Scorebord 6e ronde KNSB competitie 2012-2013

Uitslagen KNSB ronde 6 Seizoen 2012-2013

Klasse Thuisclub Uitclub Voor Tegen
Meesterklasse Utrecht BSG 6 4
Meesterklasse Accres Apeldoorn Groninger Combinatie
Meesterklasse De Stukkenjagers SO Rotterdam
Meesterklasse HMC Calder Kennemer Combinatie
Meesterklasse Voerendaal En Passant
Klasse 1A HSG Philidor 1847
Klasse 1A Purmerend Groninger Combinatie 2 5 5
Klasse 1A De Toren Arnhem-VSV ESG Dr. Max Euwe 2 7 3
Klasse 1A SSC 1922 ESG Dr. Max Euwe 1
Klasse 1A SOPSWEPS’29 Zukertort Amstelveen
Klasse 1B Paul Keres LSG 2 8
Klasse 1B Vianen DVP Charlois Europoort
Klasse 1B Amersfoort HWP Sas van Gent 5 5
Klasse 1B Caissa Wageningen VLG Advocaten 3 7
Klasse 1B RSR Ivoren Toren DD 5 5
Klasse 2A Utrecht 2 MSV
Klasse 2A De Waagtoren Groninger Combinatie 4 4 4
Klasse 2A VAS Caissa-Eenhoorn
Klasse 2A Caissa 3 ESG Dr. Max Euwe 3
Klasse 2A SISSA Emanuel Lasker 8 0
Klasse 2B ASV 1 Westlandse Schaakcombinatie 5 3
Klasse 2B Sliedrecht Groninger Combinatie 3 2 6
Klasse 2B HWP Haarlem De Wijker Toren 4 4
Klasse 2B Caissa 2 Kennemer Combinatie 2
Klasse 2B DSC Delft 2 AAS 4 4
Klasse 2C ASV 2 LSG 2
Klasse 2C Voorschoten De Pion 3 5
Klasse 2C De Stukkenjagers 2 HWP Sas van Gent 2
Klasse 2C HMC Calder 2 Spijkenisse
Klasse 2C DSC Delft 1 ZSC-Saende 5 3
Klasse 2D Veldhoven Geleen
Klasse 2D Accres Apeldoorn 2 HSC Helmond
Klasse 2D UVS Eindhoven
Klasse 2D PION Venlo
Klasse 2D Voerendaal 2 DJC Stein
Klasse 3A HSG 2 Philidor 1847 3 4 4
Klasse 3A Oosten-Toren Assen
Klasse 3A De Twee Kastelen Denk en Zet 4 4
Klasse 3A Sneek 1 Westergoo 8 0
Klasse 3A Spassky’s Hardenberg 2 6
Klasse 3B Lonneker Philidor 1847 2
Klasse 3B Doetinchem Almelo
Klasse 3B UVS 2 Zevenaar 2 6
Klasse 3B Sneek 2 Almere
Klasse 3B Staunton DSG Pallas
Klasse 3C ASV 3 LSG 4 6 2
Klasse 3C Accres Apeldoorn 3 Fischer Z 1 7
Klasse 3C Messemaker 1847 De Wijker Toren 2
Klasse 3C ASC Het Kasteel
Klasse 3C Laurierboom-Gambiet Zukertort Amstelveen 3
Klasse 3D Oud Zuylen BSG 2 3 5
Klasse 3D De Waagtoren 2 Woerden
Klasse 3D VAS 2 Caissa-Eenhoorn 2
Klasse 3D Caissa 4 Kennemer Combinatie 3
Klasse 3D Tal/DCG Zukertort Amstelveen 2 2 6
Klasse 3E De Giessen en Linge Santpoort
Klasse 3E Philidor Leiden 2 Charlois Europoort 3 2 6
Klasse 3E Bergen op Zoom Moerkapelle
Klasse 3E Caissa 5 Boven IJ 4 4
Klasse 3E RSR Ivoren Toren 2 ZSC-Saende 2
Klasse 3F Promotie De Drie Torens 3 5
Klasse 3F Oegstgeest ’80 De Pion 2 3 5
Klasse 3F Rijswijk HWP Sas van Gent 3 2 6
Klasse 3F Goes S. Landau Axel 2 6
Klasse 3F Krimpen aan den IJssel Shah Mata 4 4
Klasse 3G Paul Keres 3 LSG 3 4 4
Klasse 3G Philidor Leiden 1 Charlois Europoort 2
Klasse 3G Souburg Eindhoven 2
Klasse 3G Dordrecht Spijkenisse 2 6 2
Klasse 3G DSC Delft 3 DD 2
Klasse 3H Paul Keres 2 D4 6 2
Klasse 3H SMB De Combinatie 4 4
Klasse 3H De Toren Arnhem-VSV 2 Dubbelschaak ’97
Klasse 3H HMC Calder 3 RSC ’t Pionneke 3 5
Klasse 3H Voerendaal 3 MSV-VSM

Only ingelogde gebruikers kunnen een reactie achterlaten.