Scorebord 5e ronde KNSB-competitie 2011-2012

Uitslagen KNSB ronde 5 Seizoen 2011-2012

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Accres Apeldoorn Groningen 3 7
Meesterklasse SO Rotterdam HSG 8 2
Meesterklasse LSG Utrecht 4 6
Meesterklasse HMC Calder De Stukkenjagers 5 5
Meesterklasse Voerendaal BSG
Klasse 1A Kennemer Combinatie 2 Unitas 4 6
Klasse 1A Braceland ESGOO Ricoh SC Purmerend
Klasse 1A En Passant De Eenhoorn
Klasse 1A Philidor 1847 Zukertort Amstelveen 4 6
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Dr. Max Euwe 6 4
Klasse 1B Kennemer Combinatie 1 RSR Ivoren Toren 7 3
Klasse 1B Caissa Charlois Europoort
Klasse 1B Wageningen VLG Advocaten Paul Keres 6 4
Klasse 1B HMC Calder 2 DD 5 5
Klasse 1B HWP Sas van Gent Eindhoven
Klasse 2A Boven IJ Unitas 2
Klasse 2A Caissa 3 HSG 2 6 2
Klasse 2A Emanuel Lasker Utrecht 2
Klasse 2A MSV SSC 1922 3 5
Klasse 2A VAS Dr. Max Euwe 2
Klasse 2B Accres Apeldoorn 2 Voorschoten 4 4
Klasse 2B Caissa 2 Oud Zuylen
Klasse 2B LSG 2 Oegstgeest ’80 5 3
Klasse 2B AAS Westlandse Schaakcombinatie 5 3
Klasse 2B ZSC-Saende Amersfoort
Klasse 2C Spijkenisse Fischer Z
Klasse 2C De Pion De Wijker Toren 4 4
Klasse 2C De Toren Arnhem-VSV 1 Philidor Leiden
Klasse 2C PION HWP Haarlem
Klasse 2C HWP Sas van Gent 2 DSC Delft 2
Klasse 2D ASV Veldhoven
Klasse 2D HSC Venlo 1 7
Klasse 2D Vianen/DVP Zevenaar 4 4
Klasse 2D DJC De Toren Arnhem-VSV 2 5 3
Klasse 2D Voerendaal 2 DSC Delft 1
Klasse 3A Accres Apeldoorn 3 Spassky’s 4 4
Klasse 3A Assen SISSA 4 4
Klasse 3A Sneek Almere
Klasse 3A Philidor 1847 3 Schaakwoude 3 5
Klasse 3A De Twee Kastelen Haren 6 2
Klasse 3B ASV 3 Groningen 2
Klasse 3B ESGOO 2 Almelo
Klasse 3B UVS 2 Doetinchem
Klasse 3B Philidor 1847 2 WSG Winterswijk 5 3
Klasse 3B DSG Pallas Xidata SV Hardenberg 4 4
Klasse 3C ASV 2 Oosten-Toren 4 4
Klasse 3C Het Kasteel Regiohakkers 2 6
Klasse 3C LSG 4 Paul Keres 3
Klasse 3C PSV Dodo Zukertort Amstelveen 3 4 4
Klasse 3C Messemaker 1847 Amersfoort 2
Klasse 3D Kennemer Combinatie 3 HWP Zaanstad
Klasse 3D Caissa 4 Tal/DCG 5 3
Klasse 3D LSG 5 De Eenhoorn 2 2 6
Klasse 3D De Waagtoren Zukertort Amstelveen 2 3 5
Klasse 3D VAS 2 Santpoort
Klasse 3E Sliedrecht RSR Ivoren Toren 2
Klasse 3E Caissa 5 Charlois Europoort 3 4 4
Klasse 3E LSG 3 Promotie
Klasse 3E De Uil HWP Haarlem 2
Klasse 3E ZSC-Saende 2 BSG 2
Klasse 3F Terneuzen Goes 5 3
Klasse 3F De Pion 2 Rijswijk 4 4
Klasse 3F Middelburg De Drie Torens
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel De Stukkenjagers 2 3 5
Klasse 3F HWP Sas van Gent 3 DSC Delft 4
Klasse 3G Spijkenisse 2 ASC
Klasse 3G Dordrecht Charlois Europoort 2 6 2
Klasse 3G UVS 1 Bergen op Zoom
Klasse 3G Overschie Souburg
Klasse 3G De Willige Dame DSC Delft 3
Klasse 3H SMB Veldhoven 2
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Venlo 2 4 4
Klasse 3H Dubbelschaak ’97 De Combinatie 3 5
Klasse 3H HMC Calder 3 Paul Keres 2 1 7
Klasse 3H Geleen D4 6 2

Alleen geregistreerde kunnen een reactie achter laten.