltevreden, Andrew Stiens NED 1804 1821 weekday 4
Welz, Christian Essen GER weekend 9
Wentholt, Frans ‘s-Gravenhage NED 1572 weekend 7
Wenzel, Jakoba Dortmund GER 1488 weekday 6
Werkhoven, Gerard ‘s-Gravenhage NED 1657 1714 nine-round 6
Wester, Johan Heerhugowaard NED 1839 [waitinglist:weekend]
Westerhof, Jannes Rotterdam NED weekend 9
Westerhof, Joep Rotterdam NED weekend 9
Westerveld, Wim Rotterdam NED 2171 2221 nine-round 2
Weverling, Ferry Amstelveen NED 1764 1807 nine-round 5
Wheat, Bob Reno, Nevada USA 1747 nine-round 5
Wibowo, Kevin Boortmeerbeek BEL 1357 weekend 8
Wibowo, Ruben Boortmeerbeek BEL 1239 weekend 8
Wickel, Joop Purmerend NED 1218 weekday 8
Wiechert, Hans Gaggenau GER 2197 FM nine-round 2
Wiege, Andre Hildesheim GER 2055 weekend 3
Wieggers, Wouter Wageningen NED 1234 weekend 8
Wiemerink, Hans Heemskerk NED 1768 1791 nine-round 5
Wiering, Jelle Utrecht NED 1992 2016 nine-round 2
Wiersma, Jacob Zaandam NED 1379 weekend 8
Wierts, Hanna Dieren NED 800 weekend 9
Wiggers, Yannick Voorschoten NED 1182 weekend 9
Wijgers, Ben Weesp NED 2012 2003 nine-round 3
Wijnberg, Arjan Heemskerk NED 2016 2033 nine-round 3
Wijnen, Marcel Barendrecht NED 1430 1705 weekday 7
Wijnhoven, Geert Utrecht NED weekend 9
Wijnstra, Rene Buitenpost NED 1373 weekday 8
Willemsen, Lourens Haarlem NED 1678 weekday 6, nine-round 6
Willemssen, Florian Egmond aan den Hoef NED 1472 1584 weekend 7
Wilsch, Jurgen Veghel NED 1667 1610 nine-round 6
Winkels, Marcel Heerlen NED 1952 1979 weekend 3
Winsemius, Jan Amsterdam NED 1890 1863 weekend 4
Wisman, Hans Amersfoort NED 1925 weekend 3
Wismayer, Clive ENG 2140 weekend 1
Witkamp, Theo Coevorden NED 1609 1693 nine-round 6
Witte, Louis Beverwijk NED 1811 [waitinglist:weekend]
Wolfstirn, Michel TOURS FRA 1491 nine-round 7
Wolfteich, Stefan Hildesheim GER [waitinglist:weekend]
Wolkers, Dick IJmuiden NED 1523 weekend 7
Wolters, Dick Domburg NED 1568 1711 weekday 6, [waitinglist:nine-round]
Wolters, Rens Veenendaal NED 1015 [waitinglist:weekend]
Wooter, Robin Rotterdam NED 1898 1740 weekend 4
Woudsma, Martijn Almere NED 2186 2181 nine-round 2
Woudsma, Ron De Meern NED 1526 nine-round 7
Woudt, Edwin Castricum NED 2092 2090 weekend 2
Wubs, Harry Groningen NED 1849 1889 weekday 4
Wunnink, Michael Almere NED 2202 2199 [waitinglist:weekend]
Yazdanyar, Daryoush Hvidovre DEN 1787 [waitinglist:weekend]
Yon, Gregory Bergisch Gladbach GER 1621 [waitinglist:weekend]
Yu, Henry Washington, DC USA 1947 weekday 3, weekend 3
Yuen, Shau-Ming Capelle aan den IJssel NED 1605 1618 weekend 6
Zaalmink, Bram Doetinchem NED 1293 weekend 8
Zaalmink, Teun Doetinchem NED weekend 9
Zanoli, Olivier Zwanenburg NED 1106 weekend 8
Zee, Ben Ede NED 1608 weekday 6
Zeeman, Peter Tienhoven NED 1777 1625 weekend 4
Zegers, Piet Zaandam NED 1692 weekday 6
Zegstroo, Martin Hoofddorp NED 1716 1814 weekday 5
Zelders, Chiel Eindhoven NED weekend 9
Zevenhuizen, Daniel Spijkenisse NED 2151 2127 weekend 2
Zhang, Xiaopeng Zhuhai, Guangdong Province CHN 2265 nine-round 2
Zielinski, Werner Duisburg GER 2100 weekend 2
Zimmermann, Luc Maastricht NED 2174 2174 weekend 1
Zondag, Jason Rotterdam NED 2037 1993 nine-round 3
Zonneveld, Jan Delft NED 1349 nine-round 8
Zonneveld, Jos Castricum NED 1461 weekend 7
Zonneveld, Lau Castricum NED 1441 weekday 7
Zwaan, Cor Beverwijk NED 1259 weekday 8
Zwartjes, Maarten Amsterdam NED 1368 weekend 8
Zweers, Jeroen Katwijk NED 1523 weekend 6
Zwinkels, Wim Leiden NED 1854 1836 weekend 4

1 Comment

  1. Avatar
    coenj november 14, 2017

    De 80e editie van dit unieke toernooi. Ik kijk er al naar uit.

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.