Scorebord 8e ronde KNSB-competitie seizoen 2016-2107

Na de 8e ronde zijn vijf kampioenen bekend. BSG, Voerendaal, LSG2, LSG 3 en Eindhoven.

 

 

r8 Meesterklasse Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Kennemer Combinatie 2403 14 50½ 6
2. LSG IntelliMagic 2416 12 46½ 7
3. SISSA 2393 10 42½ 6 6 6
4. HMC Calder 2380 9 39 6 5
5. Pathena Rotterdam 2375 8 43 4 8
6. Groninger Combinatie 2366 8 41½ 4 4 5 5 8
7. MuConsult Apeldoorn 2375 7 38½ 3 5 6
8. En Passant 2357 7 37½ 4 5 7
9. Charlois Europoort 2346 4 31 5 2 4 5
10. HWP Sas van Gent 2334 1 30 4 2 3 5

Laatste verandering: za 01 apr 2017 21:03

r8 Klasse 1A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. BSG 2348 16 56 7 7 8 7 8 8
2. De Toren Arnhem 2195 13 45½ 3 6 5
3. Zukertort Amstelveen 1 2215 10 43 4 6 7 8
4. Paul Keres 2227 8 42 6 3 4 4 6 8
5. Caissa 2240 8 41½ 3 4 7
6. ASV 2172 7 39 6 5
7. Philidor 1847 2218 6 34½ 2 4 6
8. Messemaker 1847 2203 5 37½ 3 3 5 6 8
9. SG Max Euwe 2190 4 32 2 5 2 4 4 5
10. SSC 1922 2149 3 29 2 2 2 5

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:25

r8 Klasse 1B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Voerendaal 2312 15 49 6 7 5 6
2. De Stukkenjagers 2282 12 49 4 4 6 6
3. Venlo 2165 11 43½ 3 6 4 5 7 6 6
4. DSC Delft 2210 10 43 5 6 5 8
5. Wageningen 2227 8 41½ 4 5 4 6 5
6. Oud Zuylen Utrecht 2185 6 35 3 6 4 6
7. EGGERT Purmerend 2213 5 40 4 5 6 4
8. UVS 2245 5 37 4 4 6 5
9. De Wijker Toren 2159 5 34½ 4 2 5
10. Zukertort Amstelveen 2 2100 3 27½ 4 4 5

Laatste verandering: za 01 apr 2017 21:20

r8 Klasse 2A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. SISSA 2 2202 14 43 6 6
2. Caissa-Eenhoorn 2193 13 41 4 5 7 5
3. Groninger Combinatie 2 2086 11 32 3 5 4 5
4. Lonneker 2038 8 33½ 4 5 4 3 7
5. VAS 2095 7 33 2 3 4 6 6 6
6. Qonnected Hardenberg 2070 7 31½ 2 3 5 5 4
7. Assen 1967 7 28½ 4 3 3
8. HSG 2051 5 26½ 1 5 2 3 5 4 3
9. SG Max Euwe 3 2008 5 24 3 1 2 4
10. Philidor 1847 2 2005 3 27 3 2 4 5

Laatste verandering: za 01 apr 2017 21:51

r8 Klasse 2B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. AAS 2155 15 43½ 4
2. De Waagtoren 2174 14 39 6 5 5 5
3. SOPSWEPS’29 2142 11 38½ 4 4 6 4 6
4. Kennemer Combinatie 2 2142 11 33½ ½ 2 4 7 5 5
5. Spijkenisse 2140 9 34 3 2 1 5 4 6
6. Voorschoten 2126 6 30½ 3 3 6 4 4
7. ZSC-Saende 2061 5 29½ 3 4 6 4 4
8. Caissa 2 2107 4 27½ 4 3 2 2 4
9. Oegstgeest ’80 2044 3 24½ 2 2 4 4 4
10. SG Max Euwe 2 2002 2 19½ 3 ½ 4 4

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:25

r8 Klasse 2C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. HWP Haarlem 2211 13 41 4 5 5 6
2. Laurierboom-Gambiet 2122 13 39 4 6
3. Santpoort 2112 10 33½ 4 4 3 6 5
4. Westlandse Schaak Combinatie 2081 10 33½ 4 5 4 4 4
5. Philidor Leiden 2112 9 34½ 4 5 3 4 4 5 6
6. Dordrecht 2104 8 33½ 3 4 4 5 6
7. Amersfoort 2078 7 28 2 4 3 5
8. Rokado 2065 5 27 3 2 4 4 2 4
9. RSR Ivoren Toren 2063 4 26½ 2 3 3 4 4
10. Paul Keres 2 2085 1 23½ 3 2 4

Laatste verandering: za 01 apr 2017 22:01

r8 Klasse 2D Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Pion 2163 12 36 5 4 6 4
2. Vianen/DVP 2179 11 37 5 3 3 4 6 6
3. Dubbelschaak ’97 2111 11 36 3 6 4 5 4 4
4. HWP Sas van Gent 2 2091 8 33 3 2 6 5 5 5
5. DD 2196 8 32½ 5 4 2 4 5
6. DJC Stein 2170 7 31 4 5 3 3 4 4
7. PION 2059 7 29½ 4 4 4 5 5
8. DSC Delft 2 2086 6 30½ 2 4 3 4 3
9. HMC Calder 2 2105 6 28½ 2 3 3
10. Voerendaal 2 2075 4 26 4 2 3 4 3 5

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:25

r8 Klasse 3A Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Almelo 2001 13 37 4 5
2. ZSG 2000 11 37 5 4 6 3
3. Emanuel Lasker 2030 9 33½ 4 5 3
4. Sneek 1964 9 30½ 3 4 3
5. Groninger Combinatie 3 1930 8 35½ 5
6. Staunton 1966 8 33½ 4 3 5 5 4
7. SISSA 3 1928 8 29 2 5 3 2
8. WES 1887 6 27½ 3 6 5
9. Schaakwoude 1952 5 28 4 5
10. Denk en Zet/O&O Kampen 1906 3 28½ 3 4 3

Laatste verandering: za 01 apr 2017 21:11

r8 Klasse 3B Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. MSV 2043 13 39½ 4 5 5 6 6
2. DSG Pallas 1958 11 36½ 4 4 4 5 6
3. Caissa 3 2031 10 38½ 5 4 6 4 6
4. WSG Winterswijk 1932 10 35 3 4 3 4
5. Zevenaar 1953 10 32½ 4 4 4 4 5
6. HSP/Veendam 1944 8 32 3 2 4 4 5 5
7. Spassky’s 1995 8 32 4 4
8. De Toren Arnhem 2 1878 5 30½ 3 4 3
9. Almere 2 1870 4 24 2 3
10. SG Max Euwe 4 1816 1 19½ 2 2 2 4 3

Laatste verandering: za 01 apr 2017 21:56

r8 Klasse 3C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. MuConsult Apeldoorn 2 2106 13 39½ 5 5 4 7 3
2. Amsterdam West 2022 11 33 1 5 4 5
3. Wageningen 2 1986 10 36 7 3 4 4 5 5
4. Paul Keres 3 1995 9 32 3 3 5 4 5 5
5. Caissa 4 1952 9 31½ 4 4 4
6. Caissa-Eenhoorn 2 2008 8 31 3 4 4 2
7. ASV 3 2005 7 32 4 4 3 3 4 3
8. VAS 2 1950 7 31½ 1 6 4
9. Zukertort Amstelveen 3 1951 4 29½ 5 3 3
10. Philidor Leiden 2 1899 2 24 3 5

Laatste verandering: za 01 apr 2017 21:51

r8 Klasse 3D Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 2 2171 16 50 6 7 6 6 7 7
2. Leiderdorp 1962 13 38½ 2 5 6 5 4
3. Fischer Z 2072 9 31½ 1 4 5
4. BSG 2 2035 8 34 3 4 4 5
5. PSV/DoDO 1941 8 28½ 2 4 4
6. Oud Zuylen Utrecht 2 2022 7 32½ 2 4 5
7. Almere 1 1981 6 29½ 3
8. HWP Haarlem 2 1985 6 28 2 6
9. UVS 2 1977 4 26 1 3 3 3 3 5
10. Hoogland 1900 3 21½ 1 4 2

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:25

r8 Klasse 3E Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. LSG 3 2095 15 40 5 5 4 5 5 6
2. ASC 2019 11 34 3 4 4 4
3. Promotie 2006 10 32½ 3 4 5 3 4
4. Charlois Europoort 2 2036 8 36 3 6 3 6 3 6
5. Boven IJ 2006 8 34 5 2 5 6
6. ASV 2 2028 7 34 4 5 3 5 3 7
7. BSV Bennekom 2029 6 32 3 2 3 5 6 7
8. Caissa 5 1940 6 29 3 4 4 2 5 3 4 4
9. De Wijker Toren 2 1952 6 28½ 2 4 5 2 4
10. Santpoort 2 1894 3 20 2 1 1 4

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:58

r8 Klasse 3F Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Krimpen aan den IJssel 2048 14 41½ 5 5 6 3 5
2. Schaakhuis 2023 12 44 7 5
3. Souburg 1984 12 37½ 3 3 5 6 5
4. Rijswijk 1987 11 33 5 5 4 3 5 5
5. Messemaker 1847 2 1970 8 30½ 3 1 3 4 5 4 5
6. Sliedrecht 2005 8 28 2 ½ 4 4 5 5 5
7. Landau Axel 2013 6 30½ 5 5 3 3 5
8. De Pion 2 1921 5 26½ 3 3 3 4 3
9. Voorschoten 2 2012 4 29½ 3 2 3 3 3 5 7
10. HWP Sas van Gent 4 1826 0 19 3 3 3 1

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:37

r8 Klasse 3G Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. De Stukkenjagers 2 2098 14 44 6 5
2. CSV 2096 14 40½ 5 6 6
3. DSC Delft 3 2059 12 35 2 6 5 5
4. Bergen op Zoom 1969 10 37 3 6 6 5
5. De Baronie 1985 7 30½ 2 2 5 6 4
6. Goes 2006 6 29½ 3 3 4 4 6
7. HWP Sas van Gent 3 1996 6 26 ½ 2 3
8. DD 2 1955 5 29½ 3 4 6
9. Overschie 1997 5 24½ 2 3 2 4 5
10. Botwinnik 1910 1 23½ 2 3 4 2 2

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:25

r8 Klasse 3H Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Eindhoven 2134 15 41½ 5 4 5
2. RSC “t Pionneke 2042 10 36 3 6 5 5
3. WLC 2002 9 34½ 4 3 6 4 4
4. De Giessen en Linge 2030 9 33 5 4 3 5
5. De Drie Torens 1968 9 33 3 5 4 5 4 4
6. HSC 2032 8 32½ 4 4 5
7. De Combinatie 1989 8 29½ 2 2 5 3 5
8. De Stukkenjagers 3 1971 6 28½ 3 4 4 3 3
9. Voerendaal 3 1963 4 26 3 4 3 4
10. Veldhoven 1974 2 25½ 3

Laatste verandering: za 01 apr 2017 20:2

 

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.