Uitslagen zondagse teambattles 5 december


Begonnen op een verloren avond met twee teams, en drie spelers, zagen we op pakjesavond meer dan 200 spelers actief in onze teamwedstrijden. Max Euwe won of het weer 1935 was.
Voor komende zondag zijn we al weer druk bezig, wilt u als vanouds meedoen, het als club voor de zomer toch ook eens proberen, laat het vooral weten. De snelste (en ook enige) manieren zijn via lichess aan lichess.org/@/Govert of via de mail aan Govert Pellikaan.

Soms zit er tussen vragen, een team maken, een team terugtrekken, een combi-team samenstellen en promoveren naar de 3e klasse maar een dag! (chapeau Winterswijk). Soms ook vergeet de indeler een team zijn plaats te geven (excuses Hardenberg).

Meesterklassespijtoptanten of Westfriese vriendenclubjes, wees welkom. De eerste proberen we zo hoog mogelijk in te delen, de laatste ietsje minder.

Via de links boven elke uitslag kunt u op lichess alle informatie van het toernooi terugkijken, en zelfs iedere partij naspelen.

        GC Zondag Teambattle
1	SG Max Euwe	                IM Rambi73 40+40+40+30+30+28+26+26+25+23	        308
2	SV Paul Keres	                LDBoutens 33+31+28+27+27+24+24+24+21+20	                259
3	HWP Sas van Gent	        IM Papagayo 62+41+27+22+21+15+15+11+10+9	        233
4	De Stukkenjagers	        FM LuukDeGrote 36+30+22+21+21+20+18+15+14+14	        211
5	VAS 1822	                MacMur 31+30+29+25+23+23+21+15+8	                205
6	Philidor - Leiden	        Fenf88 28+26+24+22+22+19+15+15+14+12	                197
7	Winterswijk/Suedlohn	        BadHabitMarco 35+35+22+19+18+12+11	                152
8	Groninger Combinatie	        RortyQuine 19+16+15+14+14+12+6+0+0	                 96
9	Kennemer Combinatie	        Keep_Pushing 26+16+10+9+5+3+0+0+0+0	                 69 D
10	SV Hardenberg	                fredsling 29+8	                                         37 D
        
        1e klasse Zondag Teambattle

1	SG KiNG	                        FlyingDutchman32 40+35+31+18+12+12+12+12	        172 P
2	Delftse Schaakclub	        ErikBoth 33+23+23+20+18+17+16+14	                164 P
3	SV Amsterdam West	        BillyBouwmans 23+23+23+22+22+18+15+14	                160
4	Leidsch Schaakgenootschap	FM Boterhoofd 39+35+24+22+20+7+6	                153
5	ZSC-Saende	                Wanderson29 22+22+17+16+13+7	                         97
6	DJZ Noorbeek	                Petermergelsberg 16+12+10+10+6+2+0	                 56
7	Drenthe	                        Sammy67 30+8+0	                                         38
8	Schaakclub Assen	        FM is_er_nog_hoop 26+0	                                 26
9	UVS Nijmegen	                Guidovm 17	                                         17 D
10	Caissa Amsterdam		                                                          0 D

        2e klasse Zondag Teambattle
1	SV Erasmus	                CharlesKuij 47+44+42+34+26+22+21+17	                253 P
2	Eerste Goirlese Schaakclub	HetZwarteSchaap 24+22+20+17+9+5+4	                101 P
3	SG Amersfoort	                Jeopa 25+19+19+16+9+2+0+0	                         90
4	Soester Schaakclub	        SpeedyGonzalez62 40+19+11+11	                         81
5	Opening '64	                GuidoVanH 39+16+12	                                 67
6	Moira-Domtoren	                kasimwandy2021 21+12+12+10+4+0	                         59
7	Leidsch Schaakgenootschap 2	hpawn 34+13+6+2	                                         55
8	Schaakclub Sneek	        schrambo 14+10+9+4	                                 37
9	Oud Zuylen Utrecht	        Albertjanfischer 15+12+5+0	                         32
10	HSB Jeugdsterren	        ArjanD 16+10+0	                                         26

Voor informatie, verslagen, eerdere uitslagen: www.groningercombinatie.nl/gc-zondag-teambattles/

De linkjes voor 12 december:

GC zondag: lichess.org/tournament/DSuxJf4s
1e klasse: lichess.org/tournament/GrcuDhxv
2e klasse: lichess.org/tournament/MDVLQH55

Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een reactie achter laten.