Scorebord 8e ronde KNSB competitie 2011-2012

Uitslagen KNSB ronde 8 Seizoen 2011-2012

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse De Stukkenjagers Accres Apeldoorn
Meesterklasse Utrecht BSG 4 6
Meesterklasse HSG Voerendaal 4 6
Meesterklasse Groningen HMC Calder
Meesterklasse SO Rotterdam LSG
Klasse 1A Zukertort Amstelveen Kennemer Combinatie 2 7 3
Klasse 1A De Eenhoorn Dr. Max Euwe
Klasse 1A Ricoh SC Purmerend SOPSWEPS’29
Klasse 1A Unitas Philidor 1847
Klasse 1A Braceland ESGOO En Passant
Klasse 1B DD Kennemer Combinatie 1
Klasse 1B Paul Keres Eindhoven
Klasse 1B Charlois Europoort HWP Sas van Gent 4 6
Klasse 1B RSR Ivoren Toren HMC Calder 2
Klasse 1B Caissa Wageningen VLG Advocaten 5 5
Klasse 2A SSC 1922 Boven IJ
Klasse 2A Utrecht 2 Dr. Max Euwe 2
Klasse 2A HSG 2 VAS 2 6
Klasse 2A Unitas 2 MSV
Klasse 2A Caissa 3 Emanuel Lasker
Klasse 2B Westlandse Schaakcombinatie Accres Apeldoorn 2
Klasse 2B Oegstgeest ’80 Amersfoort 1 7
Klasse 2B Oud Zuylen ZSC-Saende
Klasse 2B Voorschoten AAS 4 4
Klasse 2B Caissa 2 LSG 2 3 5
Klasse 2C HWP Haarlem Spijkenisse
Klasse 2C Philidor Leiden DSC Delft 2 3 5
Klasse 2C De Wijker Toren HWP Sas van Gent 2 5 3
Klasse 2C Fischer Z PION 3 5
Klasse 2C De Pion De Toren Arnhem-VSV 1
Klasse 2D De Toren Arnhem-VSV 2 ASV 3 5
Klasse 2D Zevenaar DSC Delft 1
Klasse 2D Venlo Voerendaal 2 3 5
Klasse 2D Veldhoven DJC 1 7
Klasse 2D HSC Vianen/DVP 2 6
Klasse 3A Schaakwoude Accres Apeldoorn 3
Klasse 3A Almere Haren 5 3
Klasse 3A SISSA De Twee Kastelen 7 1
Klasse 3A Spassky’s Philidor 1847 3
Klasse 3A Assen Sneek 7 1
Klasse 3B WSG Winterswijk ASV 3
Klasse 3B Doetinchem Xidata SV Hardenberg
Klasse 3B Almelo DSG Pallas 2 6
Klasse 3B Groningen 2 Philidor 1847 2 4 4
Klasse 3B ESGOO 2 UVS 2 2 6
Klasse 3C Zukertort Amstelveen 3 ASV 2 5 3
Klasse 3C Paul Keres 3 Amersfoort 2
Klasse 3C Regiohakkers Messemaker 1847
Klasse 3C Oosten-Toren PSV Dodo
Klasse 3C Het Kasteel LSG 4 2 6
Klasse 3D Zukertort Amstelveen 2 Kennemer Combinatie 3 7 1
Klasse 3D De Eenhoorn 2 Santpoort 4 4
Klasse 3D Tal/DCG VAS 2
Klasse 3D HWP Zaanstad De Waagtoren 1 7
Klasse 3D Caissa 4 LSG 5
Klasse 3E HWP Haarlem 2 Sliedrecht 3 5
Klasse 3E Promotie BSG 2
Klasse 3E Charlois Europoort 3 ZSC-Saende 2 3 5
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 De Uil
Klasse 3E Caissa 5 LSG 3
Klasse 3F De Stukkenjagers 2 Terneuzen 5 3
Klasse 3F De Drie Torens DSC Delft 4 6 2
Klasse 3F Rijswijk HWP Sas van Gent 3
Klasse 3F Goes Krimpen aan den IJssel 4 4
Klasse 3F De Pion 2 Middelburg
Klasse 3G Souburg Spijkenisse 2 5 3
Klasse 3G Bergen op Zoom DSC Delft 3 6 2
Klasse 3G Charlois Europoort 2 De Willige Dame 5 3
Klasse 3G ASC Overschie
Klasse 3G Dordrecht UVS 1 4 4
Klasse 3H Paul Keres 2 SMB
Klasse 3H De Combinatie D4
Klasse 3H Venlo 2 Geleen
Klasse 3H Veldhoven 2 HMC Calder 3
Klasse 3H RSC ’t Pionneke Dubbelschaak ’97 4 4

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.