Scorebord 3e ronde KNSB competitie seizoen 2016-2017

Na de derde ronde kunnen we concluderen dat we in de Meesterklasse nog maar een koploper heeft. Kennemer Combinatie is ongedeeld eerste. In klasse 2B en klasse 3G hebben we drie koplopers met 6 punten. In klasse 3E heeft niemand de “volle mep”.

r3 Meesterklasse Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Kennemer Combinatie 2389 6 19 6
2. Groninger Combinatie 2375 5 19½ 5 8
3. LSG IntelliMagic 2402 4 16½
4. SISSA 2401 4 16½ 6 6
5. MuConsult Apeldoorn 2378 3 14½ 5 6
6. HMC Calder 2376 2 13½
7. Pathena Rotterdam 2349 2 13 4
8. En Passant 2394 2 13 4
9. HWP Sas van Gent 2336 1 13½ 4 5
10. Charlois Europoort 2337 1 11 2 4 5

Laatste verandering: za 05 nov 2016 22:48

r3 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. BSG 2366 6 20½ 7 8
2. De Toren Arnhem 2201 6 18½
3. Zukertort Amstelveen 1 2222 4 17½ 8 6
4. Messemaker 1847 2193 3 16½ 5 8
5. ASV 2187 3 14½ 5 6
6. SG Max Euwe 2158 3 12½ 2 5
7. Caissa 2242 2 15 3
8. Paul Keres 2222 2 15 4
9. SSC 1922 2132 1 9 2 2 5
10. Philidor 1847 2226 0 11 4

Laatste verandering: za 05 nov 2016 20:44

r3 Klasse 1B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Stukkenjagers 2269 6 22 6
2. Voerendaal 2303 5 19½ 5 7
3. Wageningen 2233 5 16½ 6 5
4. DSC Delft 2225 4 17½ 5 5
5. Venlo 2167 4 16 3 6 7
6. EGGERT Purmerend 2206 3 18 5
7. UVS 2240 2 13½ 4 4
8. De Wijker Toren 2130 1 11½ 5 4
9. Oud Zuylen Utrecht 2180 0 10 3
10. Zukertort Amstelveen 2 2100 0

Laatste verandering: za 05 nov 2016 20:41

r3 Klasse 2A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Caissa-Eenhoorn 2207 6 20 7
2. SISSA 2 2174 6 17 6
3. Groninger Combinatie 2 2080 5 13½ 5 4
4. Lonneker 2012 4 14½ 3 7
5. Qonnected Hardenberg 2079 4 13½ 5 5
6. VAS 2116 2 11 2 3 6
7. HSG 2062 2 9 1 5 3
8. Assen 1956 1 4 3
9. Philidor 1847 2 2006 0 9 2
10. SG Max Euwe 3 1986 0 4 1

Laatste verandering: za 05 nov 2016 22:48

r3 Klasse 2B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. AAS 2137 6 18½
2. SOPSWEPS’29 2155 6 17½ 6 6
3. De Waagtoren 2174 6 16 5 6 5
4. Spijkenisse 2150 4 15½ 2 6
5. Caissa 2 2107 3 14 4
6. Voorschoten 2133 2 10 3
7. Kennemer Combinatie 2 2128 2 ½ 2 5
8. Oegstgeest ’80 2023 1 8 2 2 4
9. ZSC-Saende 2053 0 8 3
10. SG Max Euwe 2 2033 0 5 ½ 3

Laatste verandering: za 05 nov 2016 21:45

r3 Klasse 2C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Laurierboom-Gambiet 2122 6 17 6
2. HWP Haarlem 2218 6 16½ 5 6
3. Santpoort 2121 5 14½ 4 5
4. Dordrecht 2137 4 14½ 3 6
5. Westlandse Schaak Combinatie 2060 3 11½ 4 5
6. Philidor Leiden 2104 2 11½ 3 5
7. Rokado 2065 2 10 2
8. Amersfoort 2094 2 9 2
9. Paul Keres 2 2080 0 8 3
10. RSR Ivoren Toren 2059 0 2 3

Laatste verandering: za 05 nov 2016 20:17

r3 Klasse 2D Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Pion 2162 6 16 6
2. HWP Sas van Gent 2 2092 4 14½ 5 6
3. Dubbelschaak ’97 2100 4 12½ 4 4
4. DSC Delft 2 2082 3 12½ 4 3
5. DJC Stein 2146 3 12 3 5 4
6. PION 2062 3 11½ 4 5
7. Vianen/DVP 2176 2 12 3 3 6
8. DD 2215 2 10½ 2 5
9. HMC Calder 2 2107 2 10 2
10. Voerendaal 2 2078 1 4 2

Laatste verandering: za 05 nov 2016 22:48

r3 Klasse 3A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Emanuel Lasker 2021 6 17 5
2. ZSG 1978 4 13 3
3. Almelo 1992 4 12½
4. Sneek 1962 4 10½
5. Groninger Combinatie 3 1911 2 13½
6. Staunton 1971 2 11½ 3 5
7. Denk en Zet/O&O Kampen 1911 2 11½
8. Schaakwoude 1967 2 11 5
9. WES 1903 2 10 6
10. SISSA 3 1930 2 3 2

Laatste verandering: za 05 nov 2016 20:33

r3 Klasse 3B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Caissa 3 2035 6 17½ 5 6
2. MSV 2054 5 15 4 5 6
3. Spassky’s 1984 4 13½
4. DSG Pallas 1956 4 13 4 5 4
5. HSP/Veendam 1938 3 12 3 5 4
6. WSG Winterswijk 1910 2 11½ 3 3
7. De Toren Arnhem 2 1866 2 11 3
8. Zevenaar 1970 2 10½ 4 4
9. Almere 2 1884 2
10. SG Max Euwe 4 1800 0 2 2

Laatste verandering: za 05 nov 2016 21:42

r3 Klasse 3C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Amsterdam West 2010 6 14 5
2. MuConsult Apeldoorn 2 2099 5 14 5 5 4
3. Paul Keres 3 1984 4 13 3 5 5
4. Caissa-Eenhoorn 2 2006 3 12½ 3 4
5. VAS 2 1952 3 12 4
6. Caissa 4 1949 3 12 4
7. Zukertort Amstelveen 3 1957 2 12 3
8. Wageningen 2 1995 2 11 3 4 4
9. ASV 3 2016 2 11 4 3 4
10. Philidor Leiden 2 1899 0

Laatste verandering: za 05 nov 2016 21:42

r3 Klasse 3D Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 2 2158 6 19½ 6 7
2. Fischer Z 2077 6 17 5
3. BSG 2 2025 5 13½ 4 5
4. Leiderdorp 1989 4 12½ 2 6
5. PSV/DoDO 1908 3 11 4
6. HWP Haarlem 2 1967 2 11½
7. UVS 2 1942 2 11 3 3 5
8. Almere 1 1962 2 11 3
9. Oud Zuylen Utrecht 2 2022 0 9 2
10. Hoogland 1857 0 4 1

Laatste verandering: za 05 nov 2016 20:31

r3 Klasse 3E Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 3 2095 5 14 4 5 5
2. Charlois Europoort 2 2024 4 15 3 6 6
3. De Wijker Toren 2 1959 3 12 4
4. ASC 2016 3 12 4 4 4
5. ASV 2 2034 3 12 4 5 3
6. Promotie 2007 3 11½ 3 4
7. Santpoort 2 1910 3 10½ 2 4
8. BSV Bennekom 2032 2 11½ 3 5
9. Caissa 5 1948 2 11 4 4 3
10. Boven IJ 2018 2 10½ 2 5

Laatste verandering: za 05 nov 2016 20:17

r3 Klasse 3F Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Schaakhuis 2063 6 20½
2. Souburg 1973 6 17 6
3. Krimpen aan den IJssel 2028 6 16 5
4. Messemaker 1847 2 1970 4 13½ 3 5
5. Rijswijk 1998 4 11½ 5 5
6. De Pion 2 1910 2 9 3
7. Sliedrecht 2013 2 8 ½ 5
8. Landau Axel 2020 0 9 3
9. Voorschoten 2 2032 0 2 3
10. HWP Sas van Gent 4 1841 0 7 3

Laatste verandering: za 05 nov 2016 20:17

r3 Klasse 3G Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Baronie 1984 6 16½ 5 6
2. DSC Delft 3 2074 6 15 5
3. De Stukkenjagers 2 2098 6 15 5
4. CSV 2094 4 14 6
5. Bergen op Zoom 1948 4 13½
6. HWP Sas van Gent 3 2003 2 10½
7. Goes 2009 2 10 3
8. Botwinnik 1912 0 10 3
9. DD 2 1948 0 9 3
10. Overschie 1997 0 2 2

Laatste verandering: za 05 nov 2016 22:48

r3 Klasse 3H Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Eindhoven 2128 6 16 5
2. RSC “t Pionneke 2021 4 14 5
3. WLC 2009 4 13½ 4 4
4. HSC 2029 4 12 5
5. De Drie Torens 1986 3 12½ 4 5
6. De Giessen en Linge 2015 3 12 4
7. De Stukkenjagers 3 1964 3 11½ 3 4
8. De Combinatie 1999 2 11 3
9. Voerendaal 3 1957 1 3 4
10. Veldhoven 1958 0 9 3

Laatste verandering: za 05 nov 2016 22:48

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.